Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nyelvtanulás ingyenesen fórum

Nyelvtanulás ingyenesen (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
8. winny (válaszként erre: 1. - Megryan)
2009. szept. 24. 16:15

Szia

Nagyon jó az oldal!Engem az angol érdekel.Hiába klikk a képre nincs hang.

Rosszul csinálok valamit?

2009. szept. 24. 16:11
Nagyon örülök ennek a lehetőségnek..bár,5-6 éve is volt már hasonló a NET-en..annak is nagyon örültem,nagy hévvel neki is ugrottam,aztán alább hagyott a lelkesedés...:(((annyira,hogy azóta nem is kerestem ilyet....DE!,most,hogy mondod!:))...remélem,most kitartóbb leszek.Ciki volt,mentem Glasgowba,és alig tudtam valamit kinyögni a reptéren az átszállásnál.:(((borzasztó...úgyhogy,engem a reptéri téma is érdekel:))gondolom,az már van,mert az alap dolog..
2009. szept. 24. 16:11

Szia!


Nagyon jó szerintem az oldal...:)

Spanyol lenne még jó, ha felkerülne. Esetleg erről tudsz valamit?

2009. szept. 24. 16:10
hm, elég fura "mellékzöngés" vannak benne, de nem rossz elképzelés!
4. Krisze (válaszként erre: 1. - Megryan)
2009. szept. 24. 16:07
Most nézegetem, jónak látszik.:))
3. megryan (válaszként erre: 2. - Kovacserika2)
2009. szept. 24. 16:07

Nézd meg az angol részét az oldalnak, és írd meg, tetszik-e, átlátható-e, érthető-e.


Én a franciát kezdtem el nemrég innen tanulni, nulláról.

2009. szept. 24. 16:06
A férjem most akar alapfokon angolt elkezdeni. Teljesen nulláról kezd. Továbbá kedvenc sportja a kerékpározás. Azon belül mindenféle speciális kifejezés érdekelné.
2009. szept. 24. 16:00

Egy alapítvány az esélyegyenlőség jegyében ingyenes nyelvleckéket tesz az internetre, hogy az is tanulhasson nyelvet, akinek nincsen pénze.


Jelenleg ANGOL, NÉMET, FRANCIA ÉS OLASZ NYELVLECKÉK VANNAK FENT.


www.okosito.hu


A hagyományos nyelvoktatás nagy hátránya, hogy szavakat tanít, nem mondatokat. Ezért igen gyakori a passzív nyelvtudás, amikor a tanuló nagyjából megérti az olvasott vagy hallott idegen nyelvű szöveget, de válaszolni képtelen. A beszédcentrikus oktatásnak a halláson kell alapulnia, mert a magyar nyelvvel ellentétben kevés nyelven írnak fonetikusan – vagyis mást írnak, mint amit mondanak.


Ezért oktató oldalainkon a képekre és mondatokra kattintva a kiejtés meghallgatható!!!!!!!!!!!!!!


Ebben a topicban véleményeket szeretnék az adott oldalról, valamit ötleteket, hogy milyen témakörben kerüljenek fel leckék.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook