Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Norbi Update programja - tapasztalatok fórum

Norbi Update programja - tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 ... ❯❯
48225. Anikó92 (válaszként erre: 48222. - GasiIldi)
2013. máj. 3. 23:50

Hát akkor nálam lehet a nem evés a "bibi"...agyon keveset eszem egy nap...mondjuk ez mindig is így volt.

Reggelire általába 1-2 szelet rozs kenyér(Erdélyben élek, itt sajnos nem lehet kapni Norbis élelmiszert), tízórai: 1 kivi vagy alma, ebéd: főt ennivaló, ami épp van itthon, uzsi az kimarad nekem, és vacsorára 2-3 virsli, vagy 1 tojás valami zöldséggel...ennyi kb. egy nap, vizet pedig 2 - 2,5 litert iszom egy nap.

48224. csorenehomororsi (válaszként erre: 48222. - GasiIldi)
2013. máj. 3. 21:20
Ez is lehetseges....osztom a dolgot!:-))
48223. GasiIldi
2013. máj. 3. 20:57
az éjjel elfelejtettem megírni Nektek, hogy tettem fel egy mostani képet - igaz kicsit álmos...:-)
48222. GasiIldi (válaszként erre: 48218. - Anikó92)
2013. máj. 3. 20:55

Anikó,


mi lenne, ha leírnád nekünk pár napig, mit és mennyit eszel?

reggeli, tízórai, ebéd, uzsi, vacsi

valami biztos nem stimmel

az is lehet, hogy kevés - akkor se indulnak lefelé a kilók

48221. GasiIldi (válaszként erre: 48217. - Csorenehomororsi)
2013. máj. 3. 20:52

van kollégnőm, aki igaz nem norbival, de 50 kilót fogyott és van egy kollégám is, aki 40 kilót

a kollégám visszaszedett kb15-öt

a kolléganőm kb10-et

mindketten azt mondják, hogy megtartani még nehezebb, mint a célt elérni...

senki kedvét nem akartam elvenni....

nekem ebből az jön le, hogy igen, a teljes életmódváltás kell - igaz néha megszeghető majd akkor, amikor már ott a cél

48220. GasiIldi (válaszként erre: 48216. - Register)
2013. máj. 3. 20:48
váááá nagyon nagy gratula! szuper vagy! :-)
48219. csorenehomororsi (válaszként erre: 48218. - Anikó92)
2013. máj. 3. 20:18

Szivbol ajanlom a kaloriabazis nevu oldalt!tokeletes kiegeszitese az eletmodvaltasnak...lehet h meg igy is tul sok kaloriat viszel be....anbak ellenere h update...:-)

Kukkants be oda erdemes...

A baratnom fogyott 11 kilot es megallt 2 honapra...marmint a sulya.neki is javasoltam,azota miota kontrollalja,megint fogy hetrol hetre:-)))))

48218. Anikó92
2013. máj. 3. 19:33

Örülök a sikereiteknek :)

Nálam sajnos nem mozdul a mérleg...:( 3 hete kezdtem neki az életmódváltásnak, tornázom minden nap, van mikor a Kiképzést, van hogy az Aerobzónát, de semmi...67,8...minden hét elején...

2013. máj. 3. 11:29

Na csajok lassan mindenki tiszteletet teszi a regiek kozul...:-))))

Orulok h mindenki jol van es toretlenul halad...:-)))

Tenyleg mar cssk par kilo es johet a sulymegtarto forum:-)))

Minnel kozelebb kerulok a 60-hoz,annal boldogabb vagyoj..bar jatszadozom az 58-al,mert a 165 cmhez lehet sok meg a 60!!

Bar a ferjem ket hete mar ugy hiv h CSONTI:-)))

Mondta,h most mar alljak le,neki ez az allapot mar tokeletesen megfelel...de nekem nem:-))

Meg olyan jol megy...miert huzzam be a feket....

Meg konkreran mar nem fogyozom ez az eletmodvaltas hatasa,h mar nem is birok anbyit enni es ha a szervezetem azt erzi.h neg van mitol megszabadulni,akkor mit kezdjek ezzel?

Elvezem a bicozast is,total a napi rutinom reszeve valt mar....:-)))

Nem akarnek arrol sem leallni.

Ugyis megall a fogyas ha elertem az idealist,nem,hisz szo nincs koplalasrol v sanyargatasrol!:-))

48216. register
2013. máj. 3. 09:56

Sziasztok! Tudom, jól eltüntem az utóbbi időben... De! Sikerült elérnem az első kitűzött célt, a -10kg-t, igy 65 alá sikerült menni. A következő cél a 60, de szeretném azt már a mozgással (is)elérni. Kár, hogy a lustább fajtából való vagyok.

Gratula mindenkinek a szép eredményekhez, csak igy tovább:)!

48215. Karolinna (válaszként erre: 48191. - Csorenehomororsi)
2013. máj. 3. 09:03

Az a legjobb, hogy pont addigra sikerült normálisan kinéznem, amikor lekerült a télikabát és vastag pulcsi. Így még kimondott bókra sincs szükség, mert látom az elképedt, elismerő tekinteteket.:-)))


Ledobjuk még azt a maradék pár kilót is és indulhat az új fórum.;-)

48214. Karolinna (válaszként erre: 48197. - Szmoncsi)
2013. máj. 3. 08:56
Kár, hogy ettől nem lehet fogyni.:-D
48213. Karolinna (válaszként erre: 48206. - GasiIldi)
2013. máj. 3. 08:55
A pasik nagyon padlóra tudják küldeni az embert, én munka és tanulás "terápiával" jutottam túl rajtuk.:-D Szerencsére most normális házasságban élek jó ideje, de az biztos, hogy nem szabad csak a magánéletre koncentrálni, több lábon kell állni.
48212. Karolinna (válaszként erre: 48205. - Doryyy)
2013. máj. 3. 08:48
A lisztet és sem tudom jól használni legalábbis sütikre (kivétel Orsi piskótája :-), így most már egyre többször zabkorpából sütök. A liszt a főzelékekhez maradt.
48211. Karolinna
2013. máj. 3. 08:44

Az édességről jut eszembe, hogy van egy jó zabkorpás süti receptem.


Az eredeti "búvár túrós" néven fut, ha beütitek a keresőbe biztos előjön (és ott kép is van róla). Én egy zsírszegényebb verziót sütök (mert a kalóriabázisban is számolok és így sokkal kedvezőbbek az értékek).


Az én verzióm:

30dkg zabkorpa

3 tojás

3dl tejföl (zsírszegény 10%-os)

1 evőkanál kakaópor

édesítő vagy zéró cukor

szódabikarbóna (teáskanál)

Ezeket összekeverem, egy kis vizet rakok bele, amig sűrűn folyó masszát kapok. Pihentetem kb 15 percet, hogy a zabkorpa megszívja magát, utána beleöntöm a tepsibe.

A tetejére:

30-40dkg túró (nálam zsírszegény)

1 tojás

édesítő/zéró cukor

Ezeket összekeverem és halmokban ráteszem a tepsiben lévő tészta tetejére.


Be a sütőbe (úgy kell sütni, mint egy piskótát, vagy bögrés sütit). Nagyon finom és gyorsan kész van.:-)

48210. Karolinna (válaszként erre: 48207. - Pallasathene)
2013. máj. 3. 08:31

Szerintem érdemes kipróbálni az összes terméket, mert mindenkinek más válik be, ízlés és pénztárca kérdése is. Nálam két termék nem maradhat ki sosem, az epres joghurt és a narancsszörp (ez sokáig eláll és segít megelőzni az esti édességevést). Amikor bemegyek a boltba a meggyes rétes is biztos bekerül a szatyorba.:-) A fagyi is jó, de azt elég nehéz utaztatni külföldre.

Ahogy látod, én elsősorban az édességeket váltom ki a norbi cuccokkal.:-)

48209. GasiIldi
2013. máj. 2. 22:32

köszönöm:-)

a kenyeret le tudod fagyasztani - kb 1 hétig eláll amúgy.

én sütni szoktam - igaz nekem a minél alacsonyabb szénhidrát a cél, ezért ez kissé töményebb, mint a német jó sötét barna kenyér.

a naplómban találsz bevált recepteket a kakaós csiga és a pizzás tuti...

48208. pallasathene (válaszként erre: 48206. - GasiIldi)
2013. máj. 2. 22:04
Atya ég miken mentél keresztül hallod!Reméljük mostmár happy idöszak áll elötted.
48207. pallasathene (válaszként erre: 48204. - GasiIldi)
2013. máj. 2. 22:02
köszi szépen! Es a liszt milyen?Szoktatok belöle sütögetni? Megéri pl toast kenyeret venni?Elall sokaig?Mi külföldön elunk es most lesz lehetösegem,h becasaroljak,ezert kerdezek ennyit:-)))!
48206. GasiIldi
2013. máj. 2. 21:48

gyerekkoromban nem tudták megmondani az orvosok, hogy én a 600 kalóriás fogyókúrától miért hízok. Semmilyen vizsgálati eredményemmel nem volt gond.

Azt tudom, hogy kb 15 éve a terheléses vércukromnál nem a normális értékek jelentkeznek. A drága dokik soha egyetlen fogyókúrás befekvésemen nem mondták, hogy talán próbáljam meg az étkezést a cukrosok diétája szerint - pedig nem 1 és nem 2 alkalom volt - 9x próbáltam. le 20-25 kiló fel mégtöbb....

Az is biztos, hogy nagyon befolyásolja az ember lelki problémája az egészet - azt hiszed csak csipegetsz-nem is ettem...-miközben ha összeadod rengeteget ettél....mi mást, mint szénhidrátot

nagyon sok gödörből kellett kimásznom már - ezek műtét és válás részeg verekedőtől, gyerek-akkor még először a nőnek írtak hormont+25 kiló..kiderült nem nálam van gond, a másik párom meghalt a harmadik meg a porba tiport.

Persze az ember lánya ilyenkor mit tesz? simogatja a lelkét és eszik... - nesze neked magas vércukorérték - itt az eredménye

Na ennek vetettem véget - kell nekem megvakulni és a lábamat vagdossák le ? - na nemmmm kemény észhez térés volt...

igen, Norbi, de a cukrosok étrendjével keverve

48205. Doryyy (válaszként erre: 48200. - Csorenehomororsi)
2013. máj. 2. 21:41

Igen,azzal próbáltam....egészen bőgéshatárig...Mert akkor is drágának tartottam,ráadásul nem is ettem belőle semmit...:(

És kidobott pénznek tartottam.Bár ma már előbb vásárolok a boltjukban,mert látom ,hogy van miért :) A lekvárjuk viszont nagyon finom,mindegyik ízben. Lehet ujra meg kellene próbálkoznom a palacsintával?! :)

48204. GasiIldi
2013. máj. 2. 21:33

szia

ami fontos a tészták ( a rizstészta tuti rizs helyett), de a többi is finom

liszt

cukor - a zéró a legjobb igaz a legdrágább, de az 0 szénhidrát 0 kalória, mert kiürül a szervezetből és semmi mellékíz - a negyedkanál is jó, de annak vannak értékei...

morzsa...a rántott dolgok nem a legegészségesebbek - magam részéről leszoktam róla

fincsi a müzliszelet (anyukám kedvence)

itt a csajok szeretik a joghurtokat

finomak a kenyerek és péksütik

48203. ircsipircsi (válaszként erre: 48201. - GasiIldi)
2013. máj. 2. 21:29
Mindíg nagyon csodálom az olyan embereket, akik ilyen SOK kilónál is képesek belevágni a diétába, holott tudják, hogy hosszú ideig kell kitartónak lenniük. Te milyen életmódváltásba kezdtél, ha jól emlékszem Norbizol ? Egyébként, ha nem vagyok indiszkrét megkérdezhetem, hogy talán valamilyen betegség által vagy gyógyszer miatt lettél 140 kg ? Minden jót kívánok Neked !
2013. máj. 2. 20:38
Sziasztok! Mit erdemes megvenni a termekek közül? GOndolom liszt, panirmorzsa,ha van ilyenjuk. Mi az ,amik nagyon jok?
48201. GasiIldi
2013. máj. 2. 20:32

140-ről indultam és most 111,8

de ma már kevesebb volt reggel, csak mindig a tutit írom ki:-)

96 kiló voltam 14 évesen - a 95 a cél most

utána majd meglátom

Azt tudom, hogy ezt az étkezést tartanom kell, mert nem akarok cukorbeteg lenni.

Amúgy csajszik legalább 4x annyit bírok fizikailag - a főnököm ha megyünk megbeszélésre fut mellettem mert nem bírja tartani velem a nekem "normális" gyalogtempót.:PPP

A saját anyukám el van ájulva - azt mondta nem gondolta volna hogy én valaha is a kertben gazolni fogok - úgy végigrohantam 2 nap alatt - követni nem bírt :-))) - érzem hogy kell és jólesik:-)

azért ez már igazán pozitívum:-)

ja és nem vagyok olyan fáradt, mint a kicsavart és 10x kicentrizett mosogatórongy - ez különben a megemelkedett vércukortól volt

48200. csorenehomororsi (válaszként erre: 48194. - Doryyy)
2013. máj. 2. 20:21
A mastermixel probaltad a palit?mert azzal regebben en is igy jartam,de a mostani kilos lisztje bagyon tuti...isteni a palacsintaja?gofria,es mibden mas sutije...semmi utoiz,total olyan mibden mint a sima feher liszttel!:-)))
48199. csorenehomororsi (válaszként erre: 48198. - GasiIldi)
2013. máj. 2. 20:19

Imadom a kokuszgolyot!:-)))

Hany kilo vagy most ha nem tul ibdiszktet a kerdes igy ennyi isneretseg utan:-)))))

Mi a cel?

Amugy gratula,tuti latvanyos a dolog mar!

Cdak soporgesd be a bokokat:-))))

Megerdemled!

48198. GasiIldi
2013. máj. 2. 20:12

Sziasztok,

Gratulálok! ügyesek vagytok!

Bocsika, most behavaztak a munkával....:-(

továbbra is kitartok -28,2 kilónál tartok :-)

mindenki csak dicsér, hogy milyen jól nézek ki- nagyon jólesik:-)

Holnap nyugdíjba megy az egyik kolléganőnk neki szervezem a bulit - naná kókuszgolyó és társai általam készítve - de ellenállok! kb 1 db-ot kóstoltam meg:-)

48197. szmoncsi
2013. máj. 2. 19:46
Lehet, hogy a többiek most fórum böjtöt tartanak! :)
48196. Doryyy
2013. máj. 2. 19:05
Már csak páran tartjuk életben a fórumot....:( Lehet ,hogy mindenki ennyire elfogyott???, :O :D
❮❮ ... 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook