Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » PCO-san szedhetek barátcserje kapszulát? fórum

PCO-san szedhetek barátcserje kapszulát? (beszélgetős fórum)


2014. jún. 28. 17:48
Sziasztok! NEkem is PCOm van, és 4/5/6 havonta jött meg, az első havi closty kúra után ( napi 1 szem 2 helyett ) nem lettek elég nagyok a petéim. A következő ciklusra várva ( hogy újból closty szedjek ) elkezdtem szedni a barátcserje kapszulát napi 2x1 adagban + reggelente 1 evőkanál gránátalmaszirup. Ekkor már 3 hónapja nem jött meg, és valamilyen csoda folytán terhes lettem, ami sajnos a 8. hétben elhalt, nem vetélés hanem szívhang hiány miatt. A dokim 3 hónap szünetet mondott, de addig is barátcserjézek + gránátalmázok, mert 1000 % biztos vagyok benne, hogy ettől sikerült teherbeesnem.
2014. máj. 10. 07:20
Szia Viki! Én is pcos vagyok és most akarom újra szedni.Pont azért mer csökkenti a prolaktint és az nekem magas.Egyszer már szedtem és sikerült terhesnek lennem ,bár akkor nem mardt meg sajnos de ezek szerint pe az volt.
12. Viki77_2 (válaszként erre: 11. - Sarika87)
2013. ápr. 4. 12:19

Szia, nem tudom jártok e még erre, nekem PCO szindrómám van, és most gondolkozom a barátcserjén. Csak mert azt olvastam hogy leviszi az LH-t.

Van valaki aki PCO szindrómával szedte? És milyen hatása lett? Köszi!

2013. jan. 14. 10:43

Sziasztok!


Én 2 hónapja szedek barátcserjét és azt tapasztaétam hogy bizonyos panaszaim enyhültek mások viszont felerősödtek. Volt valkinek hasonló tapasztalata? Lehet ez reverz tünet?

2012. júl. 15. 09:51

sziasztok!hát nagy örömmel töltött el hogy tegnap megjött!:)

ráadásul magától:)és normális vérzésem van:)ami talán azt jlenti hogy akkor van is peteérésem..és igaz hogy mikor szedtem a fogamzásgátlót rendszeres volt(de csak attól)és 28naponta jött meg mindig...

de gyógyszer nélkül most igaz pár nappal hamarabb jött meg de ugyan olyan pontos majdnem mint fogamzásgátlóval:)

akkor talán peteérésem is van:)))

9. Bcicus (válaszként erre: 8. - Bce8b01be5)
2012. júl. 14. 09:52
Ha rendbe jonnek a hormonjaid akkor majd lehetsz. Sajna szegeden nem nagyon van hozzaerto doki ahogy hallom onnan .i denki Kecskemetre vagy Bpre jar.
2012. júl. 14. 09:39

köszönöm!gondolom sok idő mire kapok szegeden időpontot az endokrinológián....

pedig a nőgyógyászom azt mondta lehetek...mivel van méhem és petefészkem...bár ő nem enddokrinológus....

és ráadásul magán orvos is...:S

7. Bcicus (válaszként erre: 6. - Bce8b01be5)
2012. júl. 14. 09:34
Az semmit nem jekent attol te meg pcos vagy. A pcosk kb fele vekony. Van olyan baratnom mint te meg vekonyabb is meg is sulyos pcos. Nagyon rossz az inzulinja es a horminjai. A sima verkepbol nem latszik a pcos. Csak a 3. napi hormonsorbol.
2012. júl. 14. 09:28

még annyi lenne hogy vékony vagyok se pattanásom!szóval a pcos-ból nekem csak a ciszta és a rendszertelen mensi van!épp most olvastam hogy akkor csak pcom van és nem pcos(ez az össze tünetPl:hízás szörösödés,hajhullás stb!

Ja és nekem a teljes vérkép eredményem az jó amit mág áprilisban csináltam

5. Bcicus (válaszként erre: 3. - Bce8b01be5)
2012. júl. 14. 09:25
Amig nem raknak rendbe kicsi az esely, de utana siman sikerulni fog ha nincs mas gond.
4. Bcicus (válaszként erre: 1. - Bce8b01be5)
2012. júl. 14. 09:24
Menj el egy hozzaerto endokrinologushoz o re dbe rakja 3as alapkezkessel a hormonjaid. Dieta+sport+merckformin. Mivel a pcost inzulinrezisztencia okozza csak ez hasznal. Sajna nagyon keves doki ert hozza. Ajanlom a mensmentist es hogy nezz korul a pco-szindroma weboldalon.
2012. júl. 14. 09:21
szia!köszönöm előre is!jövöhéten megyek endokrunológushoz bejelentkezni szegedre!akkor nincs esélyem hogy természetes úton teherbe essek?mert 3napja voltunk együtt meg multhét vasárnap és már nem védekezünk
2. ivi79 (válaszként erre: 1. - Bce8b01be5)
2012. júl. 14. 09:19
diétázol? orvos látott? mert h valszeg ir-ed is van. gyere át a Inzulin rezisztencia! Mit tudtok róla, gyógyítható? topikba, ott sok pcos van, tudnakl neked segiteni. elsősorban egy alapos kivizsgálás kéne, főleg h fiatalkorod óta nem jó a mensid. itt a barátcserje nem sokat fog segiteni asszem.
2012. júl. 14. 08:55

Pcosan szedhetek barátcserje kapszulát ha kisbabát szeretnék?

Sziasztok!Már kb 14éves korom óta rendszertelen,hol havonta hol félévente jött meg!kiderült 17évesen hogy pcom van,de túlsúlyos nem vagyok kb 50kg vagyok 160cm,és nem vagyok pattanásos sem se nem szőrösödök!Szóval csak cisztáim vannak és rendszertelen mensi,de kisbabát szeretnék! kb 1,5 hónapja hagytam abba a nuvaringot és júniusban nem jött meg csak barnás 2hétig,és most júliusban sem jött még meg eddig!Nagyon szeretnék kisbabát és olvastam a barátcserje kapszuláról sok jót és hogy ha nem jött még meg akkor nem e eltudnám kezdeni szedni,vagy kimondottan a mensi első napjától kell elkezdeni szedni!Norcolutot nem szeretnék mert az egy jó nagy adag hormon lenne...meg az is csak áll mensi!Nőgyógyászom véleményét kikérjem a barátcserje előtt?vagy magamtól is szedhetem?Igaz hogy hamar meg fogan a baba?:)

Másik fura dolog hogy minden reggel a cicijeim megvannak duzzadva...:)ami jó:)csak nem értem....

Köszönöm előre is mindenkinek

:) b25

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook