Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Office 2007 gyorstalpaló fórum

Office 2007 gyorstalpaló (beszélgetős fórum)


4. Marjann (válaszként erre: 3. - Fille)
2011. jan. 24. 15:12

Szerintem word meg excel a lényeg. A word még hagyján abban úgysem kérdeznek semmi extrát, meg azt ugye napi szinten használtam (főleg a régit), de az excel alapból para.. 4éve nem használtam függvényeket:D Na, neki is esek.


Ja mondjuk megkérdeztem a telefonba, hogy melyik verzió van, mondta a csaj, hogy az új és nekik is gondot okoz:D

2011. jan. 24. 15:05

Összes office kell, vagy csak word excel?

ha csak ez a kettő akkor fuss át a wordben azon h milyen formázást hol találsz, hogy tudod szépen beosztani a szöveget, ilyenek. excelben viszont érdemes átnézni a parancsokat, amikkel számolni lehet, és kicsit gyakorolni, ha power point is kell, akkor az nem olyan gáz, rakj össze egy 10 diás semmiről se szóló vetítést, és azt formázgasd, alakítsd. csak is a gyakorlat a jó.

2011. jan. 24. 15:01
Sziasztok? Tud valaki valami tippet arra, hogyan tudnám gyorsan megtanulni? A sima wordben, excelben jó vagyok, de csütörtökön megyek próbamunkára és nem akarok meglepetéseket... Amúgy a 2007es verzió van a gépemen, de hát akkor is:S
2011. jan. 24. 15:00
Office 2007 gyorstalpaló

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook