Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Olyan rossz ez a szédelgés, rossz közérzet. fórum

Olyan rossz ez a szédelgés, rossz közérzet. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

10. Icuska538 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 17. 18:58
A nyaki masszás kiváló ezekre a panaszokra. Tapasztalatom
2022. dec. 17. 16:35
Köszönöm. De,tavasszal majd megyek vízitornára meg masszázsra. Hát,igen reménykedem én is.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - 55Judit)
2022. dec. 17. 16:35
Köszönöm,majd próbálkozom.
2022. dec. 17. 15:49
Gyógytorna nem opció? Csigolya elcsúszását szépen lehet kezelni megfelelő tornával. Ez az idő igencsak rossz hatással van a depresszióra, sajnos. Mi ebben nem segíthetünk, ezen te kell felülemelkedj. A vérnyomás ingadozás benne van a pakliban, pláne ha érrendszeri betegséged van. Reggel 87/60 , délben már 130/90. Iszom egy pohár vizet és vigasztalom magam, hogy lesz ez jobb is.Ez nem ok a kesergésre. Fel a fejjel, lehet van, aki szívesen cserélne veled.
6. 55Judit (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 17. 15:46

Én együtt érzek veled, nekem is volt több féle gond a gerincemmel. 1 kivételével megoldottam őket, egyet azért nem, mert mikor megtaláltam a megoldást, ott már össze voltak csontosodva a csigolyák. De nyújtok a mai napig, ez segíthet neked is. Lassan, csak fájdalom küszöbig. Fájdalommal tilos minden torna. Sokan azért nem csinálják mert olyan szabályosan akarják kivitelezni egyből mint az aki bemutatja. persze hogy egyből nem megy. Erőltetik, és fáj. Abba is hagyják.


[link]

Görgessél le, és nézzél bele a videókba. Keressél hasonlókat a youtube-on. A gyengéd nyújtás a kulcs. Majd egyre jobban megy.

2022. dec. 17. 15:07
Köszönöm mindenkinek. Sajnos többféle betegségem van. Vérnyomás ingadozás,depresszió stb. Röntgen kimutatta hogy két nyaki csigolyám össze van csúszva nyom ideget attól (is) szédülök. Kaptam Notropil infúziókat,nem sokat segítettek. Van aki azt mondja,masszíroztassam van aki nem javasolja. Tanácstalan vagyok és elkeseredett :(
4. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 17. 13:44

Tesztelj ,,nem e covidos vagy,,ha nem akkor pihenj,,szedjél magnéziumot ,,vitaminokat, igyál csalánteát kúraszreűen, de ha nagyon rossz persze orvos.

Jobbulást:))

3. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 17. 13:39
Hetekig így éltem. Elmúlt. Jobbulást kívánok! 😞
2022. dec. 17. 12:06
Na ez vajon miért érdemel kukoricát? Gondolom a kukoricát nyomóknak kifejezetten kellemes, ha szédelegnek. Ez viszont nem vet rájuk túl jó fényt :D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook