Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orrplasztika tapasztalatok fórum

Orrplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


11322. keki70
2015. okt. 1. 09:12
Sisi a sárga szín már jót jelent,az az utolsó a színek között.
11321. keki70 (válaszként erre: 11316. - Sisi1)
2015. okt. 1. 09:12

Szia!


Szívesen :-)


Kozmetikus:nyomkodásra még várnod kell.Ha van valami radízozó módszere,akkor az rendben,de nyomkodni még nem szabad.Én többhónaposan nyomtam ki egy mitiszt az orromon és úgy beduzzadt,hogy megrémültem.Hat hétig eleve nem szabad hozzányúlni,amíg nem forrt rendesen össze az orr.

Utána is csak óvatosan...

11320. Sisi1 (válaszként erre: 11319. - Frida9)
2015. szept. 30. 22:17

Szia!



Ne aggodj,nem ijesztgetni akartam. Mindössze annyirol van szo,hogy az egesz dolog nem csak a mütetböl es az utäna levö egy hetböl äll,amig fent van a gipsz, de egyertelmüen az a neheze.

En rendszeresen sportolok,nekem mär az is rossz hogy nem mozoghatok hetekig, talän ezert is fäj a hätam attol ahogy alszok. A többi csak apro nyüg, ezek a hetekkel honapokkal el fognak tünni.


Szeretnek mär szepen mosolyogni, de meg nem tudok,mert a mimikäm nem ällt vissza.


A mütettöl ne felj,mert nem fäj, csak az kellemetlen hogy nem tudsz az orrodon levegöt venni, de azt is hamar megszokod,hogy szäjon keresztül lelegezve alszol.

11319. Frida9
2015. szept. 30. 22:01

Keki70 koszonom szepen ezt a sok mindent amit leirtal nekem! Nagyon sok uj dolgot megtudtam altalad!😊😊😊


Sisi1 uhh ne ijessz meg ilyen nehezen viseled? En most keszulok a mutetre es nagyon felek tole.

11318. Sisi1 (válaszként erre: 11317. - Kicsimacsek)
2015. szept. 30. 21:19

Szia,


Nem, mär zöld-särga vagyok :)Sok alapozoval nem lätszik, nem azert hanem mert furcsän nezek ki szemböl,ami persze erthetö, a duzzanat miatt. Ezt talälom zavaronak,de lehet hogy csak nekem tünik fel.

11317. Kicsimacsek (válaszként erre: 11314. - Sisi1)
2015. szept. 30. 21:03
Szia! kék zöld vagy ? vagy miért nézel ki úgy mint egy autóbalesetes? eddig én azt olvastam, hogy 1 hét után már mindenki egész jól van, vagy akkor félre értettem vmit ?
11316. Sisi1 (válaszként erre: 11315. - Keki70)
2015. szept. 30. 20:11

Szia,



Köszi, a körömviräg kremet kiprobälom.

Egyenlöre probälok nem vizszintesen feküdni, nehogy ezert is dagadjon de majd hamarosan megprobälkozok a vizszintes alvässal.

Igen itt talältam meg a välaszt arra,mi ez a szag, remelem hamarosan elmulik. :)


Szerencsere nem kell hajolgatnom,se cipelnem a munka miatt, igy nem terhelö a munkavegzes.


Igen, ez mär tudatosithato,hogy läthato es pozitiv a vältozäs.


Apropo, mikor mehetek elöször ugy kozmetikushoz,hogy az orromon levö miteszereket is eltävolitsa?


Köszi a segitseget :)

11315. keki70 (válaszként erre: 11314. - Sisi1)
2015. szept. 30. 19:45

Szia!


Teljesen igazad van,a gyógyulási időszak senki számára sem könnyű,de a végén mégiscsak azt mondjuk,hogy megérte az eredményért.

Aludjál úgy,hogy kényelmes legyen,kivéve hason-úgy nem szabad három hónapig-de ha az oldaladon tudsz úgy aludni,hogy nem érzed azt,hogy leszakadna az orrod,akkor próbáljad meg,vagy hanyatt,de azt is kényelmesen.Én is a hanyattalvással kezdtem,először csak úgy ment,hat hétig félig ülve aludtam,és idő kellett,mire az oldalamon tudtam úgy aludni,hogy az orrom hagyta.De eljött az az idő is,amikor aztán ismét hason,megszokottan párna nélkül.

Azért büdi az orrod,mert a gennyszagot érzed,ami az orr mélyéből jön,még pár hétig simán eltarthat,van,akinél három hónapig is jelen volt ez a szag.

Azért a pozitív visszajelzések már arra utalnak,hogy valami által szebbnek látnak,mint előtte.Ez pedig az orrod,de nem kell tudniuk róla,te csak zsebeld be a dícséreteket :-)


Duzzanatra és gyulladásra:külsőleg kenjed be az orrodat körömvirágkrémmel,éjszaka kifejti a hatását és reggelre csodákra képes.


Azért a munkád sem könnyű,a hajolgatás ugye nem tesz jót az orrnak,mert duzzad tőle,gondolom,hogy emelgetned is kell,attól megint csak duzzad,ettől még persze gyógyul,csak ne ijedjél meg,ha reggel kisebbnek látod,mint este.


Gyógyulgassál és kitartás!

11314. Sisi1
2015. szept. 30. 18:42

Sziasztok!


Ket es fel hete mütött Karasz Tamas.

Nehez idöszak ez. Az orrom, bär oldalrol jol nez ki, hatalmas, es szemböl ugy nezek ki mint akit elmaszkiroztak vagy mint akinek autobalesete volt es lätni az arcan hogy valami nem termeszetes.


De tudom hogy szep lesz, csak nem ästam bele magam annyira a felepüles reszleteibe es most meg eleg sok nyüg gyötör. Be van ällva a hatam,mert mumiakent alszok, büdi ez orrom belül,mindennap egy liter alapozot kenek magamra es közben meg nem szep az orrom :(.


Viszont, a visszajelzesek eddig pozitivak es viccesek.

Vendeglätohelyen dolgozok. Egy vendeg annak ellenere hogy rossz vilägitas van a munkahelyemen, 6 meterröl kiszurta hogy megmütöttek az orrom.

Egy mäsik vendeg, aki az orr-testverenek hivott eddig nem vette konretan eszre, csak azt mondta,hogy milyen szepen kivagyok sminkelve,most elöször :D


Az egyik kollegam azt mondta, hogy valahogy mäshogy nezek ki, jobban mint eddig (nem tudom hogy csak udvariassägbol nem nevezte meg,mi mäs vagy csak nem vette eszre).


A barataim (kiveve egy) meg nem lättäk, kiväncsi vagyok mit mondanak. Sajnos nagyon feszelyez,mit mondanak az emberek,mert fogalmuk sincs, mekkora bätorsäg kellett ahhoz hogy belevägjak es hogy mennyi negativ erzesem volt az orrom miatt.

Probälom viccel oldani a dolgot, es majd igyekszem valami frappänast välaszolni, ha megkerdezik miert müttettem meg. :)

11313. keki70 (válaszként erre: 11308. - Frida9)
2015. szept. 29. 12:11

Ami kimaradt,az altatás folyamata:


A műtőben a kéz vagy az alkar vénájába műanyag csövecskét (kanült) vezetnek be, abba infúziót adnak. Az altatást a kanülön át adott szerekkel indítják el a műtőben, és arcmaszkon keresztül oxigént adagolnak, amiből jó mélyeket kell belélegezni. Hosszabb műtétek esetén az altatókat és az erős fájdalomcsillapítókat megismételik, vagy az oxigén és altatógázok keverékét arcmaszk, gégemaszk, vagy a légcsőbe vezetett cső (tubus) segítségével közvetlenül a tüdőbe juttatják. A tubust, vagy más légút biztosító eszközt csak akkor helyezik be, amikor te már alszol, így nem érzed meg.

Az altatás során biztonsági riasztókkal felszerelt, korszerű műszerek (monitor, altatógép) segítenek a te alapvető élettani működésednek fenntartásában.

A műtét végén a műtőben fel fognak ébreszteni, de maszkon keresztül még adnak oxigént és megfigyelnek, s csak miután teljesen felébredtél szállítanak vissza a kórterembe. A gyógyszerek hatása miatt nem biztos, hogy emlékezni fogsz erre a periódusra. A kórterembe visszaszállítás idejére a műtét alatt adott fájdalomcsillapítók hatása is nagyjából lecseng.


Jelentem,így történt nálam is,kb. 5 mp alatt aludtam el és nagyon kedvesen ébresztettek,jelezve azt is,hogyan sikerült az orrom.

11312. keki70 (válaszként erre: 11311. - Manda76)
2015. szept. 29. 12:08

Miért nézegetsz te ilyeneket?


Ennél színesebb már nem lehetne,nem,nem ez az átlag.Ezért /is/ fontos,hogy egy orvos milyen technikával műt és milyen eszközöket használ.

11311. Manda76
2015. szept. 29. 12:03

Gyerekek ez horror! Ugye nem ez az átlag?


[link]

11310. keki70 (válaszként erre: 11309. - Keki70)
2015. szept. 29. 10:02
arcon = arcod
11309. keki70 (válaszként erre: 11308. - Frida9)
2015. szept. 29. 09:59

Szia Frida!


Nagyon kis egyedi arcon van,olyan szemetvonzó :-)

Engem is KT műtött,jó kezekben leszel.Én most is rábíznám az orromat,nem csalódtam benne.Amit lehetett,azt kihozta az orromból,a maximumot.

A látványtervben benne van,hogy egy terv.Nekem olyan lett az orrom,mint a látványterven,de nem néztem milliméterről-milliméterre,hogy aztán pontosan egyezzen.

Sokszor van,hogy még jobban sikerül az orr,mint a terv.De alapnak jó a látványterv,hogy tükrözze,orvos és páciens elképzelése találkozott vagy legalábbis közel áll-e egymáshoz.

A műtéttől ne féljél,fájdalommal nem jár,alszol alatta.Mikor felébredsz,húzódhat,zsibbadhat,viszont nem fájhat az orr.Draint rak bele,ez az ő találmánya,na engem ez az egy dolog érdekelt,hogy nem tampont használ,mert nem szerettem volna,ha az orromat telerakják 3-3 tamponnal,azok jól megszívják magukat vérrel,na aztán azokat kiszedni.A drain kicsúszik,gumiból van.Egy éjszakát lesz az orrodban,másnap eltávolítja.Ettől persze még nem fogsz az orrodon át lélegezni,mert tele lesz trutyival és az orrnyálkahártya duzzadt,nincs szabad útja a levegőnek.Amikor lekerül a gipsz,majd akkor lesz jó,utána már óvatosan orrot lehet fújni.

Viszont a gipszes időszak alatt is sok minden van,ami segíti a gyógyulást,ezeket átküldöm priviben.Ha még marad kérdésed,csak írjál,mindig van valaki,aki válaszol szívesen.


Nekem is orrsövényplasztikát csinált és orrplasztikát,szintén szép kis puklim volt,de már megszabadultam tőle,nagyon jó érzés!

11308. Frida9
2015. szept. 29. 08:39

Sziasztok! 😊


En vegre raszantam magam es elmentem egy latvanytervezesre KT-hez. Nagyon szep lett a terve amit az en orrombol ki tudott hozni. Bar megjegyezte nem lesz egyszeru ferde orrsoveny,pukli az orrhaton van min dolgozni. Munkahelyemen es mindenhol mar elrendeztem mindent hogy a mutet letrejojjon mar csak az idopontkeres maradt hatra. Ha ugyanaz letrejon mint ami a latvanyterven szerepel halat rebegek a jo istennek. En csak a mutettol felek az altatastol es tarsaitol. Csak nem szurja el az orrom es lesz csunyabb :D mondjuk nem lenne konnyu neki. Mutet elotti jo tanacsokert halas lennek nektek.


Csok angyalkak😊

11307. bemutatkozassal (válaszként erre: 11305. - Keki70)
2015. szept. 29. 07:38
Touché :D
2015. szept. 28. 23:29

Csak úgy érdekesség képpen : Dr. William Mooney! Lessétek meg a munkáit :D

Üdv

11305. keki70 (válaszként erre: 11304. - Bemutatkozassal)
2015. szept. 28. 20:45

Igen,mert a műtét árából visszavonja a látványterv árát és akkor ugyanott vagyunk :-)

Csakhogy neked nem készült látványterv.Akkor ezt majd említsed meg!Ezért jött ki a 10 000-rel több.

2015. szept. 28. 19:26
Nekem egy 10ezressel többet mondott a doki, mint amit írtál, de gondolom ez mindegy, úgyis kerekítünk felfele. :)
11303. keki70 (válaszként erre: 11302. - Kicsimacsek)
2015. szept. 28. 15:50

Kicsimacsek-megőrülök,micsoda nicknév,ez is olyan cuki <3 -átküldtem priviben,amit kértél.

És természetesen szívesen :-)

11302. Kicsimacsek (válaszként erre: 11301. - Keki70)
2015. szept. 28. 15:22

Keki70 énis szeretnék aktuális kérni,ha lehet. Szeretném tudni, hoy kb. mennyit kéne összespórolnom egy orrműtétre . Köszönöm! :)


Nekem nincs úgy nagy bajom az orrommal,de van egy pukli rajta, ami oldalról nekem zavaró (szerencsére szemből nem) és már nagyon régóta szeretném megcsináltatni ,úgyhogy úgy döntöttem, hogy nem várok tovább.

11301. keki70 (válaszként erre: 11300. - Szoffi333)
2015. szept. 26. 17:34

Szia Szoffi!


Priviben mentek az árak.

11300. Szoffi333
2015. szept. 26. 16:34
Sziasztok! Én is érdeklődnék, hogy Kárász Tamás milyen árban dolgozik?
11299. ElvenSpirit (válaszként erre: 11288. - Csöppp)
2015. szept. 26. 16:32

Orrműtétet csakis Kárászra vagy Rezekre mernék bízni, senki másra. Az orr nagyon bonyolult szerkezet, nem csoda, hogy kevesen értenek hozzá igazán. Olcsó orvossal nagyon sokan csúnyán megjárták és míg mondjuk egy nem jól sikerült mellplasztikát el tudsz rejteni a korrekcióig, addig egy orrnál ezt nem lehet megtenni.

Nekem Kárász csinálta még 5 évvel ezelőtt régi eszközökkel és bár a heggyógyulásom problémás volt, mégis szép lett az eredmény a mai napig, másik plasztikai sebész is megdícsérte.

11298. bemutatkozassal (válaszként erre: 11297. - Keki70)
2015. szept. 26. 12:10
Igen, elvileg Karácsonyra már vállalható lesz a fejem. :D
11297. keki70 (válaszként erre: 11296. - Bemutatkozassal)
2015. szept. 26. 11:51
Decemberben akkor már pukli nélküli orral ünnepeled a Karácsonyt :-)
2015. szept. 26. 11:10

Megvolt a konzultáció, látványtervet nem készített a doktor úr mivel csak oldalról szokott és azt mondta, hogy nem lesz nagy változás, csak a puklit fogja levenni róla.

Decemberre kértem és kaptam időpontot, előleg befizetve, már csak a laborvizsgálatoknak kell addig sikerülnie. :)

11295. keki70 (válaszként erre: 11294. - Csöppp)
2015. szept. 25. 09:38

Szívesen :-)


"Annak még jobban örülnék, ha nem csak a nevem lenne csöpp :D " -Hát igen,akkor sosem kerülünk az orrplasztika fórumra,viszont akkor sosem tudtuk volna meg,hogy mennyire zavaró tud lenni egy általunk nem elfogadott orr.

Én itt annyi klassz,jólelkű embert ismertem meg,akár csak az nlc-n,hogy ennyi a jó része a dolognak <3


Szerdán műtött KT,csütörtökön gipszlevétel volt és hétfőn már teljesen szalonképes voltam.Pedig akkor még nem a lézeres technikával műtött,viszont a vésője,amit Németországból szerzett be,már akkor megkímélte a beavatkozást,amennyire csak lehetett.

11294. Csöppp (válaszként erre: 11293. - Keki70)
2015. szept. 24. 18:52

Köszönöm Mindenkinek a válaszokat! :)

Annak még jobban örülnék, ha nem csak a nevem lenne csöpp :D

Én is irodai munkát végzek, láttam Kárász videókat a neten, de olyan hihetetlennek tűnt,hogy 2hét után szinte már nem látszik semmi, de mivel Ti is ráérősítettetek, így megnyugodtam!


Lehet mégis maradnom kell Kárásznál, mivel nekem tényleg problémás az orrom...tudom mindenki ezt mondja, de nekem tényleg :D

11293. keki70 (válaszként erre: 11288. - Csöppp)
2015. szept. 24. 09:55

Szia Csöppp!


De édes a nickneved :-)


Engem is KT műtött,egyébként középárkategória,de valóban,aki nem százezreket keres,annak bizony gyűjtögetnie kell.

Én mindig azt mondom,egyszer fizessünk többet,de akkor olyan csinálja,akinek szép munkái vannak.Mert utána korrekcióra menni egy totál elrontott orr miatt-még drágább mulatság,nem beszélve a lelki részéről.

Látom,hogy a lányok már válaszoltak a többi kérdést illetően.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook