Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nyertünk egy utazást?!?! fórum

Nyertünk egy utazást?!?! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2010. ápr. 21. 12:27

Sziasztok Atyámfiai!

Én is nyertem hajóutat. Tegnap írtam du. amit megtudtam, de nem találom itt ( nem tudom jól használni az internetet, sem olvasgatásra, sem válaszolásra. Valahol elveszett az éterben. Szóval:BECK reisen kft. cégbejegyzés: 08-09-009847, adósz:12711776-2-08. APEH-Győr 06/96/509400/Nagy Józsefné üi.= élő adószám, kedvességből tudatta, h. pillanatnyilag nincs ellenük eljárás, DE hivjam Fogyasztóvédelmet, náluk találkoztak-e velük vmilyen okból. F.V= 06/96/618-805 K és Cs. 8-12 óráig (ma meg szerda van.

Én 2010.05.12-én megyek Győrbe. A lakóhely jelentése a város, ahol lakom. Nekem Bp. Tehát Pesten el kell mennem valahová, ahonnan indul a busz. A kapum elől csak akkor vinnének, ha lakcímet írtak volna (M.Tud.Akadémia Nyelvi Osztály). Szerintem azért sok az utazásunk időpontja Győrbe, mert összeszedik az embereket a közeli helységekből.

Fogjátok fel 1 napos kirándulásnak (tán 1 nap szabadsá) eszünk iszunk, jól érezzük magunkat. Atermékbemutatón lehet amőbázni, handrömizni (kártyát viszek), ha esik, nem ázunk a buszban, jókat röhögünk és nem vásárolunk semmit. csókpuszi jutkamari

2010. ápr. 20. 15:23

Hamburger59

tavaly te ajánlva kaptad a levelet?

mert mi nem.

87. Tatkoo
2010. ápr. 20. 12:56

Sziasztok!

En ket napja kaptam az ertesitest, hogy Nilusi hajoutat nyertem 2 fo reszere + egy evre szolo BECK Utazasi Klub tagsagot egy rejtvenyes nyeremenysorsolason. A nyeremeny atadasanak idopontja majus 15, autobusz indul "az en lakhelyemrol", de hogy hova, azt nem tudom. A nyeremennel kapcsolatban alapos ketelyeim vannak. Az ilyen bemutato rendezvenyekhez alapbol gyanusan allok hozza, az meg kifejezetten aljas es megteveszto, hogy a bemutato pontos helyet nem tuntettek fol a levelben. Az utazasi iroda neve hasonlit a BEST Reisen, jo hirnevu utazasi irodahoz, ami egyaltalan nem szimpatikus. Az, hogy a repules idopontja, koltsegei, vizum, illetekek, stb. nincs feltuntetve, azon egyaltalan nem lepodok meg, ezt teljesen termezetesnek veszem, hogy az utazo allja majd a koltsegeket, amit valoszinu az BECK Reisen-nel kell majd megvenni, hiszen ez nekik benne az uzlet.(mivel 500 ember nyert ingyenes utazast 2 fo reszere, ezt meg az American Airlines se tudna zsebbol kifizetni, ez nyilvanvalo...) De hozzateszem, ha csak par tizezer Ft-tal olcsobbra jonne ki az ut, mint a tobbi utazasi irodanal, talan meggondolnam, hogy reszt vegyek. A legfobb dolog ami vissza tart, a Nemzeti Fogyasztovedelmi Hatosagnak bejegyzett 5 jogosnak itelt hatarozat a ceg ellen, mindegyik megtevesztessel kapcsolatos...

2010. ápr. 20. 12:31
Hamburger59 te is nyertél akkor ezek szerint Nílusi hajóutat? És neked mikor kell menni Győrbe átvenni a nyereményt?? Létszíves válaszolj! Köszi
85. slöj
2010. ápr. 20. 12:11

Ma voltam a szüleimnél, és az orruk alá dugtam a kinyomtatott véleményeket. A pénzt már befizették.

Elmondtam őket minden baleknak, mert egy ilyen utat a feléből meg lehet úszni. Május 26-án indulnak.

2010. ápr. 20. 11:57
De akkor miért nem jelentkeznek? És az illetékes munkatárssal miért nem lehet telefonon beszélni? Könnyű azt mondani, hogy ne kételkedjünk!! Ha tudnánk valami biztosat akkor nem kételkednénk! De így elég nehéz bennük hinni!
2010. ápr. 20. 10:22
talán 20 eurót és leírta a fakultatív programok árát. Ez magába foglalta a csoportos belépőket, a két hajókirándulást, a török estet és 6 ebédet.Aki nem kérte a fakultatív programot, azt is elvitte a busz, csak saját költségen drágábban tudta megvenni a belépőket.Az idegenvezetők(török és magyar)minden nap betartotta a menetrendet.Mi tervezzük a "Nílusi hajóút"-at is.Ne kételkedj!!
82. hamburger59 (válaszként erre: 19. - Fősüsüm)
2010. ápr. 20. 10:13
Tavaly minket levélben kerestek meg, úgyanúgy most is a"Nílusi hajóúttal".Megadtak egy dátumot, ahová busszal ment a férjem. Ott átadták a nyereményt, ami egy Gyönyörű prospektust tartalmazott, CD lemezt a programokról és jelentkezési lapot.A Prospektus minden költséget tartalmazott.Repjegy, reptéri illeték, reptéri transzfer,vízum 10 euro,idegenvezetőnek fizettünk
81. slöj
2010. ápr. 19. 21:52

Sziasztok!

Nekem is az a véleményem, hogy egy bűnöző banda a Beck. A szüleim tavaly nyáron voltak ilyen bemutatós utazáson külföldön. Vásároltak 300 ezer Ft.-ér egy rakás bóvli sz...t. Tőlünk kértek kölcsön pénzt, hogy ki tudják fizetni. Mondtuk, hogy átverés, de nem hittek nekünk. Mutatták a termékeket, és az a legnagyobb baj, hogy meg vannak győződve, hogy szuperul járjak. Láttam a termékeket, (porszívó) nagyon bóvlik.

Ez mind semmi. Mennek egy olaszországi körútra, amit állítólag úgy nyertek. Vagyis anyu nevét húzták ki. Bibione, Velence és Lignano félpanzió egy hét busszal. 160 ezer apu része. Május végén mennének. Ezt hét végén jelentették be. Utána néztem a neten, szerintem sok, és átverés.

Holnap mindenképpen felhívom őket, hogy ne fizessenek egy centet se, és viszek nekik kinyomtatott tapasztalatokat a cégről, hogy higgyenek nekem, mert nagyon átmossák ezeknek az embereknek az agyát.

Kaptak ajándékba "gyapjú" takarót, és anyu azt mondta, hogy 70 ezer a valódi ára, én meg mondtam, hogy a neten utána néztem, és feléből meg lehet venni. Nem hitt nekem. Kíváncsi leszek, hogy holnap mi lesz.

2010. ápr. 19. 20:54

Sziasztok!

Nekünk még az aláírás is gyanús, mert szerintünk csak fénymásolat!! Már mi se vagyunk abban biztosak, hogy 4-én felmegyünk! Nagyon gyanús nekünk, hogy valami gubanc van vele! Az is furcsa, hogy semmit sem közöltek a levélben az egyiptomi úttal kapcsolatban! Sem az oda utat sem az ottani dolgokat és még telefonon sem lehet elérni az illetékes munkatársat! És minimum kellett volna kapnunk már valami levelet, tájékoztatást! Szerintünk túl nagy ez a nyeremény már csak a keresztrejtvény nagyságát, nehézségét illetően más rejtvényekhez képest! Ráadásul ennyi út nem egy-két millióba kerülne az utazási irodának! És ugye ez nem lenne nekik nyereség! De akkor miért lenne jó nekik ennyi utat kifizetni??

2010. ápr. 19. 13:45
Sziasztok! Van még két tel.szám:06 96 522 824 vagy 06 96 579 134.Valamelyiket felveszik,én nem sok mindent tudtam meg,de hátha valaki erőszakosabb nálam és kiszed belőlük valamit.
2010. ápr. 19. 13:28

Sziasztok, én is nyertem egy egyiptomi hajóutat "ingyen", a nyeremény nem tartalmazza a következőket: "repülőtéri illeték, üzemanyagköltség (gondolom csak a repülőé lehet, vagy esetleg még a győri busz benzinköltsége?) az egyiptomi tartózkodással felmerülő alábbi költéseket, helyi adó, vízum, kiszolgálási díj.

Vagyis - gondolom, mindez kb. 200.000.-Ft-ot takar, sajnos nem tudtam meg, mert a győri Beck reisen kft utazási irodáját nem lehet elérni, csak fax és üzenetrögzítő van. Nekem is az a véleményem, hogy az egész egy átverés, plusz még vegyél is hozzá valamit a költségeken kívül...

Komolyabb tájékoztatást várna az ember egy ilyen felajánlással kapcsolatban, és valóban ajánlottan kellett volna küldeni...én felajánlom valakinek, hátha van rá olyan, aki ezt díjazza....

77. Auto (válaszként erre: 58. - Pannamol)
2010. ápr. 19. 10:28
Én is nyertem. Nyeremény átadása május 12. Indulás reggel 8-9 között autóbusszal." A nyeremény átadása kizárólag bemutató rendezvényeinken adható át, a személyesen jelenlevő személyek részére.100 db Nílusi hajóutat sorsolnak ki 2 főrészére. 4500 beérkezett helyes válasz érkezett. "Köszönöm a lehetőséget de én nem megyek el. Ilyenkor teletömik a fejét az embereknek mindenféle hülyeségekkel. Nagyon észnél kell lenni. Apu szokott ilyenekre járni. Mindíg lebeszélem az aktuális edényről, matracröl stb. Aki elmegy a hajóútra, az majd legyenszives megírni az élménybeszámolóját a hajóútról.
2010. ápr. 18. 22:24

Sziasztok!

Sikerült utána járnom egy pár dolognak!

Az biztos hogy nem ingyen adják az utat,és be akarnak húzni a bemutatón az embereket a dzsindzsásba!

Vigyázzatok milyen papírt írtok alá akik elmentek a bemutatóra,nehogy a végén nektek keljen mindent fizetni.

Én nem hiszek nekik ez egy nagy üzletpolitika!

Behúzás a csőbe higgyétek el!

75. Asteri (válaszként erre: 74. - Fősüsüm)
2010. ápr. 18. 21:50

Szia Fősüsüm!


Igen, rákerestem rögtön, amikor ajánlottad ezt az oldalt. Vagyunk bizony, nem kevesen... szerintem ez is azt jelenti, hogy nem tiszta dolog ez :-(

Lehet, hogy csak én vagyok ennyire pesszimista!?

De ahogy olvasom, sokan gondoljuk így.

Szüleimnek Heves megyéből kellene Győrbe utazniuk.

De már lemondtak róla.

Ahogy már Te is írtad, sok az a 100 út...

74. fősüsüm (válaszként erre: 71. - Asteri)
2010. ápr. 18. 16:38
Szia Asteri!Látom megtaláltál minket,mondtam hogy már páran megvagyunk.Nekem 6-án kellene mennem,és én is az ország másik felében élek.Lehet azért vannak más időpontok mert attól függ ki merre lakik.Ha mégis 6-án jönnének a szüleid,lehet egyfelé lakunk!Baranya megye??
2010. ápr. 17. 19:55

Sziasztok!


A szüleim is nyertek egy nílusi hajóutat. Élből lebeszéltem őket arról, hogy bedőljenek neki, anélkül, hogy elolvastam volna a levelet. Először csak a borítékot láttam. Szerintem minimum ajánlottan kellett volna, hogy kapják. Már ha komoly a dolog. A levél meg sematikus. Szerintem valahol szívatás van a dologban. Mindjárt visszaolvasom a teljes topikot, hogy ki mit is írt ezzel kapcsolatosan.

72. Asteri (válaszként erre: 62. - Fősüsüm)
2010. ápr. 17. 18:16

Szia Fősüsüm!


Ha így van, hogy a repjegyet te állod, akkor lehet hogy másik irodánál olcsóban jössz ki szállássál és ellátással együtt.

71. Asteri
2010. ápr. 17. 18:12

Sziasztok!


Szüleim is nyertek Nílusi hajóutat. Nekik máj. 6-án vagy 7-én kellene a papírokért menni,nem emlékszem pontosan. Én úgy értelmeztem, hogy Győrbe. Ezért valószínű nem mennek el, mert az ország másik felében élünk. Nem tiszta dolog ez szerintem!

2010. ápr. 17. 17:08
Hali!Nekem 13-n kellene menni de....nem megyek.Valszeg az X szer 100 emberböl se megy csak esetleg néhány.Igy már megéri az irodának.
2010. ápr. 17. 16:39
Igazad van Ealyn.Tényleg nincs sehova leírva hogy Győrben lesz,csak gondoltuk mivel ott van az iroda.Ha ennyibe kerül a repjegy akkor hol itt az ajándék.Az utazási irodák 100 000-ért kínálják elő és utószezonban és ott benne van a repülőjegy is.De mondom a rejtvény mellett csak a reptéri illetéket írta saját költségnek,Kiváncsi lennék hogy amit a 63-asban írtam reklamálót az is nyerte-e?
68. Ealyn (válaszként erre: 53. - Kata77777)
2010. ápr. 17. 16:08
Kata! Én is 10-én megyek a párommal, kíváncsi lennék, hogy találkozunk-e! De azt nem tudom, hogy honnan jött, hogy Győrbe kell menni, nekem az volt a levélben, hogy a lakóhelyemtől visznek, de hogy hova....na ez nem derült ki... Egyébként én fel vagyok készülve rá, hogy a repülés nincs ingyen, azt fizetni kell és akkor esetleg a Beck reisen mondhatja azt, hogy náluk vegyük meg a jegyet, és akkor annyiért adják amennyiért csak akarják, de akkor én kicsit mérges leszek, mert én repjegyértékesítő vagyok és így nem lesz könnyű dolguk. Amúgy utánanéztem az áraknak és egyelőre az októberi utaknál tényleg nem olcsóak, a legjobb ár, amit láttam, 1 főre 80ezer körül van, szóval meg kell várni, amíg eltelik egy kis idő, mert később még lehetnek akciók. Meg azt is ajánlották nekem, hogy charterrel sokkal olcsóbb, sajnos Cairo-ba Magyaro-ról csak egy légitársaság jár menetrend szerint és az mindig tele van, ezért drága... Na jól elszaladt velem a komment :D Mindenesetre én megpróbálom nem beleélni magam az utazásba, max nem csalódok, ha tényleg átverés, ha meg nem átverés, akkor örülünk egy nagyot!
2010. ápr. 17. 13:05

[link]


na megpróbáltam megint, ez annak az előzménye, lehet h ezt könnyebben megnyitja. én az itteni hozzászólásokból másoltam ki kettőt, aminek a lényege röviden az volt, az egyik szerint, h átverés az egész, a másik szerint meg nem. (ez egy leegyszerűsített változat, de a lényeg, szerintem az h senki nem tudja ezt elhinni jóérzéssel.)de érdemes átnézni a hozzászólásokat, mert elég sok utazási irodát szidnak itt...

66. fősüsüm (válaszként erre: 64. - Pannamol)
2010. ápr. 17. 12:53
Nem megy,ahogy az előbb se,még új vagyok,de eddig mindent megtaláltam csak ezt nem.Légyszi írd le kb.miről van ott szó.A repjegy árakon se nagyon tudok kiigazodni,soknak tünnek.A levélben arról tényleg nem írnak hogy mi van a repüléssel,szerintem ott lesz a csalás.
2010. ápr. 17. 12:28
Elég friss netező vagyok,ugyhogy ha valaki rátalál,hogy mennyi repülőút oda-vissza 2 főre,akkor írja meg,mert én ilyen 200 000-ekért találtam 2 főre illetékkel,de ez nagyon sok akkor hol az ingyenesség??
64. pannamol (válaszként erre: 63. - Fősüsüm)
2010. ápr. 17. 12:12

[link]


hali! itt van még egyszer, remélem most ok lesz :)

63. fősüsüm (válaszként erre: 59. - Pannamol)
2010. ápr. 17. 11:44
Sziapannamol!Biztos jól adtad meg,mert a keresett kifejezés nem található? Találtam még valamit: [link] oldalt beírni a keresésbe beck reisen és vannak fogyasztói panaszok,az egyik ponz egy tavalyi nílusi hajóutról!!Csak az nem derűlt ki számomra hogy nyert út volt-e vagy fizetett?Vagy ő is nyerte de mellette fizetnie is kellett valamit?
2010. ápr. 17. 08:08
Sziasztok.Több fórumon ugye az a tapasztalat hogy állítolag a repjegyet magadnak kell állni.Tudja valaki mennyi a jegy egy főre oda-vissza?Mert a keresztrejtvény mellett a tov.költségeknél a reptéri illetéket írták,repjegyet nem.Bár lehet hogy az üzemanyagköltségnél erre céloztak.Nem?? Mert a lrvélben azt nem tüntették fel,hogy repülővel.
2010. ápr. 17. 06:59

Sziasztok!

Én vagyok aki 4-én megy Győrbe! Azt mondta a párom, hogy elmegyünk átvenni és ha valami átverésről van szó, majd kiveri a balhét! Természetesen megírom majd, hogy mi volt! De én bemutatóról nem tudtam! Milyen bemutatót tartanak?? Egyáltalán azt, hogy döntötték el, hogy ki mikor vegye át a nyereményt? De azt várom, hogy Ealyn tudósítson minket, hogy mire jutott!! Vajon mikor tájékoztatnak minket, hogy merre meddig?? Ha csak előtte egy héttel az nagyon gáz!!! Nekünk is elég sokat kell utazni ugyanis Csongrád megyében lakunk!!!

2010. ápr. 16. 22:39
Nekem május 15.-én kell Győrbe mennem.Itt a fórumban már vagyunk vagy 20-an,akik nyertünk és mindenkinek más időpontban kell mennie. Ha egy buszon van vagy 50 hely,akkor már hány ember nyert? 500? Mindegy,de akik 4.-én mennek írják már meg,hogy mi is a helyzet valójában,mert szerintem túl sok a nyertes!
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook