Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Pánikbeteg lettem, aki tud segítsen fórum

Pánikbeteg lettem, aki tud segítsen (beszélgetős fórum)


1 2
16. Postaslanyka (válaszként erre: 12. - Kitti1981)
2009. máj. 13. 15:53
Köszönöm és azon vagyok hogy minnél elöbb túl legyek ezen
15. **Rita** (válaszként erre: 9. - Depike)
2009. máj. 13. 15:52
ez tényleg jó módszer
14. **Rita** (válaszként erre: 8. - Az álarcos)
2009. máj. 13. 15:51

Attól függ milyen állapotban van a páciens, és hogy m,egteheti-e a betegállományt.

Nekem anno muszáj volt dolgoznom,vásárolnom...., és ellátnom a gyerekeket.

Nagyion nehéz volt, de megcsináltam

A muszáj nagy úr

13. Postaslanyka (válaszként erre: 9. - Depike)
2009. máj. 13. 15:51
Ma én is ezt mondogattam magamnak a botban :) csak még egy vevő és mehetek is innen :)
2009. máj. 13. 15:50
Szia!én Pszichiátriás Szakápoló vagyok!:)Sajnos te most csak a gyógyszerekkel tudod leküzdeni a félelmeidet,de igen is ne csak arra támaszkodj,hogy a gyógyszer mindent helyre hozz hanem igen is erőt kell venni magadon és a gyógyszerek segítségével meg kell próbálni ezeket legyőzni!!!!!Persze ezt először neked kell magadban elhatározni,hogy igen is menni fog mert szüksége van rám a családnak és a társadalomnak!!Rakd magad helyre mit tegyél hogy meggyógyulj szánj magadra több időt!Esténként amikor már kevesen járnak az útcán mennj el futni stb...Remélem hamar rendbe jösz csak neked is akarni kell!Én szóritok!Kitartást:Kitti
2009. máj. 13. 15:50
Sajnos muszáj lenne kimennem mert az édesanyám mozgássérült és rajtam kivül nincs aki bevásárolna vagy megfőzne neki. A szakemberre jövőhétig sajnos várnom kell :( addig is a háziorvostól kaptam gyógyszert de semmi hatását nem érzem :(
10. Depike
2009. máj. 13. 15:49
Ahogy Izsoledit írta, NAGYON nehéz, de csak akkor tudsz meggyógyulni, ha tényleg akarod. Én fél évig voltam otthon betegállományban pánikbetegséggel.
9. Depike (válaszként erre: 1. - Postaslanyka)
2009. máj. 13. 15:48
Én úgy közlekedtem, hogy minden nap egy kicsivel messzebb mentem a háztól. De az első 1-2 hétben egyáltalán nem tudtam tömegközlekedési eszközre szállni, inkább mindenhova gyalog, lassan sétálva mentem. A zenehallgatás közben jó, eltereli a figyelmed, de ha az nem megy, én mindig azt mondogattam magamban, hogy meg tudom csinálni, csak még egy lépés...
8. az álarcos (válaszként erre: 5. - **Rita**)
2009. máj. 13. 15:47
Azért a pszichiátriai gyógyszerek néhány nap alatt általában kifejtik a hatásukat, és ilyenkor amúgy is kiírják az embert. Normál esetben.
7. Izsoldedit (válaszként erre: 1. - Postaslanyka)
2009. máj. 13. 15:46
Minden féleképpen keres fel JÓ szakembert,és semmi esetre sem szabad eröltetni semmi olyat,amit nem szeretnél,DE meggyógyulni Akarj!NAGYON NEHÉZ,de akarj túl lenni rajta!
2009. máj. 13. 15:40

nálam gyógyszer + NLP + zenehallgatás kellet

Most rendszeres jóga és meditáció, h ne térjen vissza.

5. **Rita** (válaszként erre: 3. - Az álarcos)
2009. máj. 13. 15:39
Ha muszáj kimozdulni akkor nem várhat arra hogy hasson a gyógyszer :(
2009. máj. 13. 15:36

Miből áll a pánikbetegséged?

Én is az voltam, mostanra - remélem - meggyógyultam.

3. az álarcos (válaszként erre: 1. - Postaslanyka)
2009. máj. 13. 15:34
Szerintem sehogy. Várd meg, amíg hat a gyógyszer.
2. **Rita** (válaszként erre: 1. - Postaslanyka)
2009. máj. 13. 15:32
Nagy akarattal rá kell magad venni hogy kimozdulj, de sajnos a "rettegés" ettől nem fog elmúlni.
2009. máj. 13. 15:28
Olyan emberek segítségét várom akik tanácsot tudnak abban adni, hogy amíg nem hatnak a gyógyszerek, hogyan tudnék kimozdulni úgy, hogy ne rettegjek minden percben! Fontos lenne a segítségetek.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook