Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Osztogatod az észt, ezért feketelistán vagy? - Ide! fórum

Osztogatod az észt, ezért feketelistán vagy? - Ide! (beszélgetős fórum)

124. Re87
2010. febr. 4. 16:49

Sziasztok!

Engem az bánt itt a HOXA-n a legjobban,hogy egy bizonyos illető felajánlotta a segítségét valamiben,ami engem nagyon érdekel és azóta is várom ezt a "segítséget".Na de nem baj,mert segítettem magamon,csak hát nagyon bíztam benne,mert az írásai alapján nagyon szimpatikusnak és szakavatottnak tűnt.

123. Nagual (válaszként erre: 118. - Cbae83ef4f)
2010. febr. 4. 16:18
Pedig belemehetnél hamár annyira egyszerű mert ettől nem lettem "okosabb".. :) Kösz jól alszom, inkább leírnád a mágnes funkcióját stb? :)
122. manul (válaszként erre: 121. - E974230abd)
2010. febr. 4. 16:01

Ok!

Köszönöm,élek a lehetőséggel!

121. e974230abd (válaszként erre: 102. - Manul)
2010. febr. 4. 15:58

Szia!

A fogyásban a titok nem a módszerben van.Mindenki más habitusú,így mindenki más igényű is egyben.Ezért nincs általános fogyási módszer:)hasonló igényű emberek diétzhatnak hasonlóan,és eredményesek is lehetnek.De nem mindenki mindennel...meg kell találni a neked megfelelőt,és úgy tűnik neked sikerült:)

Örülj neki,hogy megy ,és ez jó érzéssel tölt el!haladsz azon azúton amit szeretsz és ami eredményes lesz,mert szereted,és betarthatónak találod:)

A felsorolásod maga az egészséges életmód,egyetlen megjegyzésem van hozzá,

nagyon későn már ne egyél gyümlcsöt,sőt inkább délután már ne,csak délelőtt,fehérjét inkább.Élettani szempontból ez sokkal hasznosabb változat.

A heti fél kiló az optimális:)

Nem ismerem a mozgással kapcsolatod dolgaid,sőt a súlyodat és a korodat sem,de inkább priviben folytassuk,ne offoljuk FT virágzó fórumát:)

120. e974230abd (válaszként erre: 104. - Cbae83ef4f)
2010. febr. 4. 15:52

/bocs a kutyám kisírt egy félórás futást:)/

Értem,értem ,és nem értem:)

"A megvalósítás és annak átadása nagy különbség.

Nem éreztem a hsz-edben azt, hogy akkor mostantól ezt.

FT"

Ezt a részt nem értem::))megmagyarázod??

119. cbae83ef4f (válaszként erre: 117. - Mayalina)
2010. febr. 4. 15:49

A topik piszkosul nyitott.

Nem írhatsz olyat, ami itt nem fér el. (természetesen az alapszabályt figyelembe véve!)

Nekem még van a HIT-ről és az EMBERRŐL szóló gondolatom, amit szeretnék megosztani veletek.

FT

118. cbae83ef4f (válaszként erre: 116. - Nagual)
2010. febr. 4. 15:44

Roppant egyszerű.

Most hadd ne menjek bele az aurarendszerbe.

Neked "számukra" ott van támadási pontod.

Mondok erre egy technikát... Nem, előbb azt mondom, hogy szerezz be egy "iskolai oktató rúdmágnest". Az olyan, hogy van kék és piros oldala, s kb. egy arasznyi.

Ha megvan, írjatok, csodákat lehet vele tenni.

Rosszul alszol? Erre pl. király. Nem viccelek.

FT

117. Mayalina (válaszként erre: 115. - Cbae83ef4f)
2010. febr. 4. 15:39

Igen, lokális így alkalmazva, éppen ezért értem el vele azt, hogy ahelyett, hogy varr képződött volna, visszahúzódott nyom nélkül!


Egyébként még egy jó tapasztalat részemről:

Én 92 óta parlagfű allergiás vagyok.

Augusztus közepétől az első fagyig szemem ki tudnám vakarni a helyéről, az orrom folyik és be van dugulva.

Ezer féle módszert kipróbáltam.

Tavaly végső elkeseredésemben vettem egy FLP-s (bocs a reklámért) natur aloe gélt, gondoltam, ártani nem árt, hátha segít.

Az erdmény megdöbbentett: a szemem egyszersem viszketett, és bár picit folyt az orrom, egyszer sem volt bedugulva!

De mindeg yis, nem akarom aloe irányba terelni ezt a topikot.

116. Nagual (válaszként erre: 115. - Cbae83ef4f)
2010. febr. 4. 15:37
Nekem szinte mindig ugyanazokon a helyeken jelenik meg, hiába van jelen az egész szervezetemben.. Vagy mit értesz a nem helyileg alakul ki-n? :)
115. cbae83ef4f (válaszként erre: 113. - Mayalina)
2010. febr. 4. 15:32

Na, most okoskodok.

De jó okoskodni tök lazán!

Az aloe hatóanyaga lokális, azaz helyileg valóban jó hatású szer, de a herpesz vírus az nem helyileg alakul ki, hanem az egész szervezet információja alapján jelentkezik.

Ennyi a max. információnk erról (nemzetközi szinten is)

FT

114. cbae83ef4f (válaszként erre: 112. - Manul)
2010. febr. 4. 15:26

Szia, nagyon aranyos volta hozzászólásod.

"most már az a fúrcsa,hogy nem bírom megenni az adagomat mert sok!" - elnézést, hogy bemásoltam a hozzászólásod egy részét.

Ugyanakkor, GRATULÁLOK, GRATULÁLOK, hogy itt tartasz.

Tedd ezt, s ez megerősít más terveidben is.

FT

113. Mayalina (válaszként erre: 96. - Cbae83ef4f)
2010. febr. 4. 15:25

Igen, ez is természetes szer, gondolom hasonlóan jó, mint az aloe.

És igen, egy vírus, amit odafigyeléssel kordában lehet tartani.

112. manul (válaszként erre: 110. - Cbae83ef4f)
2010. febr. 4. 15:21

Köszönöm!Nem okoz semmit,eleinte rossz volt hozzászokni az esti nem evéshez és a kisebb adagokhoz,de most már az a fúrcsa,hogy nem bírom megenni az adagomat mert sok!

És ez nagyon jó érzés!

Persze boldogabb lennék ha márciusra lefogynék 20 kilót de ezt már próbáltam nagy lemondások árán és nem jött be mert visszahíztam!

Ezért most türelmes leszek és kényelmesen érek be a célba!

Veszítenivalóm nics csupán néhány kilócska abból meg van bőven ugye...

111. cbae83ef4f (válaszként erre: 109. - A0c1361e44)
2010. febr. 4. 15:18

Naná! Mindent átnézek betűről-betűre. Mint a 30-as években a tanár bácsi.

Itt csak Grécsi László tanárúr szintjén lehet írni.

Jaj, de hülye vagyok..., lehet hogy már délután van...

Megint kihagytam az éjszakát. Tele van a t..cipőm a sötétséggel...

FT

110. cbae83ef4f (válaszként erre: 102. - Manul)
2010. febr. 4. 15:13

Szia,

Elnézést, hogy mimózalevélnek tetted fel a kérdésed, s én mint "betolakodó" válaszolok, nekem az a véleményem:

Tedd úgy, ahogy leírtad - ha nem okoz feszültséget, fokozott idegességet -, és a legjobb úton vagy.

FT

109. a0c1361e44 (válaszként erre: 106. - A0c1361e44)
2010. febr. 4. 15:10
És még helyesírni sem sikerül mindig:) természetesen tudom, hogy fogtoktalálni, így helyes: fogtok találni.
108. cbae83ef4f (válaszként erre: 106. - A0c1361e44)
2010. febr. 4. 15:08

Nincs olyan, hogy "túl okoskodó", pláne itt!

Várjuk bármiről az okos véleményedet.

A Google nagyon okos "szerkezet", de soha nem fogaja pótolni azt a kezet, amit megfoghatsz, ha bajban vagy.

FT

107. manul
2010. febr. 4. 15:04

Ez jó!

Nem is gondoltam,hogy ennek a fórumnak ekkora sikere lesz!:D

2010. febr. 4. 15:01

Sziasztok!

Csatlakoznék hozzátok, de lehet túl okoskodónak fogtoktalálni:) Már azt hiszem mindenkivel találkoztam más témában, és valószínű, hogy írtátok is, hogy okoskodó vagyok:)

De én mindenkinek megbocsátottam! Remélem ti is nekem:)))

105. cbae83ef4f (válaszként erre: 103. - Puritan)
2010. febr. 4. 14:59

Még az is "kiderülhet", hogy az okoskodók nem öncélúak.

Nekem a rejtett célom ez volt.

Köszi a Hsz-t.

FT

104. cbae83ef4f (válaszként erre: 101. - E974230abd)
2010. febr. 4. 14:57

Köszi, kétszer elolvastam.

Lehetek őszinte? Azt hiszem ez a fórum erről szól.

Nem értem, hogy mit akarsz mondani, mit akarsz üzenni.

A megvalósítás és annak átadása nagy különbség.

Nem éreztem a hsz-edben azt, hogy akkor mostantól ezt.

FT

103. puritan
2010. febr. 4. 14:55
Még a végén kiderül, hogy a többi okoskodó között érzem jól magam :)
102. manul (válaszként erre: 98. - E974230abd)
2010. febr. 4. 14:53

Szia!

Örülök Neked!

Én nem szeretnék bekapni egy tablettát,én meg szeretnék küzdeni a kilókkal!

Fogyni akarok,lassan de biztosan.Sok mindent kipróbáltam aminek következtében sokat sikerült fogynom de sajnos vissza is jött.Tipikus probléma!

Jelenleg nem fogyókúrázom,hanem megváltoztatom az életemet ami röviden annyit tesz:

-sok zöldség,sok gyümölcs,

-napi minimum fél óra mozgás,

-kenyér,liszt,rizs,cukor minimális,

-rendszeres és változatos étkezés

-17.00 után nem eszem csak valami gyümölcsöt,ha megkívánom

-nagyon édesszájú vagyok ezért nem vonom meg magamtól teljesen az édességet de csökkentettem az adagot


Négy hete csinálom,kb 2 kg-ot fogytam a mérleg szerint,de nekem az a lényeg,hogy sokkal jobban érzem magam!


Azt kérdezném Tőled,hogy mivel egészítenéd ki a módszeremet akár mozgást akár étrendet tekintve?


Köszönöm a segítségedet!

2010. febr. 4. 14:41

Nos,azt gondolom hogy a fogyókúra ,és a fittség nem egy tárgykör.

A fittség egy bizonyos fizikai és szellemi erőnléti állapot csúcsa.

Ha valaki fittnek érzi magát,akkor a szervezete csúcson jár,és azt gondolom a fizikai teljesítő képességének a csúcsa nem is annyira fontos,bár kiegészítője annak,hogy mentálisan a csúcson van az illető,és ezt élvezi is.Fontosnak tartom,hogy észrevegye és élvezze ,ha ebben az állapotban van.

ehhez természetesen hozzátartozik,hogy a külső burkolata a szellemének ,azaz maga a test jó kondícióban legyen.ép testben ép lélek,régi ,de nagyon bölcs igazság!/ehhez azért hozzátenném,hogy mindenkinek az adott anyagból maximálisan kihozható külső..azaz,ha valaki teszem azt testi fogyatékossággal él méglehet tökéletes harmóniában magával,azaz lehet fitt/

A fogyókúra ennek az állapotnak az eléréséhez egy módszer.Tudom,divat most arról beszélni,hogy isten ments fogyókúra,ÉLETMÓD!!!

Én nem teljesen értek egyet ezze,mert ha valaki a testét már annyira "lelakta"hogy nem tud szembenézni magával,akkor egy lassú ,bár célravezető egészséges életmódra váltás nem elég motíváció.

Az ember gyarló lény szereti az adok -kapok dolgokat rögtön lereagálni..ha nem ettem úgy egy hétig akár,ahogy előtte ,igenis menjen már le jlentősen,hogy lássam!!Ez motíválja a következő hétre,majd hónapra..Aztán már át lehet ,és át is kell vltani a kiegyensúlyozott étkezésre ,ami a további életben biztosítja a fitt testünket/a kérdésedhez hűen,és mintegy átkötve a két fogalmat egymásba::)/,de nem ondolom,hogy egy adott szituációban elvetendő lenne a fogyókúra mint eszköz.

/Nem tudom erre gondoltál-e ,hgy fejtsem ki?/

100. cbae83ef4f (válaszként erre: 98. - E974230abd)
2010. febr. 4. 14:22

Szia!

Köszi, hogy itt vagy, ha többen vagyunk több okosság jön össze.

Azt kérem tőled - ha nem terhellek túl ezzel - , hogy írd le légyszíves a te gondolataidat, véleményedet a fogyókúráról, a "fittségről".

Én is le fogom írni - talán lehet, hogy picit hosszasan - erről a véleményemet, hiszen ennek egy női fórumon igencsak helye van.

Üdv: FT

99. cbae83ef4f (válaszként erre: 97. - Manul)
2010. febr. 4. 14:11

Igen, az echinacea az "bíbor" kasvirág magyarul.

Téli időszakban nagyon javaslom a szedését picinek nagyinak egyaránt.

FT

2010. febr. 4. 14:07

Én is jelentkezem az okoskodók csapatába.

Itt a fórumon nagyon kapós lehetne a tudásom/ahogy első körben az is/tesitanár fitness edző és táplákozási tanácsadó:::)/

Sokan meg is kérdeznek,csak egy dologra nem kíváncsiak->a válaszra,mert az nem annyi hogy kapj be egy tablettát,hanem az hogy ne zabálj ,és mozogj,és ez nem az a sima út amire a kérdezők vágynak::)Puritan 57 -es hsz.-e tökéletes megfogalmazása a jelenségnek:)

Így a végén én is mindig túl okoskává avanzsálok::)

Köszi a klubbot FT!

97. manul (válaszként erre: 96. - Cbae83ef4f)
2010. febr. 4. 14:02

Ez a kasvirág?

Én kasvirág kivonatot ittam tavaly tavasszal,mert nagyon makacsnak bizonyult egy felső légúti fertőzés és két antibiotikumos kúra sem hozott gyógyulást.Ekkor ajánlották ezt a készítményt ami néhány nap alatt helyre hozott!

2010. febr. 4. 13:55

Úgy látom, a herpesz néhány hozzászólónál "téma lett".

Különben elárulom: Nekem a szép beszéd és a szép írás az egyik gyengém. Olyan kellemes egy összeszedett, agyban előre megszerkesztett és a lehetőség szerint helyesen leírt szöveget elolvasni. Szeretem a spontán beszólásokat is, de csak mint fűszert az ételben: módjával.

Nem kalandozok: herpesz.

A herpesz az egy vírus, amely mindenkiben ott van, és az immunrendszerünk csökkent működésekor jelentkezik. Ez tény.

Ha megjelent, azaz érzed, hogy ki fog jönni, akkor a következőt javaslom:

"Echinacea angustifolia 5ch (ez utóbbi a hígítás, azaz a potencia mértéke)" nevű homeopátiás szerből vegyél be 3 óránként 3 golyócskát.

Egyébként ez a hp (homeopátisás szer) ragyogó az influenza távoltartásához is.

Nagy családom van, mindenki szedte 2009 november óta és eddig még csak egy köhögés sem volt a családban.

Hogyan szedjük megelőzésként?

7 napig napi 5 golyócska, ekkor 7 nap szünet. Azután ismét ez.

1 flakon kb. 80 golyócskát tartalmaz (1000 ft körül van), innen lehet számolni.

Üdv: FT

95. 89b99f816e (válaszként erre: 50. - Cbae83ef4f)
2010. febr. 4. 13:34

Vagy amikor A-ból B-be hogyan tud eljutni...

Na ilyen miatt a falra mászom..

bkv.hu...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook