Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Norbi update ételrendelés fórum

Norbi update ételrendelés (beszélgetős fórum)


1 2
54. Mudaka (válaszként erre: 53. - Moshi)
2011. dec. 12. 14:04

Szia!

Nem tudom aktuális e még Neked a rendelés.

Én három hete rendelem csak az ebédet és vacsorára egy levest. A 3 hét alatt 6,5 kg ment le. Szerintem jó eredmény. A reggeli, uzsi részét én oldom meg.

53. Moshi
2011. nov. 6. 18:26

Halihó! :)


Rendelt valaki mostanában Norbi kaját? Én nagyon gondolkodom rajta... 1500 Ft-ra jön ki egy napra a 4 étkezés, nem tűnik drágának. Mekkorák az adagok? Ahonnan eddig rendeltünk 1 adag 2 emberkének is elég volt, mindig feleztünk, csak sajnos nem a legfogyókúrásabb ételeket főzik menzán :D Kíváncsi lennék, hogy a Norbis menüvel is meg lehet-e ezt csinálni? Persze az ebéd és vacsi részére gondolok. Az uzsinál és reggelinél nem lényeg.

Köszönöm, ha valaki válaszol :)

2011. jún. 25. 17:44

Én 2 napja ezt eszem: reggeli, ebéd, uzsonna, vacsora!


Valami fantasztikus! Finom, szép, igazi ételek!!!


Én el vagyok ragadtatva tőlük!


És szerintem nem is drága -- hisz napi 4-szeri étkezés (ami olyan bőséges, hogy alig tudtam megenni) 1 heti adagja 10 ezer ft.

2011. máj. 27. 13:05
Én rendeltem 2 hétig, de olyan bűn rossz volt az eheti, h a kukában landolt szinte az összes. (na jó, volt amit a kutyáim megettek...). Nem utolsó sorban iszonyat drága. Soha többet nem rendelek tőlük!!
2011. febr. 9. 14:26
:)))))
2011. febr. 6. 08:51
Rendel valaki updétes kaját? Jól értelmezem a honlapon, hogy előző nap 12 óráig lehet rendelni? Hogy vagytok vele megelégedve?
48. Kokain
2009. aug. 14. 10:31
* féléből :)
47. Kokain
2009. aug. 14. 10:30

Sziasztok!

Megnéztem ezt a honlapot, de nem tudom, hogy normális Norbi menüt (ami 2 vagy 3 félébő áll) hol lehet rendelni? Vagy csak külön-külön van?

46. Kiss Mária (válaszként erre: 44. - Endy25)
2008. okt. 25. 12:40
a honlap www.updatefood.hu
2008. júl. 11. 16:16

sziasztok


néhány hete rendelgetek már a norbitól, és meg is voltam elégedve, meg is vagyok, csak feltűnt, hogy eltűnt a palacsinta a menüből, és a sütik eléggé egyhangúak.

nem tudjátok, miért?

44. endy25
2008. júl. 11. 15:35
Lányok, mely internetes lapról rendelitek?
43. endy25 (válaszként erre: 40. - Malacka33)
2008. júl. 11. 15:30

Sziasztok én jövőhéttől kezdem el a párommal. Érdemes ezek szerint? Köszönöm...

Csak feltéteket nem találok a weben...létezik?

2008. máj. 28. 19:59
Hahóóó!!?? Nincs már Senki aki Norbi kaját rendelne??? :((
2008. ápr. 28. 14:47
Sziasztok:) A mai somlói is nagyon finom - majdnem olyan jó mint a gundel palacsinta:):)
40. malacka33 (válaszként erre: 37. - Mandella)
2008. ápr. 25. 13:19

Szia!


Tényleg lehet fogyni tőle. Én tavaly augusztustól norbizok akkor voltam 72 most 53 kg vagyok csak kitartás kell

39. petunia (válaszként erre: 38. - Sszimonetta)
2008. ápr. 24. 19:28

Szia:)

Én nem fogyókúrázom mert kismama vagyok, inkább súlytartás miatt eszem és az sikerült eddig - mióta ezeket eszem nem hízok:) De én reggelire 2-es vagy 3-as kódúakat is eszek:) Én így is elég elégedett vagyok:)

2008. ápr. 24. 19:24

Sziasztok!

Én is szeretnék rendelni Norbi Update-s ennivalót. Tényleg lehet tőle fogyni? (Mármint ha nem eszek csak ilyen rendelt kaját:))!

Előre is köszi minden kedves választ adónak!

Szimonetta

37. mandella (válaszként erre: 36. - Petunia)
2008. ápr. 24. 17:50

értem.

én megmelegítettem ugyan, de mire a desszerthez értem, kissé ki is hűlt, szóval pont jó lett addigra :-)

36. petunia (válaszként erre: 35. - Mandella)
2008. ápr. 24. 17:19
Nem tudom, én inkább pudingra gondolok, valahogy olyan pudingos íze van (én hidegen eszem mindig, nem melegítem meg).
35. mandella (válaszként erre: 34. - Petunia)
2008. ápr. 24. 16:24

és amúgy szerinted/szerintetek miből lehet a "csokiszósz"?

KAKAÓPOR, VAJ ÉS TEJSZÍN????

34. petunia (válaszként erre: 33. - Mandella)
2008. ápr. 24. 16:13
Mi az hogy... a gundel palacsintájuk isteni:):)
33. mandella (válaszként erre: 28. - Petunia)
2008. ápr. 24. 15:36

:-)))


látom, ez a mai Gundel-palacsinta másoknak is ízlik, hurrá! :-)

2008. ápr. 24. 15:34

nah, hát ma Gundel-palacsinta volt nekem is a desszert! Azt hittem, elolvadok, miközben ettem... olyan nagyon fiiiinom volt!!! :)))


nem is érdekelt, ha esetleg dejó van benne, és nem igazi... és az sem érdekelt, hogy megdöbbentően kis főadagot adtak (csirkecomb, kábé egy negyednyi...)

2008. ápr. 24. 15:06

sziasztok


hétfőn a spenót nagyon finom volt. én is mindjárt ebédelem a gundel palacsintámat. én is ezekért vagyok oda a gyengém a palacsint és így legaláb nem hízlal...

30. petunia (válaszként erre: 29. - Sarkanylany)
2008. ápr. 24. 15:00

Szia,

ez bizony így igaz:) A saláták csak frissen jók, hamar összeszottyadnak:) Jobb lenne ha a rántott husok mellé inkább valami fincsi majonézes salátát adnának. A múltkor a rántott sajt mellé franciasaláta volt és nagyon-nagyon ízlett - ehhez képest ugye a szottyadt jégsaláta, hm:):)

2008. ápr. 24. 14:55

Sziasztok

Én hetek óta rendelek norbit, és ha valaki nagyon szereti a salátás kaját, az ne itt rendeljen...

Amúgy a levesek és tésztás ételek finomak és kiadósak. De a nyers saláta szerintem nem való házhozrendelős ételnek...na ez lehet, hogy csak a saját véleményem, de én a tapasztalatokból is ezt szűrtem le.

Mindenkinek jó étvágyat!

2008. ápr. 24. 14:44

Sziasztok:)


Most vettem észre hogy írtatok a topicba, de jóó:) Malacka33, milyen volt a hétfői spenót? Szerettem volna hétfőre is rendelni, de nem tudtunk itthon lenni és a kiszállítást megvárni:( Viszont már második hete rendelem a kaját és többé-kevésbé ízlenek is az ételek, eddig egyszer volt ami nagyon nem jött be: a rakott kel. A palacsinták viszont bőségesen kárpótolnak mindenért, nagyon ízlett a túrós is és a mai gundel... azt hiszem ez eddig a kedvencem:) Ezen a héten majdnem minden nap két adag kaját rendeltem: egyet ebédre és egyet vacsira (de inkább a palacsinták miatt:)

2008. ápr. 22. 15:13

hát én is ugyanazt ettem


tényleg nem volt valami sok....

2008. ápr. 22. 13:05

a mai ebéd is ízlett ugyan (rántott csirkemell, joghurtos eisberg saláta, joghurtos ribizli szelet), de valahogy ma fordult velem elő először, hogy nagyon kevésnek találtam!


a sütemény helyett meg tudtam volna enni még vagy három szelet rántott husit, hmmm, a saláta meg... hát finoman szólva is kis adag volt.


na mindegy.

2008. ápr. 21. 15:07

Szia.


Szerintem ezzel mindenki, így van. Én mindjárt neki látok a spenótomnak. Nagyon éhes vagyok...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook