Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Létezik örökké tartó szerelem? fórum

Létezik örökké tartó szerelem? (beszélgetős fórum)


nov. 10. 05:51
persze
nov. 10. 01:06
kizart dolog!
23. krisztikrisz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 10. 00:38
Oh jaj...😲
22. Gretaa
nov. 9. 18:03
Nincs olyan,hogy örökké.Semmi sem örök.
21. 3066f49f9a (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 9. 17:56
Túl nagy jelentőséget tulajdonítasz a szerelemnek.
20. 6924d8a23f (válaszként erre: 18. - Fincsi5)
nov. 9. 17:27
Gondoltam :) Ugyan az a tag trollkodik napok óta....
19. globus (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 9. 17:21
Esküszöm, próbáltam többször elolvasni, amit kérdeztél, illetve írtál, merthogy kérdést vagy ilyesmit nem találok benne.
18. fincsi5 (válaszként erre: 16. - 6924d8a23f)
nov. 9. 17:13
na má'meg kilépett. 19-es néven volt. Megkérdezte, hogy "akkor már nem vagy szerelmes?" Mire megnéztem volna ki ő, már nem volt tag.
17. 6924d8a23f (válaszként erre: 9. - Andi6020)
nov. 9. 15:26
:D
16. 6924d8a23f (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 9. 15:25

Hatalmas baj lehet a "toronyban"! Írtál ma már vallomást is erről a témáról,kisebb sikerrel!

Miért is a kommentelőket kell sajnálni és szánni?

Te vagy ezzel megáldva,felőlem azt csinálsz amit akarsz,de megint csak unatkozol nagyon,ahogy a többi általad nyitott fórumból lejön!

A kérdésre válaszolva: nálam létezik az örök szerelem,már 34 éve!

Szívesen.......

nov. 9. 15:21
ha csak veszekedni akartok ne írjatok nekem akkor legyetek boldogak abban a bizonyos mély szeretetben ha nektek ez elég
nov. 9. 15:21
Tudod mit? Legyen neked igazad! Várd ki szépen a nagy szerelemed, akivel majd boldogan éltek, míg meg nem haltok. Azért 5 évente számolj be nekünk róla, hogyan megy a sorod, és hogy mennyire vagy még szerelmes. Sok sikert!
13. b82579cb31 (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 9. 15:19

Jujuj... van itt baj.

Egyébként meg igen létezik, legalább is ennek hite kell gyakran ahhoz , hogy egy pár elköteleződjön egymás irányába. Aztán az évek múlásával szerencsés esetben vissza szelídül egy erős, biztonságot adó szeretetté.

12. libikóka (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 9. 15:16
Lehetett volna beszélgetni,,erre bevágod a durcát,mert elfogytak az érvek ,,ha egyáltalán voltak.
11. 8a5caeb182 (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 9. 15:11
Már mindent értek! Tényleg hagyjuk! :D
nov. 9. 15:07
mindegy hagyuk az egészet csak sajnálni és szánni tudlak titeket szeretet ahoz kezdjen az ember egy párkapcsolatot és esetleg házasságot? is😂 nem kell a szeretete egy férfinak aki a párom lesz nem arra való hogy szeressem nem vagyok és nem is leszek caf aki azzal is lefekszik akibe nem lefekszik csókolózni stb akibe nem is szerelmes
9. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 9. 15:07
Használj kérlek írásjeleket.
8. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 9. 14:53
Az a bizonyos lángoló szerelem, igen az egy idő után elmúlik, de nem vész el, csak átalakul: egy mélységes szeretetté, amely erősebb minden köteléknél. És ez az, aminek segítségével az élet kisebb-nagyobb nehézségeit együtt meg tudják oldani. Ha ez az érzés nincs, a nehézségek megjelenésekor valamelyik fél leginkább kilép a kapcsolatból.
nov. 9. 14:24
Nos, nyilván a családodban még mindenki őrülten szerelmes, illetve még nem ért szerelmi csalódás :D
6. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 9. 14:21

Én ahhoz szoktam hasonlítani, mint amikor autóval egy lejtőn megyünk le és olyan jó érzés belenyilall a gyomromba. Leegyszerűsítve "pillangók a gyomorban", na az elmúlik.


Ha 10 év után jön haza, örülsz, de másképp. Nem tudom leírni.


Nekem mondjuk 42 után is előjött az autós érzés, mikor a covidból kigyógyulva hazajött.

5. libikóka (válaszként erre: 4. - Libikóka)
nov. 9. 14:16
klasszikus
4. libikóka (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 9. 14:15

Szia:)

Nem is tudom írjam e,,mert én is csak idegesíteni foglak😥

Szóval nem minősítelek mert hiszel ebben,,de a kalasszikus értelemben vett szerelem,,tudod ,,szivecskék ,csillámpónik,,szivárvány ,stb. hát az tényleg elmúlik.

Jóhír ,,ha szerencsés vagy kapsz helyette más érzelmeket amik talán nem olyan hevesek de mélyek.

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Libikóka)
nov. 9. 14:06
Szia 26
2. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 9. 14:02
Hány éves vagy?
nov. 9. 14:00
Már úgy idegesít ha valaki azt írogatja hogy a szerelem elmúlik egyszer meg az igaz szerelem is szerintem ez nem igaz hogy vagytok ezzel? minek kezd valaki párkapcsolatba esetleg házasságba ha azt gondolja nem örökké tart a szerelmük vagy mégha igaz is lenne de nem hiszem az durva hogy az ilyenek odaadják magukat ha így gondolják vagy így van de mondom kétlem hogy így van nem minden szerelem ér véget leírtam a véleményemet a csoportba és még engem hívtak naívnak meg infantilisnek nem értem miért nem tudják elfogadni hogy van ilyen

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook