Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nyuszisok ide! fórum

Nyuszisok ide! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2008. okt. 3. 21:53
Csibész a neve.
2008. okt. 3. 21:52
Nekem 4 évet törpenyuszim van .Kap tápot,zabotkenyeret néha salátát.Mostanában a kukorica a kedvence.Sose lenne szívem levágni.
2008. okt. 3. 21:43
Van nyúszim is holland oroszlánfejű keverék törpenyúl rajta van az adatlapomon.
12. Fibs (válaszként erre: 11. - Sz.ildi76)
2008. okt. 3. 11:56

Hello!



NYuszis vagy?


;P

2008. okt. 2. 21:26
Sziasztok
10. Fibs
2008. szept. 12. 00:59
Hülyén írtam...pontosítok....gyakran van a nyuszink helye cserélve, takarítva...sorry! ;P
9. Fibs
2008. szept. 12. 00:58

És még egy kérdés a nyuszisoknak.


Gyakran van a nyuszink cserélve, de ennek ellenére állandóan össze kakilja a konyhát, de nem bogyó hanem ilyen hígabb valami és iszonyúan nehéz feltakarítani. Ugyanúgy a helyére is bogyózik, de a konyhakőre is. Mi lehet a gond?

8. Fibs (válaszként erre: 6. - Karibu)
2008. szept. 12. 00:55

Szia Karibu!


Miközben olvastam a hozzászólásodat, mintha a miénket olvasnám.

Nekünk is egy fekete lógófüli nyuszink van, a neve: Dimitri. Már négy éve van velünk , először egy helyiségben, - mert pici volt a lakásunk akkor teljesen szabadon volt engedve,- most külön van tőlünk, sajna kinn a konyhában. Azért is így oldottuk meg, mert időközben nagyobb lakásba költöztünk és megszületett a kislányunk is és amíg pici meg szeretnénk h szőrös legyen meg a nyuszi is elég kiszámíthatatlan lett amióta nem vele foglalkozunk. Látni szegénykémen h szomorú.

Kérdésem lenne. Le szoktad vágatni a körmeit állatorvossal? Milyen gyakran? És szted érdemes lenne megműtettetni? Mert fiú és a páromat le szokta pisilni...


Fibs

2008. márc. 27. 21:11
Holland törpenyuszit keresek. Tudtok eladót vagy ajándékba?
2008. jan. 5. 19:50
Nekem egy fekete lógófülő nyuszim van. A konyhában lakik szabadon van, de van egy ketrece ahova bejár enni és a dolgát elvégezni. Nyúltápot eszik zöldségekkel és gyümölcsökkel kiegészítve. Már lassan hét éves és teljesen hozzám nőtt.
5. bige
2007. ápr. 16. 09:32
nekünk is lógófülü . egy fekete és egy fehér. 3 évesek. lakásban, ketrecben vannak. Jó nagy a helyük, és kiengedjük őket a szobába. szobatiszták, nem bogyózzák össze a lakást.
2007. ápr. 16. 09:28

egy lógófülű fekete színű törpenyuszi boldog tulajdonosa vagyok péntek óta :)

nagyon szeretem a kis állatot, a lakásban, hatalmas ketrecben tartjuk, van hely neki bőven futkározni, ugra-bugrálni :)

Mézinek hívom, a párom csak Tappancsnak nevezi :)

már most meg lehet simogatni, hagyja magát, nem fél, pedig még csak pár napja van nálunk.

barnát szerettem volna, de nem kaptunk olyat, ezért lett fekete. de őt is nagyon szeretem!!!

2007. jan. 15. 08:32
Ja, és a szomszéd bácsi szokta levágni.
2007. jan. 15. 08:31

Nyáron sok nyuszim volt, de elhanyagoltam, mert kisbabám született. Aztán pusztultak most egy van.

Szokásból mondom, megyek megetetem a nyulakat.

Kint lakik, szénát, gabonát, száraz kenyeret eszik. Én oltom be,én párosítom.

Óriás belga fajta.

Imádom a nyuszi sültet és a paprikást.

2007. jan. 14. 20:03
Nekem 11 nyulacskám van, kinek mennyi és milyenek? Hogyan viselkednek, miket adsz neki enni és egyéb aranyos kis dolgok....??? Benti nyuszi, vagy ha kertes házban laktok van e kinti házikója? Mindent tehát a nyuszikról....
1 2 3 4

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook