Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ő számomra a legfantasztikusabb férfi, csodálatos érzés,... fórum

Ő számomra a legfantasztikusabb férfi, csodálatos érzés,... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
37. tien (válaszként erre: 36. - Michelle.r)
márc. 14. 22:11

Ma csak két és fél órát vártam arra ,hogy mozduljon már ,mert mennünk kellenne.


Ilyenkor jó ,hogy nincs fegyver itthon.


És mikor rám néz kissé bambán, hogy hová sietsz ennyire?

Elröhögtem magam,lehet ezért is szeretem azt a dilis fejét.

36. michelle.r (válaszként erre: 34. - Tien)
márc. 14. 16:33

Az enyém igen, az övében néha magam is kételkedem. De jól viseli. 😇😇😇


Mi kinyírnánk, az biztos 😉

35. tien (válaszként erre: 33. - C991eac731)
márc. 13. 20:18

Szoktam mondani viccesen,hogy nem csak a kiskutyám hanem a férjem is szeparációs szorongásban szenved.


Imádom az a kis lüke fejét ,pedig van mikor őrületbe kerget a közlés kényszerével.

Reggel kinyitja a szemét és csivitel amíg el nem alszik😁


16 éve vagyunk házasok.

34. tien (válaszként erre: 32. - Michelle.r)
márc. 13. 20:13

24/24-ben együtt,és még nem nyírtuk ki egymást 😉

Mi ez ,ha nem szerelem?



Az életetek en bloc irigylésre méltó 😊

33. c991eac731 (válaszként erre: 30. - Tien)
márc. 13. 19:57
Akkor ez szerelem, hány éve vagytok együtt? egyébként én ha valakit szeretek, nem nyávogok utána és ugyanúgy találom a helyemet, , és nem viselem nehezen a hiányát.
32. michelle.r (válaszként erre: 30. - Tien)
márc. 13. 19:53

Dettó. Mármint hogy sokkal erősebb, mélyebb. És azt hiszem, szerelem ez a javából. 🙃


Bár mi többet vagyunk távol egymástól, hol egyikünk utazik, hol másikunk. Az én üzleti életem most halál laza. Sajnos unom is a projektet, mert a kisujjamból kirázom. De ő épp tenderezik egy nagy légitársaságnál, és ha itthon is van, a feje nagyrészt a bizniszben.


De mindig is fontos volt, hogy legyen csak rólunk szóló idő, lepasszoltuk a kölyköket már egészen kicsiként néhány napra. Úgy érzem közelebb vagyunk egymáshoz, mint valaha, még akkor is, ha fizikailag távol.

31. c991eac731 (válaszként erre: 28. - Ágio8405)
márc. 13. 19:45
Szerintem a szeretet, ugyanaz a szeretet mármint nem másabb, mint egy pár iránti érzés, mert elmúlik a rózsaszín köd és látjuk a hibáit, azért még szerelem nem , szeretet, már ha a szerelem megmarad, ahogy írtam, sajnos nem mindenkinél.
30. tien
márc. 13. 19:33

Nálam (nálunk)fordítva volt.

Egyre erősebb és mélyebb az összetartozás érzése.


Hovatovább egy nap távollét után is "nyávog" utánam.

Nem találja helyét stb.

Mondhatom én is nehezen viselem a hiányát.

29. Ágio8405 (válaszként erre: 26. - C991eac731)
márc. 13. 19:03
Teljesen más az a szeretet amit az ember a társa iránt érez, mint mondjuk amit a gyereke vagy a szülei iránt. Mindegyik más, ahogy a szerelem, kapcsolat is más 10-20 év után mint az első időkben, főleg ha már van gyerek is. Én sem azt mondom hogy olyan lesz mint egy barátság. De akkor is változik. De szerintem ezt túl is beszéltük.
28. Ágio8405 (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 13. 18:57
Igen, egy sokkal mélyebb érzés szerintem, mint az elején lévő lángoló szerelem. Tény, hogy az intenzívebb, ez viszont mélyebb.
márc. 13. 18:45
Bocsánat először rossz helyre írtam.
26. c991eac731 (válaszként erre: 23. - Ágio8405)
márc. 13. 18:44

Azt olvastad? hogy a vallomást írónak volt sírig tartó szerelem volt a családjában, ha úgy gondolja, hogy ilyen nincs, és az szereteté kell hogy alakuljon, akkor az gáz, egyébként az emberek meg tudják, különböztetni a szerelmet a szeretetől, és ha valakinek volt ilyen a családjában, akkor azt is észrevette, hogy ez szerelem vagy szeretet a két személy között,

igen van olyan hogy elmúlik a szerelem ha nem is pár év elteltével hanem később viszont vannak olyanok akiknél a szerelem megmarad és nem alakulát szereteté, csak sajnos kevés ilyen kapcsolat van ahol megmarad a szerelem

márc. 13. 18:44

Azt olvastad? hogy a vallomást írónak volt sírig tartó szerelem volt a családjában, ha úgy gondolja, hogy ilyen nincs, és az szereteté kell hogy alakuljon, akkor az gáz, egyébként az emberek meg tudják, különböztetni a szerelmet a szeretetől, és ha valakinek volt ilyen a családjában, akkor azt is észrevette, hogy ez szerelem vagy szeretet a két személy között,

igen van olyan hogy elmúlik a szerelem ha nem is pár év elteltével hanem később viszont vannak olyanok akiknél a szerelem megmarad és nem alakulát szereteté, csak sajnos kevés ilyen kapcsolat van ahol megmarad a szerelem

24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 23. - Ágio8405)
márc. 13. 18:29
Attól, hogy változik az ember és változnak a körülmények, az érzések is, attól még érezheti valaki, hogy szerelmes a párjába, láthatja őt a legjobbnak, az egyetlennek. Ez szerintem szerelem, nem "csak" szeretet, mert szeretet is, meg még valami plusz.
23. Ágio8405 (válaszként erre: 20. - Michelle.r)
márc. 13. 17:57
Nem, de ezt nem is írtam. Viszont azok akik benne vannak sok éves vagy több évtizedes kapcsolatokban és erről elmondják a tapasztaltukat, azok egyikük sem állítja hogy minden ugyanolyan mint az elején volt. De miért is lenne? Amikor mi magunk sem ugyanazok vagyunk mint 10-20-30 évvel ezelőtt. Vagy 1-2-3 gyerek után. Sok mindenről máshogy gondolkozik az ember idővel, változik a prioritás stb. Én pl jókat szoktam szórakozni magamon, amikor eszembe jut, hogy 20 évvel ezelőtti kapcsolatokban mit csináltam, mi volt amin kiakadtam, amin problémáztam stb. Ma már teljesen más dolgok a fontosak. De ez így is van a rendjén.
22. Ágio8405 (válaszként erre: 21. - C991eac731)
márc. 13. 17:51
Tehát túl nagy tapasztalatod nincs a sok éves párkapcsolatokban….?
márc. 13. 16:15
Jól kell választani, ahogy már írtam, én csak olyan férfit választanák, akinek ugyanazok az értékrendjei, elvei, erkölcsei moráljai mint nekem azaz olyan mint én, ja meg tiszteli a nőket és feminista.
20. michelle.r (válaszként erre: 18. - Ágio8405)
márc. 13. 16:09
Beszéltél az emberek 99%-ával? 🙃
19. michelle.r (válaszként erre: 11. - 55Judit)
márc. 13. 16:08
Nincsenek. De pár találkozón kiderül, hogy milyen valójában. Csak az nem látja, vagy nem akarja látni, aki. mindenáron kapcsolatot akar és belemegy bármibe. Vagy látja, de azt hiszi, hogy majd ő megváltoztatja.
18. Ágio8405 (válaszként erre: 16. - C991eac731)
márc. 13. 16:06
Rendben. Ha te 20-30 év után is ugyanugy tudsz lángolni akkor elnézést kérek hogy általánositottam. Olyan általánosságot írtam le amiről az emberek 99%-a ezt mondja akik több évtizede együtt vannak. 🤷‍♀️
17. c991eac731 (válaszként erre: 16. - C991eac731)
márc. 13. 15:53
Ja még annyit hogy a a szeretet és a szerelem nem ugyanaz.
16. c991eac731 (válaszként erre: 15. - Ágio8405)
márc. 13. 15:42

Honnan tudod, hogy ez mindenkinél így lesz? istenem, annyi mindent tudó, ember van, szerinted egy kapcsolat arra való, hogy szeressük a párunkat? az elhunytak bizonyára beszámoltak arról, hogy meddig tartott a szerelmük, azaz a szerelmük átváltozott-e egy mélyebb szeretetté, vagy a sírig

tartott a szerelmük.

15. Ágio8405 (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 13. 15:17
Nem elmúlik. Átalakul. Jó esetben egy sokkal mélyebb szeretetté. Már nincs az a rajongás, de sokkal mélyebb összetartozás.
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - C991eac731)
márc. 13. 14:04
Igen, ezek nagyon fontosak, mi eléggé hasonlóan gondolkodunk a férjemmel.
13. c991eac731 (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 13. 14:04
🙂
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - C991eac731)
márc. 13. 14:02

Nyilván fórumon nem megy át az irónia, de ironikusan kérdeztem, hogy meddig "kell: elmúlnia.☺️

Én hiszek a sírig tartó szerelemben, szuleimnél, anyósoméknal is az volt.

11. 55Judit (válaszként erre: 10. - C991eac731)
márc. 13. 13:36
Gondolom olyan helyen keresgélnél, ahol a férfiakra rá vannak írva a tulajdonságok, annak alapján választanál.
márc. 13. 13:19
Ja még annyit hogy ez a tiszteleten és a bizalmon is múlik, én például csak olyan férfit választanék, magamnak akinek ugyanaz az értékrendje, elvei és az erkölcsi morálja.
9. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 13. 13:11
Kettőtökön múlik elmúlik-e vagy sem. A huhogást nem kell meghallani. Figyeljetek egymásra, szeressétek egymást, és ami a legfontosabb, kommunikáljatok! Ezen áll vagy bukik minden. Lehetnek nézeteltérések, vélemény külömbségek. Minden kapcsolatban vannak, ti sem vagytok kivételek. De ha mindent azonnal átbeszéltek, minden rendben lesz.
márc. 13. 13:08
Ó, istenem, miért kezd bele egy ember egy kapcsolatba ha úgy úgy gondolja és úgy írja minta muszáj lenne hogy elmújon képzeljétek igenis van olyan szerelem ami a sírig tart.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook