Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Önálló lettem, hogy ne függjek mástól, mint apámtól régen,... fórum

Önálló lettem, hogy ne függjek mástól, mint apámtól régen,... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

jan. 20. 01:00
nehogy elkeseredj inkabb oruljel,hogy vegre a sajat 2 labadra alltal es senkitol nem fugsz!
jan. 19. 21:05
Sajnos ez így működik, de hidd el, jön majd szembe olyan pasi aki elég kemény lesz 😉
jan. 18. 18:08
A de szócska előtt még tök rendbe is lett volna a dolog. Na de utána..., tény hogy vannak puhányok de nem csak férfiba hanem nőbe is egyaránt. Az hogy így érzed azért van mert pszichológilag át estél azon a ponton ahol kicsikét többnek érzed magad mint a férfi nem bármelyik egyede is. Ha így fogod folytatni ezt a szintet akkor senki sem lesz elég neked, sőt még a saját fiaddal is lekezelő leszel. Szerintem nézz kicsit magadba. Egy egészséges tartás kell mint (nő) és önálló ember. De azon túl már kicsit más témát kezdünk el boncolgatni. Vedd észre, hogy nem vagy több egy férfinél sem, és valamikor igenis kell az a te szemedben látó "puhányság" egyébként a szerelem is "puhányság" mert gyengít. De mégis akarjuk, és szeretjük még ha olykor iszonyatosan fájdalmas is.
13. Egy lány 789900 (válaszként erre: 8. - Ghost👻)
jan. 18. 18:00
A számból vetted ki a szót.
12. Enissa (válaszként erre: 11. - Srcrss)
jan. 18. 11:19

Igen, de valószínű, nála nem a carból kihúzás volt, hanem a beletuszkolás.

Ha ő az, aki mindig kihúz a carből másokat, jobb, ha a saját lábára állt.

11. srcrss (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 18. 11:09
Időnként hagyni kell, hogy kihúzzanak a 💩-ból, vigyázzanak rád. hogy felnézhess rájuk. Én így érzem.
jan. 18. 10:40
Valószínűleg azért érzed így, mert nem megoldottad a problémádat, hanem tulajdonképpen túlkompenzáltad. Kvázi átestél a ló túloldalára. Ha majd megtalálod az egészséges egyensúlyt, el fog múlni ez az érzés.
9. semleges (válaszként erre: 8. - Ghost👻)
jan. 18. 10:35
Én is így gondolom. Nem értem, hogy a női önállóság és a férfi puhányság között hol az ok-okozati összefüggés.
jan. 18. 10:12

Teljesen önálló vagyok mègsem látom puhánynak a fèrfiakat.

A gond veled van!

jan. 18. 10:05

Állítólag nem tesz jót nekünk a viszonyítgatás, a másokhoz való hasonlítgatás.

Ez a mérlegelés neked most pozitív eredményt hozott: te jobb vagy a puhány férfiaknál. :-)

Nade ezzel viszont beszűkült számodra a partiképes férfiak köre...

Holott az a "kör" ugyanaz, ugyanolyan, mint a te önállóvá válásod előtt is volt. Relatíve szűkebbnek tűnhet, nade te meg mostmár vonzóbb vagy, mert egy önálló, életrevaló nő az mindig az.

Nincs gond. :-)

jan. 18. 09:13
Ezzel miért gondolod, hogy "lábon lőtted maga"? Örülj neki, felnőttél a feladathoz, senkitől nem függesz. Állj a sarkadra és ne a puhány pasikkal legyél elfoglalva.
jan. 18. 08:55
Találd meg azt, aki erősebb mint te ha arra vágysz. Amúgy a látszat gyakran csal, ne ítélj ránézésre, sőt egyszeri találkozás után se. Kívülállók szerint az én férjem is irányítható, visszahúzódó ember. Akik közelebbről ismerik, tudják, hogy messze nem így van.
4. hottie (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 18. 08:09
Dehogy, magabiztos lettél, tisztábban látsz.
3. VDSz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 18. 07:18
Most pedig a kiírásra érkezett reakcióktól függesz.
2. Myra
jan. 18. 06:43
Jól tetted. Akit puhánynak látsz, az az is valószínűleg.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook