Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nyíregyházán nőgyógyászt kit javasoltok? Ti kit választottatok, választanátok? fórum

Nyíregyházán nőgyógyászt kit javasoltok? Ti kit választottatok, választanátok? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
252. Podagre
2014. febr. 13. 16:01

Dejóóó! :) Mindenképp szólj, hogy mi volt! Hány hetes is leszel akkor? Ha addig nem, ott majd tutira kiderül, hogy mit rejteget a lába között a másik versenyződ! :) Hová mész 4D-re? Nyíregyre?


Még jó hogy mondtad a kencézést, mert már akartam kérdezni! Most Nívea olajat vettem. Megteszi így az elején? Vagy vegyek mást? Te mivel dörzsized? :)

2014. febr. 13. 10:59

Voltam védőnőnél,néztünk szívhangot!!:-)

Annyira belelkesültem,hogy kértem időpontot 4d-re.MÁrcius 1-re kaptam, reggel 9-re.

Úúúgy váárom!!!!!:-))

2014. febr. 13. 08:30
u.i: A pocidat kenjed!!!:-)
249. Vallentina (válaszként erre: 248. - Podagre)
2014. febr. 13. 08:01

Mivel nincs röntgen szemem,sajnos.Mindennap mennék UH-ra!!!:-)

Pont most vetettem fel a gondolatot a páromnak,hogy menjünk 2*.Beszéltem a szonográfus nővel 2 hete,azt mondta,ajánlatos a 20.hét környékén,mert addigra kialakulnak a pofik..ugyanis a 17-18.környékén kezdenek a zsírosodni a bőr alatt a szövetek.És nem beszélve arról,hogy ketten vannak,és a 20.héten lehet hogy csak szakaszosan látjuk őket,és nem egész alakosat...ha egyész alakosat akarok,akkor most is mehetek.12000Ft,30 perces felvétel + egy kép.Ha valamilyen okból nem sikerül,adnak másik időpontot és az ingyenes lesz.


Talicska?Nem tudom..lehet..az lesz:-)

Engem minden ismerősöm Budhának néz,mert állandóan a hasamat simogatják..

248. Podagre (válaszként erre: 247. - Vallentina)
2014. febr. 12. 21:06

Jajj már én is félek, hogy mekkora lesz a pocak! Talicskán kell majd tolni! :D Már most is szép kis hasam van, pedig ma töltöttük a 13. hetet. De most még olyan kis takaros! :)


A 4D-s ultrahangot mikorra tervezed? Én szeretnék kétszer is menni. (mert nem minden nap ikerterhes az ember lánya) :) Egyszer mostanában, egyszer meg a megszokott és ajánlott korban. Csak mostanában nem tudom, hányadik héten érdemes.

247. Vallentina (válaszként erre: 246. - Podagre)
2014. febr. 12. 08:35

Nyugodtan írj egy listát,arról amit kérdezni akarsz a dokitól,én is csináltam ilyet.De az aspirinre feltétlenül kérdezz rá,mert a 12.hét után már minden más bogyóval lekellett álnom,Bodnár apu mondta a Kaáliban,csak a magnéziumot és a femibiont 400-t kell szednem.Nekem is első terhességem,és nincs viszonyítási alapom,de mindenki elámul,amikor meglátja a pocimat.NAgy!!

Két dolog van,amitől még mindig öklendezek,a régi öblítőm,és a hagyma szaga.:-)a húst én is mellőzöm.

246. Podagre (válaszként erre: 244. - Vallentina)
2014. febr. 11. 21:48

Hű! Az aspirin protectet még én is szedem. Lehet, hogy már nem kellene? Egy csomó kérdés van a fejemben amit szeretnék megkérdezni ha orvoshoz megyünk, de az ultrahangtól mindig lefagyok. Nem is csoda...:)

Ez a nagyon fájdalmas hasfeszülés általában enyhül, ha bevettem a 2 szem magnerotot, de a következő adagig megint előjön. Nagyon remélem, hogy ez normális. Hiszen most kezdek el gőzerővel gömbölyödni. Nem tudhatom, mert egy babával sem voltam még terhes, nem hogy kettővel! Ez aztán a mélyvíz! :)

A szagokra nagyon érzékeny vagyok most is. És azok emlékeire. Ma a férjem megkért, hogy csomagoljak neki töltött káposztát, hogy elvigye a munkahelyére. Csak ránéztem a kápira az üvegfedőn át és jött a végtelen öklendezés. Kb. 5 napja füstölt szalonnán és gyümölcsön élek, mert undorodom mindentől. Főleg a hústól. Pedig eddig 2 napot nem bírtam ki hús nélkül.

A Te babáid jól viselkednek? A babaszobán nekem is jár az agyam, de még nem merek belekezdeni semmibe. Nézegetem neten a babakelengyét, de horror árak vannak és csak a fejemet fogom, hogy mi lesz ebből! :) De csak kialakul... Még babaruhákat sem mertem venni. Nem tudom, mikor szánom rá magam, hogy legalább egy-egy darabot megvegyek.

245. Vallentina (válaszként erre: 243. - Podagre)
2014. febr. 11. 19:36

Visszatérve a vérzésre,nekem az aspirin protect okozta a vérzést...

Ha már nem használod a h.tablettát(mert az okozta) akkor az a is rózsaszínke,egy kis tisztulás..

de ha nem javul,azért keresd fel a dokit.Nem hiába vagyunk veszélyeztetettek!!Úgy utáltam ezt a kifejezést,kikértem magamnak!Nem akartam burokban lenni,és hogy a széltől is óvjanak...de belátom,nagyon odakell figyelni,mert 3 életről van szó(a sajátunk is)


De ha elűzted rókakomát,próbáld most már élvezni a kismamasággal járó szép,kellemes dolgokat...

pl.szobarendezés,figyelni az első mozgásukat..:-))

244. Vallentina (válaszként erre: 243. - Podagre)
2014. febr. 11. 19:28

Akkor csak eltünt rókakoma!:-)

A 8.hét környékén én is pecsételgettem,de csak 2 napig.A doki szerint semmi gond,így én is megnyugodtam.Akkor a sok bogyó mellett szedtem az aspirin protectet,a vérzés után elfeljtehettem ezt a bogyót.A magnerotot én is szedtem,most magneb6-ot,napi 3*2-t.Plusz majd jön a szuri.

A derekam néha nekem is majd le szakad.Ha sikerült felállnom,kell egy kis idő mire kiegyenesedek.

És az alvás sem egyszerü,mert hasonalvó voltam,és még nem szoktam meg,hogy nem lehet-és nem tudok már úgy aldni...az éjszakai wc-ről nem is beszélve..

Mi lesz velünk pár hónap múlva?!

Már most vadászok babakocsra.Nem könnyű,a pénz is szűkösen van.Használtan is nagyon drágák..

243. Podagre (válaszként erre: 242. - Vallentina)
2014. febr. 11. 13:52

A hányást már nem mondtam a dokinak, mert péntek óta nem hányok. Kivéve azt a szombati egy alkalmat, de az csak a bőgéstől volt. Viszont tegnap ébredés után szintén pisilés alkalmával észre vettem egy kis vérzést. A háziorvosom javaslatára este elmentem Fábián főorvos úr rendelésére. Azt mondta, hogy ne szedjem tovább a hüvelytablettát, mert az okozza a vérzést. Viszont azóta is olyan fura rózsaszíneset pecsételek. Nem tudom, mitől lehet. Hát így nem lesz könnyű megnyugodni!

Ja és a doki megduplázta a magnerot adagomat. Már beszéltünk róla, hogy Neked is feszül a hasad. Ma ébredés után leültem a kanapéra, onnan próbáltam felállni, de nem bírtam kiegyenesedni. Nagy nehezen léptem egyet, de a másik lábamat már nem bírtam odébb rakni. Előfordult már veled ilyen? Normális ez, hogy így fáj?

Olyan gomba-jellegű kiütés nekem is van a köldököm körül. Most nívea olajjal kenegetem, attól jobb. Bár ha terjed, akkor biztosan nem ugyanaz.

Fábiánt ismered amúgy?

242. Vallentina (válaszként erre: 239. - Podagre)
2014. febr. 11. 08:15

A dokinak említetted a folyamatos hányásodat?

Se a babóknak,sem neked nem lesz bajotok,ne izgulj!!

Na a stresz ami árt igazán!!!

Én meg fulladok, alig bírom a "házimunkát"

Pénteken megyek bőrgyógyászatra,mert képzeld tiszta pikkelyes(gombás) a mellkasom a cicim,és már a nyakamon is láttam,meg a párom a hátamon is!Kenem spéci krémmel,de semmi..viszket!


u.i:A babókért ne aggódj,nem lesz semmi bajuk!Csodababák:-)))Magadra annál inkább vigyázz!!ÉS ha úgy érzed,nincs valami rendben,inkább hívd fel az orvosod,az a biztos!!

241. Podagre (válaszként erre: 240. - Nagymaya)
2014. febr. 9. 21:35
Köszi a segítséget! :) A darabolásra már gondoltam, csak féltem, hogy az éles szélei sérülést okozhatnak. De ha nem lesz más....
240. nagymaya (válaszként erre: 239. - Podagre)
2014. febr. 9. 21:22
Vizezd be a hüvelytabit felhelyezés előtt. Ha így se megy, törd két három részre, kis darabokban könnyebb felhelyezni. Nekem is volt, hogy a gyulladás miatt nehéz volt a felhelyezés. Akkor ezt a módszert alkalmaztam.
239. Podagre
2014. febr. 9. 19:49

Sziasztok csajok! Borzasztó hétvégém volt! Pénteken arra keltem, hogy ki van száradva a szemem, az ajkaim és nagyon le vagyok gyengülve. Aznap már nem hánytam, de hiába öntöttem magamba a vizet, nem éreztem magam jobban, csak 5 percenként kellett pisilnem. Estére teljesen kimerültem és a hasam is nagyon feszült, fájdogált.

Szombaton meg.... Átaludtam a délelőttöt, utána észrevettem, hogy barnásat pecsételek. Teljesen bepánikoltam. Elkezdtem zokogni, a zokogástól fulladtam, a fulladástól hánytam. Amikor sikerült kicsit megnyugodni, felhívtam az orvosomat. Éppen ügyelt a kórházban, ezért bementem. Csinált egy villám-vizsgálatot. Azt mondta, hogy a terhesség rendben van, a méhszájam zárt és "csak" egy hüvelygyulladás van a barnás folyások hátterében. Kicsit megnyugodtam, de azóta is aggódom, nehogy bajuk legyen a babáknak.

Ja, a doki írt fel Klion D 100-as hüvelytablettát, de olyan nagy és érdes, hogy akármit csináltam, nem bírtam magamba szuszakolni. Használtatok már ilyet? van valami trükkje, hogy lehet célba juttatni azt a nagy monstrumot?

238. Nikoletto1985 (válaszként erre: 226. - Podagre)
2014. febr. 9. 19:42
Én hozzá járok, 18 hetes vagyok már és nagyon nagyon szeretjük! :) 28 éves vagyok és 1. baba.
2014. febr. 7. 07:48

Üdv Podagre! Gratulálok a két kis csöppséghez!

Nem ismerem Leskót, hallottam már róla, de fogalmam sincs mit... :) A hányás engem elkerült, sajnálom, hogy ennyire kínoz. Kitartást!


Nekem is megvolt tegnap az uh. Előte megettem egy pici párizsi kockát, nem tudom, hogy annak a hatása vagy mi volt, de az én drágám egy pillanatra sem állt le. Egy fotót sem lehetett róla készíteni, mert mire kattintott a doki már teljesen máshogy feküdt, hol csak a talpát láttuk, hol a fejét, sőt volt, hogy a feje mellett volt a keze és a lába is. Kis akrobatám. A nemét sem láttuk, talán majd genetikán. A lényeg, hogy minden a legnagyobb rendben van velünk. A doki írt fel vasat, azt mondja kezdjem el azt is napi egy szemet.


Szép napot nektek!

236. Vallentina (válaszként erre: 235. - Podagre)
2014. febr. 6. 20:15

Úgy tervezem,hogy a 24.hét környékén,míg nem leszek egy bálna és még bírok járni,felkeresem a volt főnökömet,akinek van nyíregyen egy üzlete és babaholmikat árul(saját készítésü)és nála bevásárolok.A babakocsit már kinéztem...és 100-on alul van újonnan.Kiságyakat,járókát,és hordozót kapok ajándékba rokontól..a többit is lasacskán majd beszerzem.Már én is várom!!:-)

Mindenesetre,az én és a babák kórházi holmikat előre elkészítem,mert nem lehet tudni..

235. Podagre
2014. febr. 6. 19:16

A kólával én is leálltam, de az asszisztens mondta, hogy hidegen igyak egy kicsit, az csillapítja a hányingert. Jól is esett, de amúgy gyümölcsteát iszom, meg jóóó hideg mentes vizet. Nagyon remélem, hogy rókakoma tényleg elvágódik rövid időn belül, mert nagyon uncsi. :) Viszont repesve várom, hogy érezzem én is a mocorgásukat. El sem tudom képzelni, milyen lehet! :)

Te elkezdtél már megvenni ezt-azt, apróságokat? Vagy rendezgetni a babaszobát... Vagy csak nézelődni bababoltban?

Nem tudom, Te hogy vagy vele, de én egészen be vagyok sózva!!! :)

234. Vallentina (válaszként erre: 233. - Podagre)
2014. febr. 6. 17:50

Van pocakom,és már valami kis mocorgásfélét is éreztem.

2 hét,és mintha elvágták volna,nem lesz több rókakoma!!:-)Kólát ne nagyon,sőt ha lehet szénsavasat ne igyál.Ihatsz gyümölcs teát,vagy enyhe ásványvizet.Én szerettem a piritóst vajazva,reggel délben este.Lehet a gyomorsav miatt is hánysz.Rennie!Háztartási keksz.Salvus víz!

Próbáld ki.A gyümölcs is jó,de azért mértékkel,mert a narancs és az alma is írritálhatja az üres gyomrodat.Én oviban dolgozok,és szoktak a gyerkőcök kapni vitaminsalit-alma és répa lerszelve,összekeverve...isteni babapapi....

de egy kis babapiskóta jóbele..:-)

233. Podagre
2014. febr. 6. 17:34

Mi is Bodnárhoz jártunk. Először amikor megláttuk a folyosón, elfogott a rémület, mert elsőre elég gorombának tűnt. De hamar eloszlatta a kételyeinket, amikor beültünk az irodájába. Szerettük nagyon. És most még jobban imádjuk azért, amit velünk tett. :) Még most sem fogtuk fel teljesen, hogy mi történik és ez igaz lehet.

A hányingerrel nekem annyi bajom van, hogy arra kelek. Esélyt sem ad arra a nyomorult, hogy megelőzzem. Mindig nyer. Ma délután a szotyit is kihánytam. Nagy élmény volt! :) Az előbb kitotyogtam a konyhába, mert végre úgy éreztem, hogy megéheztem. Kinyitottam a hűtő ajtaját és jött is a rókakoma. Egyedül a gyümölcsöt szoktam megkívánni, de attól meg képzeld eeeel, fáj a nyelvem. Mintha össze lenne kaszabolva. Nehogy már jól essen! Pffff

Én tegnap ultrahang előtt megittam egy fél pohár kólát. Úgy brékeltek a manók, hogy elég volt követni! :))) De állítólag erre a célra jó a csoki is. Ha neked nem kell küldheted a címünkre. :) Mióta terhes vagyok én sem eszem már csokit, csak ritkán. De a férjem.... ki sem bontja, úgy tolja a szájába! A szélhámos! :D

Nektek is első babák lesznek? Ki vagy már gömbölyödve? Nagyon izgulok, hogy mi vár rám. Főleg, hogy ikerterhességről szinte semmi használható nincs a neten.

232. Vallentina (válaszként erre: 231. - Podagre)
2014. febr. 6. 15:55

5 éve,de a Kaáliba az idén kerültem.október 21.én kezdték a stimut.November 7.én kaptam 5-ből 2-őt vissza.Bodnár dokihoz jártam,imádtam!!!

A hányás miatt,próbáltam én is mindent elkövetni,és nekem az vállt be,hogy reggel mielőtt felkeltem,még pihentem egy pár percet az ágyban este odakészítettem pár háztartási kekszet és azt erágcsáltam.Utána már felkeltem az ágyból, és ittam egy kis langyos teát..

Nálam az is baj volt,hogy nagyon savas volt a gyomrom,sőt!Volt egy arcüreggyuszim,és a nyálka is ingerelt..Étvágyan túlzottan nekem sem volt.Most sem nagyon van,a húst pl.kerülöm(pedig imádom)leveses vagyok,gyümit-zöldséget,terjtermékeket eszek inkább.A védőnő szerint azt egyek,amit megkívánok és jólesik..

Na én köztudottan édesszájú vagyok...de karácsony óta kísért egy ajándékba kapott óriás milka csoki a vitrinből...:-)Máskor 2 nap alatt rejtélyes módon eltűnik,a cica biztos!:-)

Még mindig ottvan.Nem kívánom.

A 12.hetes UH.-on nekem is ugrándozott az "A" babám,a "B" babámat felkellett kelteni,mert lusti.

231. Podagre (válaszként erre: 229. - Vallentina)
2014. febr. 6. 14:14

Pont tegnap voltam dokihoz, ő fenyeget kórházzal. A hányinger ellenére próbálok enni és inni apránként, de pár napja minden kijön belőlem. Estére teljesen ki vagyok merülve. Bár tegnap amikor láttam a babákat ugrándozni ultrahangon, minden bajomat elfelejtettem. Alig tudtam este elaludni, olyan izgatott voltam. Állandóan azt a képet látom. :) Nagyon nehéz elhinni!

Mi is Debrecenben voltunk. Október 31-re kaptunk időpontot konzultációra, most meg ketten táncolnak a pocakomban. Hihetetlen! :)

Összesen 2 petesejtet produkáltam és mindkettőt visszalőtték november 28-án. Szerencsére jól kapaszkodtak! :)

Első lombik volt? Régóta járjátok a hadak útját?

2014. febr. 6. 14:07
A császármetszés sajnos egy babánál is benne van a pakliban..De én is felvagyok rá készülve.Mármint amennyire csak lelkileg lehet.:-)
229. Vallentina (válaszként erre: 228. - Podagre)
2014. febr. 6. 14:05

Én is sokáig hánytam,napi 3-4 alkalom.Még a mai napig is előfordul,hogy amitől az elején rosszul voltam "emlékszik" rá a szervezetem.De azért menj orvoshoz,mert az a biztos!!:-)

Én is a magnerotot szedtem,most a magneB6-ot napi 6 szemet,mert nagyon feszülök.Nekem a 18.héttől(vagy hamarabb)szúrnom kell magamat egy méhlazítóval(a jövőhéten érkezik meg,külföldről kell megrendelni)

Hát igen,a szervezetünk egy babára van tervezve..

De mindent kibírok a picurkáimért.

Gondolom neked is kétpetéjűek a babák.

Az egyik babám kisfiú,a másik baba nemét még nem tudom.

Debrecenben volt a Kaáliban az ET?

228. Podagre (válaszként erre: 227. - Vallentina)
2014. febr. 6. 13:54

Végre egy sorstárs! :) Igen, nekünk is lombik volt.

Egyre többet feszül a hasam. Előfordul, hogy alig bírok lépni, mert olyan, mintha húzódna. Én az elejétől Magnerotot szedek nap 3x1-et. Azt mondták, hogy ezt majdnem végig falnom kell.

Most lehet, hogy mennem kell kórházba infúzióra, mert úgy hányok, mint a lakodalmas kutya. Elmúlhatna már ez a folyamatos hányinger, mert kikészít! De hát erre vártam eddig. :))


Ja, amúgy nekem tuti császár lesz. Máris parázok tőle. :)

227. Vallentina (válaszként erre: 226. - Podagre)
2014. febr. 6. 13:48

Szia!Én is ikres mami vagyok(16.hetes),Dr.Molnár Balázshoz járok.Neked is lombikkal jöttek össze?

Sajna nem ismerem a dokidat.Az én dokimnak van ikres szülésnél tapasztalata.

Nem feszül a hasad?Szeded a MagneB6-ot?

226. Podagre
2014. febr. 6. 12:21

Sziasztok lányok!

12 hetes ikres kismama vagyok. 7 év várakozás után sikerült duplázni. :) Most Dr Leskó Tiborhoz járunk. Összeszedtem magam és végigolvastam az egész fórumot, de nem találtam róla véleményt. Tudtok róla valami biztatót mondani? Szeretném biztosra venni, hogy jó kezekben vagyok. Nem igazán ismerem itt az orvosokat, főleg nem szülés szempontjából. Ilyen téren még szűz vagyok. :)

2014. febr. 6. 10:21

Sziasztok!

Nyíregyházán a kórházban az ultrahangos petevezeték átjárhatósági vizsgálatot ki csinálja vagy hol kell időpontot kérniés mennyi várakozási idő? Bocsi, hogy itt kérdezősködök, csak a dokit sem akarom mindennel felhívni!

Ne idegeskedjetek, örüljetek a babáknak! Csak pozitívan! :D

224. Vallentina (válaszként erre: 223. - Réka2222)
2014. febr. 6. 08:08

Mitől félsz?Nem kell aggódni,stresszelni mert a babád megérzi.Csak pozitívan.:-)

Én a 4d UH-ot várom már nagyon!!

2014. febr. 5. 20:22

Vallentina akkor szépen együtt haladunk! :)

Holnap este megyek uh-ra. Bennem van a félsz, de nagyon várom is!


Liló, kívánom, hogy legközelebb jobb eredményt produkáljon párod és, hogy hamar kapjatok időpontot a konzultációra. Nálad vizsgálták, hogy nincs-e IR-ed? Kitartást az átjárhatóságihoz!

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook