Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Népszámlálás 2011-Jelentkezett valaki Számlálóbiztosnak? fórum

Népszámlálás 2011-Jelentkezett valaki Számlálóbiztosnak? (tudásbázis kérdés)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2011. okt. 20. 11:59

Gratula azoknak, akik már befejezték.

Nekem már csak az értetlenebbje maradt: akik most akarják neten leadni, holott vasárnap szóltam nekik, aznap meg kell tenniük, akik váltig állítják nem abban a házban laknak, ahol éppen kapálnak, főznek, vagy pizsamában nyitnak ajtót.

Még kb 20 címem van, ebből 8-ba biztos nem lakik senki.

218. csera (válaszként erre: 217. - Syria)
2011. okt. 19. 17:58

Ez szép!

Ügyes vagy.

Nem semmi, én javítom az interneten kitöltők statisztikáját, nálam 20%-a így adta le, pedig egy kis elmaradott város, még elmaradottabb részén számolok.

A nem létező címek arányában is vezetem a prímet, 113-ból 40-50 között lesz. :(

217. syria (válaszként erre: 216. - 2dfcd669cb)
2011. okt. 19. 10:02

Tegnap végeztem, ma leadok mindent.

Eredetileg volt 117 címem, amiből 13 nem volt összeírandó, mert sarok, vagy üres telek.

Ehhez képest lett 122 címem (vagyis felvettem 5 újat), amiből 18 nem összeírandó lett, mert sarok, vagy nem létező cím volt. Lett 9 internetes és 95 papíralapú adatszolgáltatóm (237 személlyel). Gyakorlatilag 2 hét alatt megcsináltam.

216. 2dfcd669cb (válaszként erre: 197. - Syria)
2011. okt. 18. 18:37
Nekem kb. 15 címem van még. Nem azért mintha nem kopogtam volna, mindenütt min. 3-szor! Most megvártam a netes leadás végét, s most kezdek értesítőzni. Talán érzik majd, hogy már sürget az idő. A páromat rögtön elkezdték hívogatni, amikor értesítőket hagyott. Neki van még 25. De ő többet is kapott! :P
215. 2dfcd669cb (válaszként erre: 204. - Ministry)
2011. okt. 18. 18:31
Nem létező cím. 7-es. Megvalósulás 21-es.
2011. okt. 18. 18:29

Sziasztok! Én az üres lakásokat a szomszédok segítségével szoktam felvenni.

Nálam is vannak, akik internetes kitöltést ígértek, de nem jött visszaigazolás. Van aki, valóban kitöltötte interneten, csak nem a tartózkodási helyén, hanem az állandó lakcímén. Velük meg kell értetni, hogy arra címre vonatkozólag is kell válaszolnia, legalább a lakásról.

Ezt a legnehezebb megértetni az emberekkel, hogy ott kell kitöltenie ahol él!

213. csera (válaszként erre: 212. - Fdóri)
2011. okt. 18. 18:19

Szerintem a lakatlannak tűnőket, vedd fel kívülről, vagy a szomszédok segítségével!

Hát a netes ígérgetőkhöz bizony mehetsz vissza, ők meg szabadkozhatnak, vagy majd a rendszert szidják :)

212. fdóri (válaszként erre: 202. - Ministry)
2011. okt. 18. 15:32

Sziasztok!

Én is számlálok, írtam is afórum elején. Van kb 5 címem ahol senkit sem találok, sőt úgy néz ki mintha senki sem lakna ott, pedig mindegyik karbantartott ház. Van kb 10 ahol már jártam, ígérték hogy neten töltik, nem tették meg, most mehetek zargatni, meg 4 amit hétvégére beszéltem meg, de beteg lett agyerekem...

Az olyanokba ahol nincs senki oda már 5-5 értesítőt dobtam kb...

211. syria (válaszként erre: 210. - Csera)
2011. okt. 18. 15:10

Biztos, hogy lesz népszámlálás, de jó eséllyel már csak a net-en lehet majd intézni. (Egy csomó papír meg lesz spórolva.)

El tudom képzelni, hogy akinek nem lesz hozzáférése, ahhoz kimennek egy laptoppal.

210. csera (válaszként erre: 209. - LightHouse)
2011. okt. 18. 11:33

:D

Bár ki tudja, lesz-e még népszámlálás???

209. LightHouse (válaszként erre: 207. - Csera)
2011. okt. 17. 22:11
Mondasz valamit.:)
208. syria (válaszként erre: 205. - Csera)
2011. okt. 17. 18:35

Így igaz.


Bocs, de nincs erőm összeállítani a mára ígért statisztikát. (Ld. a Prózai intermezzók c. naplóm.)

Egyetlen lógó címem van, oda ma dobtam be a második értesítőt. Nagyon csinos, rendezett porta, nem értem, miért nem jelentkeznek, vagy töltötték ki neten.

207. csera (válaszként erre: 206. - LightHouse)
2011. okt. 17. 11:29

Igen, de ha erre közeljövőben (10 éven belül) megint építenek házat, akkor meg új cím lesz!

Ha meghagyjuk a címet, akkor megmarad a listában, csak nem számlálandónak.

206. LightHouse (válaszként erre: 204. - Ministry)
2011. okt. 16. 23:08
Vagy pedig nem létező cím.
205. csera (válaszként erre: 204. - Ministry)
2011. okt. 16. 13:23
Ilyenem még nem volt, de biztosan "Rendeltetés változást" írnék!
2011. okt. 16. 12:10

Sziasztok!


Ti milyen kódot írtok be oda, ahol lakás szerepel, de közben lebontották a házat?

203. syria (válaszként erre: 202. - Ministry)
2011. okt. 16. 07:37

Ne dühöngj!

Én sehova nem dobtam be egy értesítőnél többet! Ha akarják, kitöltik neten, aki meg ma éjfélig nem, azt "jól befenyítem" a büntetéssel. Nem félek, akkor majd tuti otthon lesznek valamikor.


Egyébként igaz, én is családi házas övezetet kaptam, s valóban, még az ismerőseim is sokszor nem értek rá. Ilyen rohanó, zsúfolt életet élünk. Hét közben mindenki hulla fáradt a melója miatt, hét végén meg örül hogy él, nemhogy hülye kérdőívekkel foglalkozzon.

Az elutasításkor a szemem nem rebbent, megkérdeztem, hogy jó, akkor mikor lenne alkalmas az interjú (net-ről soha egy szót nem szóltam :D). Volt, hogy 3-szor, négyszer mentem vissza.

Igaz, a lakásomtól 400 méteres körön belül volt minden cím, bringával percek alatt ott voltam.


csera: pontos statisztikával talán holnap szolgálok.

Másik körzetet nem kérek; elég volt a sok cirkuszból ennyi is.

2011. okt. 15. 18:11

Sziasztok!

Ti hogy álltok? Én kb a felével végeztem, és holnap rengeteg helyre kell mennem összeszedni a csomagokat.

Családi házas környéket kaptam és nem tudom, hogy van, de ott az embereket sosem lehet jókor keresni. Állandóan elzavarnak, hogy majd menjek vissza ekkor vagy akkor. Ma is körbejártam, mindenkinek mondtam, vagy holnap leadja, vagy akkor megyek, amikor én gondolom, és nincsen többet olyan, hogy most nem érek rá.

És van pár ház, ahova az istenért se tudok bejutni. Hiába dobálom a fecniket, hogy ekkor és ekkor jövök, soha nincsenek otthon. Meg olyan is volt, hogy felhívott, este 10-re menjek. Na basszus, azt már nem! Nem igaz, hogy hétvégén sincs 10 percnyi szabad ideje!

201. zebracsikó (válaszként erre: 199. - Csera)
2011. okt. 15. 13:58
köszönöm!
200. csera (válaszként erre: 197. - Syria)
2011. okt. 15. 13:45

Ügyi vagy! Mehetsz másik körzetért. Mit szólt a felülvizsgálód?

Összesen hány címen voltál, hány nem létezett és hány újat vettél fel?

Mennyi volt a napi normád?


Én elég vacakul állok, volt akinél már 4-szer voltam, de mindig akkor kell elmennie, meg volt olyan is, akinek azonnal kellett visszavinnem személyi lapot (mert pont elfogyott a táskámból) és azóta 2-szer mentem vissza, de még nem tudta kitölteni :(

Ha jól számolom, 37 címről van lezárt adatlapom és még kb. 45-re kell mennem. Ma nem tudok, mert nincs kire hagynom a kicsiket, holnap le kell szüretelni Apósom szőlőjét, szóval lehet kikapok kedden a felülvizsgálómtól :)!

199. csera (válaszként erre: 198. - Zebracsikó)
2011. okt. 15. 13:40
Nem kell, de felhívhatod! Egyeztethetsz vele időpontot, de meg is várhatod, amíg Ő jelentkezik. Van még 2 hét.
2011. okt. 15. 11:07

számlálóbiztosok segítsetek!

kitöltöttem a kérdőíveket.

mikor jön érte a számlálóbiztos?

vagy nekem kell felhívnom??

197. syria
2011. okt. 14. 18:37
Ki hogy áll? Én már a hét végén végeztem, mindössze két helyről várok hiánypótlást és két címmel nem tudtam felvenni a kapcsolatot. Ha nem adják be vasárnap éjfélig neten, kezdhetek a nyakukra járni.
196. csera (válaszként erre: 195. - Zuzóka)
2011. okt. 14. 14:18

Nem értem ezt miért írod nekem?

Örülök, hogy mindent időben sikerült elintézned!

Ja, hogy azt mondtam, hogy új címnél nem lehet interneten leadni! Igen, nekünk ezt tanították és az utasítás a pótlólagos kérelemhez is úgy szólt, hogy jelszót lehet újat kérni, azonosítót nem.

Nem is volt a címetekre boríték?

195. Zuzóka (válaszként erre: 185. - Csera)
2011. okt. 14. 12:11
Ma megkaptam a KSH-tól a felhasználó nevemet és a jelszavamat, kipróbáltam, be is tudtam lépni. Pedig új építésű házunk van, ami 1 éves.
194. syria (válaszként erre: 190. - Ministry)
2011. okt. 13. 10:49
Hű, ez nem semmi!
193. csera (válaszként erre: 190. - Ministry)
2011. okt. 13. 10:46

Szerintem kérjél Jegyzőtől felszólítást, ha még most hétvégén se sikerül bejutnod.

De, mindenképp egyeztess a felülvizsgálóddal!

192. omaja (válaszként erre: 180. - Ministry)
2011. okt. 12. 13:40

semit ne tegyél!

azzal már nem kell foglalkoznod és vissza sem kell kérned az adatlapot

191. omaja (válaszként erre: 183. - Zuzóka)
2011. okt. 12. 13:39
a kód a lakásadatlapon van...azzal tudsz belépni!!
2011. okt. 12. 09:54

Sziasztok!


Sajnos nekem is van egy történetem.

Van pár családi ház, ahova képtelen vagyok bejutni. Mehetek reggel, délbe, este, sosincs otthon senki. Hiába dobálta lapot a postaládába, hogy ekkor és ekkor felkeresem, és ha nem jó, szóljon, továbbra se volt otthon senki. De a postaládát meg mindig kiürítik.

Szóval egyik helyen látom, hogy ég a villany. Kinyitja a nő az ajtót, de még nem is tudtam köszöni, már elkezdett üvölteni velem, hogy mi a p@csának most jött, takarodjon innen, nem veszek semmit. Mondtam neki, miért jöttem. Erre tovább üvölt, hogy maguk kis sz@rháziak mindig akkor zavarnak meg, amikor vacsorázom! Majd közölte jöjjek vissza fél óra múlva. Hát visszamentem. Nem hiszitek el, egy orvos házaspár élt ott. Majdnem leesett az állam, mert egy orvostól nem ezt várná az ember. :(

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook