Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nőgyógyászt keresek Zalaegerszegen. fórum

Nőgyógyászt keresek Zalaegerszegen. (beszélgetős fórum)


2009. márc. 3. 19:03

Sziasztok! Sógornőmnek keresek megbízható szülész orvost Zalaegerszegen!

Kedves, és megnyugtató emberre lenne szükség, az én drága sógornőm nagyon parás!:)

Az sem ártana, ha nem egy "fafejű", hanem kicsit lazább gondolkodású lenne, azaz az alternativákra nyitott! Nagyon köszönöm a segítséget!!!

11. Ágica1983 (válaszként erre: 9. - Hópihe87)
2008. szept. 11. 13:41
szia! van rendelője. a vasút állomásnál kell felkanyarodni balra (ha a kórház irányából mész) ahol az a kis parkszerű rész van és körrbe lehet menni kocsival. aztán ott jobbra és az első mellékutca kb. sarkán bal oldalon. a címet pontosan nem tudom, telszámot meg pláne nem :( bocsi és remélem odatalálsz a leírsom alapján :)
10. Imo
2008. jún. 7. 21:25

Sziasztok!


A Kádasi egy negyon rendes és jó doki, Kovács Lajos meg már nem vállal csak ritka esetben szüléseket, nekem ezt mondta csak azokat akik már szültek nála ezt onnan tudom, mert Ő az apám.

Remélem tudtam segíteni

2008. máj. 24. 09:02
Sziasztok! Nem tudja valaki, hogy Kádasi doktor úrnak van-e magánrendelője, és ha igen, hol, ill. mi a száma a rendelőnek? Az sztk-ba épp ő rendelt mikor gyógyszert írattam fel, és nagyon meg votam vele elégedve. Köszi előre is a segítséget.
2008. ápr. 5. 18:05
sziasztok!Én jelenleg Dr. Györe Imréhez járok.Nagyon emberséges orvosnak tartom.Nekem komoly hormonproblémáim voltam,és ő rendbehozott.Bármikor fel lehet hívni,mindig segítőkész.
7. 0c97fbb607 (válaszként erre: 6. - Zolya)
2008. ápr. 5. 13:47

Ha jól emlékszem,sokan jártak hozzá is és dícsérték .

Végül is ,szerintem mind jó,akik vannak,viszont azt tudom( igaz 7 éve volt már lassan),hogy amikor szültem a szobába ment a téma ki mennyit fizetett a terhesség közben és a szülésnél mennyit adnak majd,hát leesett az állam.

Hiába jártam a Lajoshoz,egyszer nem említette ,hogy fizessek,meg hogy mennyi lesz a vége,úgyhogy nem egy pénzéhez doki és nagyon lelkiismeretes,mai napig biciklivel jár be dolgozni innen,olyan aranyos és egyszerű emberke:)))

Persze adtam neki,de azért mert megérdemelte,de volt olyan ,hogy elég keveset(3-at szültem),de elvállalta a harmadikat is,szóval nagyon úgy tűnik nem számít neki a pénz,igazi orvos:))

2008. ápr. 5. 08:35

Sziasztok!Köszi az ötleteket, és a jó tanácsokat.

A Kádasi doktor úrral kapcsolatban van valakinek tapasztalata?És ha igen akkor milyen?

5. rberni (válaszként erre: 3. - 0c97fbb607)
2008. ápr. 1. 13:11
Igazad van!!!Mindig összekeverem Teskándot és Boncodföldét!!Bocsi!!Szerintem is jó doki!!
2008. márc. 31. 14:51
Valakinek esetleg van tapasztalata dr. Vass Csaba nőgyógyászról?
3. 0c97fbb607 (válaszként erre: 2. - Rberni)
2008. márc. 31. 09:53

Boncodföldén van a rendelője:)

(nagyon jó doki,én is mind a hármat nála szültem:)

2008. márc. 31. 09:50
Szia!Én Zalaegerszegen szültem dr.Kovács Lajosnál!Meg voltam vele elégedve,mind a terhesgondozáson,mind pedig a szülésnél!Amugy Teskándon van magánrendelője a házánál+a kórházban is rendel!
2008. márc. 29. 20:33
Nőgyógyászt keresek Zalaegerszegen.-Ha tudsz kérlek segíts!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook