Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nyertünk egy utazást?!?! fórum

Nyertünk egy utazást?!?! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2010. ápr. 16. 22:20

még egy oldal:

[link]


lehet, h abba kellene hagynom a keresgélést és beletörődni abba, h tényleg nem lehet csak úgy nyerni egy utazást...

2010. ápr. 16. 22:14

sziasztok! milyen meglepő: én is nyertem egy egyiptomi utazást!! elég sokat olvasgattam azóta a neten, de nem nagyon találtam pozitív véleményt. és tényleg olyan, mintha mindenkit más időpontra hívnának. nekem május 11. bár akkor nem tudom kikkel telítenek meg egy buszt (ami lemegy Győrbe...)

na mindenesetre itt van egy két oldal amit néztem, de lehet h ti is olvastátok már, akkor bocs:

[link]


[link]


[link]


azért jó lenne, ha vki írna, aki már volt, vagy még többet tud mint mi...

2010. ápr. 16. 21:44

Túl szép, ahhoz hogy így igaz legyen! Mi is kaptunk egy álomszerű ajánlatot:_ egy egyiptomi utazást, egy un. nyereményt. A tanusítvány szerint38-as kóddal kell jelentkezni,azonban az

csak "kizárólag bemutató rendezvényen adható át."Valóban álomutazás lenne ez a nílusi hajózás !4csillagos luxushajóval, teljes ellátással. Ez lehetne ingyenes??? Csak nehogy rémálom legyen! Ki volt már ilyenen? Írja meg!

2010. ápr. 16. 19:21
Egy jó páran összegyűltünk már!!!
2010. ápr. 16. 19:14
Köszönöm szépen!!
2010. ápr. 16. 19:12
Szia Én 6-án megyek,majd megírom,de valaki 4.-én megy ,ő is mgérte írni fog.
2010. ápr. 16. 18:42

Sziasztok!!!

Nekem máj. 10-én kellene menni!!Ha valaki hamarabb megy akkor légyszi írja már majd le ide, hogy mi volt a bemutatón, mert ha sántit a dolog akkor nem megyek sehová. Én Győrtől 500km-re lakom és nincs kedvem átutazni a fél országot!!Köszönöm

2010. ápr. 16. 18:10

én azt mondtam mamámnak hagyja az egészet...

úgy is sántít a dolog és őt meg már annyira megviseli az utazás...

2010. ápr. 16. 18:07

Mamámnak meg május 12 azt hiszem....:-/

ez is elég fucsa, hogy ahány ember annyi időpont....

mi ennek az értelme??talán a bemutatón is meg kell venni valamit??

Egyébként nagyim 84éves szóval ő nem tudna menni..azt mondták az irodába, hogy győrbe mindenképp mennie kell mert ott tud aláírni egy papírt, hogy másra ruházza....

2010. ápr. 16. 17:22
Az a baj hogy hamburger59 és psybaby nem jelentkeznek mert ők már tapasztaltabbak e téren!!!
49. fősüsüm (válaszként erre: 45. - Lililuca)
2010. ápr. 16. 17:18
Mindenkinek ezt mondták,semmi infó,csak menj a bemutatóra.ezt se értem minek kell elmenni bemutatóra ha már megnyerted az utat.
48. fősüsüm (válaszként erre: 46. - Ealyn)
2010. ápr. 16. 17:16
Bocs,most néztem utána hogy már ítad,valaki4-én megy,utána írni fog,mi meg 6-án megyünk.
47. fősüsüm (válaszként erre: 46. - Ealyn)
2010. ápr. 16. 17:14
Milyen cég tud 200 ilyen utat ajándékba adni,és mindenki érdeklődésére kitérnek a válasz elől,csak az a lényeg legyél ott Győrött.Neked hányadikán kell menned?
46. Ealyn (válaszként erre: 44. - Fősüsüm)
2010. ápr. 16. 16:34
Sajnos nem tudok utánanézni, de a főnököm bent lesz hétfőn, ő hátha tud valami megoldást. De a telefonban nem reklámoztam, hogy szakmabeli vagyok, a lap visszaküldése rám is vonatkozik :D Mindenesetre ha ez csak egy átverés, akkor szépen terjesztem a kellő helyen.
2010. ápr. 16. 16:26

sziastok!

Az én nagyim is nyert...

Hát annyi rosszat olvastunk róla..

Fölhívtuk az irodát és arról, hogy mennyit kell még fizetni semmit sem tudtak mondani...legalább is nekünk ezt mondták:-//

érdekes nem?

44. fősüsüm (válaszként erre: 43. - Ealyn)
2010. ápr. 16. 16:18
Szia Ha te ilyen helyen dolgozol csak ki tudnád deríteni mi igaz ebből?Nem kell visszaküldened a lapot?Sok rosszat írnak róluk.
43. Ealyn
2010. ápr. 16. 15:53
Sziasztok! Én is tegnap kaptam egy levelet, miszerint nyertem egy 8 napos utat Egyiptomba. Én a május 10-t kaptam, mint átadási időpontot, de itt nincs olyasmi, hogy Győrbe kéne mennem, csak hogy a lakóhelyemtől indul egy busz... Reggel 9-kor sikerült felhívnom az irodát és ugyanazt mondták, mint egy előttem hozzászólónak, hogy küldjem csak vissza a cetlit, majd a kolléganő foglalkozik vele. Most így délután már én se tudom elérni őket, de ez valószínű, hogy a légi helyzet miatt van így (gondolom, mivel én is utazási irodában dolgozom és állandóan csörögnek a telefonok). Nagyon remélem, hogy nem átverés :S
42. fősüsüm (válaszként erre: 39. - Ercsike26)
2010. ápr. 16. 15:30
Meg azt se értem,hogyha nem mész oda kisorsolják a nyereményedet a többi jelenlévő között!Mit sorsolnak ki ha a többi 99 is megnyerte ezt az utat?!
2010. ápr. 16. 14:58
Én februárba küldtem be az március 25.-ig volt érvényes. Az egyik ismerősöm ugyanezzel görög utat nyert majd megkérdezem tőle,hogy mi volt,egyáltalán elment-e. Ez az egész a termékbemutatókról szól de szerintem itt valami csalás van.Jó lenne,ha írnának azok akik már voltak ilyen utazáson,mert ha nem csalás nem szeretnék lemaradni róla. Hamburger59 kérlek jelentkezz és mondd el nekünk a tapasztalataidat!
40. fősüsüm (válaszként erre: 39. - Ercsike26)
2010. ápr. 16. 14:44
A levélben már úgy írják a helyes megfejtők között 100 utat sorsoltak ki ingyen 2 fő részére.De tudod mi az érdekes hogy most is lehet beküldeni de 04 29-ig és megint 100 nílusi út,sőt most olvastam a januári bestet és ott is keresztrejtvény Törökbe út szintén 100 csak azt még januárig lehetett küldeni. De itt az oldalon hamburger59 volt Törökbe,de nem válaszolt hogy nyerte és itt nyerte-e?
2010. ápr. 16. 14:29
Az biztos,hogy nem az első 100 beküldő nyert,mert én a párom nevében is beküldtem ugyanakkor,amikor a sajátomat és ő nem nyert! Azt is jó lenne megtudni,hogy a nyereményen felül mennyibe fog is ez még kerülni,mert szerintem túl szép ahhoz,hogy igaz legyen.100 ember utaztatása több millió forint és ezt még a legnagyobb utazási irodák sem engedhetik meg maguknak!
38. ercsike26 (válaszként erre: 37. - Fősüsüm)
2010. ápr. 16. 14:22
Szia. Még nem tudom mikor kell mennem,mert anyukám telefonba olvasta fel a levelet,de ma elhozom és áttanulmányozom. Én mindenképpen elmegyek a nyereményemért és értesítelek,hogy mi történt. Nagyon szeretném ezt az utazást ezért utána járok.Egyébként a Beck Reisen létezik,mert a Hurrá nyaralunk klubban hirdetik magukat. Nekem ez a kiszolgálási díj bűzlik nagyon,nem tudom,hogy ez mit is jelent valójában!
37. fősüsüm (válaszként erre: 35. - Ercsike26)
2010. ápr. 16. 14:12
Szia Én is örülök hogy rátok találtam még sose írtam ilyen helyre de eljött az ideje,mert annyira hihetetlen az egész,hogy keresgélni kezdtem ,hátha megtalálom a többi 99 "szerencsést"Mikor kell Győrbe menned? Úgy írja 2 fő részére ingyen és a keresztrejtvénynél is úgy írta hogy reptéri illetéket kell kifizetni,tehát ezek szerint az utazás is benne lenne.
36. fősüsüm (válaszként erre: 31. - Barbara12)
2010. ápr. 16. 14:03
Szia Én is visszaküldtem.Te elhiszed hogy 100 utat ajánlanak fel?Te is a keresztrejtvényt küldted be? Elmész 4-én,mi 6-án megyünk,ha voltál jelezd a tapasztalatodat.Én már nagyon kételkedem,pedig jó lett volna ha....
2010. ápr. 16. 13:16
Sziasztok.Én is ma kaptam meg a fantasztikus Egyiptomi hajóút nyeremény értesítőjét. A levélben az áll,hogy októbertől lehet utazni és persze nekem is vissza kell küldenem a részvételi szándékomat. Nagyon jó,hogy rátok találtam,mert már annyira beleéltem magam az utazásba,hogy repestem a boldogságtól.Egyébként Egyiptom az álmom, de ez most elúszott. Én elmegyek átvenni a nyereményt és kiverem a balhét.Olvastam több ezzel kapcsolatos fórumot és legtöbbjük azt írta,hogy átverés az egész! Amúgy az utazás mindkét főre ingyenes?
34. fősüsüm (válaszként erre: 33. - Zolitimi2)
2010. ápr. 16. 12:57
te is beküldted a keresztrejtvényt?Mert elvileg azt írják a lapon,hogy 100! utat sorsoltak ki GARANTÁLTAN INGYEN!AZÉRT ÉRDEKELT VOLNA,HOGY AKIK LEJJEBB ÍRTAK ÉS VOLTAK A NYEREMÉNYÚTON MIKÉPP NYERTÉK ÉS EBBŐL MIT KELLETT KIFIZETNIÜK. Én is megnéztem pár ilyen fórumot,de ez volt az egyetlen ahol pozitív visszajelzés is van.
2010. ápr. 16. 12:46

Bocsi!

Nekem még az is fura hogy a levélben minden "nyertest" más időpontra hívtak el átadni a nyereményt!Nekem május 14-én kéne valahol megjelennem!Na mindegy most már!

Ez büdös ahogy van!

Ennyi!

2010. ápr. 16. 12:30
Nekem pedig azt mondta még a nő hogy küldjem vissza a cetlit és jelentkezni fognak hogy a lakóhelyem környékén melyik termékbemutatón lehet átvenni a nyereményem.Ez is érdekes,mert ha valaki nyer valamit akkor elvileg az utazási irodába kéne menni a nyereményért nem?és akkor adatokat egyeztetnének meg ilyenek!Jah arról nem is beszélve,hogy akkor a nyertesek miért nem ajánlva kapták meg a levelet,miért csak sima postai úton.Szóval nagyon fura az egész,de kérlek titeket ha valaki elmegy átvenni a "nyereményt"akkor írjon már hogy mennyire kamu ez az egész...Előre is köszi!
2010. ápr. 16. 11:45

Sziasztok!

Én is megkaptam hétfőn a levelet miszerint nyertem! Akkor hívtam is őket nem vették fel, de kedden igen! Egy nő felvette a telefont és azt felelte, hogy a nyereményes utazásokkal nem ő foglalkozik hanem a kollégája! Küldjem vissza a jelentkezős cetlit és, ha megkapták majd tájékoztatnak! Még hétfőn este fel is adtam ajánlva, elsőbbségivel úgyhogy tuti, hogy már rég megkapták!! Még nem kaptam tájékoztatót! Hát amit itt olvasok sajnos nem biztatnak! Pedig jó lett volna! Nekem azt írták, hogy május 4-én kell átvenni Győrben a nyereményt!! Ezek után nem nagyon reménykedem!

2010. ápr. 16. 11:25

Hát ennyi információt találtam a Beck Reisen cégről!

Nem fura?

Én ezek után nem dőlök be a Nílusi hajóútjuknak!

Csalók!és remélem egyszer le fognak bukni!

Hogy a francba nem kapták még el őket nem tudom!

Ennyit tudtam segíteni nektek!

Engem ezek az adatok meggyőztek arról hogy csalás áll a dolgok hátterében,mert túl sok ember nyert már ilyen és ehhez hasonló nyaralásokat!

Remélem mindenki meggondolja hogy utazik-e vagy sem.

Sziasztok!

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook