Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Olyanok ide, akik folyamatosan elkésnek mindenhonnan... fórum

Olyanok ide, akik folyamatosan elkésnek mindenhonnan... (beszélgetős fórum)


1 2 3
36. Chrissy28 (válaszként erre: 33. - Fiatal nő)
2009. okt. 19. 10:19
Szerencsere az en fonokom elfogadja az emberi hibakat. Es ha 2 perc keses a legnagyobb hiba.. Nem tudok valtoztatni ezen, mar sokmindent megprobaltam, de mar en is elfogadom magam igy, mert jobb nyugisan es biztonsagosan elkesni, mint hogy az ember total behulyiti magat aztan azon mergelodik egesz reggel es ez a kozlekedesben egyreszt nem biztonsagos, masreszt pedig nem vezet effektiv munkahoz.
35. halacska87 (válaszként erre: 32. - Fiatal nő)
2009. okt. 19. 10:16
sajnos én a délutáni későkásákhoz tartozok :(
34. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 32. - Fiatal nő)
2009. okt. 19. 10:15

Hát pont az iménti eset volt nálam ilyen. Du 3 órára kellett volna visszaérni a suliba, rohantam még épp elértem volna a buszt mire leesett hogy otthonmaradt a bérletem.

Én programokra nem igen járok tehát ilyen szinten rám senki nem mérges a késéseim miatt.

33. Fiatal nő (válaszként erre: 31. - Chrissy28)
2009. okt. 19. 10:13

Az én főnököm allergiás a későkre. Már többször szólt többeknek, hogy a munkahely az munkahely, a munkaidő 8-kor kezdődik, és nem akkor kell beesni az autóval a parkolóba...

Mondjuk én nem vagyok késős, szerencsére így ebből nincs is problémám. :-)

2009. okt. 19. 10:12
És mi van a délutáni későkkel? Mondjuk van egy szabad nap, délutánra meg van beszélve egy program. Van, aki ilyenkor is elkésik. :-S
31. Chrissy28 (válaszként erre: 22. - Loveee79)
2009. okt. 19. 10:11

Az en fonokom is csak nevet rajta. Elfogadja, hogy ilyen vagyok; szerencsere!! Azert igyekszem beerni, de akarmit csinalok nem megy, vagy csak nagy ritkan. Viszont sokszor zokszo nelkul tulorazom, vallalom a hetvegi ugyeleteket, ugyhogy a heti 50-60 orabol amit dolgozom az az osszessegeben 10 perc amit kesek nagyon elenyeszo es senki nem ragodik rajta.

Egyebkent az en noverem is pacsirta tipus, en meg abszolut nem.

2009. okt. 19. 10:10
600-at bocs, oda vissza egy jegy annyiba kerül
2009. okt. 19. 10:09
Olyan is volt, hogy otthonhagytam a buszbérletem és azért nem tudtam menni suliba. 300 ft-ot nem ért meg :)
2009. okt. 19. 10:09

Akkor kuldom hozzatok a fonokomet:-) En nagyon utalom, amikor mas idejevel jatszik valaki.

Annak idejen egy kulfoldi buszos uton bevezettek, hogy minden perc keses utan azt hiszem, fel fontot kellett befizetni, nem is nagyon kellett senkire varni:-)

2009. okt. 19. 10:08

A legfőbb ok nálam is az öltözködés...ez amolyan önbizalomhiány is lehet. Mert ismerve ezt, előre kiválasztom mit veszek fel, hogy ne legyen káosz, de aztán felveszem a párom megkérdezi ebben jössz, és kész, elkezdek vadul keresni, hogy akkor mit is vegyek fel :D És legtöbbször teljesen felesleges 30 percet pazarolok rá, mert végül az első választást veszem fel.

Úgyhogy igyekszem ám, ragaszkodni ahhoz amit kiválasztottam :)

2009. okt. 19. 10:06
Én is sokszor kések innen-onnan sajnos.Az az érdekes,hogy ha reggel kell menni melóba akkor simán elérem a 7-es autobuszt.De viszont ha délután akkor mindig elkésem a 12 orásit.Reggel korán minden ok nélkül fel tudok kelni,viszont mikor 9 fele kelek akkor kész káosz minden.Nem tudom,hogy mit is tegyek,de szeretnék inkább hamarabb oda érni,minthogy várjanak rám de sajnos sosem sikerül :(
2009. okt. 19. 10:06
Reggeliről álmodni sem mertem..
2009. okt. 19. 10:05
Nálam a közlekedés vitte el az időt. Meg a bezárkózás aliban laktam és a tulaj nagyon szigorúan megszabta volt 3 zár az ajtón mindhármat be kellett zárnom. Persze nem ment könnyedén régi zár, alig akrata bevenni a kulcsot. Sokszor 15 percet sz*r*kodtam mire elindulhattam. A buszmegállóig 10 perc séta, ott várni 10 percet.. utána 20 perc utazás a város másik végéig a panoráma járattal. ááá sosem értem be időben.
23. Chrissy28 (válaszként erre: 19. - 7ed48e33ee)
2009. okt. 19. 10:04
En is utalok kesni, de mindig vagy eppen beesek, vagy 1-2 percet kesek. De zuhanyzas nelkul sosem mennek ki a hazbol!
2009. okt. 19. 10:03

Én is késős vagyok :) És most töltöttem be a 30at, és kb idén jutottam el oda, hogy nem utálom ezért magam, nem bosszankodok, ez van, elfogadom, hogy egyszerűen ilyen vagyok. Amikor épp száguldozom az autópályán, és beragadok a dugóba, és fejemet tudnám a falba verni, akkor nagy levegő, és elmagyarázom magamnak, hogy már úgysem tudok mit csinálni, a kapkodással, csak ártok, úgyhogy nyugi, késel. És odaszólok, hogy késni fogok.


Két lányom van, egyik pacsirta, korán kel, elkészül időben, a másikat meg nem lehet kirobbantani az ágyból... Én amolyan átmenet vagyok, kb 10től vagyok magamnál, akkor éled fel a szervezetem, de a párom meg koránkelő, úgyhogy ő húz magával. Én igyekszem kiszámolni, hogy mi mennyi időbe telik, és úgy készülök, hogy akkor beleférjen, de amint valami váratlan közbejön borul a terv...és jön a késés.


Én késtem már majdnem le repülőt úgy is, hogy 1,5 órával előtt kint voltam a reptéren...de beültem kávézni, hogy hu de sok idő van, elkezdtem olvasni a könyvem...és elszaladt az idő..végül arra eszméltem, hogy bemondták a nevem.


Akiket idegesítünk, nem direkt csináljuk, csak sajna ez a típus vagyunk, nem mentség, én már annyi mindennel próbálkoztam, hogy ne történjen meg a késés, egyszerűen nem megy. Nagy ritkán azért összejön, de megszokta a környezetem. Egyébként én maximálisan megértem, hogy idegesítő ha a másik elkésik, probáljatok valami más jó tulajdonságár koncentrálni, pl lehet késik, de a munkájában maximalista..vagy ilyesmi :)

A lányaim a legfőbb bizonyítékok, hogy ez típusfüggő.

21. Chrissy28 (válaszként erre: 14. - Andi6020)
2009. okt. 19. 10:01
En idoben felkelek, de rettenetesen lassan indulok be. Meg nem tudok dolgokat ugy hagyni ahogy vannak, pl az agynak rendesnek kell lenni, kell hogy ki legyen szelloztetve, a fuggonynek rendesen kell allni, nalam kell hogy legyen a szendvics, a gyumolcs.. szoval a reggel gyorsan eltelik, es olyankor van befagyva az auto szelvedoje, vagy eppen akkor allit meg a szomszed valamiert, vagy jonnek a szemetert es a kukas autotol nem tudok haladni.. Pedig reggel akar hany orakor kelek is fel, nincs idom erre.
2009. okt. 19. 09:54
de ha nagyon késésbe vagyok taxit hívok.de az meg nem olcsó.De inkább fizetek egy taxit, csak ne késsek,de a taxi ritka eset....
19. 7ed48e33ee (válaszként erre: 14. - Andi6020)
2009. okt. 19. 09:53
Ébreszt a telefon 6kor.A hálóba tök sötét van,mert a párom nem szereti a fényt.És mivel sötét van nem tudom mi van..aztán felkelek mondjuk 15 kor zuhanyzás ott eltelik az idő,öltözködés,kávé főzés...ideális esetben 7 20kor elindulok,és itt jön utánna a képbe a közlekedés...az sajnos már nem ralytam múlik.És akkor így pont nyolcra beérek.De én nem szeretek késni egy percet sem.ha nem zuhanyoznék reggek akkor nem késnék...de nekem a reggeli zuhany az ébresztő.
2009. okt. 19. 09:52
Persze ez luxus de ilyenkor jól jön.-
17. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 16. - Andi6020)
2009. okt. 19. 09:52
Nem munkába indultam, hanem mondjuk vásárolni. Ha melóba mennék sokkal jobban igyekeznék elérni a buszt. De volt, hogy akkor is lekéstem. Beültem az autóba és irány!
16. andi6020 (válaszként erre: 8. - Elfelejtett jelszó)
2009. okt. 19. 09:48
És akkor nem mész dolgozni?
15. 7ed48e33ee (válaszként erre: 11. - Elfelejtett jelszó)
2009. okt. 19. 09:45
Szerencse olyan helyen dolgozok, ahol nincs gond ebből..Igaz 10 20 perceket kések az még belefér..ma reggel egy órát késtem, igaz most erre rájátszott a dúgó is..tehát..ez van...sok tényező számít a késésben.
2009. okt. 19. 09:44

Én pont az ellentét vagyok. Nem vitatkozni akarok, de segíthetnétek, hogy megértselek benneteket. Tényleg van erre megfelelő ok, vagy csak üres kifogások sorozata?

Hátha nem akarom legközelebb átharapni annak a torkát, akire éppen már MEGINT várni kell.

13. 673567bc24 (válaszként erre: 7. - Fiatal nő)
2009. okt. 19. 09:44
én is!
2009. okt. 19. 09:43
Sulival is úgy vagyok, 200 km-ről járok be mindig odaérek pontosan, de amikor ott laktam a városban mindig elkéstem :)
2009. okt. 19. 09:41
Nekem soha nem ment az időbeosztás nevű dolog, most sem megy mert hiába tervezek minden tök máshogy alakul. Ezért hagyom a dolgokat a saját medrükben haladni :) Ha elkések, elkések és kész. Nem zavar túlságosan. Inkább az, hogy néha azt sem tudom hol áll a fejem.
10. 7ed48e33ee (válaszként erre: 4. - Fagyongy67)
2009. okt. 19. 09:39
Én fel kelek időben.csak zuhanyzás, öltözködés, elveszi az időmet...mikor bemegyek a fürdőszobába, ott már valahogy eltelik az idő...Felöltözök, aztán rájövök nem jól érzemmagam az adott ruhába és..a végén sehogy sem nézek ki rohanok...és minden reggelem egyenlő a káosszal...ja és persze még a közlekedés is általában úgy alakul, hogy pont amikor késében vagyok semmi nem jön..
9. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 7. - Fiatal nő)
2009. okt. 19. 09:39
Ezt nagyon fontos volt elmondani, köszönjük az értékes véleményt! :)
2009. okt. 19. 09:38
Én is állandóan késem. Sokszor már a buszt sem érem el, úgyhogy maradok a fenekemen itthon.
2009. okt. 19. 09:37
Nem akarlak megbántani titeket, de engem nagyon fel szoktatok bosszantani... Márhogy, mint késők. Én mindig mindenhol inkább előbb ott vagyok és várok kicsit, mint hogy elkéssek... :-D
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook