Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Őszi hangulatú felső Swarovski kristályokkal díszítve fórum

Őszi hangulatú felső Swarovski kristályokkal díszítve (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

6. o.andi (válaszként erre: 4. - 3b4055e2b2)
2008. júl. 10. 15:29
köszi...benézek oda
2008. jan. 5. 11:52

Húúú, ez nagyon jó ötlet, mert van egy pulcsim, amit elöl megkóstoltak a molyok. Összevarrtam, de nem a legszebb. Így talán eltakarhatom a varrást!


Köszi

2006. nov. 6. 09:03
A Hársfa utca 5 szám alatti Taylor üzletben szoktam venni,gyönyörű anyagokat is lehet kapni, bár nem olcsó! Innen viszik a szombat esti láz ruháihoz is az anyagokat.
3. nefis (válaszként erre: 2. - 0148b688d6)
2006. nov. 6. 08:57

Az Erzsébet körúton az Oktogon és a Király utca között van egy ezoterikus és mindenes bolt, ott szokott lenni mindig!

Vagy vannak még nagyobb hobbiművész (asszem ez van kiírva rájuk...)boltokban is lehet általában kapni (a II. kerületben található bevásárló központ második emeletén -ebben nem vagyok biztos, mármint az emeletben-, bizti, hogy találsz).

2006. nov. 4. 20:54
Hol lehet Pesten ragasztható Swarowsky kristályt kapni? Köszi.L.
2006. okt. 31. 09:54
Ha nagyon szereted az egyik felsődet, de már nem igazán divatos, akkor itt a megoldás a számodra!
Nem kell hozzá sokminden csak némi kézügyesség és kreativitás, a többi apróság pedig könnyen beszerezhető.

Egy nyugodt délután rögvest neki is lehet kezdeni!

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook