Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Párom elhagyott 37 hetes terhesen.Mindezt egy messenger... fórum

Párom elhagyott 37 hetes terhesen.Mindezt egy messenger... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
50. csikil4ny (válaszként erre: 41. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 19. 15:44

Jaj. A kutya a szőrét elhullajtja, de a jellemét nem. Ezt tanuld meg, mert a következőnél is így jársz. Bennünk van a majdénmegmentem gén, de sajnos ez hiú ábránd.


Egy ismerősöm hozzá is ment a pasihoz, szült egy második gyereket s most annyira eldurvult a helyzet, hogy muszáj válnia. Tudunk mi bután dönteni. 😢


Hogy vagy? Hogy viseled ebben a melegben a terhességet? Meglátod minden kialakul!

49. csikil4ny (válaszként erre: 37. - Hold3)
2023. júl. 19. 15:40
Igen, ez elég nagy probléma. Mert a férfi lelépik, új életet kezd, a nő meg egyedül marad a nagyvilágban a gyerekével/gyerekeivel. Persze van más példa is, de elég sok hasonló esetet látunk.
48. ab443a467a (válaszként erre: 36. - Fincsi5)
2023. júl. 19. 15:30
Mi rosszat? Meggondolatlan volt. Nem a megfelelő emberrel vállalt gyereket.
47. ab443a467a (válaszként erre: 45. - Amaunet)
2023. júl. 19. 15:16
Ennyi esze van.
46. Ágio8405 (válaszként erre: 41. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 19. 15:14
Akkor még jól is jàrsz ha megszabadulsz tőle. Az a baj hamarosan ott fog sirni a küszöbödön. Pedig jobban jársz ha eltűnik az életetekből. Semmi hasznod nem lenne belőle. Az más hogy nem értem miért maradtál vele, amikor tudtad hogy ilyen, miért lesz ilyan embertől gyereked?
45. Amaunet (válaszként erre: 41. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 19. 14:37
Egy ilyen linkócinak miért szülsz gyereket?
44. 45e71ccc79 (válaszként erre: 39. - Ba5dd41df3)
2023. júl. 18. 14:45
Annyira szeretem ezeket az általánosításokat.
43. 45e71ccc79 (válaszként erre: 41. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 18. 14:42

Sajnálom.

Ezek szerint egy trógerral hozott össze a sors.

42. temmp (válaszként erre: 41. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 18. 14:34
Van aki támogat majd szülés után?
41. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Ágio8405)
2023. júl. 18. 07:45

Az előző kapcsolatából úgy lépett ki hogy tele volt hitellel. Még most is...

Március óta táppénzen van. Azt aláírom erről nem ő tehet senki nem tehet róla. Minimum novemberig nem mehet dolgozni a műtétje miatt.

A táppénze elmegy a hiteleire.

Én még most is dolgozom 37 hetes terhesen hogy ne táppénzt kapják mert kevés lenne.

Az ő nagy problémája az volt hogy neki egy élete van és neki muszáj menni csavarogni. Kölcsön kért a kereszanyjától egy csomó pénzt azt is elverte. Én vettem meg a saját fizetésemből a babának mindent mert őt nem érdekli. És még sorolhatnám....

40. ba5dd41df3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 17. 23:34
Van erre még példa. Ismerősöm kisebb-nagyobb próbálkozással azóta egyedül a gyerekkel.
39. ba5dd41df3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 17. 23:33
A férfiak "rajonganak" a gyerekért.
38. Myra
2023. júl. 17. 21:43
Nem ő az igazi, örülj hogy még időben megszabadultál tőle.
37. Hold3
2023. júl. 17. 21:24
Ez ma már sajnos elég gyakori eset.A mai nőknek úgy kellene szülniük,hogy ezt bekalkulálják a jövőbe.Akkor szűlj gyereket, ha van segítő családi háttér, el tudod tartani egyedül.És persze van saját lakásod.A férfi ma van, holnap nincs.Persze így még ennyi gyerek sem lenne.Fordítsuk meg, ezért van kevés gyerek.
36. fincsi5 (válaszként erre: 13. - 55Judit)
2023. júl. 17. 17:07
Jó messzire elment a nagy szeretetből. Az, hogy tavasz óta ott él, nem sokat mond, mert még ősz sincs. Szép képeket mindenki tud találni, de HOL , milyen körülmények között él? Csak azért vagyok most ellened, mert ugyan mi rosszat tehet egy 37. hétben lévő várandós nő?
35. PöttyösPanka (válaszként erre: 34. - Aszparagusz)
2023. júl. 17. 15:51
Még mindig nem érti. Azt hiszi, hogy tényleg az ő sztorijára vagy kíváncsi. Nem látja a tükröt, amit elé tartottál.
34. aszparagusz (válaszként erre: 29. - 55Judit)
2023. júl. 17. 15:11

Én ítélkezem?

Olvasd vissza 13. hozzászólásodat.

"viszont arról nem esett szó hogy a feleség mekkora szemétséget csinált amire ez lett a reakció. Mindennek oka van."

33. 55Judit (válaszként erre: 31. - PöttyösPanka)
2023. júl. 17. 15:08
Az hogy konkrétan rákérdez mekkora szemétséget csináltam nem feltételezés, hanem szerinte tudja hogy volt ilyen, és a mértékére kíváncsi. De nem válaszoltam arra hogy mekkorát. Nem titok, jó nagyot. Akkorát, hogy amíg él a hatása alatt lesz. Egyébként ez a téma nem az a kategória ahol érdekel hogy te mit hiszel és mit nem. Sőt, nem is kívánok ebbe több időt tenni. Elkészült az eper fagyim. Szia mindenkinek. Ti pedig rágjátok tovább jó ízűen ezt a csontot!😀
32. 80ASIQ (válaszként erre: 26. - PöttyösPanka)
2023. júl. 17. 15:06
Tudtam már a válaszokból, hogy nő a kiíró, de jól esett szóvá tenni.
31. PöttyösPanka (válaszként erre: 29. - 55Judit)
2023. júl. 17. 14:54

Csak ugyanazt feltételezte rólad, mint te a FI-ről, és ő ettől előítéletes, te meg bezzeg nem...

Amúgy meg úgysem hisszük el neked, amíg nem hallgattuk meg a volt férjedet.

30. 55Judit (válaszként erre: 29. - 55Judit)
2023. júl. 17. 14:46
Ha belegondolok, tényleg volt. A bosszú is a szemétség kategóriába tartozik. Megvolt.😀
29. 55Judit (válaszként erre: 27. - Aszparagusz)
2023. júl. 17. 14:41

A téma nem az én életemről nyílt. Az érintettet vajon miért nem kérdezed meg ez ügyben? De hogy ne hagyjalak válasz nélkül, a mi szakításunkban egyikünk tettére sem a szemétség szó illik. Sőt a történtek ellenére se mondanék a volt férjemre semmi rosszat mert bármit is tett, mégis csak neki köszönhetem életem legszebb ajándékát. De megnyugodhatsz, vagyok olyan kreatív hogy nem hagytam válaszlépés nélkül a dolgot. 😀


Azt viszont megfigyeltem hogy bármilyen témáról legyen szó, te azonnal tele vagy előítéletekkel. Úgy kérdezel rá hogy én mekkora szemétséget csináltam, mintha biztosan tudnád hogy volt ilyen.😀

28. michelle.r (válaszként erre: 2. - Hold3)
2023. júl. 17. 14:20

Vagy ő az, akit a 37 hetes terhes párja elhagyott.

Ha mégis nő írta, csak nem tudta ennyi ideig titokban tartani 😉


Fórumindító! Most nyilván nagyon rossz neked, de még jóra fordulhat. Egy barátnőmmel az történt, hogy a pasi megtudta, hogy terhes, teljesen fellelkesült, aztán amikor 6 hónapos terhes volt, elhagyta, mert 26 évesen ő még nem kész erre.

A gyereket a születésétől kezdve imádta, mindent megadott neki, a szülők sokáig gyilkolták egymást. Jó 10, 15 éve jóban vannak. Igaz, soha nem éltek együtt aztán, de mára mondhatni, barátok is. A gyerek kiegyensúlyozott, boldog felnőtt lett.

27. aszparagusz (válaszként erre: 13. - 55Judit)
2023. júl. 17. 14:18

Te mekkora szemétséget csináltál, hogy a férjed ott hagyott egy kis gyerekkel?

Gondolkozol vagy csak írsz?

26. PöttyösPanka (válaszként erre: 24. - 80ASIQ)
2023. júl. 17. 12:41
Látod, ez a gond azzal, hogy ezen, az eredetileg női portálon lassan több a férfi, mint a nő. Ne érts félre, nem zavar a férfiak jelenléte, és tudom, hogy nem is női oldal. De alapvetően akkor is az a reflex van bennem, hogy itt többnyire nők írnak. De tudom azt is, hogy mostanában viccesnek számít kétértelmű közléssekkel félrevezetni az egyszeri fórumozót...
25. PöttyösPanka (válaszként erre: 22. - 55Judit)
2023. júl. 17. 12:38
Tyűha. Mi vagy te? Valami bíró vagy igazságügyi szakértő, esetleg oknyomozó riporter? Egy anonim fórumon soha senkiről nem tudhatjuk, hogy igazat ír-e. Az sem biztos, hogy te az vagy, akinek állítod magad. Mégsem kezd el senki kötözködni az állításaidon, hogy biztosan nem is úgy van. Például azt írod, hogy becsülettel felnevelted a fiad. Erre írhatnánk, hogy na persze, úgysem tudod bizonyítani, és nem hisszük el, amíg megfelelő számú független tanú alá nem támasztja. Lehet, hogy minden nap kékre-zöldre verted, stb. De mi értelme alapból mindenkiről azt feltételezni, hogy nem igaz, amit ír?
24. 80ASIQ
2023. júl. 17. 12:38

Ezt a vallomást férfi írta vagy nő?

Mert kétértelmű.

23. Kacsahercegno (válaszként erre: 22. - 55Judit)
2023. júl. 17. 12:18
Hát jó, te tudod, azért az ismerőseidet remélem nem így biztosítod az együttérzésedről 😅
22. 55Judit (válaszként erre: 21. - Kacsahercegno)
2023. júl. 17. 12:16
Nem, ez nem ítélkezés. Ugyanannyi feltételezni egyikről is, másikról is bármit. De nem mondhatunk konkréten semmit senkire mert nem tudjuk az igazságot. Egyébként se feladunk. Hogy pontosan mi történt, kinek lehet igaza, azt tudhatja csak aki a 4 fal között él. Főleg úgy hitelt adni bárki szavának akit nem is ismerünk hogy a másik felet nem áll módumkban meghallgatni, értelmetlen. Mint mondtam, együttérzésünkről biztosíthatunk úgy is valakit, hogy egy másik embert nem degradálunk.
21. Kacsahercegno (válaszként erre: 13. - 55Judit)
2023. júl. 17. 12:08
A "mindennek oka van", meg hogy a feleség milyen szemétséget csinálhatott, az szerintem pont ítélkezés, de mindegy.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook