Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pánikbetegség, teherbeesés. Vágyni a babára, de félni az egésztől. Van köztetek aki hasonló problémával küzd? fórum

Pánikbetegség, teherbeesés. Vágyni a babára, de félni az egésztől. Van köztetek aki hasonló problémával küzd? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2015. jan. 31. 16:30

mar elnezest, de hogyan gondoljatok, ilyen gyogyszereket szedni terheseg alatt???


inkabb olvassatok el a David Perlmutter, Gabonaagy cimu konyvet, gyogyuljatok meg es utana vallaljatok babat!


le vagyok dobbenve... :-(

2015. jan. 31. 16:18
Van több ismerősöm is, aki szintén pánikbeteg, mindkettő végig szedte a gyógyszereit és szerencsére mindegyiknek egészséges gyermekei vannak. Az egyiknél 19 és 16 évesek, a másiknál 1.5 és 4 évesek. Az utóbbinak orvos a férje. Mi is aggódtunk a gyógyszerek miatt, ezért is vártunk és jártunk utána a dokiknál.
2015. jan. 31. 16:12
Szia! Én is pánikbeteg vagyok, 3 éve szedem az antidepresszánst (Fevarin 50 mg) és Frontin 0.25-öst. Mi is babát szeretnénk a férjemmel, megkérdeztem a dokimat és a nőgyógyászomat is. Ugyanazt mondták nekem is, mint amit Ludmilla1986 írt. Megpróbálhatom csökkenteni, de így is elég kis dózist szedek szerencsére, ha nem megy (előjönnek a rohamok) akkor szedjem tovább, mert többet ártok a babának azzal, hogy rosszul vagyok. Annyi sajnos, hogy szoptatni nem lehet, mert kiválasztódik az anyatejbe. :(
2015. jan. 31. 15:42

En nem panikbeteg voltam,hanem generalizalt szorongasom volt ,mar lassan 7 eve szedek gyogyszert ,kosebb -nagyobb megszakitasokkal.

26 leszek,volegenyem 30. Lassan nekunk is aktualis lesz a tema.

En barmikor abba hagyhatnam a gyogyszert,de picit felek.

Pedug tunetmentes vagyok mar evek ota.

2015. jan. 31. 15:32
Köszönöm szépen. A gyógyszerek miatt nem szoptathatott? :( Nem szeretnék semmiből sem kimaradni a fránya betegség miatt.De jó hallani,hogy azóta sokat javult az állapota.
2015. jan. 31. 15:25
Nekem volt egy ismerösöm aki szintèn hasonló problèmàval küzdött, pànikbeteg, gyógyszereket szedett. Ö elöször keresett egy nögyógyàszt, àtnèztèk a gyógyszereit, kb. ugyanazokat szedhette, csak volt amit kicsit lejjebb csökkentettek. Hamar terhes lett, vègig szedte a gyògyszereit, vègül makk egèszsèges kisfia lett, most 2 èves. Annyi, hogy nem szoptathatott. Azóta a betegsège sokat javult, nincsenek nagy rohamai, nem feküdt pszichiàtriàn se (elötte többször is).
2015. jan. 31. 15:18
Nincs tapasztalatom,de van itt már hasonló fórum,talán nézz be oda...
2015. jan. 31. 15:04

Veleaxin 0.75mg(reggel fél,este fél) Frontin 0,25mg(este fél)


10 éve vagyok pánikbeteg, rettenetesen szeretnék babát.Félek,hogy ártok neki,de ha abbahagyom és szorongok,úgy mindakettőnknek ártok.Mindenfélét olvasok róla :( Van,akinek van tapasztalata ezen a téren?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook