Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nyíregyházán nőgyógyászt kit javasoltok? Ti kit választottatok, választanátok? fórum

Nyíregyházán nőgyógyászt kit javasoltok? Ti kit választottatok, választanátok? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2014. márc. 26. 20:36
Voltál genetikán?Én ma voltam,és nagyon jó húsban vannak.A pöcörős 600 grammos,a sunás 550 grammos.:-)
341. Vallentina (válaszként erre: 339. - Podagre)
2014. márc. 23. 07:21

A szurival biztos jobb lesz!A derékfájás elengedhetetlen!:-)Nekem is leszakad a derekam.

Akkor már te is érzed a mocorgásukat a kukacosoknak.

Az én kis lurkóim 6-tól tovább nem engednek aludni...ezt azzal érik el,hogy vagy a hólyagomat rugdossák(majdnem becsorgatok olyankor)vagy csak egyszerűen rugdosódnak odabent.Nagyon huncutok,képzeld el,ha mozgásban vagyok,csendben vannak.Amint leülök,vagy lefekszem,abban a minutomban rákezdenek...mert nincs mozgásban a sejhajuk!!:-)


Feküdjél,pihenjél sokat.Ha megteheted menj ki a jó levegőre és ott pihenj(fényvédő krémmet használj,nekem májfoltos lett az arcom)

A kozmetikusn észrevette rajtam,h.ritkult a szemöldököm,száraz a bőröm(pedig kenem)és ez mind a terhesség miatt..A vitamin bevitelt felkell túrbóznom.Étvágyad van?Eszegetek,de nem bírok sokat,mert hamar televan a gyomrom..de így is 18 kg-t híztam,csak tudnám hová?:-)

Biztos vagyok benne,hogy nincs semmi probléma.Szerintem is azért magas az eredmény,mert ikreknél előfordulhat.


Nyugi minden rendben van!!Vigyázz magadra és srácokra!!:-)

340. Podagre (válaszként erre: 338. - Kaatka)
2014. márc. 22. 16:21

Szia Kaatka!

Én is csak rosszakat hallottam eddig róla. Amikor bent feküdtem egy hétig kórházban, rendszeresen járt vizitelni és nagyon-nagyon normális volt! Amikor megláttam a névtábláját, el sem hittem, hogy ő az a szörnyeteg, akiről már annyit olvastam. :)

Ugyanez a helyzet Fábián Antallal. Róla is azt olvastam, hogy egy mogorva fadarab. Én hozzá járok, és nagyon szeretem! Nagyon alapos, kedves és udvarias.

339. Podagre (válaszként erre: 337. - Vallentina)
2014. márc. 22. 16:17

Az AFP-m nem lett valami fényes. (3,31 MOM) Tudtam, hogy ikerterhességnél előfordulhat magasabb eredmény, a dokim is azt mondta, hogy valószínű, hogy amiatt van. Csinált egy villám-ultrahangot, még mindig két pöcsös! :) Hétfőn reggel megyünk genetikai uh-ra, kedden meg genetikai tanácsadásra. Még mindig keményedek rendesen, de már érkeznek az injekciók hétfőn (állítólag). Remélem használni fog. Sokat kell feküdnöm. Fekszem is, de nagyon fáj a csípőm. Néha már a sírás környékez. Azért úgy érzem, hogy egyszer vissza fogom még sírni az egész napos fekvést! :D

A babák mocorognak most már rendszeresen. Előfordul, hogy nem is kicsit! :)

És Ti? Jól vagytok? Minden oké?

338. Kaatka
2014. márc. 22. 12:43

Sziasztok!

Ahogy látom Medve Lászlóról nincs sok jó tapasztalat. Én nála szültem az első babám, és most a másodikat is együtt csináljuk. :D Nekem nagyon bejött, mindig segített ha baj volt, mindig azonnal fogadott.

337. Vallentina (válaszként erre: 327. - Podagre)
2014. márc. 22. 06:51
Jól vagytok??
2014. márc. 19. 09:34

Sziasztok!

Péli-Toóth Judit doktornőnél szült mostanában valaki? Vélemény ? Hallottam róla pozitivat, de sok negatívat is....

335. Nikoletto1985 (válaszként erre: 331. - Hajdunem)
2014. márc. 14. 23:29
Hozzá járok, teljesen meg vagyunk elégedve vele! :)
334. Vallentina (válaszként erre: 333. - Hajdunem)
2014. márc. 14. 16:00
Molnár Balázst tudom ajánlani!:-)Az ismerőseim is nagyon dícsérik...
333. hajdunem (válaszként erre: 332. - Vallentina)
2014. márc. 13. 20:02
Szia! Én Zádori doktor úrhoz járok, nagyon korrekt és imádni való doki, de Ő terhesgondozással nem foglalkozik. Ő javasolta Molnár Balázst, de szeretnék körbenézni, ezért kérek véleményeket.
332. Vallentina (válaszként erre: 329. - Hajdunem)
2014. márc. 13. 18:03
Szia!Molnár Balázshoz járok,téged miért akar "lepasszolni"?Nekem nagyon bejött,mint orvos.Már csak azért is,mert 20 hetes iker babáim vannak,és neki nagy tapasztalata van ikres szülés terén.
2014. márc. 13. 15:28
Ó, elírtam... Dr. Leskó Tibor
2014. márc. 13. 15:27
Esetleg Dr. Lestó Tiborról tapasztalat?
2014. márc. 13. 13:52

Sziasztok!

Az első babámat várom, 8 hetes terhes vagyok. Érdelődni szeretnék, hogy van-e valakinek tapasztalata Dr Molnár Balázs és dr. Angyal Gézáról? A jelenlegi dokim, Dr. Molnárhoz szeretne "átirányítani". Visszaolvastam a fórumot, de konkrétummal nem nagyon találkoztam. Van infótok? Köszi

328. Vallentina (válaszként erre: 327. - Podagre)
2014. márc. 12. 14:23
A picurkákért teszed!!!:-)
327. Podagre (válaszként erre: 326. - Vallentina)
2014. márc. 12. 13:17

A kórházba már eléggé belenyugodtam. Úgy voltam vele, hogy ha az orvosom indokoltnak tartja, akkor minden további nélkül bevonulok és viselem a sorsomat. :) Egy alaposabb kivizsgálás még nem ölt meg senkit! :)


Tegnap megrendeltem a 6 doboz injekciót, befizettem a jurót és hamarosan hozzák is. Alig több, mint 26 ezer forint az ára. Az az igazság, hogy én többre számítottam. De még ezt is jobb lett volna a kelengyére költeni. De ha kell, akkor kell. Majd mehetek állandóan a kórházba, hogy beadják. Azt hittem, hogy szúrhatom magamnak, de azt mondta a doki, hogy nincs erre lehetőség, mert izomba kell lőni. Ingázhatok a 18. héttől a 34. hétig. :P

2014. márc. 11. 06:40

Csupa jóhírek!!

Két legényke?:-)Szívből gratulálok!!!

Ha nem kell befeküdni,az nagyon jó!!Megnyugodtál?:-)

A babák is rendben vannak!

Látod minden sikerül,és jólalakul a végén!

Az injekció elég húzós lesz de megéri.

Nekem még egyenlőre nem kell szúrnom.

325. Podagre (válaszként erre: 324. - Vallentina)
2014. márc. 10. 18:32

Nem tudom miért, de én úgy emlékeztem, hogy 7-ére kaptál időpontot! Nagyon cukik a babák a képeken is! A mutogatósat, meg el tudom képzelni! :D Ejjnye! Még hamar kezdik! :)


Mi most voltunk terhesgondozáson. Nem kell befeküdnöm, mert az orvosom végzi a rizikó ellátást. És amúgy is minden rendben van a picikkel. Csak rendelnem kell külföldről injekciót, a keményedések miatt. Bár már közel sem olyanok, mint azelőtt.


Ja és a jelenlegi állás szerint két fiú! Dobtunk egy hátast Apával! :D

2014. márc. 9. 16:55

Két baba,két személyiség!!:-)Nehezen indult,mert Bogicám eltakarta az arcát a kezével,majd lassacskán feloldódott és megmutatta a pofiját,és még egy ásítás is belefért.Miklóskám néha kikukucskált a méhlepényemből(abba bújt állandóan)de a nemét egyértelműen a tudtunkra adta,mert szinte csak azt mutogatta.:-)Míg Bogicám hason,a lábát felhúzva feküdt,jóformán összekuporodva,a legény kényelmesen elnyújtózkodva "heverészett"Az biztos,hogy az apjukra fognak hasonlítani!!Ezt már most merem állítani!!Az az orr,a hosszú combok...:-)

Kétpetéjűek,de még a szonográfus is megjegyezte mennyire hasonlítanak egymásra.Ezenkívűl mm-re is egyformák.Hát ennyi történt.4 hét múlva megint visszamegyek,a pofijukat még jobban szeretném látni.

u.i:mindkét babánál készült olyan kép,ahol a középső ujjacskát mutatják :-)

323. Podagre
2014. márc. 7. 09:43
Vallentina majd írj, hogy milyen volt a 4d! :)
322. Podagre (válaszként erre: 321. - 1baba2012)
2014. márc. 6. 18:42
Szia! Nekem is ilyesmi értékeim voltak, szerintem tökéletes! :)
2014. márc. 6. 16:21

Sziasztok!


Ma voltam a 12. heti genetikai UH-on

Ezek az értékek megfelelőek szerintetek?

Bpd: 22

CRL:63

NT: Cut-off alatti érték

320. Podagre (válaszként erre: 317. - Vallentina)
2014. márc. 5. 19:40
Íííjjjj de fincsi lesz! Holnap össze is dobom :)
319. Podagre (válaszként erre: 318. - 1baba2012)
2014. márc. 5. 19:39
Az már hasi! Végre! :)
2014. márc. 5. 19:30
Lányok,a 12 hetes genetikai uh vizsgálat ugye hasi uh lesz? :)
317. Vallentina (válaszként erre: 316. - Podagre)
2014. márc. 5. 19:24
Egyszerű!Megfőzöd a tojsikat,miután kihült,lereszeled,só,vaj---jól összekevered.Az ínnyencek lilahagymát is tehetnek bele.És kész!!Hidegen,megkened a friss ropogós kenyeret.Paradicsomot ,paprikát kötelező mellé enni!!!:-)
316. Podagre (válaszként erre: 315. - Vallentina)
2014. márc. 5. 19:14
Nekem is kell! Írjad le a receptet rögvest! :D
2014. márc. 5. 19:08
Az fincsi lesz!Én most tojsit főzök,és vajjal összekeverve,krémet csinálok belőle.Reggelire,friss puha kenyérrel....nyami!!:-)
314. Podagre (válaszként erre: 313. - Vallentina)
2014. márc. 5. 18:28
Hát sajnálom is, hogy kerülnöm kell a camamber sajtokat, mindig szerettem. A terhesség alatt be fogom érni a kemény sajtokkal. Most a trap pista, meg a cheddar, ami nekem maradt. Szeretem is mindkettőt, vagy almával vagy paradicsommal csemegézem. :) Most éppen az ütött be, hogy nagyon innék egy jóóó nagy köcsögnyi banánturmixot. :) Ha papus hazaér a munkából, elő is kapartatom vele a turmixgépet, mert én nem mászok a plafonig utána, az hót zihher! :)
313. Vallentina (válaszként erre: 312. - Podagre)
2014. márc. 5. 18:15
A védőnőm szerint,azt egyem,amit megkívánok!!Úgyhogy nyugodtan egyél paradicsomot,ha az kell a szervezetednek.A penészes(camamber)sajtokat azért kerüld!Én most nyers répát eszek!:-)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook