Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orrplasztika tapasztalatok fórum

Orrplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


232. eszterspy (válaszként erre: 231. - Miss Angel)
2009. ápr. 16. 10:53
Miss Angel! Ha már így átcsaptunk egy másik plasztikai témába:) Kihez érdemes menni cicit csináltatni? És mostanába mennyibe fáj az ilyesmi? mert erről sajnos semmi infóm!bár nem mostanában tervezem, de azért jó lenne tudni erről is pár dolgot!kösziii
2009. ápr. 15. 23:07

Csajok,érdekelne,van-e valaki,akinek Balajthy műtötte az orrát.

Én már jártam nála/bár nem nózi miatt,hanem a melleim végett/,és nagyon elnyerte a tetszésemet az alapossága,precizitása,főleg az,hogy a legapróbb részletekig kikérdezi a pácienst az elképzeléseiről,az egész konzi tükör előtt zajlik.

Egy orrműtétnél pedig nagyon fontos,hogy az orvos megértse,mit akar a beteg,mert különben hatalmas csalódás lehet belőle.....

Ha van vki,légyszi írjon.Köszi előre is.

230. staka (válaszként erre: 229. - Eszterspy)
2009. ápr. 15. 17:02
Én is kérek majd új képeket!!:)
229. eszterspy (válaszként erre: 228. - NiKi0088)
2009. ápr. 15. 09:35
Igen ott még eléggé meg volt dagadva, és tényleg bátran állítom, hogy napról napra apadt és kezd hozzá illeszkedni az arcomhoz...azt hiszem hogy most már nagyjából végleges,bár azért azt még nem hagyom hogy az orrom tekergessék,mert az még nagyon fájna:) Orvosi szemmel is nyugtázzák majd az eredményt, jövő7re van kontroll időpontom Csuha dokihoz...arra azért kíváncsi vagyok, hogy ő mit mond majd.
2009. ápr. 14. 20:10
Jaaaaa:D Hát azt meg majd elfelejtem leírni....:D h mennyire jót tett szerintem az arcodnak a változás!Teljesen más az összkép.Nem tudom hogy fogom kibírni júniusig:P Várjuk a friss képeket:))
227. NiKi0088 (válaszként erre: 226. - Eszterspy)
2009. ápr. 14. 19:56
Megérkeztek mostmár:)Köszönöm szépen!Nekem is ez a problémám az orrommal, ami neked volt.Az "utáni" képek mennyi idővel a műtét után készültek?Be volt itt még dagadva a nózid?
226. eszterspy (válaszként erre: 224. - NiKi0088)
2009. ápr. 14. 15:29

Elküldtem még egyszer, remélem mostmár megkapod!

Hozzáteszem ez még az a széria amit a többieknek is küldtem, azóta lassan két hónapos és még jobb is, csak lusta voltam friss képeket csinálni!:)

De majd csinálok, és körbeküldöm azokat is :D

225. jasmine87 (válaszként erre: 213. - Senico)
2009. ápr. 14. 11:37

Ok!

Nagyon köszönöm :)

2009. ápr. 13. 21:43
Eszterspy én még nem kaptam meg a képeidet mostsem.Nem kaptad meg a címem vagy direkt nem küldted:P?
223. Gine (válaszként erre: 218. - 91b7f89e9b)
2009. ápr. 11. 09:18
Az érdekes!!Ez a műtét nem fájhat!
222. Csillag7 (válaszként erre: 217. - Senico)
2009. ápr. 11. 05:32

Koszi szepen Senico!!!


Varom a te eredmenyed!!! :)..utana èn is "hozzakezdek"....:).

221. Jeny83
2009. ápr. 10. 13:48

Sziasztok!


Egy olyan kéréssel fordulok hozzátok, hogy ha valaki járt már Gill Endrénél orrplasztikán akkor írja le a véleményét, mert sajnos nem sikerült az orr műtétem és azt mondta, hogy garanciába megcsinálja, de nagyon tartok tőle, hogy Ő nem az én emberem.

220. eszterspy (válaszként erre: 216. - Csillag7)
2009. ápr. 10. 09:53

Szia!


Én tényleg bátran ajánlom Csuhát, remek munkát végzett:) énis rengeteg fórumon jártam és olvastam a műtét előtt, és a kör végül Rezekre és Csuhára szűkült...Csuhához kértem elsőnek időpontot,és egyszeren annyira szimpi lett,és tényleg látszott rajta hogy konyít hozzá, hogy eldöntöttem magamban, Ő lesz az...a többi azóta már történelem :D lassan két hónapja hogy túl vagyok rajta, és már a gipszlevételkor nagyon elégedett voltam...azóta pedig napról napra egyre inkább!Ahogy az egész kezd beállni,igazodni az arcomhoz, tényleg fantasztikus...bár most volt egykicsit megfázásom és emiatt picit újra feldagadt,de nem vészes!

Szóval a lényeg: nálam Dr. Csuha Lajos a tuti ;) ha gondolod írj privibe egy mail címet,és elküldöm h mi lett belőlem

219. 91b7f89e9b (válaszként erre: 218. - 91b7f89e9b)
2009. ápr. 9. 21:02
:))mármint nem meghalt... hanem majdnem meghalt a fájdalomtól, na...
218. 91b7f89e9b (válaszként erre: 209. - Gine)
2009. ápr. 9. 20:54
Nem fáj? Akkor nem értem... Volt egy csaj az egyik szobában orrplasztikkal, majd meghalt...
217. senico (válaszként erre: 216. - Csillag7)
2009. ápr. 9. 19:54

Szia !


Én nála fogom csináltatni 14-én, addig nem mondanék róla semmit. Esztert is ő operálta, ő meg van elégedve a végeredménnyel.

216. Csillag7 (válaszként erre: 201. - Eszterspy)
2009. ápr. 9. 03:12

Szia Eszter!!!


Hallottam sokat a Csuharol. :) te nala operalod az orrod? Mi a velemenyed rola? En is nagyon szeretnem megcsinaltatni de nem tudok kihez fordulni. Ki lehet a legjobb??? Sot leges legjobb egy igazi artista!!! :)

2009. ápr. 9. 03:09

Sziasztok!!!


Ismeri valaki a Dr. Pap Petert? A budapesti Viranyos klinikan operal. Szeretnem az orromat operaltatni de kivancsi vagyok a velemenyetekre mivel nem ismerem es nem hallottam rola semmit.


Koszonom szepen!

214. szilvoca000 (válaszként erre: 212. - Jasmine87)
2009. ápr. 5. 20:18

Szia!

Engem éppenséggel április 2-án műtött meg Dr.Rezek Ödön adjunktus úr.

Nagyon jól végzi a muinkáját minden elismerésem,de majd csak április 14-én tudok többet modnani mert akor szedi le az orromról a gipszet, mert orrsövényferdülésem volt és nehezen kaptam levegőt az orromon. De ha több midnere kiváncsi vagy akkor nyugodtan üldj e-mailt erre a címre szilvoca000@vipmail.hu és akkor ott több mindent eltudok mondani. Remélem tudok majd segíteni. És valószínüleg 14-e után képet is tudok neked mutatni h miylen volt és miylen lett.Várom jelentkezésedet.

Szia

213. senico (válaszként erre: 212. - Jasmine87)
2009. ápr. 5. 11:25
Én őt csak hallomásból ismerem, állítólag nagyon jó.De olvass vissza egy kicsit, szerintem találni fogsz egy-két hsz-t vele kapcsolatban.
2009. ápr. 3. 22:21

Sziasztok!

én is nagyon megszeretném csináltatni az orromat...

Hallottam erről a Dr. Rezekről, tudna valaki tapasztalatokat mondani, illetve képeket küldeni?


Nagyon köszönöm

211. senico (válaszként erre: 210. - Eszterspy)
2009. ápr. 3. 19:28
Én húsvét után megyek kedden, addig megpróbálok nem gondolni rá, és belevetettem magam a nagytakarításba.
2009. ápr. 3. 09:27
Lányok, mi a helyzet? eléggé kihalt a fórum!:( ki hol tart? esetleg vki már túlesett rajta? szeretnék ám énis látni képeket :D
209. Gine (válaszként erre: 208. - Miss Angel)
2009. márc. 22. 20:36

ÁHH,csöppet se!

Az orrműtétnek nem szabad fájni!Én elszőr azt hittem,hogy vmi gond van,mondtam a Dokinak,hogy nem fáj,bizti gubi van.Ő mondta,hogy akkor van gubi,ha fáj,mert-bár furcsa,hisz csontot törnek,faragnak-ez nem fájhat!Szóval nyugi!!

Fogsz levegőt kapni!!

208. Miss Angel (válaszként erre: 207. - Gine)
2009. márc. 22. 20:27

Jajj,de rossz lehetett...

Akkor ne féljek ettől?mert a fájdalomtól nem igazán félek,csak attól az érzéstől,hogy nem kapok majd levegőt...

207. Gine (válaszként erre: 206. - Miss Angel)
2009. márc. 22. 19:27

Ha jól rémlik,több mint egy hónapig,s a tüsszentést is mellőzni kell,meg vigyázni,hogy meg ne fázz!

Orrdugulás nincs igazán.

Addig van tampesz az orrban,még kórházban vagy.Utána semmi,csak a gipsz

Rendesen fogsz levegőt kapni,nyugi.

Voltaképpen ez a műtét kicsit sem fáj,kivéve mikor kiveszik a tampeszt,az csücskös,meg ha véletlen orrba nyomod magad.Velem megtörtént öltözés közben,2 hósan,hát csillagokat láttam

206. Miss Angel (válaszként erre: 205. - Gine)
2009. márc. 22. 19:14

Meddig nem lehet orrot fújni?és orrdugulás meddig van?

Én a legjobban attól félek,hogy amíg az orrom be lesz tamponálva,utána meg bedugulva,majd folyton rosszul leszek az oxigénhiánytól,és nagyon fogok szédülni....

Mert hiába vesz az ember szájon át levegőt,az csak nem olyan....

205. Gine (válaszként erre: 203. - Miss Angel)
2009. márc. 22. 16:51
2 hét után még van egy kis zöldes csík a szem alatt,plusz,még a nózi sem az igazi,olyan dundus.Lehet vki már így is kimegy az utcára,én nem tettem.Ja,és kbs.2 hónapig folytoly folyik a nózi,de nem szabad sokáig kifújni,ez elég kellemetlen,folyton törölgetni kell.
204. senico
2009. márc. 22. 16:47

Sziasztok!

Nekem szóba jött, hogy csak az orrháti púpból faragna le egy kicsit, és hozzá igazítaná az orrcsúcsomat, de a modellezés során még így is nagynak találtam , így egy kicsit drasztikusabb változatot választottam, ahol az egész orromat megkissebítik,kicsit íves lesz, és a fejemhez is közelítik egy kicsit, így valószínű az orrcimpákból is kell kimetszeni, de ezt mind meg lehet csinálni zárt orrplasztikával.Ha már lesz eredmény, teszek fel képeket is, de addig, nem riogatok senkit az orromal.:)

2009. márc. 21. 23:27

Köszike,akkor ez tényleg más és más mindenkinél...

A legtöbb honlapon két hét van írva,de biztos elhúzódhat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook