Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Orsay - csomagvisszaküldés fórum

Orsay - csomagvisszaküldés (tudásbázis kérdés)


febr. 9. 18:19
Én postán egyszer adtam fel, Bonprix-t küldtem vissza asszem. Ha becsomagolod és elviszed a postára, sztem ott is segítenek hogy mit kell vele csinálni, legalábbis nekem így sikerült hogy csak odaadtam a néninek hogy ezt szeretném elküldeni a rajta lévő címre. Ha a foxpostba nem tudod regisztrálni akkor azzal nem fog menni szerintem. Az email cím mondjuk csak az értesítések miatt kell, szóval lehet működik, ha megadod az ügyfélszolgálatét 😅 Végülis a futár odaviszi tényleg...
febr. 9. 18:10

Ez volt a levélben: "Ha nem felel meg számodra az áru bármely fuvarozót igénybe vehetsz." Ezért gondoltam, hogy feladom pl. Foxpost automatában. Ott is van házhozszállítás, nemcsak automatába szállítás.

Közben nézem a Magyar Postát. Ott meg olyat látok, hogy MPL Postacsomag, meg MPL Üzleti Csomag. Na, itt melyiket válasszam? Bocsánat, hogy ilyen béna vagyok, de nem szoktam csomagot küldeni. Ti hogyan szoktátok az ilyen küldeményeket visszaküldeni?

febr. 9. 18:05

Dehát ott írja a választ:


"Az áru visszaküldésének lehetősége:

Postai úton történő visszaküldés"


Postán kell sztem feladni, nem futárral.

febr. 9. 17:52
Köszi, ez megvan. De nem ezt kérdeztem!
febr. 9. 17:49
febr. 9. 17:46

Sziasztok!

Segítenétek abban, hogy ti hogy szoktátok visszaküldeni a csomagot az Orsay webáruházba? Milyen csomagküldő szolgálattal? Próbáltam regisztrálni a csomagomat Csomagnettel meg a Foxposttal, de mindkét helyen kérik a címzett email címét meg telefonszámát. Itt meg csak egy címet adnak meg: East Gate Business park B1 - Magyar Posta 2151 Fót.

Köszi a segítséget!


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook