Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nős férfi szeretett belém fórum

Nős férfi szeretett belém (beszélgetős fórum)


1 2 3
2018. jan. 4. 01:22
en sose allnek szoba nos ferfivel,kinek kell a bonyodalom eshogy en lessem,hogy mikor less ram 1-vagy 2 lopott oraja!
2017. dec. 27. 14:20
Rábízta a fantáziánkra.
71. b2453c8686 (válaszként erre: 70. - Töprengő)
2017. dec. 27. 14:07
Nem meglepő, e azért sajnálatos.
70. töprengő (válaszként erre: 69. - B2453c8686)
2017. dec. 26. 17:06
Én meg sokan mások is de már nem tagja a portálnak...
2017. dec. 25. 10:05
Azért kíváncsi lennék, hogy mi lett ezzel a sztorival. Hogy hogyan döntött a fórumindító :D
2017. okt. 19. 06:18
az nem jo,mert neked kell lesni mikor er ra,en nos emberrel sose kezdtem,s nem is fogok,
67. gribedli*** (válaszként erre: 66. - Epresturmix)
2017. aug. 23. 22:02
Eljön a te időd is:)
66. Epresturmix (válaszként erre: 65. - PöttyösPanka)
2017. aug. 23. 16:40
Én nem tehetek róla, hogy mindig az ilyenekbe nyúlok bele. Szeretnék átlagos nő lenni, átlagos párkapcsolattal, de... Valahogy a sors mindig gondoskodik róla, hogy ne unatkozzak és ne legyen egyszerű az életem. Az én hozzáállásom az élethez nagyon jó, hidd el! ;)
65. PöttyösPanka (válaszként erre: 35. - Epresturmix)
2017. aug. 23. 15:11
Ezt csinálhatod is, ameddig jól esik, de ha nem változtatsz a hozzáállásodon, tényleg ez lesz a végzeted, és minden pasi ott fog hagyni, míg végül egyedül maradsz.
64. PöttyösPanka (válaszként erre: 53. - Massalhangzo)
2017. aug. 23. 15:07
Ezekkel a dolgokkal egyetértek. Át kell gondokni, hogy mit akar, és ez alapján dönteni. Most a férfi valószínűleg jobb fényben tetszeleg a fórum indító szemében, mint amilyen igazából, mert eltorzítják a saját érzései.
63. Nena87 (válaszként erre: 61. - Túrógombócka)
2017. aug. 23. 12:32
Nem tudom, hogy hitt volna-e nekem, de annak ellenére, hogy már legalább 10 éve történt, még mindig dühít, hogy egy ember ennyire lehetetlen idióta volt, és ez miatt egy valóban jó barátnőt veszítettem el. Ja, és a fickó gyakran próbált úgy hatni rám, hogy ha nemet mondok a kapcsolatra, akkor majd öngyilkos lesz, meg ilyesmi. Sajnos a feleségét nagyon tudta manipulálni, de nálam ez nem jött be. Azóta is él, mert látom, hogy közösségi oldalon aktív.
62. michelle.r (válaszként erre: 28. - 7976901333)
2017. aug. 23. 11:12

Ugyan, meg se halld! ;) Aki ezt mondja, az nyilván reggel 8-kor bement és négyig meg sem szólalt, csak és kizárólag a munkájára koncentrált ;)


És persze nyilván egy multinál dolgozik, ahol a dolog így működik, hogy :o)))

61. túrógombócka (válaszként erre: 60. - Nena87)
2017. aug. 23. 10:54
ez azért gáz, mert a barátnődet is elvesztetted. bár, lehet, hogy ha te mondtad volna neki előbb, nem hitt volna neked.
60. Nena87
2017. aug. 23. 09:28

Sziasztok!

Sajnos volt tapasztalatom ilyen téren. Már jó régen történt, és ugyanez volt a szöveg, hogy elsöprő szerelem, meg lelki társ, és végre egy nő, aki elfogad olyannak, amilyen vagyok... HOLOTT én nem éreztem ezt az elsöprő szerelmet, és nem is állítottam, hogy elfogadom olyannak, amilyen (mert alkoholista volt, és halála napjáig az lesz), és a lelki társa se voltam, mert nem tudtam vele miről beszélgetni se. Még csak az esetem sem volt az illető. Mindegy. Addig fajult a dolog, hogy ő hívogatott naponta, üzeneteket írt, amikre nem igazán válaszoltam. A feleségének feltűnt, és szerintem belenézett a telefonjába. Felhívott engem (mert eredetileg mi barátnők voltunk), és panaszkodott, hogy a férjének van valakije. Ekkor már szólnom kellett volna az asszonynak, hogy miket képzel be a férje, de gondoltam, előtte a fickóval beszélek, hogy álljon le, vegyen vissza az érzelmekből, semmi dolgunk egymással. Viszont, mire idáig jutottam volna, ő "bevallott" mindent, csak nem úgy, ahogy volt. Úgy állította be a dolgot, hogy viszonyunk van egymással. Én persze ekkor már hiába mondtam a barátnőmnek bármit, nem állt velem szóba. A férjétől elvált, velem azóta sem beszél. Válás után a férfi még mindig nem adta fel, úgyhogy számot váltottam, hogy le tudjam rázni. Aztán munka miatt el is költöztem, így szabadultam meg tőle.

59. gribedli*** (válaszként erre: 56. - 61a61656b0)
2017. aug. 23. 08:20
Én is nagy valószínűséggel ezt tenném:)
58. gribedli*** (válaszként erre: 55. - Epresturmix)
2017. aug. 23. 08:19

Nem olyan leülős módon, de a normálisabbja elmondja. Darabonként, itt-ott, nem okvetlenül úgy, hogy üljetek le. Mondjuk én mint nő is irtózom az ilyesmitől mert olyan mint amikor gyerekkoromban anyám valamiért hívott, hogy rossz voltam, még a sz.r is vigyázzba állt bennem:) De dumálni a partnerrel bármikor lehet bármiről, kötetlen beszélgetés közben elejtett részlet is fontos.


Sőt, a te pasijaid ha nem mondták, rosszul tették és ez az ő saruk, mert most tudnád, hogy mi volt, nem maradt volna tüske, és nem magadban keresnéd az okot (bár remélem, nem teszed!:P)


A topikban leírt eset ugyanez, nem azért kell beszélnie a palinak a feleséggel mert már kész a baj, hanem előtte is szólhatott volna. Most meg már kötelező. Amùgy meg az ilyen helyzetek mint az itt leírt, szoktak átváltani abba, hogy cipelik ezeket a ki nem mondott dolgokat és az új barátnő előbb utóbb rájön, hogy semmi se jó. Ha az ex pénzt kér, de bunkó, ha az ex odaviszi a gyereket, de bunkó,ha nem viszi oda, akkor meg azért, ha jó viszonyban maradnak akkor meg féltékeny, stb.


És tudja is ő ezt mert átment rajta, nem is értem, milyen tapasztalatra kìváncsi? Egy, az itt leírt tapasztalatokat úgysem húzhatja râ az ő életére, kettő, ő dönt és már biztos megfogalmazódott benne, hogy mit akar, talán buksisimit vár,nem tudom.

57. Epresturmix (válaszként erre: 56. - 61a61656b0)
2017. aug. 23. 06:44

Én is ezt hittem.

De miután ez volt, megmaradt a vágyakozás utána. Hogy nem láthatom többé, nem tudom mi van vele...

Akivel napi szinten találkoztam szakítás után, azt előbb-utobb meguntam nézegetni. :)

56. 61a61656b0 (válaszként erre: 54. - Gribedli***)
2017. aug. 23. 06:36

Függetlenek voltunk,én ilyen helyzetben még nem voltam,remélem nem is leszek.


Én simán munkahelyet valtanek ha van rá lehetőség,a franc se akarja nézni, hogy hazamegy a feleségéhez, mikor én is rá vágyom.

Nekem úgy könnyebb lenne tultenni magam rajta, ha minden szálat elvagnek vele.

55. Epresturmix (válaszként erre: 54. - Gribedli***)
2017. aug. 23. 06:13
Elfogyasztottam már pár pasit, de még egyik se mondta, hogy: -gyere, üljünk le, beszéljük meg! 😀
54. gribedli*** (válaszként erre: 46. - 61a61656b0)
2017. aug. 22. 23:22

De gondolom, mindketten függetlenek voltatok.


Szeretői státuszt egyébként nem lehet lelkitárssá avanzsálni, az összes erre vonatkozó leìrás (már aki hisz benne)úgy magyarázza, hogy mindig mindkét fél független, össze sem találkoznak addig, amíg mindketten le nem zárták előző zavaros kapcsolataikat már önmaguk miatt is, sehol nem beszélnek szeretőről. Ezt ráhúzhatnánk a józan ész logikájára is. Szerintem amúgy a pasi a hunyó, hogy otthon nem beszéli meg, hogy mi van, ha már nem jó. Kollégával beszéli meg, nem a szeretett személlyel. Olyan defektesek az ilyenek.

53. massalhangzo (válaszként erre: 1. - 7976901333)
2017. aug. 22. 22:05

szerintem gondold at jozanul, es cseppet se band elvesziteni ezt a palit. en azt mondom, nem ereny 1 evig, hogy se csok, se szex nem volt, de a pali lelki tarsrol es mindent elsopro szerelemrol beszel... a minden elsopro szerelemmel mar reg elsoportetek volna mindent. a pali toketlen. ha elhagyna a nejet es igazi kapcsolatra lepnetek, nagyon hamar kiabrandulnal


elhiszem, hogy jo erzes, amikor egy szimpatikus pasi eljatssza a hattyu halalat, de ez mindaddig izgalmas flort es almodozasra, vagyodasra okot ado, mig nem realizalodik. egy ilyennel ultra gaz lenne


ne legyel alszent. ha nem erzed ugyanazt, es nem vagy hasonloan toketlen, akkor zard le baromi gyorsan es minden, a munkan kivul eso kapcsolattartast megszakitva. ha meg ugyanez a tipus vagy, akkor menj bele, mert valoszinuleg a feleseg is jobban jar, ha vege lesz annak a hazassagnak


ezt mindenfele rosszindulatok nelkul irom le. csak neha egy no vagy ferfi a sajat fejeben levo szeppe formalt erzeseket vagy torteneseket dedelgeti, es nem latja, hogy a masik igazabol mennyire gaz

52. töprengő (válaszként erre: 17. - Fincsi5)
2017. aug. 22. 21:33

Nagy eséllyel sejti.

A feleségeket nem szabad ( engem / minket ) alábecsülni. Antennák működnek. Szerintem a pasinak nem az első " kilengése " ez...

51. Magdalénia (válaszként erre: 46. - 61a61656b0)
2017. aug. 22. 20:42
Gondolom, a párod nem volt 45 éves családos férfi. :)
50. túrógombócka (válaszként erre: 1. - 7976901333)
2017. aug. 22. 20:14

nekem úgy tűnik, nem vagy szerelmes ebbe a pasiba.

talán mondd ezt meg neki.

49. 61a61656b0 (válaszként erre: 47. - Bichi)
2017. aug. 22. 20:09

Akkor miért ne lehetne csók és minden nélkül biztos abban, hogy ő az élete szerelme?

Ezért hoztam a saját peldamat, hogy ha én azonnal ezt éreztem, akkor más is érezhet így, főleg egy év után.

48. 5e54df5e1d (válaszként erre: 47. - Bichi)
2017. aug. 22. 20:09
Annál rosszabb, és ha kölcsönös a dolog, akkor egy évig gyötrődni még rosszabb.
47. Bichi (válaszként erre: 46. - 61a61656b0)
2017. aug. 22. 20:06
1 éve kezdődött náluk, az nem 3 alkalom...
46. 61a61656b0 (válaszként erre: 3. - Gribedli***)
2017. aug. 22. 20:02

Saját tapasztalat, hogy van ilyen.

Mi sem csokoltuk meg egymast a harmadik talalkozasig,szex meg még később volt, de már akkor tudtam,hogy ő a másik felem és vele akarom leelni az életem. Fizikai fájdalmat éreztem az egész belsőmben, ha nem voltunk együtt már az első találkozás után.

45. Bichi (válaszként erre: 38. - B2453c8686)
2017. aug. 22. 19:58
A feleségnek csak a férj tartozik elszámolással, senki más...
44. Bichi (válaszként erre: 23. - 7976901333)
2017. aug. 22. 19:57

Én nem értem, hogy miért fontos, hogy másnak ilyenben milyen tapasztalata volt.

Ha szerelmes vagy, attól nem fog elmúlni, ha meg nem, akkor már rég továbbléptél volna. Mivel viszont nincs így szerintem nagyon is legyezgeti a hiúságodat, hogy valami alakulóban van. Hogy ebből mi lesz, ez csak rajtad múlik. Ha valaha igazán ettől féltél volna, akkor fel sem merült volna benned a gondolat, hogy több is lehet belőle, mint barátság...

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook