Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ortorexia – a túlzott egészség fórum

Ortorexia – a túlzott egészség (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Ortorexia – a túlzott egészség

1 2 3 4
2012. okt. 14. 13:39

Mértékletesség a kulcsa mindennek.

Soha nem nézem, hogy miben milyen összetevő van, mégis mindenki egészséges a családban. Pedig eszünk sütit, csipszet, kólát, mindent, ami árt. Mértékkel!!

2012. okt. 14. 13:15
Nagyon elgondolkodtató ez a cikk!Nem tudtam, hog létezik ilyen "betegség". Nem vagyok mániákus, viszont a kedves feldolgozott élelmiszer-faló barátaim és ismerőseim szerint nem vagyok normális, hogy ennyire kerülöm a "szemetet". Majd az idő bebizonyítva, kinek van igaza...
2012. okt. 14. 13:08
Az egészséges élet egyik legfőbb alappillére a táplálkozás. De mi van akkor, ha a rendszeres és egészséges táplálkozás mániává válik?
Manapság sokan küszködnek táplálkozási zavarokkal: anorexia, bulimia, túlsúly. A modern diéták, fogyókúrák, a folytonos megfelelési vágy és kényszer, valamint az egyre jobban elterjedő, lassan divattá váló egészséges életmód okozza a következő táplálkozási zavar, az ortorexia megjelenését.

Ugrás a teljes írásra: Ortorexia – a túlzott egészség
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook