Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nyertünk egy utazást?!?! fórum

Nyertünk egy utazást?!?! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2010. ápr. 29. 12:55

Sziasztok!

Én is hasonló "cipőben járok"..

Szintúgy nyertem egy hetes nílusi hajóutat..

már mikor visszaküldtem sejtettem hogy vmi átverés lehet a dologban, elvégre nem osztogatnak csak úgy ingyen nyaralásokat..ennek ellenére elküldtem mert kiváncsi voltam, mivel hozakodnak elő..végigolvastam a kapott levelet..néztem hol lehet a csapda :) azt írják garantáltan igyenes!! a szállás és az ellátás, viszont a repjegyről nem ir semmit..ha azonban megnézzük a szelvényt, ami egy csomó újságba bele van bújtatva (már ez gyanús!) akkor ott azt irják "csak" a reptéri illetéket, a kerozint, adókat, szervízdíjat és vizumot kell állnunk! na hát ez igy nem tudom mennyi lehet pontosan..mindenesetre a repjegyet nem írja hogy fizetni kéne, tehát ha kiderül később hogy mégis kell ezzel simán meg lehet támadni! Emberek - mindazonáltal senki ne higgye hogy csak úgy ingyen nyaralásokat osztogatnak! senki nem ilyen nagyvonalú, nyilván ez nekik valamiért megéri, egy nagyon jól kitalált, buktatóit ügyesen elrejtő üzlet részükről..én nem is hiszem naívul hogy nem kell fizetnem, tudom hogy kell - hisz irják is - de nem mindegy hogy mennyit..erre lennék kiváncsi a végösszegre, hogy mennyibe kerülne mindennel együtt nekem ez a "nyereményút"!!! ilyenekbe nem lehet belekötni hogy a második utasnak fizetni kell, meg kötelező fak.kirándulások, mert ezeket sehol sem írják le! sőt azt irják hogy 2 fő részére ingyenes a szállás és az ellátás (kérdéses a repjegy ugyebár..)..és abban is teljesen biztos vagyok, hogy nem fogják megszámlálni darabra pontosan hányan küldték be a szelvényt, sőt az első százat se fogják, ez csak egy hangzatos és találomra kijelentett szám, amit irogatnak..nyilván nem mindenkinek küldik vissza mert az feltünő lenne..de azért nem olyan nagy cucc "nyereményhez" jutni..az a helyzet hogy én kétszer küldtem be és ebből egy értesítés jött vissza hogy "nyertem"..innen tudom hogy azért nem minden beküldésre jön "ön nyert" válasz..szóval azt már tudjuk hogy valamiért ez nekik megéri, és fizetnünk kell nem teljesen lesz ez ingyenbe nekünk!! mondom az a kérdés miért kell fizetni és mennyit (bár a miértre a szelvényen található infók választ adnak mint az előbb felsoroltam volt..:) ) a repjegyre leszek igazából kiváncsi hogy ezt hogy magyarázzák ki (ugyanis ez abszolut nincs emlitve se az ingyen résznél se a fizess érténél..)..ezzel lehet max érvelni hogy a nyereményszelvényen a miért kell fizetni résznél nem szerepel az utazás költségének megtéritése feltüntetve! egyébként én is felhivtam őket mint sokan mások..először nem vették fel de ma sikerült velük beszélnem..a köv. tudtam meg: állítólag nem kell lemenni Győrbe, hanem Pesten lesz az előadás (vidékiekkel nem tom hogy van lehet hogy náluk is a lakhelyükhöz közel)..itt akkor már furcsa hogy miért emlegettek 1 napos buszos árubemutatót..na mindegy..győrbe nem valószinű hogy lementem volna de ha itt pesten kell bemenni vhová egy előadásra az már más tészta..akkor lehet hogy elmegyek, úgyis ráérek máj 13-án (mikorra időpontot kaptam) veszteni nem vesztek semmit ennyit megér a dolog..kötetlenül meghallgatom a tájékoztatást aztán a hallottak alapján eldöntöm megéri e nekem az út vagy sem..ezt mondták a telefonban is..küldjem vissza a levelet amit kaptam aztán válaszlevélben tájékoztatnak hova és mikor kell mennem Pesten. Ott meghallgatom az előadást és utána szabadon döntök. Ennyit mondtak..ez nem tünik túl veszélyesnek..ezen nem bukom semmit! kiváncsi leszek mivel akarnak majd meggyőzni..szóval többiek azt tanácsolom ha érdekel a dolog, ha nem hagy nyugodni annyit megér, hogy elmenjetek egy közelben lévő helyre egy tájékoztatásra azzal nem vesztetek semmit! aztán a hallottak után mindenki meglátja megéri e vagy sem lehet e befolyásolni mire kell számitani milyen költségekre stb stb..

remélem tudam segiteni! az irodával amúgy sincs túl sok bizadalmam..de majd meglátjuk..mindenesetre ha vmennyivel olcsóbbra jön ki már megéri..nem tudom..gondolom ez hasonló lehet mint a régi szöveg amivel kábitották a népet..gratulálunk nyertél egy hét ingyen szállást, de az utazást és az étkezést oldd meg magadnak..persze a repjegyet jó borsosan annál az ut. irodánál kellett megvenni aki kábitott az "ingyen" szállással..persze ez nekik is buli..mert még igy is több jön vissza nekik ha vmennyit fizetsz mintha senki se utazna velük..gondolom ez a beetetés a csali..csoda egyébként hogy még működhetnek ilyenek legálisan, hogy belepakolhatják magukat egy csomó lapba..hogy a fogyasztósok még nem szálltak rájuk..ha már régóta ezzel "foglalkoznak" és túl nagy gáz lett volna gondolom már rég bezáratták volna őket..vagy nálunk bármit meg lehet csinálni?? csalóknak áll a világ?? na majd meglátjuk..mindenesetre akik majd úgy döntenek hogy elmennek a nílusi hajóútra, nagyon kiváncsi leszek milyen élményekkel és tapasztalattal térnek haza..lehet hogy meg kéne várni az első "turnust" ezek szerint hirdetik ezek nonstop magukat, aztán majd ha minden oké a többiekkel befizetünk mi is :))

2010. ápr. 29. 12:43
Sziasztok!Én is 4-én utazom a nyereményátvételre! Kíváncsi vagyok mit kell vennem,hogy elindulhassak Egyiptomba! Lehet, hogy csak eledelt gyűjtenek a helyi krokodilok számára, vagy nincs elég személyzet a hajón!:-P :-D Majd megírom a fejleményeket!
2010. ápr. 28. 19:38

Sziasztok!

Én ma kaptam meg a levelet, hogy 4-én jönnek és visznek, de az nincs feltüntetve, hogy melyik városba csak annyi, hogy Utazási Klubba. Mindössze ennyi volt a levélben és az hogy a buszra hol és mikor tudok felszállni ill. az hogy gratulálnak a nyereményhez és ahhoz hogy elfogadtam, de már két telefonszámot is megadtak amin érdeklődhetek!! Majd fogok is!

2010. ápr. 28. 17:33

Sziasztok!


Május 17-én jön valaki az átvételre?????

2010. ápr. 28. 14:43
Sziasztok, én nem vagyok "nyertes", csak egy valami tünt fel: ennek a bizonyos utazási irodának hogy lehet ugyanaz a címe, mint a győri Lear-nek?
114. hamburger59 (válaszként erre: 86. - Barbara12)
2010. ápr. 28. 14:15

Szia Barbara 12. Mi május 06-án megyünk a lakóhelyünkhöz közel a nyereményút átvételére. A levelet mi sem ajánlva kaptuk.

"91.fősüsümnek" kérdésére is válaszolok. 2009-ben 3 turnusban (3 héten keresztül) mentek magyarok különrepülővel Antalyába. A Free Bird török légitársaság gépével utaztunk. 192 magyar utazott egy gépen török személyzettel, ellátással.Azt hiszem akkor 900 embernek küldték ki az utat.Nem tudom miért ócsároljátok a Beck Reisent!!!Próbáljátok ki,majd a tapasztalataitokat írjátok meg. Rettenetesen negatívok vagytok!Idegenvezetőnk elmondásából tudom azt, hogy amikor mi hazafelé felszálltunk a gépre, ők már várták a következő csoportot.Olyan utas is volt velünk, aki 2008-ban is résztvett az úton és 2009-ben is, még a barátnőjét is elhozta.Akkor csak nem volt átvágás??

113. fősüsüm (válaszként erre: 105. - S. E.)
2010. ápr. 28. 12:38
Szia S.E.!Én is 6-án megyek.Melyik megyéből jöttök?Tudni én se tudok semmit,de nem is kell csak el kell olvasni a hozzászólásokat,én is olvastam a sok rosszat de szerintem elmegyek és majd a saját tapasztalatból tanulok és legfeljebb többet nem veszek részt ilyesmin!Semmit nem várok az egésztől,mert tudom hogy valami van mögötte,de szívesen eljutnék oda még egyszer,mert gyönyörű hely.Én egyépként baranya megyéből jövök!
112. Ealyn
2010. ápr. 26. 21:19
Igen kell, zolitimi2! Ugyanis ezeket a cikkeket én már láttam, de mint írtam volt, nem az árubemutatós hülyeségek érdekelnek (a gőztisztítós porszívóval egyetemben - akkor forduljak fel, ha ilyet veszek), hanem az utazásokkal kapcsolatos dolgok. Hogy ilyet is linkeltél? Én nem látom magát a cikket, csak a pocskondiázó fórumot, amiben szinte szó szerint azt írják le, mint itt (ha esetleg regisztrálni kell ahhoz, hogy elolvassam ezt a gyöngyszemet, nem teszem meg, mert a borsonline, mint médium, számomra nem mértékadó). Voltál ilyen utazás-átadáson? Közeli ismerősöd volt ilyenen? Na akkor fogom megköszönni áldásos tevékenységed, ha konkrét esetleírást tálalsz elém, mert ilyen árubemutatós történeteket olvashatok annyit mint a pelyvát, és mint említettem, nem ez érdekel. Azért köszi!
2010. ápr. 26. 19:32

Ealyn!

Elég ennyi info vagy kell még több?

2010. ápr. 26. 19:31

[link]

Hamis pénzre hivatkoznak!A hozzászólás érdekes itt amit PrettyWomen írt! HOPPÁ!

[link]

Érdekes!HOPPÁ!

[link]

[link]

[link]

2010. ápr. 26. 19:21

[link]

Ohh de fura!Fejlesztés alatt van a honlap!HOPPÁ!

[link]

Rémálommá vált az utazás!HOPPÁ!

[link]

Még mindig a Beck Kft.HOPPÁ!

[link]

Már réges rég megy ez az egyiptomi behúzás,olvassátok el!HOPPÁ

[link]

Tombolán nyerte,drágán megfizette.HOPPÁ!

[link]

HOPPÁ!HOPPÁ!és HOPPÁ!

Ennyi bizonyíték elég?

2010. ápr. 26. 19:06

ISTENEM!

De jókat nevetek azokon az embereken akik bedőlnek ennek az utazásos témának!

Azok az emberek megérdemelnék hogy kint hagyják őket a Níluson,vagy a hajón a konyhán mosogatónak...hihi

Jujj de kíváncsi leszek azok véleményére akik elmennek erre a bemutatóra és leírják valójában mennyibe is kerül ez az út mert hogy nem ingyen van az biztos...

Magyarország,Magyarország azért tartasz itt mert ilyen butuska emberek élnek itt.

Ezek a naív emberek megérdemlik hogy elutaztassák őket a Nílusra,eszem iszom dínomdánom,és mire leszállnának a Ferihegyen a kezükbe nyujtanák a cekket: Fizess 200.000Ft-ot.Mire há? Há etté ittá vaze hülye magyar és fizess....

Ennyi

107. Ealyn
2010. ápr. 26. 10:35
Azért az már bizergálja a csőröm, hogy mindenki, akinek negatív hozzászólása van, nem beszél konkrétumokról. Az, hogy történt átverés, akármelyik sarki közértről is elmondható, ilyen-olyan szempontból. De én arra lennék kíváncsi, kedves kritizálók, hogy pontosan ezzel (vagy a tavalyi török) nyereményúttal kapcsolatban milyen átverések voltak. Az, hogy ez a cég borzasztó termékbemutatókat tart, nem érdekel. Engem az út érdekel és az, hogy Nektek, akik ellene vagytok, milyen konkrét bajotok történt ebben. Kíváncsian várom a sztorikat, hogy felvértezve mehessek a programra!
106. Allen_ (válaszként erre: 101. - Mitics)
2010. ápr. 26. 00:34
Az az igazi szégyen, hogy minimum 15 éve csinálhatják ezt úgy, hogy szinte semmit nem változtattak a nevükön. Ezzel az erővel hirdethetnének úgy is, hogy "Átb@****hoz keresünk áldozatokat!" Az az igazi szégyen, hogy ilyenkor sehol nincsenek az unokák és a gyermekek, hogy az öreg nénit és bácsit visszatartsák. Az az igazi szégyen, hogy MI akármennyit tépjük a szánkat, akármennyi blogbejegyzést, cikket, fórumot mutatunk fel, nem számít: ez a cég, és a hozzájuk hasonlók még hosszú évekig megélnek az átverhető emberekből. Mert abból van elég...
105. S. E.
2010. ápr. 25. 21:47

Mi is nyertünk hajóutat a Nílusra. Egyenlőre csak annyit tudunk, hogy 6-án busszal elvisznek valahova és ott lesz átadva a nyeremény, ami nincs feltételhez kötve. Előbbi üzenetekből összetéve vélhetően Győrbe fognak vinni. Hát lehet, hogy bevállaljuk, de mindenesetre furi, hogy arról volt szó, hogy 500-an nyertek, erre meg vagon ember hivatkozik nyereményre.

Ha valaki tud valamit, vagy 6-án kell mennie írjon.

2010. ápr. 23. 19:07

Én elmegyek Győrbe meglátom mi a dörgés,1 nap szabit megér szerintem. Megismerek néhány kedves embert,igyekszem jólérezni magam.

Mondjuk én már voltam nyereményutazás keretén belül Londonban még 1996-ban. Akkor a Kurir nevű újságban nyertem az utat. Nagyon korrekt volt az utazás,jó szálloda,tartalmas programok és örök emlék nekem.

103. Mitics
2010. ápr. 23. 15:42
:) szerintem ezt a napot úgy érdemes végig csinálni, ha amúgy is mennél a pároddal Győrbe pár napra pihenni. Odafele megvan az ingyen út, megvárni az ebédet, jól bezabálni majd felállni és viszlát :) Kezdődhet a pár napos győri pihenés. Csak a haza utat kell kifizetnem. :))
102. Mitics
2010. ápr. 23. 15:38

A ma talált kb 50 fórumból az egyik legtanulságosabb:

[link]

De miért van az az érzésem, hogy bármennyit is beszúrhatunk ide, akkor sem fogynak el sosem a ... naívak :(

101. Mitics
2010. ápr. 23. 15:30
Egyébként nem belőlünk gazdagodtak meg, hanem főleg a nyugdíjasokból, akikkel sajnos minden meg lehet etetni. El sem hinnétek, hogy mennyien vannak, öreg néni és bácsi, akik bedőlnek ezeknek. A legnagyobb röhely, hogy még 2010-ben is hosszú évek múltán is, számtalan átvágott emberrel a háta mögött még mindig működhet egy ilyen cég. Ez Magyarország. Szégyen.
100. Mitics
2010. ápr. 23. 14:44
Persze úgy is fel lehet fogni, hogy max kirándulok egy "jót". De ez nekem max akkor működne, ha tényleg semmit sem tudnék erről a cégről, De könyörgöm... több száz meg ezer, évek alatt átvágott ember véleményén kívül mi a francnak kell még történnie, hogy ne dőljünk be nekik????? Szóval ha nem tudnék róla semmit, akkor lehet, hogy elmennék egy jót szórakozni. Csak fenn áll a veszélye, hogy ha teljesen hülyének néznének, akkor már nem lenne számomra olyan vicces és asztalt borogatnék. Bár ahogy nézem alakul egy társaság, akik mennek egy jót röhögni. Ez tényleg jó program. Csak nekem sajnos ennél drágább az időm :(
99. Mitics (válaszként erre: 97. - Ealyn)
2010. ápr. 23. 14:27
Igen, iagazad van, de nem egy olyan cégnek kellene elhinni a hazugságait, aminek a neten fellelhető tapasztalatai 99%-ban negatívak. Innentől aki megeszi a Beck Reisen szövegét az max abban reménykedhet, hogy abba az 1%-ba kerül.
98. Mitics (válaszként erre: 96. - Sz.josku)
2010. ápr. 23. 13:52
Azért az is érdekes, hogy csak a 95. és 96. hozzászólásnál kezd el végre valaki gondolkozni. Mindkettőtöknek igaza van. Sajnos itt tartunk ma. 10ből 9 embert még ma is simán át lehet verni ilyen átlátszó, hülyéknek kitalált szarságokkal. A szüleim is kaptak ebből a nílusi hajóútból. Csak az elmúlt 1-2 órában - amíg keregéltem - bőven több, mint 100 emberkét találtam, akik szintén nyertek. Érdekes... Ezen kívül azon is gondolkozzatok el, hogy az ország egyik legnépszerűbb rejtvényújság olvasói csak 4500 helyes megfejtést küldenek be? (amit egyébként egy 5 éves gyerek is meg tudott volna fejteni) Ez is érdekes... Ezen kívül ha csak 100 nyertes volt, azokat miért is nem lehet egy nap alatt lezavarni, átadni a nyereméyneket, stb? Vajon miért? Miért is kell őket elosztani 4-5-6 napra? Mert egyszerre pár embert lehet kezelni, de ha egyszerre van jelen közel 100 ember, akit átvernek, abból lincselés lenne. Ez is érdekes... Ezután: hosszú évek óta ezzel a fos "utazási irodával" van tele a sajtó minden formája, hogy hogyan verik át az embereket... és ennek ellenére még mindig találának hülyéket. Hát igen. Ebben az országban sose fogynak el. Valóban ezért (is) tartunk itt. Azon is gondolkozzatok el, hogy eddig éveken át az olcsóbb hülyítés folyt: apró 1 forintos szórólap több 100E példányban és a nagy számok törvénye alapján mindig lesz pár száz naív, aki bedől. De ez már annyira köztudottan átverés volt, hogy kénytelenek voltak egy kicsit több pénzt szánni rá és újítani: országos rejtvényújság (így sokkal kevesebb embernek lesz gyanús). Most ez fog menni pár évig. Persze én sem voltam mindig ilyen "okos". 1x én is bedőltem egy nagy átverésnek sok éve. De azóta nagyon jó szimatom van az átb.száshoz. A hülye ember nem tanul semmiből, az okos tanul a saját hibájából, a zseni pedig más hibájából is. Kedves naív, hiszékeny sorstársaink! Mi, akik próbálunk lebeszélni titeket ezekről az etikátlan, féreg cégek hülyítéseiről nem azért tesszük, mert húú de okosak vagyunk, hanem azért, mert (legalább is a legtöbben) már át lettünk verve vagy közeli ismerőseinket, rokonainkat átverték. Jót akarunk!!!!
97. Ealyn
2010. ápr. 23. 13:50
Na kérem. Oké, persze, nem állhatok teljes vállszélességgel a Beck Reisen mellett, hiszen nem találkoztam még velük, de. Az azért előfordult a történelem során rengeteg emberrel, hogy utazást nyert, teljesen ingyen, és nagyon jól érezték magukat, és nem kellett semmit tenniük ezért, csak annyit, hogy részt vegyenek egy nyereményjátékon. Hogy normál esetben nem 100 db-ot sorsolnak ki? Ezt is aláírom. Viszont, ha megnéztek pár dolgot erről a Beck Reisenről, kiderül, hogy hatalmas nyereséggel és haszonnal árulnak olyan dolgokat a termékbemutatókon, amiket máshol a töredékéért lehet megvenni, tehát most csúnyán fogalmazva, megvan az anyagi fedezet a nyaralásra. Nekem nincs fejfájásom emiatt, 1 nap szabit megér, max röhögök nagyokat és örülök, hogy egyáltalán felmerült a nevem egy ilyen útra. Én szakmabeli vagyok, könnyen felhívhatom a figyelmüket arra, hogy gyerekek ez vagy az nem ennyibe kerül és ne nézzenek hülyének. De annak nincs értelme, hogy eleve elvessem a dolgot, mert így, ha tényleg minden szép és jó, elvágom magam elől a lehetőséget. Hát ezt gondolom én.
2010. ápr. 23. 12:16

Azért furcsának tartom,hogy "ingyen" kínálnak egy olyan hajóutat,amelyet 190-250 ezer forint körül van fejenként és ezért még egy rozsdás fazekat sem kell vennem.

Akkor számoljunk egy kicsit. 100 darab 2 fős hajóutat sorsoltak ki,tehát 200 fő vehet részt garantáltan ingyen a nílusi hajóúton. Ez azt jelenti,hogy kb 200ezer az út egy főre,akkor ez az út 40millió forintba kerülne a cégnek. A reptéri illetékről nem is beszéltem. Mutassatok ma itt kis hazánkban olyan céget,amelyik feláldozna 40 millió forintot csak arra hogy 200 ember eljusson Egyiptomba????? Elgondolkodtató.....

2010. ápr. 23. 11:12

Majd megtudjátok Ti akik elmentek mekkora átb...szás az egész!

Ti hisztek még a tündérmesékben emberek?

Ezért tart itt Magyarország ahol tart mert naívak vagytok emberek bedőltök mindennek!

Megérdemelnétek hogy jól lehúzzák rólatok a bőrt...

Dőljetek be nekik,max majd otthagynak titeket a Níluson.

ENNYI

94. Tivi
2010. ápr. 23. 09:49

MÉG MIELŐTT BÁRKI ELINDUL A "TERMÉKBEMUTATÓRA", OLVASSA EL A MELLÉKELT LINKEN A FOGYASZTÓVÉDELMI HATÓSÁG ELMARASZTALÓ HATÁROZATÁT!!!

Szintén ezen a honlapon olvasható néhány, más elmarasztaló határozat is.


[link]


Ne felejtsétek: semmi sincs ingyen, pláne nem egy 200ezres hajóút!!!

2010. ápr. 22. 23:41

Sziasztok!

A mai nap én is kaptam a BECK-től a levelet a 8-napos nílusi hajóútról Egyiptomba. 2010 05.17-én lesz a nyeremény átadásának az időpontja. Szivesen felvenném a kapcsolatot azokkal akik szintén ezen a napon veszik át a nyereményt.

2010. ápr. 22. 19:41
Mi ma kaptuk meg a nyeremény nilusi hajó útról szóló levelet.Május 19-én lenne az átadás.Felvértezve,de elmegyünk,persze azt nem tudjuk mi se,hogy hová :-)Ha Győr akkor kizárt,mert 500 km-re lakunk.Konkrétumot nem irtak nekünk sem,csak azt,hogy 2 főre.Remélem,mint eddig is sok jó tanácsot kaphatunk Tőletek-amit előre is köszönünk mindenkinek!
91. fősüsüm (válaszként erre: 82. - Hamburger59)
2010. ápr. 21. 13:29
Szia.Ezek szerint Törökországban is repülővel voltatok?És akkor hány ember nyert ilyen utat? Vagy pedig már a mostani nyereményről írsz és már át is vettétek??
90. fősüsüm (válaszként erre: 87. - Tatkoo)
2010. ápr. 21. 13:23
Szia Tatkoo!Megtartottam az újságot amiben a rejtvény volt és ott az állt hogy a felajánlásban a reptéri illeték,vízum,helyi adó.kiszolgálási díj nincs benne!De viszont a repjegyet nem írta saját költségnek!
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook