Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Óvodai problémák- Kinek mi a véleménye erről? fórum

Óvodai problémák- Kinek mi a véleménye erről? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
4. ff36256613 (válaszként erre: 1. - 6048dc6b87)
2010. okt. 6. 19:30

Nem semmi óvoda/óvónő!!

Csak remélni tudom, hogy nem ez a "megszokott"

Mi 2 hét múlva kezdjük az ovit, én sem adtam még soha a gyerekemnek sem rágót, sem nyalókát...

Jó lenne, ha nem ilyesmivel kötnék le a gyerek figyelmét...

3. 6048dc6b87 (válaszként erre: 2. - 0f8333367d)
2010. okt. 6. 19:29
Jézus Mária...akkor én ne is panaszkodjak?:-)
2010. okt. 6. 19:27

Gyerekem ma a zeneovi után,rágóval a szájában jött ki!!!! Ez volt a mai "jutalom".Ő viszont 6 éves,de akkor sem oda való.Mi adunk rágót,de csak ha velünk van,és látom,hogy nem rohangál,ugrál....stb.


A piros fenék nálunk is így!!!!

De nem írok semmit már,mert ma így is forrt a vérem,mikor a gyerekem kabátja merő sár és 10 db lábnyomot számoltunk össze a hátán!!!!!

2010. okt. 6. 19:24
Sziasztok. Kislányom szeptemberben kezdte az óvodát 3 éves múlt kiscsoportos. A férjem ment fel érte és megdöbbenve láttam amikor jöttek ki és ültek be a kocsiba, hogy rágózott. Egyszer adtunk neki rágót akkor is lenyelte meg fulladozott. Nem érett még meg rá. Nem értem, hogy hogyan engedhetik hogy rágózzon. Úgytudom tilos főleg óvodában. Megkérdeztem ki adta, aztmondta, hogy az óvonéni. Sajnos nem ez az első eset, hogy meggyűlik a bajom az óvodával. Első hetekben rendszeresen kakis bugyiban hoztam haza, mert szóltam hogy nem tudja még kitörölni a fenekét, de mondta a kislányom, hogy ő törli ki az oviban, és rendszeresen piros volt a feneke ami azelőtt sosem volt az. Sajnos még sorolhatnám.Köszönöm, ha megosztjátok a tapasztalataitokat velem!
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook