Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Országos Kompetenciamérés...Tanulói kérdőív: 6. osztályos fiamnak adták ma. fórum

Országos Kompetenciamérés...Tanulói kérdőív: 6. osztályos fiamnak adták ma. (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
12. Pné Veronika (válaszként erre: 8. - 95897bc429)
2009. máj. 27. 15:57

Pontosan erre gondoltam. :-)


Hülye vagyok, nem jól írtam :-( a gyerekek sulis felmérési tesztjének még örülök is, legalább tükröződik a tudásukon, hogy a pedagógusuk mit és hogyan tanított meg nekik.


De az anyagi helyzetünkhöz senkinek semmi köze. A tanárnője közölte, hogy jó lenne, ha minden ki lenne töltve, és azt az 1 órát szánjam rá. :-O

11. Forever Love (válaszként erre: 7. - Pné Veronika)
2009. máj. 27. 15:56
Nem tudom hova küldik ezeket az adatokat,ki használja őket de én hasznosnak tartom. Remélem az oktatás hatékonyságát hívatott növelni mert ezzel hazánkban óriási gondok vannak. Ezért venném természetesnek ha a gyermekek felkészültségét, tudását mérik. Kell valami visszajelzés az oktatási tevékenységről úgy intézményi mint kormányzati szinten.
10. az álarcos (válaszként erre: 6. - Pné Veronika)
2009. máj. 27. 15:56
A gyerek kompetenciáját délelőtt mérték, az iskolában. Valójában nem a tudását, hanem a tanulási képességét. Amit hazahozott, az a gyerekek szociális környezetéről szól. Amúgy meg névtelen, tényleg nem tudom, miért baj.
9. 95897bc429 (válaszként erre: 6. - Pné Veronika)
2009. máj. 27. 15:55

Na erről beszélek én is!

Akkor úgy látszik csak ketten vagyunk maradiak! DDD

2009. máj. 27. 15:54

Szia!


Én értem a kérdésedet!

Nem az iskolai felmérés miatt vagy kiakadva, hanme a hazaküldött kis kérdőív miatt,kb. 50 kérdéssel.

Mi a szülő legmagasabb iskolaimvégzettsége, van e számítógép, milyen anyagi körülmények között éltek?

Na ezeken én is kiakadtam.

Semmi köze az iskolai felméréshez. Ez nem a gyerek tudását tükrözi, hanem a család anyagi hovatartozását.

7. Pné Veronika (válaszként erre: 4. - Forever Love)
2009. máj. 27. 15:53
Kicsit maradi vagyok asszem, mi ezen a természetes?
2009. máj. 27. 15:52
Mi köze van a gyerek tudásának ahhoz, hogy hányan élünk a lakásban, vagy éppen lovaskocsival jár-e iskolába?! :-D
2009. máj. 27. 15:51
:D
2009. máj. 27. 15:51
Mindenkinél elvégzik természetes dolog. Mi bajod vele?
3. az álarcos (válaszként erre: 1. - Pné Veronika)
2009. máj. 27. 15:51
Szia! Mi is ma töltöttük ki. Mi bajod van vele?
2009. máj. 27. 15:50
Országos statisztikát csinálnak a tanulók tudásáról, helyzetéről...
2009. máj. 27. 15:49

Hallottatok már róla?


Engem most "akasztott ki" a fiam tanárnője... Már egy ideje rágódok rajta, hogy mi-mikor volt... Kávé mellé pont jó... :-( Elvagyok vele, de minek és kinek kellenek ezek az adatok?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook