Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nyíregyházán nőgyógyászt kit javasoltok? Ti kit választottatok, választanátok? fórum

Nyíregyházán nőgyógyászt kit javasoltok? Ti kit választottatok, választanátok? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
222. 31fec05a4d (válaszként erre: 67. - Cindyke)
2014. febr. 5. 20:14
én Molnár balázst,vagy Kertes Jánost ajánlanám.de olvasd el mások véleményét is
221. 31fec05a4d (válaszként erre: 90. - Titánia83)
2014. febr. 5. 20:09
igen ő mindíg olyan "kaktusz"nem tudom miért,milyen magánéleti problémája van,vagy esetleg gyomorbeteg.
220. 31fec05a4d (válaszként erre: 105. - Kincső80)
2014. febr. 5. 20:06
amennyire én ismerem Molnár doktort,szerintem is ő az egyik legjobb,egy angyal.
219. 31fec05a4d (válaszként erre: 98. - Titánia83)
2014. febr. 5. 19:59
astatisztika nem úgy működik,hogy a doki a nagyobb rizikófaktorú beteget,esetlag "elküldi" a könnyebbet kezeli ,így a statisztikája super.A segítőkészebb aki bárkit elvállal nagyobb esélyel "veszíthet" is.Melyik a jobb orvos?
2014. febr. 5. 19:42

Sziasztok!

Réka2222! A páromnak vitaminokat kell szednie, hátha javul az eredmény.

Jelenleg elég gyorsan haladunk a vizsgálatokkal, ha azt mondja a doki, hogy menjünk tovább, akkor én rögtön telefonálok az Kaálaiba! :D

217. Vallentina (válaszként erre: 216. - Réka2222)
2014. febr. 5. 16:48

Igen,jövőhéten hétfőn megyek Újfehértóra vérvételre.

Igen,kb annyi idő,mire meglesz az eredmény,és utána

megyek,a 18. héten Nyíregyházára UH-ra.

Nekem is akkor repedtek a tüszőim,mert akkor adtam be a két repesztő szurit..:-) de furi!!

2014. febr. 5. 16:35

Vallentina mi egyidősek vagyunk. Nekem november 2-án, szombaton volt a tüszőrepedésem, így én is vasárnappal számolom a hét fordulókat. Bár egyszer a dokim visszább vett pár nappal, majd a genetikán meg előrébb írtak. Így kb. megmaradok a saját verziómnál. Hőgörbét vezettem, abból mindent szépen láttam. Nekem is jövő héten lesz vv (AFP) szerdán, de az nem Nyíregyházán. Genetikára viszont oda megyek. Gondolom még nem kértél időpontot. Az itteni védőnő azt mondta kb. 1,5 hét mire lesz eredménye és ugye utána lehet menni a genetikára.


1baba, nem vagy semmiről lemaradva. Védőnőhöz menj el először kb. 8-9 hetesen. Ha visszamentél Gálhoz, akkor majd küld genetikára. Van akit a magán dokija nem is küld, hanem leméregeti ő a picit.


Niki, először is gratulálok a babádhoz! Szerintem egyáltalán nem kicsi. Egy 35 hetes baba súlya 2500 gramm körül mozog. Teljesen normális, meg ugye ez csak egy kalkulált súly. Én nem bánom ha nem egy 4 kg-os babát kell ott kinyomnom, bőven elég lesz 3-3,2 kg is! Sőt bízom benne. Anyum is 3 kg alatt szülte bátyámat és anyósomnak is 3 kg alatt volt az első baba.


Liló neked is mielőbbi babásodást kívánok! Gondolom párod is szed valamit, hogy javuljanak az értékei...

215. Vallentina (válaszként erre: 213. - Liló985)
2014. febr. 5. 15:08

5 év próbálkozás után,2012-ben kezdtem bele igazán az okok kidérítéséhez.Dr.Gaál Jánoshoz jártam,év elején kezdődött a kivizsgálás,ami elhúzódott októberig(eredményre várni,mensi..peteérés miatt)akkor megcsinálta a laporoszkópiát.Minden rendben volt,de az egyik eredmény szerint összeférhetetlenség volt nálam.Így tavasszal felhívtam a Kaálit és augusztusra kaptam időpontot.A máshol készült vizsgálati eredményeket is elfogadták(náluk drága)

így október 21.én belevágtunk a stimulálásba.(nem olcsó)november 4.-én punkció,7.-én Embriótranszfer..és most?....július 25.-re várható a babókáim érkezése..:-)

2014. febr. 5. 11:45

Sziasztok!


Én is nyiregyházi kismama vagyok. Tegnap töltöttem a 35.hetet. Az első babánkat várjuk. Van esetleg olyan,aki szivesen ismerkedne? Ma voltam a dokinál és azt mondta,hogy egy picit kisebb a baba,de nem vészes.


A magzat fekvése: koponya végű

BPD:87mm

TAD:84mm

Kalkulált súly 2300-2400 gr

Magzatvíz: Kp.mennyiségű

Lepény: hátsó falon

BF: AURI: 0.48 AORI:0,69

Diastoles áramlás: Norm.


Szerintetek is kicsi a baba?

213. liló985 (válaszként erre: 212. - Vallentina)
2014. febr. 5. 11:16
Gratulálok! :) Sok időbe telt míg eljutottatok a lombikhoz, mert szivem szerint én már most csinálnám! :)
212. Vallentina (válaszként erre: 211. - Liló985)
2014. febr. 5. 10:30

Szia!Nekem volt laporoszkópiám,de altatásban.Igazából csak arra emlékszem,amikor betoltak a műtőbe,és rámrakták a maszkot.KO!

A következő pillanatban meg már a pihenőben ébredeztem.:-)

A lombiktól ne félj,nekem az volt tavaly novemberben,(első)és most vasárnap leszenek az ikreim 16.hetesek.:-)

u.i én is Molnár Balázshoz járok.

2014. febr. 5. 10:00

Sziasztok!

Grtulálok a babákhoz! :)

Mi is elkezdtük a vizsgálódást! Dr. Molnár Balázshoz járunk, nagyon kedves, segítőkész! Nálam pajzsmirigy alulműködés van, amit gyógyszerrel szinten tartunk! Voltunk vérvételen, 13. napi ultrahangon és a páromat is megvizsgálták!

Nekem alacsonyabb a progreszteron szintem (19), de megyek majd még egyszer vérvételre! Jelenleg nem látott a doki domináns tüszőt, tehát sz most nem volt. A páromnak a spermavizsgálata alacsony működést mutatott, de azt is is mételjük 3 hónap múlva!

A doki most azt mondta, hogy ultrahangos petevezeték átjárhatósági vizsgálatot kell csinálni! Ezzel a vizsgálattal kapcsolatban udtok nekem valamit mondani? Ha nem javul a helyzet, akkor mesterséges megtermékenyítés várható!

210. 1baba2012 (válaszként erre: 209. - Vallentina)
2014. febr. 4. 14:45

Köszönöm szépen aranyos vagy :)

Én is pénteken gondoltam menni a védőnőhöz :)

209. Vallentina (válaszként erre: 207. - 1baba2012)
2014. febr. 4. 13:34

A babáim vasárnap töltik a 16.hetet.

8.hetesen voltam Uh-on a Kaáliban(ahol a lombikot csinálták)kötelező utolsó vizsgálat volt,majd utamra engedtek.Majd meglátogattam a védőnőt,aki adott egy vizsgálatkérő lapot.Az ÁNTSZ-nél csinálnak (fizetős) egy integrált tesztet,ami igazából egy genetikai vizsgálat.Ehhez viszont szükséges a 12.heti genetikai UH eredménye(nyakiredő)Jövőhéten megyek a 16.hetes AFP vizsgálatra (vérvétel)majd a 18.héten UH.

Na majd ezekkel az eredményekkel megyek a dokimhoz,és majd megmondja hogyan tovább.

Az nem késő,sőt!A 12.hétig kell jelentkezni a védőnőnél.Megkapod a kiskönyvet,megnézi a súlyodat,vérnyomás,vizelet stb.Kiadja az igazolást majd a 12.heti uh után az adókedvezményhez...amit már igényelhettek.:-)

Sosem késő!A védőnőnél azért jelentkezz minél hamarabb mert ez is úgymond előírás.

Én kaptam a kiskönyv mellé egy tájékoztatót a különböző terhességi heteken elvégzendő vizsgálatokról..:-)

Nyugi!Nem maradsz le semmiről.:-)

208. 31fec05a4d (válaszként erre: 166. - Myra79)
2014. febr. 4. 13:18
megértelek,de napi 40-50 betegvizsgálat után lehet hogy nálad is előfordulna ilyen "felejtés"elcsépelten hangzik, de ők is emberek
207. 1baba2012 (válaszként erre: 204. - Réka2222)
2014. febr. 4. 10:17

De szuper :)))

Mennyi idős is a pocak lakód?

Téged mennyi idősen küldött el a doki vizsgálatokra, mert ugye én 6-7 hetesen voltam a múlt héten én egy hónap múlva /febr. 25-ére hívott vissza/ gondolom akkor küld majd vizsgálatokra.

Bízom benne nem lesz semmi baj, az nem késő???

206. Vallentina (válaszként erre: 204. - Réka2222)
2014. febr. 4. 08:21

Nekem is pénteken megmozdult az "A"baba,szombaton meg a "B" baba is jelét adta.

Te mennyi idős kismama vagy?

205. Gizus30
2014. febr. 3. 22:36
Sziasztok! Szeretnék egy kis segítséget kérni nyíregyházi vagy debreceni orvosokkal kapcsolatban,akihez fordulhatnánk babaügyben :) Lassan másfél éve nem jön össze a baba, ami kezd aggasztani... Kit javasoltok ? Dr. Orosz Lászlóról hallottam nagyon jókat (először) aztán meg rosszakat is. Ha a rossz infók elkerültek volna,őt kerestem volna meg Nyíregyházán, de egy debreceni orvos sincs kizárva. Előre is köszi ! :)
2014. febr. 3. 20:39
Mintha érezném a picikémet... :)
203. 1baba2012 (válaszként erre: 201. - Réka2222)
2014. jan. 31. 12:14

Szia Réka! :)


Nem szedem akkor külön a folsavat, marad a reggeli C vitamin, déli Megne B6; este vacsi után lefekvés előtt gravida.

Én is azért tettem a gravidát éjszakára vagyis lefekvés előtti időszakra, mert korábban amikor reggel szedtem olyan rosszul voltam tőle :(

Tegnap volt pici barnás hüvelyi folyás nagyon megíjedtem, de itt a fórumon is megnyugtattak,hogy ez valószínű a keddi rákszűrés miatt volt, de hála az égnek nem is volt csak ici-pici és csak egyszer

a hasam alja éjszaka fájdogált, a mellem iszonyúan fáj

más tünetem nincs :)))

202. Vallentina (válaszként erre: 201. - Réka2222)
2014. jan. 31. 11:39

Igazából méhlazító,mert az ikrek miatt jobban feszülök,és kockázatos...Ezért javasolták ezt a lazítót.(Molnár Balázs)

Azt gondoltam van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata.

Persze szedtem utrogesztánt,rutascorbint,magnerotot,E-B vitamint,femibion 800-t,az E.T-után crinone h.gélt,egy kis szteroidot,és még szurtam is magam.

A 12.héttől már csak a femibion 400-t ill.magneB6-t kell egyenlőre szedni.

2014. jan. 31. 11:27

Vallentina nem ismerem, de még csak hallomásból sem. Most rákerestem, de alig találok valamit. Egyik oldalon azt írta, hogy segít megelőzni az idő előtti szülést. Hmm? Eddig szedtél valami progeszteron pótlót, pl. Utrogestan?


1baba, nekem meg alapból 1000 mg-os C-vitamint mondott a doki, de gondolom a bevérzés miatt is, meg hogy télen lehetőleg ne legyek megfázva. Folsav nem kell külön, elég ami a terhes vitaminban van. A Gravidát lehetőleg étkezéskor vedd be, mert elég sokan hánynak tőle.

Egyébként jól vagy? Nincs hányinger? Pocakfeszülés?

2014. jan. 30. 17:32
Sziasztok!A dokim kiírta a Proluton Depot szurit.Van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata?
199. 1baba2012 (válaszként erre: 198. - Réka2222)
2014. jan. 29. 15:07

Szia!

Igen, szedek egy szem Gravidát este lefekvés előtt, reggel egy C vitamint és délben egy Magne B6-ot napi rendszerességgel.

Én is úgy gondoltam az első 3 hónapban szedem naponta azután heti 2-3 alkalommal, nehogy "sok " legyen.

C vitaminból az 1000mg-*os vettem azt mondta, hát az elég nagy adag :)

A folsavat így már nem szedem, szerintem nem kell, nem mondta külön

198. Réka2222 (válaszként erre: 197. - 1baba2012)
2014. jan. 29. 14:14

Szia 1baba!


Örülök, hogy neked is jó benyomást keltett a doktor úr és leginkább, hogy minden rendben a pöttömkéddel. Megnéztem a kis majdnem 9 mm-esedet. :)

Ezek szerint minden a legnagyobb rendben, ha csak négy hét múlva kell újra menned. Én Femibiont szedtem, de legutóbb áttértem a Pharmaton Matruelle-re. A betöltött 12. hét után most önszántamból csak két naponta szedem. A MagneB6-ból is egyet kell szedned?

197. 1baba2012 (válaszként erre: 196. - Réka2222)
2014. jan. 29. 11:08

Szia Réka!


Voltam a Dr. Úrnál! :)

Töltöttem fel képet a kis lakóról :)

Nagyon pozitív benyomást keltett az orvos, elégedett vagyok vele :)

Tanácsolta a gravida, Magne b6 és a C vitamin napi 1-i szedését!

Picit érzékeny a hasam a tegnapi megnyomogatástól, csinált rákszűrést is.

Febr, végén újra megyek :)

2014. jan. 28. 20:22

Örülök,hogy neked is lesz segítség! :)

Én mindig is azt éreztem, hogy kisfiam lesz, kíváncsi vagyok. Talán jövő héten már meg is látom mije van a lába közt. ;)

Már nagyon vásárolgatnék, de jobban áprilistól lesz pénz, meg szeretnék elmenni 4D-re, de csak olyan 24 hét környékén... Na meglátom, bírok-e addig várni.


1baba, várlak!!!

195. Vallentina (válaszként erre: 194. - Réka2222)
2014. jan. 28. 19:53

Segítségünk akad,mert a család összefog.

Én is úgy tervezem,a 20.héten megyek 3d Uh-ra.És ha biztosan megtudom a babák nemét(úgy néz ki,egyik baba fiú)megvarrom a takarójukat és a többi kiegészítőt.Aztán lassan elkezdek bevásárolgatni...

Úgy várom!!!:-)

2014. jan. 28. 18:51
Jó sokba van a stimu! :( És igazad van, nem irigyellek, hogy mindenből kettőt kell vennetek. Szerintem ha betöltöm a 24. hetet, utána elkezdem a turikat végigjárni... Szerencsére elég sok mindent én kapok a nővéremtől. Már mi is fogjuk a fejünket, hogy fogunk mindent megvenni, de végső esetben ha nem is szívesen, de van kitől kölcsön kérnünk. A szülésre lesz a legnehezebb összeszedni a pénzt... Úgy látom kb. egy idősek vagyunk. Nekem nov. 2-án volt ovulációm.
193. Vallentina (válaszként erre: 192. - Réka2222)
2014. jan. 28. 16:35

Köszönöm!én is sajnálom odaadni,meg nem nagyon van mit!!:-)..eleve a beültetés óta(nov.7) táppénzen vagyok (amit a mai napig nem kaptam meg) veszélyeztetettként.A stimuláció 150.000 ft volt(ezek csak a szurik,meg a spéci gyogyók)

igaz megérte!!:-)Tehát nehéz lesz megélni,beszerezni a kiságyat,kocsit stb..Mindenből kettőt!!:-)és még a dokit is fizetni..engem ez szomorít el.

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook