Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Osztogatod az észt, ezért feketelistán vagy? - Ide! fórum

Osztogatod az észt, ezért feketelistán vagy? - Ide! (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
2010. febr. 4. 09:23

Hello!!

Tetszik ez a fórumtéma.Ugye nem gond ha belekotyogok?:))

Eddig 1x írta nekem valaki:)) bizonyos fórumban, hogy ne adjak tanácsot a témakörben MERT HOGY Ő IGAZÁN TUDJA ,hogy mit kell javasolni ilyenkor annak a bizonyos személynek. .. ..jaaa !!!

Talán a szomszédomban lakik és ismer engem?

Mekkora ........ vagy gondoltam . Csak gondoltam semmi sértőt nem tudnék leírni.Nem az én stílusom az "afféle lereagálás!

Amúgy meg gondolom ez 1 régebben indult fórum lehetett , és ez a bizonyos személy indíthatta. Érdekel a témakör és hát rá katt .

De hát miért nem írta ki , hogy Dr valaki , mármint Ő tanácsokat ad!!! Mindjárt másképp nézett volna ki a dolog.


Amúgy meg sajna nagyon is otthon , voltam , vagyok abban a témakörben!

63. cbae83ef4f (válaszként erre: 62. - Pemete)
2010. febr. 4. 09:14

Köszönöm a válaszod.

FT

62. pemete (válaszként erre: 52. - Cbae83ef4f)
2010. febr. 4. 09:12

Nem tudom milyen színű. Én ilyen dolgokat nem látok, és tudod, mivel nem látom...

Nehéz azon túl nézni, amit mi látunk, és olyanokat elhinni, amiről nem is feltételezzük, hogy létezik. Így vagyok ezzel én is.

61. dominós (válaszként erre: 58. - Cbae83ef4f)
2010. febr. 4. 09:01

Egyszer ráakadtam egy kimondottan szakmámba vágó fórumra, elkezdtem írni a jótanácsot, de közben visszaolvastam az előző hozzászólásokat, aztán nem küldtem el, mert már mindent megmagyaráztak a hozzá nem értő laikusok, ráadásul egymást megerősítve. Akkor legyen, áldásom rájuk...

Az a probléma, hogy az is szakértőnek tartja magát sok mindenben, aki ugyan nem ért hozzá, de ismer egy embert, akinek a szomszédja látott már ilyent egyszer a tévében, és ott eztmegezt mondták rá.

60. manul (válaszként erre: 59. - Dominós)
2010. febr. 4. 09:00
:DDDD
59. dominós (válaszként erre: 57. - Puritan)
2010. febr. 4. 08:55

Rátapintottál...

Sok fórumnak lecserélném a címét valahogy így: "Ugye, milyen eszméletlen jó ötleteim vannak? Mindenhez értek, szép vagyok, mindig helyesen cselekszem." :-)))))))

2010. febr. 4. 08:55

Ja, még egy kategóriát kihagytam: A SÉRTŐDÖTT

Ha neked 10 ember visszajelzi, hogy csak okoskodsz, tudás háttér nélkül, akkor nem írsz tovább.

Mit mondanat erre? Megsértődött.

Mit mondanék legszívesebben? "Disznók elé nem szórok gyöngyöket."

Ha ezt leírtam volna egyszer is, kiutálnának még a világból is.

Pedig mit mondtam?

Aki nem érti, az ne alkalmazza az általam mondottakat. Ilyen egyszerű...lenne.

FT

57. puritan (válaszként erre: 56. - Cbae83ef4f)
2010. febr. 4. 08:50
Há nem is kell mindenre gombot varrni. A legtöbb ember nem válaszokat akar, hanem önigazolást. Kevesen vannak, akik valóban megoldást keresnek és lássuk be, sok dolog (tapasztalatokon és szerzett ismereteken alapuló tanács) ebbe a kicsike ablakba sűrítve valóban okoskodásnak tűnik.
2010. febr. 4. 08:44

Példa:

Ha nekem van egy "ajurvédikus gyógyítás"-i ismeretem, Indiában évekig éltem, és ott szereztem meg ezt a tudást, és tanácsot adok, akkor miért vagyok én "le-nagyképűzve", "le-okosdósra" és minden szélhámosnak elmondva?

Ennél faramucibb helyzetet...

.......................

Van egy kérdező.

Én válaszolok neki az ajurvedikus ismereteim alapján, nyugodt szívvel, mert tudom, hogy jót mondok.

Ezután a visszajelzés: mit okoskodsz?!

Erre én nem tudok gombot varrni.:)

FT

55. puritan (válaszként erre: 54. - Cbae83ef4f)
2010. febr. 4. 08:41
Há hogy akarsz okoskodni ha még ilyen egyszerű dolgot se értesz :)
54. cbae83ef4f (válaszként erre: 53. - Puritan)
2010. febr. 4. 08:32

"Naszóval" - ezt fejtsd ki, légyszíves!

Kíváncsian várom.

FT

53. puritan (válaszként erre: 1. - Cbae83ef4f)
2010. febr. 4. 08:25
Szerintem az okoskodásról ne írj véleményt, mert ha érdemi ismereted van róla, akkor ugye mégiscsak rád húzható az okoskodás vádja. Ha meg nincs, megdől az elméleted, hogy csak arról írsz véleményt, amiről érdemi ismereted van. Naszóval :)
52. cbae83ef4f (válaszként erre: 49. - Pemete)
2010. febr. 4. 08:14

Látom, szereted a gyemeked - naná, ez így kell hogy legyen!!

Milyen színű a szereteted? Látod azt?

FT

2010. febr. 4. 08:11

További jó észosztást, sajna nekem lépnem kell melózni. (mondjuk nem sajna, mert imádom, de illik sírni, hogy sajnáljanak minket) :)

szép napot.

2010. febr. 4. 08:11

Emberek!!!

Aki itt van, az nyilván tudja használni a Google-t is. Erről akarunk beszélni?! Nem! Azt mindenki megnézheti.

Fáj a gyerek füle. Mit csináljak? - ha ilyen szinten van a szülő, hogy ezt itt megkérdezi, akkor igen, meg kell neki mondani, hogy kérdezzen meg egy orvost. Neki ez probléma, csak nem mérte fel a kompetenciát. Természetesen segítsünk neki!

Nem vagyunk egyformák. (Óriási felfedezés!)

Nem Google ismeretekre vagyunk kíváncsiak, hanem megélt, emberi tudásra - amit az a híres Google soha nem tud neked megadni!!

Ezért van ez a kapcsolat.

FT

49. pemete (válaszként erre: 45. - Cbae83ef4f)
2010. febr. 4. 08:04
Nem tudom, hogy a "Sors", és a reinkarnáció mennyire áll kapcsolatban egymással. Én olyanban, hogy sors nem hiszek, mindenki úgy alakítja az életét, ahogy akarja, illetve ahogy tudja. A reinkarnációról meg nem tudok nyilatkozni, nem emlékszem, hogy lett volna előző életem, és én az a típusú ember vagyok, aki akkor hisz el valamit, ha látja is azt.
48. cbae83ef4f (válaszként erre: 45. - Cbae83ef4f)
2010. febr. 4. 08:02

Elnézést, a negligáljág=negligáják (semmibe veszik)

Kösz: FT

47. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 44. - 625b4da9ec)
2010. febr. 4. 07:59

alap :)

én azt is szeretem ám, amikor valaki arról nyit topikot, amit kb három kattintással meg tud nézni azon a neten, ami előtt pont ottan ül.

46. 625b4da9ec (válaszként erre: 42. - Pemete)
2010. febr. 4. 07:58
:DD
45. cbae83ef4f (válaszként erre: 28. - Manul)
2010. febr. 4. 07:58

OK, benyomok egy tutit.

A legtöbb ember az adott körülményei, "sorsa" miatt van gondban.

Mennyire van ez kapcsolatban a reinkarnációval?

A Biblia teljesen egyértelmű utalást tesz ennek tényére, de negligáljág, nem vesznek róla tudomást.

Tehát, keresztény, akár katolikus is írhat erről.

Ne azért írom ezt, mert erről aztán "akárki akármit" írhat, hanem azért, hogy az elvontabb, mélyebb gondolatok is ide kerülhessenek.

(Nem akarok visszaélni a fórum "szabadosságával", de ha valaki arra nyit egy fórumot, hogy milyen színű legyen a körme az esküvőn, az a fecsegő témába tartozik, teljesen elfogadható ott. Ez is elfér a HOXA-n, hisz ez a dolga. De mi kicsit másról szeretnénk beszélni.)

FT

44. 625b4da9ec (válaszként erre: 39. - 57aa4ea1e8)
2010. febr. 4. 07:57
Igen! És itt élem ki magam! :DD
43. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 41. - Puritan)
2010. febr. 4. 07:57
igen, ebből áll az életünk :D
42. pemete (válaszként erre: 37. - 625b4da9ec)
2010. febr. 4. 07:56

Ezzel kellene is orvoshoz fordulni, nem is értem, hogy nem veszed észre, hogy ez beteges, hogy neked nem ugyanaz a véleményed! Ez komoly lelki problémákra enged következtetni, és nyilván nagyon sajnálatra méltó, hogy itt éled ki a neten ezt a problémádat, és itt vezeted le a felgyülemlett feszültséget...

Ugye így van? :D

2010. febr. 4. 07:56
Mennyit tuttok okoskonni, megáll a zész :)
40. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 38. - Pemete)
2010. febr. 4. 07:56
ok, megnyugodtam :D
39. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 37. - 625b4da9ec)
2010. febr. 4. 07:55
igen, és ilyenkor te vagy a sikertelen, szerencsétlen, akinek ebből áll az élete :D
38. pemete
2010. febr. 4. 07:54
Nem fognak, nem névvel ostobáztál, és nem is céloztál senkire! ;)
2010. febr. 4. 07:54
Nekem a kedvencem, amikor nem azt a véleményt írom, ami az illetőnek tetszik, átmegy trágárba és jobb esetben csak orvoshoz küld a "súlyos lelki bajaim" miatt! :)
36. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 32. - Pemete)
2010. febr. 4. 07:53

Na igen. :D


Mondjuk én alapból kiütést kapok az ostobáktól, és azoktól, akiknek nincs humorérzéke, és sajnos egyre több ilyen van a neten. Huppsz, csak ki ne vágjanak ostobázás miatt....

35. pemete
2010. febr. 4. 07:50

Egy kis hülyeség mér nem ártott meg senkinek:)

Csak annak aki nem érti...

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook