Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Okozhat folyamatos füldugulást ha túl sok koffein kerül a szervezetbe? fórum

Okozhat folyamatos füldugulást ha túl sok koffein kerül a szervezetbe? (tudásbázis kérdés)


2011. jún. 17. 11:14
hmm, ez tök érdekes, nekem is folyamatosan be van dugulva a fülem és elég sokat kávézom, bár szerintem nincs összefüggés a kettő között, inkább az lehet, hogy a mandulám is elég sokat van begyulladva.
2010. febr. 16. 11:10
ja, és különben meg a teában nem koffein van, hanem tein.
2010. febr. 16. 11:10

Én nem hiszem, hogy a teától lenne....

Talán zsírdugó van a füledben, vagy megfáztál.

Nézesd meg fülésszel.

11. lizocska82 (válaszként erre: 10. - Sütimama)
2010. febr. 15. 22:02
Igen én is ezért kezdtem inni, hogy egészséges és segíti a fogyást, de már nem először fordul elő ez a szédülés és fülprobléma. Akkor a megoldás a zöld tea mellőzése. Köszönöm mindenkinek a segítséget. Most már mennem kell. Jó éjt.
2010. febr. 15. 21:57
Szerintem lehet a zöld teától. Egy ideig én is ittam mert azt hallottam hogy nagyon egészséges.De mindig zúgott a fülem és szédültem.Kiderült hogy megemelte a vérnyomásom. Mióta nem iszom semmi bajom.
2010. febr. 15. 21:53
Azt nem tudom de ajánlom hogy oxigenes vizzet lehet bele cseppenteni és az a dugot ki fözi ,mi már a csaladba tobbszor probáltuk és be vált,ezt egy fülorrgegesz dokitol tudom,,,viszont ha fáj én szoktam magamnak svéd cseppes vatát be tennia fülembe, 2-3 alkalommal egy nap és a fájdalom elmulik..Ezt a modszert a MARIA TRÉBENES könyvböl olvastam s ajánlom mert bevált
2010. febr. 15. 21:39

Biztos, hogy nem a kávé az oka!

Nekem is elég sűrűn zúg, fáj a fülem, többször is voltam már a fülészeten vele.

7. lizocska82 (válaszként erre: 6. - E48ab364a9)
2010. febr. 15. 21:37
nem fáj , akkor megpróbálom melegíteni, csak az a baj,hogy ez mostanában többször előfordult,hogy csak úgy bedugult. Ezért gondoltam arra ,hogy a sok tea által okozott magasabb vérnyomástól lehet
2010. febr. 15. 21:29

Én is huzatra gondolok, vagy ráment esetleg a takony, ilyesmi.

Melegítsd és ki fog dugulni, de csak akkor ha nincs lázad és nem fáj.

5. 91675d4a35 (válaszként erre: 4. - Lizocska82)
2010. febr. 15. 21:14
Inkább huzat, vagy pang belül valami folyadék (fürdéskor elég egy belefolyó vízcsepp).
2010. febr. 15. 21:11
Nem kávé miatt lenne a sok koffein, hanem zöld tea. Igaz elég nagy hígításban de sokat iszok belőle és be-bedugult a fülem. Most viszont már húsz perce egyfolytában be van dugulva és nem akar elmúlni. Háromkor ettem utoljára azóta csak teát iszogatok. Arra lettem figyelmes,hogy szédülök és bedugult a fülem. Gyorsan ettem valamit, a szédülés javult valamennyit de a fülem még mindig be van dugulva.
2010. febr. 15. 21:10
szerintem inkább a túlzott koffeintől lett magas a vérnyomásod és attól érzed úgy hogy bedugul a füled, esetleg mellé fülzúgás?
2010. febr. 15. 21:09
szerintem nem.
2010. febr. 15. 21:09
Okozhat folyamatos füldugulást ha túl sok koffein kerül a szervezetbe?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook