Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nyitnikék óvoda Törökbálint fórum

Nyitnikék óvoda Törökbálint (beszélgetős fórum)


7. GYULA1 (válaszként erre: 4. - Csiga250)
2012. márc. 1. 17:01
az a baj tudod ,hogy szerintem ő zokon vehette és már csak azért sem köszön neki))Vagy még 1 tényleg nem tanították meg neki))))Én erőből sajnálom azt az embert aki ilyen mellé áll és vele együt nem köszön,
2012. márc. 1. 16:55
Szia belekotyognék én-is ha szabad,mint törzsgyökeres Törökbálinti ,sajna mi is észrevettük bizonyos személyek nem szívesen használják a köszönés sokféle fajtáiból egyiket sem(( ,mi leszögezem nem vagyunk,sem raszista sem pedig,más nemzetiség gyülölője,,Mi próbáljuk gyermekeinket is arra nevelni ,hogy ha valahová bemegy köszönjön tanultaknak megfelelően,De kérem utolsó rosszul eső alkalmam ép akkor volt mikor kisfiammal ovódába térve a társaság egyik női tagja hangos köszönésemre nem is reagált kis fiam megkérdezte miért nem köszönt vissza a néni ,azt mondtam neki biztosan rossz napja van,és sajnos ez többször előfordult már -e- hölggyel kapcsolatban és,kis fiam azt mondja neki mindig rossz napja van anya? A mai nap katasztrofális volt kis fiam azt mondta anya segítsünk neki tanítsuk meg köszöni lehet,ahonnan ő jött nem tanították ,,és kérem a fiam 5 éves csak.De kérem így a szülő milyen példát mutat a gyermekének???
5. moncsika1978 (válaszként erre: 4. - Csiga250)
2012. jan. 17. 15:06
Szia konkrétan egy bizonyos személytől meglett kérdezve aki az ovónő előtt tagadta hogy bármi problémája lenne de azóta sem köszön((És való-színű a többi szülött is ellenünk hangolja mert egyre kevesebben köszönnek vissza ,e szóban forgó személy mindenkivel beszélget,bájolog))"PLETYKÁL"ősszintén zavaró ((.
2012. jan. 17. 14:55
Ha ez rendszeres és a nyomatékosabb köszönésre sem reagálnak én biztosan megkérdezném, hogy mi a problémájuk vagy van-e valami oka ennek. Ha pedig rosszul reagálnak akkor biztosan felvilágosítanám őket a jóneveltségről és a gyerekszobáról, persze csak csendesen
3. moncsika1978 (válaszként erre: 2. - Csiga250)
2012. jan. 17. 13:23
Szia konkrétan a szülök nem akarnak köszöni azzal van a probléma ,hol ott az illemszabály ki mondja.Köszönést elmulasztani vagy nem viszonozni egyértelmű sértés,
2. csiga250 (válaszként erre: 1. - Moncsika1978)
2012. jan. 16. 14:19
Szia, ez most egy általános téma, vagy konkrétan az ovival/oviba járókkal van a gond?
2012. jan. 16. 13:54
Üdvőzölek fórum oldalamon,itt várom a véleményeket ,és ezért témát is adnék szülök és nem tudnak avagy nem akarnak köszöni címmel, Nekem azt tanították szüleim hogyha valahová belépek akkor köszönjek valaki nem tudja avagy nem akarja hangszálait megerőltetni ,))sajna többször tapasztaltuk férjemmel ,nekünk bántó és ha szóvá tesszük mi lesz ,megsértődnek kérem szépen,)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook