Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Pasik és a házimunka fórum

Pasik és a házimunka (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
107. t.panti
2007. jan. 11. 19:04
A férjemé a kert és a ház körüli munka virágok kivételével, azon kivül imád főzni,mosogatás ilyenkor is az enyém, és rendszeresen be vásárol. de takarítani azt nem szeret, mit nem szeret, meg sem csinálja. egyenesen utálja.
106. kft
2007. jan. 11. 15:37
dolgozik is segít is,igaz nem nagyon élvezi-van amikor végig morogva csinál mindent-.de az a helyzet,hogy ennyi x év utén én meg sokszor már utálom amit csinálnom kell
2007. jan. 1. 09:46
nem csinál semmit,de nem baj,mert ő dolgozik,én meg költöm a pénzt,ezért elnézem neki!!:-))
2006. dec. 31. 09:40
ha itthon van a mosáson kívül mindenben segít
2006. dec. 29. 19:41

Hangulatatol fugg, de en nem is "varom el" tole. O a ferfi, en a no. A keresem csak annyi, hogy felesleges koszt, rendetlenseget ne csinaljon es ha lehet, friss takaritas utan ne jarja ossze cipovel a lakast. Amugy ha epp elmosogat, nagyon orulok es meg is koszonom neki. Ettol o sem erzi magat "papucsnak" es nekem meg valoban jol esik.

Sajnos most nincs itthon, mert kulfoldon dolgozik, pedig nagyon szivesen porszivoznek utana plusszban is... Hehehe...

2006. dec. 29. 17:27
Az én párom besegít mindenben, de csak ha megkérem rá. Magától soha nem tenné!
2006. dec. 29. 11:43
Ne erőltessük.
100. Rika1
2006. dec. 21. 04:38
Az én párom is mindenben segít.
2006. dec. 21. 01:50
Én is csak dicsérni tudom a páromat, mert mindenben segít. Takarít, bevásárol, főz, stb...
2006. dec. 20. 22:49
Nekem is segít a párom főleg vasárnap:)))))))
2006. dec. 20. 22:17

Az én férjecském, hál isten, ha itthon van akkor segít nekem.

Ha kell pórszívóz, mosogat...néha tereget...

A többi az én munkám (ami sokáig tart azt nem szereti).

De én nagyon is megvagyok vele elégedve.

Remélem ez késöbb is igy lesz!!!

96. mti
2006. dec. 20. 20:52

Hát az enyém nagyon leeresztett! Amikor öszeköltöztünk sokkal több mindent segített. Ma már ha a vasárnapi ebédkészítés alatt tele a kuka, szinte könyörögnöm kell, hogy vigye le.

Tavaly is 12 óráztam az ünnepek előtt, de mindig készített meleg ebédet. Ma nem volt ebéd, mert ő shoppingolt. Én meg kész vagyok.

2006. nov. 26. 23:39
hát én pasi vagyok, de magamra takarítok, mosogatok, mosok, vasalok. Ha rá vagy kényszerülve, muszáj... :) már csak főzni kellene megtanulni, azt fagyasztott cuccokon, rántottán, tejbegrízen és hasonló bonyolult dolgokon kívül nem tudok :)
94. Zojci
2006. nov. 26. 23:28
A férjem azt mondta 2napja hangsúlyozom "2 gyufaszál" miatt,h ő majd megcsinálja a konyhát,na azóta is én mosogatok:D
2006. nov. 24. 10:24
Ha úgy adódik és neki van több ideje,akkor segít.De sajna a mindennapokban valahogy rám marad minden.Néha morgok,akkor beáll egy darabig,aztán megint semmi.
92. gpetra (válaszként erre: 86. - Eee466847e)
2006. nov. 21. 11:23
Köszönöm :)
2006. nov. 21. 11:03
ha a páromra rájön, akkor nekiáll takarítani. ilyenkor hatalmas kupit csinál, a szoba közepére halmoz mindent, és szépen aprólékosan törölget, és visszapakol a helyére mindent. imádom, amikor ilyen!!! én gyűlölöm azt a sok apró kis csetreszt egyenként eltörölgetni... neki van hozzá türelme, ha rájön a "takaríthatnék" :)
2006. nov. 21. 10:59
A párommal jol megosztjuk a munkákat mivel kertes házban lakunk álltalában övé a kert és az udvar enyém a ház belső takaritása,de néha néha besegitünk egymásnak.
89. Venes
2006. nov. 21. 10:48
Kedvesemme még nem élünk egy háztartásban, csak kb. hetente két napot. Fiatalok vagyunk még, tanulunk. De szerencsére ő egy elég rendszerető alkat. A mosogatást nem szereti, de tud valamennyire főzni, meg mindent úgy megcsinál. nem lehet rá egy szavam se, de szerintem később sem lesz.
2006. nov. 17. 13:17
Ha valamire nincs idöm ö kérés nélkül megcsinálja.Még a fözést is.
2006. nov. 17. 13:03

Sajna sehogy:(

Viszont abban segit, hogy már nem csinál olyan kupit mint régen:) Nem hagyja szanaszét a ruháit, a tányérokat...nekem ha csak ennyi , bőven megvagyok elégedve!:)

Nem akarok vele harcolni ezért...úgy se tud megváltozni!

86. eee466847e (válaszként erre: 82. - Gpetra)
2006. nov. 17. 12:41
Addig viszont fontos, hogy vigyázz az egészségedre! Kívánom neked, úgy legyen!
2006. nov. 16. 20:29

Sehogy. Azt sem tudja mi az a házi robot.

A két fiacskám sem segít, úgyhogy a papára ütöttek. Sajnos.

84. gpetra (válaszként erre: 83. - Szika)
2006. nov. 16. 20:25
Ügyes :)
83. szika
2006. nov. 16. 20:12

Az én kedvesem elég lusta malac, és ehhez jön hozzá, hogy náluk az volt az elv, hogy a nő dolga a háztartás, a gyerekek, és az sem árt, ha pénzt keres. NA ja. Hát ezen gyorsan változtattam, miután összeköltöztünk. Az én apukám ugyanis nagyon házias, és mindent megcsinál, ugyanis ő van itthon többet. Úgyhoyg kedves is erre lett nevelve. Azóta már főz. A közös emeletünket általában ő takarítja, és mindenben segít, amiben szeretném. De azért morogni kell vele. :))))))

A módszer pedig az volt, hogy ha én főzök, akkor tuti nem mosogatok. És ha fáradt leszek, akkor nem lez kedvem este semmihez, sőt, egész msnap dúlni fogok, mint az a bizonyos hétfejű ősőm. Úgyhoyg gyorsan rájött, hogy mi a legjobb neki is. :))))

82. gpetra (válaszként erre: 79. - Eee466847e)
2006. nov. 16. 19:50
Köszönöm a vigasztalást, annyira azért nem vagyok elkeseredve :) Szóval akkor már csak 35 év, és jöhet a pihi :)))))))
81. emike
2006. nov. 16. 17:57
Őt inkább arra kell rávenni,hogy ne segítsen.Mikor még én is dolgoztam,volt hogy arra mentem haza,hogy kitakarított,és éppen vasalt.Kicsit lelkiismeret furdalásom volt,mert ő is nagyon sokat dolgozott,dolgozik.A barátnőim mondják is mindig,milyen szerencsés vagyok.
2006. nov. 16. 17:42
Sehogy.Ő dolgozik,pénzt keres,én itthon vagyok gyeden ez az én dolgom.Ha betegek a gyerekek vagy én akkor segít(elmegy a boltba).A nyáron bent voltam akórházba 4 napot mire hazajöttünk ki porszívózott,elmosogatott.Ennyi,de a mindennapokban nem igazán segít.
79. eee466847e (válaszként erre: 77. - Gpetra)
2006. nov. 16. 15:21
Vígasztalásként mondom: nekem most valamivel több időm van és nyugodtabb életem, amióta "csak" unokázom. Kirándulunk, utazunk a férjemmel és ha fáradt vagyok pihenek. Ehhez azonban fel kellett nevelnem két klassz férfiembert. 60 leszek februárban. Mire ennyi idős leszel, neked is több időd lesz meglátod.
2006. nov. 16. 11:16

Nálunk könnyü volt a helyzet:) A férjem elöttem az aglegények életét élte,tehát mindent egyedül csinált.Borzasztó rendmániás.S ezért tesz is.Mivel két kutyusunk is van, házon belül, igy rengeteg takaritanivalo van.M

indenben segit,söt hétvégén csak ö csinálja a porszivozást ,kárpittisztitást, ablakpucolást"nála a legfontosabb",s a teljes körü felmosást.

Én, ez idö alatt ,fözöm a hétvégi menüt:)

A fiaim is besegitenek . A fürdöszoba,száritohelység,garázs s a saját szobályuk az ö feladatuk.:)

Teljes a munkamegosztás:))

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook