Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pécsi Meddőségi Központ fórum

Pécsi Meddőségi Központ (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
30023. csingo1992
2020. nov. 25. 17:59

Úgy tudom hogy Kaposváron jelenleg április-májusnál tart a lista. Rengetegen átmentek Pécsről, csak az én ismerősi körömben szinte Kivétel nélkül mindenki. És mindenkinek sikerült is. Ezért vannak nagyon vegyes érzéseim.. :/

De Nyilván mindenki döntsön úgy ahogy neki az a legjobb és ahogy szeretne. Szerintem ezt ne befolyásolja senki. :)


A lényeg hogy baba legyen :)

30022. Rebecca (válaszként erre: 30020. - Wantababy)
2020. nov. 25. 17:08
Azt sajnos nem tudom, mikor állnak vissza Pécsen. Nekem decemberben lesz konzim, talán akkor többet tudok majd.
30021. Rebecca (válaszként erre: 30020. - Wantababy)
2020. nov. 25. 17:06

Igen, nem is neked írtam le konkrétan, csak úgy kijött belőlem. 😊

Azt sajnos nem tudom, hogy most hogy mennyi idő bejutni Kaposvárra, de egy ismerősöm két hónapja döntött úgy, hogy átmegy, és januárban kezdheti a következő stimut.

30020. Wantababy (válaszként erre: 30019. - Rebecca)
2020. nov. 25. 16:34
Én ezeket mind tudom,mint említettem szeptemberben lombikunk volt. Hát persze mi sem szeretnénk várakozni de nem tudom most van-e várólista Kaposváron!? Esetleg arról nem hallottál mikor állnak vissza Pécsen? Olyan elkeserítő a várakozás😏 a magánrendelést is le kellett mondanom😏
30019. Rebecca (válaszként erre: 30014. - Wantababy)
2020. nov. 25. 16:00

Egy családtagom dolgozott együtt vele régebben, miatta tudom, hogy ő nagyon profi.

De ami most, a vírushelyzet alatt ott és Pécsen van, az miatt gondolkodtam el én is a váltáson.

Egy uh van a stimu alatt, a 8.napon, aztán kb megtippelik hogy melyik nap lesz jó a leszívásra. Skype-os konzultáció, ahol néha elmegy a hang, aztán vagy értesz mindent, vagy nem, de esélyed sincs egyéb esetben az orvossal beszélni, csak üzenni. A férfi nem adhatja le a mintát a helyszínen, otthonról kell vinni, aki messzebbről jön, az oldja meg, hogy egy óránál tovább ne kelljen tartogatni.

Amiket Kaposvárról hallottam, az ezeknek pont az ellenkezője. Arról nem is beszélve, hogy tudomásom szerint az országban sehol máshol nem állították le a stimukat, csak Pécsen.

Azért adok még egy esélyt nekik, mert az elmúlt hónapokban sokat tettünk a férjemmel azért, hogy a következő lombik sikeres legyen, és nem szeretnénk még hónapokat várni, mire máshol elkezdhetjük.

30018. bbogus
2020. nov. 25. 15:33
Sok eve en is tag voltam itt,de lemorzsolodtam.Ha barkinek tudok valamiben segiteni,kerdezzen.18evig kuzdottem,11stimu alatt eleg sok mindent megtapasztaltam.De az igazsághoz hozzatartozik,hogy 6,5eve volt az utolso stimum, azóta sok minden valtozott
30017. bbogus
2020. nov. 25. 15:31
A sors erdekessege, hogy vegul Pecsen szultem,(koraszules miatt oda vitt a mento)es Kovács doktor ugy tamogatott, hogy nem is tudott a terhessegrol.Az intenziven volt ügyeletes,es mint regi ismeros jott hozzám.
30016. bbogus
2020. nov. 25. 15:29
Egyértelmű,hogy mindenkinek az a favorit hely,ahol sikerült.En nagyon szerettem a Medit is, elégedett is voltam veluk.Nekem mas miatt(anyagi fokepp)kellett valtani.Mediben 7 stimum volt,sajnos baba nem szuletett belole.De vegig (sok-sok evig)szerettem oda jarni.Vegul Kaposvaron sikerült a baba.De bejaratott palyan könnyű sikert elérni.Itt mar csak a tapasztalok alapjan kellett stimulalni.De sokat szamitott,hogy mindenben elfogadtak a kéreseim.
30015. Wantababy (válaszként erre: 30012. - Bbogus)
2020. nov. 25. 14:44
Nagyon egyetértek veled!🙂 Ha megkérdezhetem neked sikeült Mánfai dokinál a lombik?
30014. Wantababy (válaszként erre: 30010. - Rebecca)
2020. nov. 25. 14:42
Aha azt én is hallottam,hogy Mánfai doki rég benne van a szakmában. De ha mégsem tudott segíteni? Nem tudom te esetleg jártál hozzájuk? Volt sikeres lombikod ott hogy ennyire támogatod őket? Nekem sok év után egyből sikerült a Mediben én azért dicsérem őket annyira és Kovács dokit!😊
30013. fgyenes (válaszként erre: 30008. - RozsaRami)
2020. nov. 25. 14:25
Reméljük minden rendben ment! Szurkolok neked!
30012. bbogus
2020. nov. 25. 14:19
En nagyon régen Manfainal kezdtem Pecsen,aztan a meddosegiben folytattam,majd végül ismet Manfai kezei koze kerültem.En minden hellyel elegedett voltam,de ami biztos,oda kell menni,ahol jol erzed magad.Abban a pillanatban,amint megingott a bizalmad,valtani kell.A lombikoknal nagyon fontos a technikai hatter,de ha pszichésen nem vagy egyenesben,az rengeteget ront a helyzeten.
30011. bbogus
2020. nov. 25. 14:16
Sziasztok.Csak érdeklődés keppen szeretnek kerdezni.A Kaposvari Kaalis dolog meg mindig ugy van, hogy Pecsen is van kihelyezett részük? Mi anno oda jártunk,csak a beavatkozas részek voltak Kaposvaron.Most ez hogy működik?
30010. Rebecca (válaszként erre: 30009. - Wantababy)
2020. nov. 25. 13:55

Szia!


Szaktudás az Kaposváron is van, a háromból két orvos az elsők között foglalkozott ezen a környéken meddőséggel, tudják, mit csinálnak.


Szerintem igenis az orvosok dolga, hogy rendbe tegyenek. Ők az orvosok, és nem mi. Nem nekem kellene utánajárni, hogy milyen állapot a megfelelő egy lombikhoz, vagy, hogy milyen problémák akadályozhatják a program sikerességét. Ha már alávetem magam egy ekkora hormonkezelésnek, szeretnék tisztában lenni azzal, hogy mindent megtettek-e annak érdekében, hogy ne kelljen többször végigcsinálni.

Persze, nyilván nem csak rajtuk múlik a sikeresség.

De nekik ez a dolguk.

30009. Wantababy
2020. nov. 25. 13:26
Sziasztok lányok! Olvasom,hogy többen Kaposvárra szeretnétek menni! Én ott kezdtem,csak leírom a véleményemet. Nekem nem jött be,azt mondták hogy fiatal vagyok és pcos nem nagyon tudják mihez kezdjenek velem! Volt két laparoszkópos műtétem,hogy a ciszták ne zavarjanak,arra is azt mondták teljesen feleslegesek voltak. Most szeptemberben Pécsen,a 3.lombikunknál 16 "petesejtem" lett amiből 2 embrió fejlődőtt csak...a többi ciszta volt. A 2.lombikunk szintén Pécsen,sikeres terhességgel végződött lassan 2 és fél éves a kisfiam és akkor sem voltak cisztáim. Akkor kérdem én felesleges ez a műtét? Az igaz hogy jobban megvizsgálják a vérképeket de nincs szaktudás én úgy éreztem. Nagyon kedvesek ott is az asszisztensek de más pozítivumot nagyon nem tudok mondani. Mikor először voltunk Pécsen nem mindenki volt kedves velünk,aztán elgondolkodtam hogy nem is azért vagyunk hogy kedveskedjünk hanem azért hogy segítsenek. Utána persze megismert mindenki. Múlt hónapban derült ki hogy sikerten a 3.lombikunk és nagyon magam alatt voltam,azért is mert nem mentem el a laparoszkópos műtétre magamtól. Igazábol nekem a doki megmondta hogy az elötte lévő műtétes illetve gyógyszeres "rendbe rakás" nem az ő dolga! De végülis igaza is van szerintem! Így is egész nap futkozik annyi dolga van!
30008. RozsaRami (válaszként erre: 30007. - Fgyenes)
2020. nov. 25. 13:08
Szia. :) A 17.napon szex után az oké. de akkor a 20.napon miért volt rózsaszín?csak reggel. Fájdogál a hasam. Jövőhét szerdán kell megjönnie, meglátjuk milesz akkor majd úgyis kell hívnom a medit és akkor megemlítem nekik szerintem.
30007. fgyenes (válaszként erre: 30004. - RozsaRami)
2020. nov. 25. 12:57
Szia! Szerintem a tüszők repedtek meg, ne aggódj akkor lehet ilyen! 😊
30006. RozsaRami (válaszként erre: 30005. - Rebecca)
2020. nov. 25. 11:53
Köszönöm, már azon gondolkoztam hogy felhívom a medit. Ilyet még sosem észleltem.
30005. Rebecca (válaszként erre: 30004. - RozsaRami)
2020. nov. 25. 11:23

Előfordul ovu környékén közti vérzés, nem kell aggódnod, nem fog menjönni.

Lehet, hogy kicsit érzékenyebbek a szerveid a kúra miatt.

30004. RozsaRami
2020. nov. 25. 07:28
Valaki volt hasonló helyzetben?-> ciklus 17.nap együttlét után pici rózsaszínes vérzés.... ciklus 20.nap és reggel rószaszínes valami volt a wc papíron. Megijedtem(még 7-8 nap mire megjön) Köszönöm
30003. csingo1992
2020. nov. 24. 18:39

Rebecca minden szavával egyet értek.

Nekem is ez az utolsó esély amit adok nekik, ha nem sikerül a fet akkor én is megyek Kaposvárra.

Több ismerősöm is átment oda, és pl ilyen különbségek vannak, hogy Pécsen ugye tudjuk hogy egy konzi 5 perc, ott 1 óra..

Mindent kivizsgalnak, atneznek, kijegyzetel magának mindent a doki rólad.

Itt 7 év után mindig mindent magamnak állítottam be, és mindent magán orvosakkal intéztem külön :(

Mióta tudok Kaposvarrol azóta bennem van h nekünk ott a helyünk...

Egyedul a lányokat sajnálnam itt hagyni, mert ők nekem mindig nagyon pozitívak és segítőkészek.

30002. Rebecca (válaszként erre: 29996. - Fgyenes)
2020. nov. 24. 17:16

Sajnálom! Azért ne add fel!

Egyre több ismerősömtől hallom, hogy inkább átmennek Kaposvárra, mert nincsenek a pécsiekkel megelégedve. Sajnos, tényleg nem vizsgálnak ki eléggé, én elmentem minden vizsgálatra magánban, hogy a második stimut ne kezdjem el potyára. Több dolog is kiderült, ami miatt már az elsőt is el kellett volna halasztani... Engem még endokrinológushoz sem küldtek el, pedig az anti tg-m alapján egyértelmű volt a gond már a 3.napi labornál.

Én a másodikra még maradok Pécsen, mert most remélem már minden kiderült és kezeljük. De ha az sem sikerül, én is átmegyek máshova.

30001. RozsaRami (válaszként erre: 30000. - Fgyenes)
2020. nov. 24. 14:06
Írj mindenképpen!
30000. fgyenes (válaszként erre: 29999. - RozsaRami)
2020. nov. 24. 14:04
Nagyon szép tüszők! Köszönöm aranyos vagy!!
29999. RozsaRami (válaszként erre: 29998. - Fgyenes)
2020. nov. 24. 13:59
Hát köszönöm. 12.nap 25,22,17mm tüszők. 12,14,15,17.nap voltunk együtt. Kívánom hogy minél előbb sikered legyen neked is.
29998. fgyenes (válaszként erre: 29997. - RozsaRami)
2020. nov. 24. 13:47
Ezt mondta a doki, de én nem hiszem, hogy ezért. Remélem neked nem fog megjönni 😊. Szorítok!
29997. RozsaRami (válaszként erre: 29996. - Fgyenes)
2020. nov. 24. 12:48
Sajnálom. :( Azért mert 41 éves vagy azért nem tapad meg? Ebben nem vagyok annyira benne azért kérdezem.(Én még csak első closty kúránál vagyok, most várom hogy jövŐhéten megjön e vagy sem.)
29996. fgyenes (válaszként erre: 29995. - RozsaRami)
2020. nov. 24. 11:40
Szia! Egy hete volt a beültetés, de már tudom hogy ez sem sikerült. Fáj a hasam, görcsöl a vesém, éjszaka háromszor öltöznöm az izzadás miatt. És a teszt is negatív. Nagyon elkeseredtem, annyira bíztam ebben az ötnapos piciben. Negyedik beültetés volt, én most hatalmasat csalódtam pécsben. Azért vagyok dühös, mert az immunológiai és genetikai vizsgálaton kívül semmire nem küldenek. Igaz 41 éves vagyok erre fogta Várnagy doki, hogy nem sikerül, de én ezt nem hiszem el.
29995. RozsaRami
2020. nov. 24. 11:18

Sziasztok.

Van valakinél valami fejlemény/változás?

29994. RozsaRami (válaszként erre: 29993. - RozsaRami)
2020. nov. 20. 07:47
Vagyis nem mondta hogy kell azt sem hogy nem...nem jött szóba... Talán kövi hónapban ha nem jön össze.
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook