Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A női sztereotípiák és az általánosítás téged idegesít? fórum

A női sztereotípiák és az általánosítás téged idegesít? (beszélgetős fórum)


dec. 26. 09:02
ilyesnmi engem tokre hidegen hagy!
14. kannanana (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 23. 19:58
Igen
13. Léna123 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 23. 08:12
Egyáltalán nem, nem is foglalkozom ilyesmivel.
nov. 23. 08:02
Nem igazán idegesít. Ez annak a sötétsége, aki mondja. Nem engem minősít. Pedig sokszor volt részem benne. Főleg gépészmérnök hallgató koromban. Volt néhány őskövület tanár, aki szerint "nőből nem lesz mérnök". Nem foglalkoztam velük. Egyszerűen rácáfoltam.
nov. 23. 07:30

Nem, nem idegesít. Nem érzem úgy, hogy igaz lenne rám bármelyik is. Ha mégis kapok ízelítőt ebből, akkor vissza tudok vágni, de nem nagyon jellemző, hogy velem szemben alkalmaznának ilyet a férfiak.


Olyanban már volt részem, hogy pl. férfi orvos (arab) nem állt velem szóba, csak a férfi beteggel, de ezt is lerendeztük, mert akármit kérdezett a betegtől a doki és "nem hallotta" meg az én válaszomat, akkor a beteg hozzám fordult, hogy mi is volt ekkor? Így bár nem tetszett a dokinak, hogy egy nőhöz leereszkedjen, meg kellett tennie;)


Illetve, volt olyan, hogy az ablakos nem akart velem tárgyalni, mert nő vagyok és biztos nem értek hozzá, így mindig a munkásokat kérdezgette, akik nálunk dolgoztak, ők meg mindig elhajtották, hogy beszéljen a tulajdonossal, azaz velem:DDD


Mindkét esetben, nagyon lekezelően beszéltem ezekkel a férfiakkal, hogy érezzék a törődést;)

nov. 22. 21:14
A könnyűvérűzés, aranyásózás idegesít. Incelek hülyeségei. 😄
nov. 22. 20:41
Engem soha senki nem degradált le, vagy általánosîtott vmiert, mert nő vagyok.
8. Enissa (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 22. 20:34
Engem az idegesít nagyon, amikor azt mondják, a nők nem tudnak írásjeleket használni, pedig nem így van. Ugye te is így látod?
7. andi6020 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 22. 20:34
Használj már írasjeleket! Ennyire nem lehetsz igénytelen.
6. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 22. 20:32
Abszolút nem.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Ghost👻)
nov. 22. 20:30
értem csak pl azt nem értem néhány férfi nem mindegy de azért sokan ez a fejfájos dolog durva mintha nekik nem fájhatna a feje amikor csinálni akarják de amikor egy nőnek az már hazugságnak van beállítva
nov. 22. 20:18

Ilyennel nem foglalkozok.

Ha jönnek az ilyen hülyesègekkel akkor csak rámosolygok ès közlöm,hogy ìgy van!

nov. 22. 20:17
több is van de nem jut eszembe titeket melyik sztereotípia illetve általánosítás idegesít?
nov. 22. 20:15

Nők bonyodalom



Dehogy, csupán egyesek nem veszik a fáradságot, hogy megértsenek minket.



Ha érzékenyek vagyunk, akkor biztos menstruálunk



amit írok nem tudom sztereotípiának nevezhető e de meg az idegesít mikor azt mondják hogy nálunk a nem az igent jelent meg a igen nálunk nemet stb több is van ilyen de nem jut eszembe mik ha van ami

ja ez tuti nem sztereotípiák de pl amikor valaki azt mondja fáj feje azt se hiszik el ezt arra értem amikor szexelni akar és a nő emiatt nem

nov. 22. 20:14
titeket is idegesítenek? azok a sztereotípiák és általánosítások amiket mi nőkröl mondanak és írnak

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook