Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Óvszerrel vagy anélkül szeretkeztek? fórum

Óvszerrel vagy anélkül szeretkeztek? (beszélgetős fórum)


1 2 3
26. fdóri
2010. ápr. 29. 13:28
Néha gumival, néha anélkül. Lassan 5 év alatt még nem lettem terhes, csak amikor akartuk:) Gyógyszert nem akarok szedni, néha szóbakerül, de lebeszélem magam róla.
2010. ápr. 29. 12:51
:)
24. Mya01
2010. ápr. 29. 12:01

Tabival védekezünk,azaz védekezem,1-2 dolog szól mellette,nem görcsölök úgy,mint előtte,és valamennyire véd a méhnyakráktól.Viszont teljesen fel tudja borítani a hormonháztartást.Lét hónapja beszéltem az orvossal,és mondta,hogy minden tabletta 20%-al csökkenti a teherbeesés esélyét, elég elszomorító. :(

Viszont nem hagyhatom abba, a párom nem hajlandó "zokniban....", a megszakításos kilőve, így mérgezhetem magam tovább.Pedig szívem szerint nem szedném...

2010. ápr. 29. 09:50

én bogyót szedtem...nagyjából 10 évig, mert a gumi nálam nem vált be...kiszáradok tőle...aztán tavaly augusztus óta semmit...csak időben abbahagyjuk...és így is működik...viszont ameddig szedtem, élveztem a vele járó "kellemes mellékhatásokat"is...

nem görcsölt a hasam, ez jó, de közben meghíztam tőle, ez rossz, amióta abbahagytam, a libidóm is a helyére került...viszont minden hónap egy rémálom...a görcsmentes éveket sírom csak vissza....de már nem szednék semmit, ha lehet máshogy is....

2010. ápr. 29. 08:12

sziasztok!

mi 2 éve vagyunk együtt, és 1 éve szedem a bogyót. elég riasztó az amiket írtatok:( Reméem, hoyg nem lesz gondom tőle. Rám nem eröltette párom, én szerettem volna, mert olyan illuzióromboló tud lenni, amikor már bennevagyunk, és akkor még kell az óvszer. Persze lehet azt diszkréten is, úgy hogy ne zökkenjün kki, de így kényelmesebbnek tűnt. Semmi problémám vele, azt leszámítva, hogy kicsit aggódom, hog ymi lesz ha abbahagyom?!

2010. ápr. 29. 07:55

Csajok! Ez tragikus.Eleve hibás a kérdésfelvetés.

"a tragikus:"Tinitől az "érett Nő"ig egy sem akadt aki a férfikondom/fogamzásgátló tablettán kívül más megoldást is használna,alkalmazna?!

Pesszárium,spirál,naptár módszer,stb.

"a hibás:"Az önkiszolgálás lehetőségét elhagyva-szeretkezni "partnerrel"kell.(erre még emlékszem)

2010. ápr. 29. 07:52

Nélküle! A második gyerkőcömmel úgy lettem terhes, hogy hibás volt a gumi és elszakadt.

Miután megszületett, felrakattam egy spirált.

A párom amúgy is utálja a gumit, és én se szeretem.

2010. ápr. 29. 07:34
Mi óvszerrel vagy anélkül, orvosságot nem szednék. Két baba van már, az első orvosság mellett jött még 6 éve. Többet nem szedtem orvosságot, nemis maradtam terhes, csak mikor már Áronkát terveztük rá 5 évre.:-)
2010. ápr. 29. 07:30

Mi is óvszert használunk, 9 éve vagyunk együtt! :)

De előtte se szedtem soha gyógyszert! Nem tudom miért de mostanában eléggé érzékeny vagyok az óvszerre, nem sok különbséget éreztem a vele és a nélküle között, de mostanában elég nagynak érzem a különbséget.. lehet, h csak öregszem? :D:D

Vagy lehet rossz az óvszer minősége? Ti is szoktátok érezni a különbséget?

2010. ápr. 29. 07:29
Évekig óvszerrel védekeztünk, nem volt bajom vele. Az orvosom nem engedte, hogy fogamzásgátlót szedjek, mert azzal nem lehet rendbetenni a menstruációt, csak úgy tűnik, mintha... A szülés után viszont már felírta, és örülök neki, mert előtte volt olyan, hogy fél évig nem jött meg. Ami kellemesen hangzik, ha tudod, hogy pontosan fél év múlva megjön, de ha épp egy nyaralás vagy vizsga vagy akár szeretkezés közben, az már kevésbé jó. Mielőtt terhes lettem, 7 hónapig nem jött meg, így amikor az orvos kérdezte az utolsó menstruációt, akkor igencsak meglepődött, hogy aszerint már kb. szülnöm kellene. :)
16. vkj77
2010. ápr. 29. 07:28
Óvszer nélkül...
2010. ápr. 29. 07:26

Sziasztok


En is keves ideig bogyoztam...az ovszer tuti nallunk is.Semmi kifogasa a ferjemnek ellene...nekem ugyszinten.Szerintem en soha tobbet nem fogok tablettat szedni.

2010. ápr. 29. 07:17
Én sohasem szedtem bogyót, nem is szednék SOHA!!! Nekünk bevált az óvszer, még soha semmi gond nem volt vele, pedig sok éve használjuk!
2010. ápr. 29. 07:17

Sziasztok!


Mi 8 éve vagyunk együtt a párommal, abból 1 éven át szedtem tablettát, de amiatt ment el az első babánk, így azóta nem szedek semmit. Vagy óvszer vagy semmi! :D De nálunk ez nagyon jól működik. Amikor elhatároztuk, hogy na baba project, egyből jött is és már velünk van! :D

2010. ápr. 29. 07:15
Fél évig szedtem bogyót, elég is volt belőle. Mégegyszer be nem vennék egy szemet sem. Nekünk bevált az óvszer, soha nem szakadt el, semmi gond nem volt vele, eddig (pedig 7 éve használjuk)
11. Larsey
2010. ápr. 29. 06:45

Sziasztok!

Én gyógyszert szedek, mert nagyon félek a hibás gumi lehetőségétől. :( De így meg folyton para vagyok a bogyók miatt. Ismert a fogamzásgátlók méh zsugorító hatása, ami valószínű, hogy így is van, ugyanis az előzőtől hónapról hónapra kevesebb volt a vérzésem, majd végül el is múlt teljesen. Elvileg apasztja a méhnyálkahártyát, de nem vagyok orvos, szóval nem tudom, hogy ez így valós-e. Mindenesetre a dokim nem hitte el, hogy nem menstruálok, azt mondta, hogy biztos nem jól szedtem. Szóval szívesen abbahagynám a mostanit is, de félek a mellékhatásaitól. 1 éve, amikor váltottam nagyon durván hullani kezdett a hajam. :(

2010. ápr. 29. 06:26
én idáig fogamzásgátlót szedtem, de terhes lettem. Szülés óta óvszert használunk, de jobban érzem magam, mint amikor gyógyszert szedtem.
2010. ápr. 29. 06:26

Csatlakozom az előttem szólókhoz!

Az exem erőltette rám a bogyókat, én meg voltam annyira naív és szerelmes, hogy engedtem neki... :((

A mostani páromnál szóba került a család tervezés, úgy, hogy leálltam vele. Na ne tudjátok meg mekkora károkat okozott hormonilag! Ha tudom, el sem kezdem szedni!! Nagyon sokáig nem volt rendszeres a menstrim, hol erősen görcsöltem, hol alig éreztem meg. Hol 3 napig volt meg, hol 8 nap. Alsó hangon egy teljes év volt, mire normálisan visszaálltam a kerék vágásba, mint ciklusilag, mint lelkileg, mint hormonilag. Annyi szerencsém volt, hogy más gyógyszerrel nem kellett beavatkozni, én a természetesség híve vagyok, ezért gyógyteákkal segítettem magamon!


De én legalább is nem ajánlom senkinek a gyógyszert! Az tényleg méreg! És ott a kis apróbetűs rész is, milyen betegségeket (pl.: trombózis), károkat tud okozni a szervezetben!

Ha egy pár szereti egymást, kis odafigyeléssel, meg tudják oldani a védekezést! :)

8. 5e48d37001 (válaszként erre: 1. - 8ca8ff41ee)
2010. ápr. 29. 06:21
Ha választanom kellene akkor az óvszer.Én is visszasírom a tablettamentes 10 évemet.
2010. ápr. 29. 01:46
nem használ óvszert, én nem szedek fogamzásgátlót, eddig... De ideje lenne elkezdenem. Nem vagyok tabletta ellenes...
2010. ápr. 29. 00:49
mi néha óvszert használunk, néha semmit...élettársak vagyunk 3 éve :) összeszoktunk, és imádom :)
5. simple (válaszként erre: 1. - 8ca8ff41ee)
2010. ápr. 28. 23:42
Sokkal jobb, ha ő használ óvszert, minthogy te mérgezd magad a fogamzásgátlóval.
2010. ápr. 28. 23:41
Elárulom, én 21 évesen tértem át a hormonális fogamzásgátlásra, és visszasírom az óvszert. A hormonok csökkentik a vágyat és sokkal szárazabb is vagyok tőle. Gumival semmi gond nem volt.
2010. ápr. 28. 23:04
Nagyon helyes! Az jó ha a fiú használ óvszert! Mert álltalában a mai fiúk nemakarnak "zokniban...."
2010. ápr. 28. 23:01
És mi ezzel a gond?Szerintem ez jól van így!
2010. ápr. 28. 23:00
A barátom óvszert használ, mivel még nem szeretnék szedni fogamzásgátló tablettát.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook