Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Para terhesség elején fórum

Para terhesség elején (beszélgetős fórum)


12. ÁBCD... (válaszként erre: 9. - Globus)
2021. dec. 15. 06:24

JA-JA!!4:)))

Mostani serdülő fiataloknak, nagy segítség internet háló, ha már nagyon jól tudják értelmezni pontosan a szövegek jelentését:)

11. dafke
2021. nov. 20. 13:17

Előfordul, bárki bármit mond.

Ha szeretsz olvasni, és nem zavar egy kis kritika, ajánlom a Barátnőim a terhességről c. könyvet. Nem szakkönyv, inkább a léleknek való könyv. Nevetős :)

10. libikóka (válaszként erre: 9. - Globus)
2021. nov. 10. 10:46
Igen.Azt hiszem 1 könyven volt ,havonta doki,és slussz.Amíg egészséged van, addig ez megeteszi.Persze voltak mókás dolgok,,,na akkor nem annyira csak utólag,,,Pl..kaptam vasat ,,akkor már nagyon lufi voltam,,iszonyú görcseim lettek,,na gondoltam akkor menni kell.Kellet is de csak a klotyóig,,beütött a vasszedés:D
9. globus (válaszként erre: 6. - Libikóka)
2021. nov. 10. 10:04

Belegondolok, milyen tudatlanok voltunk annak idején, mostani fiatalokhoz képest :)

De éppen ezért gyakorlatiasabbak is.

8. babyapocakban (válaszként erre: 6. - Libikóka)
2021. nov. 10. 09:30
Postosan ez az! Könyvet kell olvasni a terhességről és kész. Az már meg van szűrve szövegileg, nem ártalmas, nem túlzó.
7. papája (válaszként erre: 1. - Ranit)
2021. nov. 10. 09:25

Ne kombinálj, mert bevonzod!

Arany János zseni volt, 47 évesen szülte az anyja. Apósom több diplomás csodálatos ember volt, szintén 47 évesen szülte az édesanyja. Sok példa van a jóra, erre gondolj.


Az a baj a mai kismamákkal, hogy túl hamar szembesülnek az áldott állapotukkal. 2 hetes várandóságot már kimutatja a teszt, így az első 12 hétből 10 héten át görcsölnek, aggódnak.

A mi időkben, de legalább is a tesztek megjelenése előtt 8-10 hetesek voltunk, mire az orvosi vizsgálat megállapította a várandósságunkat. Gyakorlatilag túl voltunk a "nehezén" a rossz gondolatok meg nem bántottak bennünket.


Ne aggódj, örülj a kis jövevénynek !

2021. nov. 10. 06:38

Egyetértek azzal amit Babyapocakban írt.

Régebben kb,volt egy könyved,,vagy ha nagyon érdeklődtél akkor több.Mégsem tudtál ennyi mindent összeolvasni mint most.Ami jó is lehet ,,de nagyon kártékony is.


Persze voltak aggodalmas gondolatok,,de ezek jó esetben "átszaladtak".Hangold át magad,,pozitív dolgokat olvass vagy semmit.Éld az életed mintha csak a mindennapokat élnéd ..és örülj a kis pöttynek:))

2021. nov. 9. 21:36

Normális. Túl sok információ ért, gondolom az internetről. Akik régebben szültek ezt nem értik. Ma ez már más, mint mondjuk 10-20 éve.


Ezt állítsd le, ne olvass ilyen sztorikat. Tudatosan kapcsolódj ki, töltődj fel, tudatosan örülj és hangolódj át a pozitív oldalra. Ha nem megy, olvass módszereket erre, vagy kérd szakember segítségét.

2021. nov. 9. 21:23

Megmarad.

Egészséges baba lesz.

Okos kisgyerek válik belőle.

Boldog család lesztek.



Miért nem ezekre gondolsz? Ezt érezze, amíg fejlődik benned, ne az állandó stresszt.

3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Ranit)
2021. nov. 9. 21:14
nem normális.
2. Bichi (válaszként erre: 1. - Ranit)
2021. nov. 9. 21:13
Szerintem nem normális...
2021. nov. 9. 21:02

40-en túl vagyok, és 3 napja pozitîvat teszteltem.Első gyerek lenne.Tudom, még bármi lehet, az első 3 hónapban főleg az én koromban nem is biztos, hogy megmarad, de folyton ilyeneken pörgök, hogy vajon egészséges lesz?Az autizmust meg a szellemi fogyatékosságot nem lehet szűrni úgy tudom...

Ez normàlis, hogy ilyeneken kattogok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook