Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orrplasztika tapasztalatok fórum

Orrplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


142. Andy79 (válaszként erre: 140. - Eszterspy)
2009. febr. 7. 08:05

Sógornőm orrát is Csuha Lajos csinálta, szerintem nagyon szép lett Neki. Ha újra kezdeném én is Őt választanám, és ahhoz képest, hogy én 2002- ben fizettem egy másik dokinak majd 400 ezer forintot az enyémért, szerintem Ég és Föld a különbség.

Én bátran ajánlom Őt Neked :-)

2009. febr. 5. 14:43

Niki0088.

Tegnap mar buliztam,es mindenkinek nagyon tetsszik,ma vagyok 14 napos,es nagyon meg vagyok elegedve.

Jovoheten lefotozom magamat es felteszek ide par elotte-utana kepet.

Rezek Odonrol halottam nagyon jokat,de rosszakat

is,szerintem menj fel az noklapja cafe (nlcafe)ra a forumba ott sokkal tobb velemeny van,erdemes megnezni.Mind a harom jo doki szerintem.

2009. febr. 5. 10:57
most így visszaolvasgatom a korábbiakat,azért egy orrcsúcs korrekcióért 680...szerintem sok! persze tudom,nem ezen kell spórolni,és az én orvosom sem a legolcsóbb, de nekem egy orrhát és orrcsúcs lesz,és így sem kerül ennyibe!és szerintem szépen dolgozik csuha doki!a honlapján vannak fent képek,de az arc ki van takarva...a konzultáción én azokat megnézhettem kitakarás nélkül,és azért ha látod az egész arcot,azért csak úgy az igazi! hozzáteszem csak ámultam bámultam! nekem ő tényleg minden tekintetben megfelel,bízom benne hogy nem csalódok!természetesen majd írok,hogy milyen lett:)
2009. febr. 4. 17:23
sandy999 érdekelene hogy hogy alakul a műtét után az orrod:)?Megnéztem az orvosod lapját miután minden jót írtál róla:) és szimpatikusnak találtam én is.Viszont még nem tudtam dönteni Rezek, Pap vagy Csuha doktor között,úgyhogy eszterspy ha tudod majd te is írd meg h mik a tapasztalataid a műtét után:)Üdv
2009. febr. 2. 14:08
Sziasztok! régen jártam már itt...:) de gondoltam beszámolok énis február 17én műtenek majd!Bár itt ahogy látom Rezek az isten:) én mégis dr. csuha lajos mellett tettem le voksom!Szerintem nagyon jó fej,a konzultációért és a számítógépes modellezésért sem kért pénzt!Az orrhátamat faragja majd vmint az orrcsúcsomat igazítja. Igazából engem a képeivel győzött meg,nagyon klassz orrokat alkot,remélem nekem is azt fog!
2009. febr. 1. 22:14
Én csak fél éve csináltattam, 410-ért. De a 680 még így is brutálisan soknak tűnik...
136. jujus
2009. febr. 1. 08:58
Húúú,micsoda számok repkednek.én 8 éve 'csináltattam' meg az orromat.INGYEN!
2009. jan. 31. 23:03

Sziasztok!

Engem 9 napja mutott Pap Peter!

Kelett pupot leszedni,keskenyiteni ,orrcsucsot emelni,orrsovenyferdulest is kezelni.

Tegnap levettek a gipszet,egy het alatt osszeforrt,pedig el kellett torni

egyaltalan nem fajt,a mutet utan sem es az egy het alatt!

Ez meg nem a vegleges eredmeny,de mar most is lehet latni,hogy szep lett,csak picit meg duzzadt.

650ezer volt a mutet,es a mutet kozben bent volt egy fulorrgegesz is.

A korulmenyek nagyon jok,egyaltalan nincs korhaz fillingje a klinikanak,inkabb maggan villa jellegu.

Mindenkinek ajanlani tudom!

2009. jan. 30. 14:50
micsoda???"vanilia67" csak egy kis csúcsnál való korrekcióért "csonthoz nyúlás" nélkül 680at kért volna??:SBasszus én úgy terveztem h májusra összekuporgatok annyi pénzt h végre megcsináltatom az orromat R.Ö.-nél(az nem kis csúcsnál való korrekció lenne csonthoznyúlás nélkül az tuti)de akkor mire számítsak 800-900ezerre??Akkor úgylehet nem lesz még jövőre sem szép nózim...:S:S Másoknak is ennyiért csinálta a plasztikát?
2009. jan. 27. 22:29

Sziasztok!


Holnap délre megyek a Kontúr Klinikára Dr. Rutz Zoltán fog operálni, orrsövény plasztikával egyben. Nagyon tündéri pasi, szigorú, komolyan veszi de iszonyú lelkiismeretes és jó fej is, teljesen biztonságban érzem magam. Mostmég :D Azt mondták, 2 hétig lesz gipszben, de remélem hamarabb leszedik :P Kórházban 24 órát kell legyek. Majd mesélek milyen volt ;)


Puszi! Ancsi

2009. jan. 27. 16:05

Sziasztok Nózibarátaim!!


Rezek!!!!!

Ő a legjobb!!!Orvostársai szerint is!!

Most 1 hónapig szabin van.Én február közepén megyek hozzá vissza kontrollra, és "utána" fotókra.

Az én orromról senki nem mondta még ,hogy mű.

Szerintem jó lett, és ami a fontos:

nem kell mégegyszer megcsináltatni,mert az az igazán drága.

Igaz nem olcsó a beavatkozás,de engem mindig is zavart, főleg fotókon, és az elhatározás felülmúlta az árat.

Ne féljetek hát, de azért minimálisan változtat az arc vonásain.

131. vanilia67 (válaszként erre: 127. - Mmagda)
2009. jan. 27. 00:39

Szia !


Decemberben voltam Rezek Ö- nél egy konzultáción.

Nekem csak a csúcsnál lenne egy kis korrekció.

A csonthoz nem kell nyúlni.

Csak a magánklinikát ájánlotta fel nekem, ...ott az ár 680 ezer lett volna . De a kórházban is legfeljeb egy 100 -sal csinálja olcsóbban.

130. Tymmea (válaszként erre: 127. - Mmagda)
2009. jan. 26. 19:46

Szia!

Én is csak ajánlani tudom dr. Rezek Ödönt. Engem 2006-ban mütött.

Van neki egy magánklinikája is, de úgy árban a duplája lett volna, így maradtam a Semmelweis egyetemnél...

Mit ne mondjak a nővérek nagyon nem voltak kedvesek, de csak 3 napról van szó, túl lehet élni, meg nem is az a lényeg.

Nagyon szépen megcsinálta az orromat, és ahhoz képest, hogy nem csak plasztikázott, hanem az orsövényemet is megcsinálta, így kért 300 000 Ft-ot. Szép munkát végzett, és nagyon kedves is volt.

Szerintem ha őt választod, nem fogsz csalódni!

2009. jan. 25. 18:31
Nekem 3 éve volt 400ezer Rezeknél!
2009. jan. 20. 23:08

Helló Mindenki!

Engem augusztusban műtött Dr Karvász Tamás. Alapjában véve elégedett vagyok. Borzasztóan nézett ki az orrom, de szerintem még egyszer majd meg fogom műttetni. Volt benne egy kedves kis kanyar, de sajna benne is maradt. Az orrcsúcsom viszont gyönyörű :) Oldalról imádom. Legközelebb viszont bevállalok orrszárnyplasztikát is. Volt már itt valakinek?

127. mmagda
2009. jan. 20. 11:18

Kèrlek segìtsetek… Orrplasztika!!! A műtétet Budapesten szeretném elvégeztetni, tehát kit ajánlotok közülük! ??? Dr Rezek Ödönt sokan dicsèrik, azt hiszem nàla fogok kikötni. VALAKI legyen kedves ès àrulja már el, hogy mennyit kér R. Ö. !!!

Előrre is nagyon köszönöm a válaszokat :)

126. Gine (válaszként erre: 125. - 8f1ddc2679)
2009. jan. 12. 17:52

Itt azt mondták egyennózit csinál,de ez baromság!!

Nekem eltörött,s volt benne egy kis kanyar,ezt egyenesítette ki,s egy minimálisat finomított rajta,pont ahogy megbeszéltük,még meg se terveztük,totál rábíztam magam.Alapjaiban nem változott a nózim és senki nem mondja meg,hogy műtött,pont úgy,ahogy a Rezek többi munkájáról sem:)

2009. jan. 12. 17:47

Nem vitás. Bár nem láttam tőle sok orrot, de amit igen, az egyáltalán nem volt mű.. nem túl pici, nem túl pisze, nem túl vékony..

Először mikor nekem megtervezte, teljesen egyenes, nem túl kicsi orrot akart, de mondtam hogy én nem ilyet szeretnék, így kisebb és piszébb lett. Meg vagyok vele elégedve, bár lehetne még kisebb, vékonyabb (engem nem zavarnak a mű dolgok:) ) így ha egyszer még rászánom magam, hogy keskenyebb-piszébb legyen, igazán filmsztáros lesz:))

124. Gine (válaszként erre: 123. - 8f1ddc2679)
2009. jan. 12. 17:41

Én ugyan nem,csak azt mondták,hogy nagyon mű az ahogy dolizik,s le lehet vágni,hogy műorr.Én tapasztalatból beszéltem,de ez sem volt elég.

Orrplasztika terén a legelismertebb szakember pedig!!!

123. 8f1ddc2679 (válaszként erre: 122. - Gine)
2009. jan. 12. 17:38
ellentábor?? Neki ilyen is van?? Láttál képet hogy elrontotta??
122. Gine (válaszként erre: 121. - 8f1ddc2679)
2009. jan. 12. 17:37
Én is:)Pont ma dután volt egy "vitám" ebből a mellplasztikán,ahol jót írtam a Rezekről,de jött az ellentábor:)
121. 8f1ddc2679 (válaszként erre: 120. - Keep it simple :))
2009. jan. 12. 17:34
csatlakozom az előttem szólóhoz, dettó:)))
2009. jan. 12. 15:28
sziasztok! nekem közel egy éve műtötte Rezek doktor az orrom szerintem nagyon jófej doki megbeszélés után egy hét múlva már meg is műtött. Az árral hogy tisztába legyetek olyan fél millió forint de szerintem megéri inkább minthogy egy életen át zavarjon..:)Üdv all
119. monih (válaszként erre: 118. - NiKi0088)
2009. jan. 6. 05:26
Szia! Nekem nyáron műtötte az orrom Dr Rezek Ödön.Velem nagyon kedves volt.Vittem 'orrtervet',ő pedig elmondta, hogy abból mit tud megvalósítani.Nem hitegetett, ezért nem is csalódtam.Én nagyon elégedett vagyok.Néhány "művét" láttam,csak arcba illő orrokat csinál, olyan "nagyon műpisze amerikait" nem.Májusban kerültem vele kapcsolatba, június elején meg is műtött.Alapjaiban szedte szét az orromat,mindenhol kicsinyített rajta, gyakorlatilag teljesen újjá rakta össze kb 3 óra alatt.Felébredés után kb 1 órát fájt az orrom, utána ,többet nem (persze nyomkodásra fájt volna.)A másnapi tamponkivétel kellemetlen,de abszolút fájdalommentes volt.E napon folyamatosan csordogált híg,rózsaszínes váladék az orromból,másnapra már kevésbé.Kb a 4.napra múlt el teljesen.A szemem környéke SÖTÉT!!! lila volt másfél hétig.Hát ez nem tett jót a külsőmnek:)Persze ekkor szerelték a gázt a házban ,lakásokban,jónéhány melós nézett rám lesajnálóan (azt hihették fociztak a fejemmel)A gipsz 1 hétig volt rajtam,amikor levette az orvos, még nem igazán látszott az arcom a bedagadt orromtól.Ez egyébként egyéni, hogy mennyire dagad, szobatársnőmnek fele ennyire sem dagadt meg.A varratok nagy része felszívódó, szokott lenni, tehát a varratszedés nem nagy dolog, talán 4 cérnaszálról van szó.Szép folyamatosan helyreállt az orrom, de a csont ,nyomásra kb 7 hónapig enyhén fájt.Mára "belaktam" az orromat, szeretem.Árat nem tudok, mert nekem betegség miatt deformálódott, helyreállítás volt.Kontroll a gipszlevétel után fél évvel volt.Akkor is kedves volt velem Dr.Rezek Ödön,pedig nem "fizetős beteg " vagyok,hanem tb-s.A Szigony utcai fül-orr-gége, fej-nyak sebészeten volt az eksön, az ápolóknak is 5-ös jár, semmi panaszom nem lehet rájuk,nagyon alaposak, figyelmesek voltak.Döbbenet viszont, hogy egy nemzetközi hírű intézet épülete milyen sz..r állapotban van.Egyébként gyönyörű, régi épület,de állagára, csak a sokat átkozott - ám 'épület állagmegóvás'ügyben a mainál szimpatikusabb hozzáállású - szoci-komcsik figyeltek.Félre ne értsd, tiszta az osztály,de az egész épület nagyon "elhasznált".Ja, szerintem mindenképpen altatásban kérd, nekem 10 éve volt egy helyi érzéstelenítéses orrplasztikám is.Soha többet úgy! Azt Dr Végh Miklós csinálta.Ő is nagyon jó, mint írtam betegség miatt deformálódott az orrom, ezért akartam most megint,remélem utoljára.Tehát nem azért, mert Dr Végh M. rosszul csinálta, hanem mert megváltozott 10 év alatt az orrformám.Igazából nem emlékeztem a nevére, azért mentem másik orvoshoz DR.Rezekhez.Őt és Dr Végh Miklóst is az itteni plasztikai sebész ajánlotta ,mert ő nem műt orrot,de kinyomozta nekem, hogy ők a legjobbak "orrban". Mostanában találtam meg a régi műtéti papírokat, innen tudom, hogy ki Dr V.M műtött először.Remélem,tudtam segíteni valamit .Üdv: Móni
2008. dec. 28. 18:02

Punktum-tól kérdeznék főleg,és minedenkitől akinek Rezek műtötte a nóziját...

Hogy zajlott az egész?pl hogy kerested fel,mennyi idő volt még adott időpontot konzultációra,mennyire volt készséges,műtéti tapasztalatok,mennyire vagy megelégedve az eredménnyel,mennyibe került,stb...?Előrre is nagyon köszönöm a válaszokat:)

117. kbr012
2008. dec. 10. 15:52

Üdv Nózitársak!!!


Tegnap előtt jöttem ki a kórházból ezért gondoltam leírom eddigi élményimet. Mondjuk én nem paráztam műtét előtt, a kórházi dolgokat megszoktam. Nekem orrsövényyel kombinált plasztikai műtétem volt. Ez annyit tesz, hogy egy fül-orr gégész, és egy plasztikai sebész végzi el a műtétet. Nekem 1,5 órára tervezték, de 2,5 lett belőle. A dokim elmondta, hogy nagyobb volt a baj, mint gondolta. Műtét ok.-san lezajlott, altatásból feltámadtam, és azóta sem vettem be egy fájdalomcsillapítót sem. Pedig a csontot is vésték. Ez így igaz, ahogy leírom. Fájdalom=0 azaz semmi. Az első ejszaka nagyon kemény volt ettől függetlenül. Semmit nem tudtam aludni. A tamponok nyomnak mint az állat, a parittyakötés kényelmetlen, félig ülve lehet aludni... tehát reménytelen. Második éjszaka keveset már aludtam, mert este kivetettem a tamponokat. Nagyon feszítettek. Harmadnap reggel spuri haza. Persze ekkor még minden nehezen megy. Séta, mozgás, fürdés... Nehéz megszokni az új helyzetet, de nem reménytelen. Arr orrmányom még mindig be van dugulva félig. Kék zöld foltok már múlnak, bár nem is voltak veszélyesek. Sokan a tamponkivételtől félnek. Hát, nem tudom. Nem fáj, de nem is kellemes. Kibírható teljesen. Most így 3 nap elteltével már viszket mindenhol. Tehát aki tart ettől a műtéttől, az ne féljen!!! Egy influenza lefolyása rosszabb!!! Nekem ezt a műtétet egy vidéki városban csinálták. Orvos, és ár mellékes, csak a tapasztalatokat írtam le. Ha valaki kíváncsi még valamire, nyugodtan kérdezzen, és megpróbálok válaszolni. Üdv mindenkinek!

2008. dec. 9. 22:39
Ez nagyon durva!!!
115. Andy79
2008. dec. 8. 23:27
Nekem műtét után 1-2 órát kellett a klinikán maradnom, amíg lement egy infúzió, utána mehettem haza. Másnap lett volna tamponkivétel, de azt mondta a doki, hogy ne utazzak ilyen sokat újra fel Budapestre, kiszedhetem magamnak nyugodtan otthon. :-( Így magamnak szedtem ki. :-( Én ezt a dokit nem ajánlom senkinek. Fényképért vagy fél éven át könyörögtem, nem adtak, csak igérgettek, hogy elküldik postán. Mindez 6 évvel ezelőtt 320.000.-Ft volt.
2008. dec. 1. 22:12
Sziasztok!! Nekem Rezek Ödön csinálta az orromat 3 éve,és nagyon megvagyok vele elégedve,bárkinek merem ajánlani!!
113. eszterspy (válaszként erre: 112. - Punktum)
2008. nov. 20. 17:22
Ha nem vagyok túl indiszkrét egy árat lehet tudni?:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook