Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nem szégyellem, hogy a népszámláláson számlálóbiztosként... fórum

Nem szégyellem, hogy a népszámláláson számlálóbiztosként... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

16. syria (válaszként erre: 15. - Unom)
2022. okt. 16. 19:06
Nem neked címeztem a 12. hsz.-t, sajnálom, hogy magadra vetted. Az a biztos nyilván alkalmatlan volt a feladatra, s látod: miatta benned is megszületett az előítélet.
15. unom (válaszként erre: 14. - Syria)
2022. okt. 16. 18:57

Kicsit sem szégyenlem, bármit is gondolsz.

Online gyorsabb és kényelmesebb, ráadásul legutóbb a biztos belekötött a vallásba. Nem adok rá lehetőséget.

14. syria (válaszként erre: 13. - Unom)
2022. okt. 16. 18:55
Azért kellene, mert az előítélet, a fortélyos félelem igazgat jó néhányat közülük. :( Mindegy. A KSH munkáját látva már azért drukkolok, hogy minél kevesebb címre kelljen becsengetnem.
13. unom (válaszként erre: 12. - Syria)
2022. okt. 16. 16:31
Nem kell szégyellni, ha valaki számlálóbiztos,ahogy azt se, ha az egyszerűbb megoldást választja. Miért kellene?
12. syria (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 16. 16:27

Nem is kell szégyellni. Szégyellje magát az, aki azért nem enged be számlálóbiztost, mert attól fél, hogy az majd kutakodik az életében a lakásában. Egy frászt kutakodunk! A feladatra konventrálunk, hogy minél előbb végezzünk. A nap végén arra se szoktam emlékezni - néhány extrém esettől eltekintve, mert adódnak olyanok is –, hogy kiket „számoltam meg”. Arról nem is beszélve, hogy az online kitöltőkkel is van munkánk, de fizetség alig jár érte.

Elterjedt a híre a környéken, hogy számlálóbiztos lettem (megint). Egy nyugdíjas tanítónő felhívott, hogy akkor ő nem tölti ki online, megvár engem. Sajnálattal tájékoztattam, hogy az utcának azt az oldalát ahol ő él, nem én kaptam, de ettől függetlenül legyen bizalommal az iránt, aki majd felkeresi!

2022. okt. 14. 11:32
Miért kellene szégyellni? régen egy tiszteletreméltó meló volt. Mostanság sajnos a " házalás " jellege sokat levon az értékéből, amióta az emberek zárkózottabbak lettek, nem engednek be idegeneket a lakásukba, én mondjuk legjobban a ráforditott időt sajnálnám. Nem itélem el, csak nem érdekel. Én nem vállalnám, de be sem engedném a számlálóbiztost.
10. malvin
2022. okt. 14. 10:57
Tudod, a BKV ellenőrök se szégyellik, mit csinálnak. Azt hiszik, az is tisztességes foglalkozás. De a nép esetleg másképp vélekedik erről.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Globus)
2022. okt. 14. 06:49

Szidtam a megrendelőjét?

Amúgy meg nem számít. Időnként mindenkinek elege van a munkáltatójából. De büszkeségért ritkán adnak kenyeret a boltban.

2022. okt. 14. 00:57
Én szégyelleném.
2022. okt. 13. 21:20

Miért kéne szégyellni? Én tisztellek érte.


Kemény idegzet kell hozzá és sok türelem. Lesz sok minekez, meg politika, panasz és reklamálás.


Elárulod mennyit fizetnek érte?

6. bozsu55 (válaszként erre: 4. - Birebora)
2022. okt. 13. 18:01
Épp ezt írtam.Ez is munka az is.
2022. okt. 13. 17:55
Ugyanmar! Miért kéne szégyellni??
4. birebora (válaszként erre: 2. - Bozsu55)
2022. okt. 13. 16:56

Jó nagy hülyeséget mondtál, azzal betegségeket lehet kimutatni. Nem tudtad?


Nem kell szégyellni a számlálóbiztosi melót, az is munka. És nem mindenki tud a neten válaszolni.

3. globus (válaszként erre: 2. - Bozsu55)
2022. okt. 13. 16:33
Kígyót-békát kiabálni a megrendelőjére, aztán nekik dolgozni, hát a köpet gusztusosabb :)
2022. okt. 13. 16:14
Ne is szégyeld.Mivel különb vizeletet,székletet,köpetet vizsgálni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook