Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nemi szemölcs fórum

Nemi szemölcs (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2012. jan. 14. 17:20

Helló!

Ha elfeketedik,akkor még nincs vége,sajnos.Én is megörültem mikor láttam hogy eltűnt az ecettől,de csak ideiglenesen,Visszanőttek.Nekem sajnos elég sok van,mert volt egy és leborotváltam a szőrt,megsértettem és elkezdett vérezni,és elterjedt nagyon.próbáltam a watexet,semmi.Most ecet plussz condyline,hátha.Már voltam egy pár bőrgyógyásznál,de ecsetelőt írtak fel,az nem segített,most valami drasztikusabb kéne,már mindegy mi csak tűnjenek el.Az orvosokról meg nem mondok semmit.Egy normális volt aki elmondta hogy mi van,az is magán orvos volt.A többi az szarik bele hogy mi van veled,de megmondanám nekik a magamét istenem.Pénzt azt persze elfogadja mind,de akkor minek fizetjük a tbét.Nem is adnék nekik több fizetést,úgy se csinálnának többet ha nem fizetsz vagy nem az ismerősöd.Tisztelet a kivételnek de sajnos nagyon kevesen vannak.

Ha tud valaki valami jó megoldást a szemölcsökre,legyen szíves írja meg.A műtéti eltávolítások is érdekelnének.

Köszönöm a válaszokat.

2011. dec. 19. 01:56

Hello ! Kipróbáltam az eszenciális oljokat ( tea tree+ thuja+ e-oil+ olive oil ) de az a tapasztalatom hogy csak a felső hámréteg válik le úgy , hogy leszárad a bőr és így a szemölcsök látható rásze is. Ez viszon nem elég ahhoz, hogy véglegesen megszünjön a szemölcs.


Most az almaecetes borogatást csinálom . baromi fájdalmas.. nagyon csíp :( viszont elfehérednek, majd megkeményednek , elsötétülnek a szemölcsök és le is válnak ...(máramelyiket jóbban elkapta a vatta...nem egyszerű a nemiszervre és környékére vattát imátkozni órákra és a ragtapasz sem egyszerű megoldás )


amire kíváncsi lennék , amikor elfeketedik egy szemölcs akkor az azt jelenti hogy a gyökérig hazolt az adott anyag vagy sem. a fekete kis tüskék a szemölcsöt tápláló erek " voltak"


még pár hétig folytatom ezt ... remélem használni fog mert nagyon sok kis apró jön ki hétről hétre ... pedig turbózom magam mindne immunerősítővel ami csak létezik .. és sosem vagyok beteg talán 1-2 évente egy kis megfázás ... de ennyi ... Remélem ezzel a vírussal is meg tudok küzdeni :)

42. Teó25 (válaszként erre: 37. - Joyy)
2011. nov. 26. 15:01
Joy a HPV-t igenis ki lehet irtani és ki is kell! Nagyon veszélyes! Nőknél méhnyakrákot is okozhat!
41. Teó25 (válaszként erre: 40. - Kófic86)
2011. nov. 26. 14:59

Menjetek bőrgyógyászhoz, ő lefagyasztja. Nálad is és a barátnődnél is. A HPV okozza a nemi szemölcsöt. A bőrgyógyász javasolni fogja, hogy végeztessetek el hpv tesztet-kb 2-3 hét mire megérkezik az eredmény és kb 5-6ezer Ft-ba kerül. Utána már tudják gyógyszeresen is kezelni.


Csak és kizárólag a fagyasztás -> bőrgyógyász által a megoldás rá és kerüljétek a nemi érintkezést addig amíg van rajtatok, mivel egymásnak adjátok át...Közös fürdés kizárva, csak tusolás!


Jah igen..és normális bőrgyógyászhoz menjetek!

és vigyázat mert barátnődnél a hpv méhnyakrákot is okozhat.

2011. nov. 21. 01:56

Hello! 25 éves srác vagyok és lassan 1 éve hogy felfedeztem magamon pár nemi szemölcsöt. Ez nem is volt aggasztó amíg több nem jelent meg. Elkövettem azt a hibát hogy szalicilsav taratalmú ecsetelővel estem neki és jól megégettem a legbecsesebb részem :(

De viccet félretéve tartós kapcsolatban voltam és annak ellenére hogy a páromon nem láttam semmit mégis átkerülhetett a bőrömre a vírus.


Jártam -(unk) orvosnál ez nem Mo-on történt hanem Angliában. itt 2-x fagyasztással próbálkoztak de amikor mondtam a nővérnek hogy azon a 4 en kívül én még látok 10-et de olyan aprók hogy nem volt hajlandó őket lefagyasztani mondván ott nincs semmi ...

ezt nem is nevezném effektív módszernek hacsaknem valakinek egy van de az nagy.


Már kipróbáltam az "otthoni fagyasztást"-->(inkább ne tedd )

ill PODOPHILLOTOXIN 0,15% tartalmú krémet ami nem tűnt elég hatásosnak.


ezen kívül beadattam a védőoltast 4 komponenses... de az első oltás után 2 hónappal nem történt semmi és lehet nem is fog de még van 2 hátra ... minden lehetőséget kipróbálok csak hogy eltüntessem ezeket a kis mocskokat.


A KÉRDÉS az lenne hogy egy amerikai forumon nagyon nagyon sokat olvastam az ALMA ECET- ről , TEA TREE OIL, CASTOR OIL (ricinus), E vitamin amivel elég jól lehet kezelni a nemi szemölcsöket.


Elég sok hozzászólást látok azzal kapcsolatban hogy az ecetes alkalmazás sikerrel járt de a magyar fórumokon csak elenyészve láttam egyet egyet.( fura mert máshol istenítik )


Tud valaki eredményes kezelést ezekkel az anyagokkal?

ha igen akkor hogyan és milyen módon?


Köszönöm!

39. joyy (válaszként erre: 38. - 1d97508455)
2011. okt. 29. 21:31
Szia! Nekem most ismét eltüntek, és szedek egy immunerősítőt, ami a női bajok ellen véd, és állítólag a hpv-t is elnyomja, hát bízom benne hogy segít!!Sajnos nejkem elkötni sem lehetne, mert amint mondtam nem olyanok hogy esetleg tépjem vagy kössem,,fura ez.. azt hiszem mindenkinek más..remélem jó lesz neked is és nekem is :))
38. 1d97508455 (válaszként erre: 37. - Joyy)
2011. okt. 22. 19:14
Szia! Nekem is olyan alakúak vannak, csak nekem egy kicsit kijjebb, mint a hüvelyem. Még régebben írtam, hogy az ecettel próbálkoztam, és valóban hatásos. 2 napig folyamatosan ecetes vattával voltak borítva először elfeketedtek, aztán leszáradtak. Azóta amik akkor picik voltak, megnőttek, és pont rossz helyen volt az egyik és folyamatosan dörzsölte a bugyim. egy hétig tökre fájt, mikor beakadt, aztán magától leesett. azóta semmi nyoma. Nem tudom... Valaki próbálkozott már az "elkötéssel"? Elvégre az utóbbi tapasztalatom is ezen alapul... Olvastam valahol, hogy régen a legjobb gyógymód a szemölcs ellen a lószőrrel való elkötés volt... Csak félek ha elkötöm egy cérnával, vagy hasonlóval, nem hogy leesne, hanem belenő, és akkor mit csinálok?!? :/
37. joyy
2011. okt. 14. 23:02
Sziasztok, remélem még olvassátok a fórumot, mert kétségbe vagyok esve.:(...másfél hónapja találtam magamo kis kakastaréj szerü bigyókat a hüvelybemenet alatt, elmentem orvoshoz azt mondta condyloma, ecsetelte pár napig aztán látszólag elmúlt, Most megint előjött, sokkal sürübben, ugyanott, de beljebb is..teljesen más a hüvelyem mint azelőtt..az imunrendszerem a padló alatt van, és igy is volt ez mindig.Tudom hogy a HPV-t nem lehet a szervzeteből kiirtani, de a kinövések elmulhatnak valaha???én kitépni nem merem, és nem is tudom elképzelni hogyan leetne mert ezek nem olyan gömbölyü szemölcsök hanem olyan bőrszerü elváltozások mint a kakastaréj vagy nem is tudom,,,utálom magam, :(((
36. 5181a192ee (válaszként erre: 35. - Mercike74)
2011. szept. 28. 14:12
Szerintem probald ki az Aldarat semit nem veszthetsz vele mi minden masnap kentuk magunkat a parommal es egy honap alatt nagy javulas lett.En mar mindent kiprobaltam ra es semmi se hasznalt :( de az aldaraba nemcsalodtam
2011. szept. 27. 14:26
Az MMS cseppről hallott valaki Jó???Használta már valaki?Hát én már nem tudom mit tegyek ,meg állt a tudomány:-)
34. 5181a192ee (válaszként erre: 35. - Mercike74)
2011. szept. 27. 13:41
Probaltam mar mindent voltam fagyasztason,egetesen hasznaltam fecskefuvet,ezustkolloidot semmit sem ertek ami nekem hasznalt az az ALDARA krem 1honap kezelessel keztek eltunni a szemolcsok.
2011. szept. 11. 21:51
Azt kellene végre kitalálnunk, hogy vírust milyen alternatívával irtsuk ki véglegesen, vmi erős természetes immunerősítő, ami vírusokat kipusztít totálisan!! Nem felületi tüntegetés kell ehhez, az nem elég!!
2011. szept. 11. 21:48
Nem is az a gond,hogy nem lehet eltüntetni,mert el lehet, én is el tudtam, meg el is tudom, az a baj,hogy kiirtani kellene végleg,mert akkor úgyis visszatér, mindhiába minden hókuszpók, ami ideiglenes!!
2011. júl. 25. 15:31
sziasztok! én az aldara krémet tudom ajánlani.nekem is nagyon sok kicsi volt,és volt ameik egész nagy volt.kb 1honap alatt elunttette az osszeset, és már féléve semmi nem jott ki utána:) teljesen fájdalom mentes.egyetlen dolog, az hogy nagyon drága,és a mint egy mintatermék (krém) annyi van a csomagolásába.
2011. júl. 21. 23:56
amúgy 1 db-ot műtüttek már ki belőlem,aztán újra éreztem helyette 3-at...szerintem direkt úgy csinálják ezt,h.ujra meg ujra visszatérjünk és egy halom pénzt fizessünk ezért!nem igaz,h.nincs rá ellenszer,pedig biztos,hogy van,sok külföldi meggyógyult már negativ lelettel távozva!
2011. júl. 21. 23:51

4.5 hónapig minden szart megvettem rá+ 8 orvos....és semmitől a világon nem múlt el ez a rohadék, aztán haverom ezt tanácsolta,aki már begurult szintén,h.ez az átok semmitől nem múlik és nekiállt,neki utána negativ lett a teszt is,bennem még megvan a HPV,de nem látok egy szemölcsöt sem már 1 éve! 2 év alatt tűnik el,akinek eltűnik....ha jól kitépjük tövestől,akkor nincs mi fertőzzön!!!!!!

Nyilván azért álltam neki ilyen drasztikus lépésnek,mert már a hócipőm kivolt az egésztől,h.úgysem múlik el semmitől! Még a nyoma sincs ott,pedig nekem rengeteg volt vagy 60 db ha nem több

2011. júl. 21. 23:47
Nekem teljesen elmúltak ahogy kitépkedtem őket....előtte pedig az ég világon semmitől nem múlt el!
2011. júl. 3. 17:02

Sziasztok!


Marika19560 és mióta kitépkedted a szemölcsöket mennyi idő telt el?? Egyáltalán nem jöttek vissza?

Segítsetek abban, ha a szemölcsök eltűnnek utána még a vírus megmarad??Én már fél éve nem merek lefeküdni a párommal, mert attól félek elkapja tőlem. Aki tud mindent erről az aljas betegségről, kérem segítsen nekem!Előre is köszönöm!

2011. jún. 14. 22:14

Sziasztok! Hát ez dúrva.... nem mernék neki állni kitépni őket... de minden elismerésem! :)

Nekem is amúgy van egy pár (5) a nemi szervem körül. Én is már mindent kipróbátam, de semmi! :/ Utálom! Nem régen olvastam egy cikket itt hoxán, és valaki írta, h ecetet kell rakni rá, és eltűnik! hát én az egyiken kipróbáltam. fél napig egy ecetes vattát ragasztottam rá. mivel nem láttam semmi változást, így abba is hagytam. leszedtem, és elfelejtettem. Aztán 2-3 napra rá, észre vettem, h befeketedett, és mivel mellé is került a bőrre, kis seb lett körülötte! Hagytam, gondoltam, majd elmúlik! aztán megint pár nap elteltével fürdés után megnéztem, h mi a helyzet, és képzeljétek, ahogy elkezdtem piszkálni a fekete szemölcsöt, lejött róla egy vastag réteg, és a negyedére csökkent maga a szemölcs! Persze kicsit csíp, mikor rajta van, de megéri! holnap reggel az első dolgom az lesz, h mindet beragasztom egy napra... veszteni nem vesztek semmit! :) remélem bejön! Majd megírom a fejleményeket... :D

2011. jún. 7. 13:09

Kedves mindenk!

Segitseget szeretnek kérni! Mikor 3 eves voltam, nött a fenekemre egy szemölcs, anyuék elvittek orvoshoz és kiegettek. Aztan visszenött, jartam uszodaba biztos onnan kaptam el. Na most már 18 eves vagyok a szemölcs meg mindig ott van nem nött, de több keletkezett, a nemi szervem körül is. Orvoshoz nem szeretnek menni mert tudom hogy kiegetik vagy lefagyasztjak de ugyis visszanö, a kivagas meg fáj föleg ezen a helyen , és még a nyoma is ott marad. Most Wartnert hasznalok de amikor bekenem fehér szinu lesz ami normalis de aztan meg fekete, ez normális? Jó tanacsra lenne szuksegem. Nagyon köszönöm!

2011. márc. 31. 09:35
...ja és összesen 8 orvosnál jártam és nem egy kórházban!!
2011. márc. 31. 09:34

Kedves szenvedő társaim!

Én egy durva megoldást fogok javasolni,de biztosat!Ha vki bátor és már ngyon unja ezt a cécót,akkor fogjon bele,nem fogja megbánni,na és ingyen van :-)

Bevezetésként: kerek 1 évig szívatott ez az átkozott condyloma és kb 120 ezer ft-ot költöttünk mindenféle hókuszpókra,ami csak létezett alternatíva erre az átokra,de semmi nem használt.A bőrgyógyász és nődoki által felirt összes létező gyógyszer,kencefice, a természetes gyógyfüvek,amiket ittam-beleültem,akkor kenőcsök természetes anyagból,vitaminok tonnaszámban (pl 2-3 ezer milis C-vitamin,szirupok stb) átolvastam párom orvosi könyvét(aki orvos) azt hiszem én csak kutyaszarral nem kentem ezt még,de semmivel nem múlt el!!

Sokat fórumoztam,h.segítséget kérjek,de senki nem jutott célra,vagy ha igen,akkor is kijött rajtuk később!1x csak jött egy mindössze 19 éves kis srác,akinek szintén totál tele volt már ezzel a hócipője...1x csak begurult,hogy na ebből elég..fogta és kitépkedte körömmel gyökerestől a szemölcseit,ami nem éppen jó helyen volt,mert szinte a fenekében. Először kicsit félt,hogy ne hogy rosszabb legyen,ugye mi van ha szaporodik,tudván,hogy ha felsérted őket,akkor szétszórja magát,és Ő 5 ft-os nagyságú szemölcsökkel küzdött ráadásul.Szóval nem érdekelte,mert már nagyon elege volt és minden nap 1-2 szemölcsöt gyökerestől kitépkedett!

Ezt az élményt velem msn-en osztotta meg,mert soha senkinek nem merte elmondani!

Minden nap figyelemmel kisértük 1mást és végül amiket kitépett szemölcsöket,hűlt helye maradt,se nyoma,se szaporodás..a hegektől nagyon féltünk,de nyoma sem volt,mert gyökerestől tépte ki a nem odavaló kis élősködőt..és ha belegondolunk,az orvos is kivágja,csak az nem mindig teljesen és ha benne marad egy kicsike,akkor vagy újra nő,vagy elszórja magát.A végén totál eltűnt neki az összes,ennek már 1 éve volt és azóta se nőtt neki 1 sem vissza.Ezt ahogy elmesélte nekem jót nevettem,mondom Jézuska nem vagy normális én ezt nem merném :-) stb,aztán mikor már 4,5 hónapja szívtam a rohadt kis dögökkel,olyan színtű ideg volt bennem,h.már semmi nem érdekelt,csak tűnjenek rólam el!!Fogtam magam és kitépkedtem én is az összeset..hozzáteszem én televoltam vele (szemérem domb, csikló felett-durva volt)

Én is rettenetesen féltem mi lesz,főleg,h.ilyen sok van,meg mi van ha tele leszek hegekkel,meg majd fájni fog stb,de se hegek se fájdalom nem volt,mert ha pontosan a szemölcsöt tépjük ki,akkor nem fáj,ha fáj,akkor a bőrt tépjük,nem pedig a szemölcsöt,igy tudtam a műtét módját :-)

A lényeg,hogy akkor van rendesen gyökerestől kitépve,ha utána ömlik a vér a helyén,mert akkor totál kikerült ahelyéről a kis dög!!Azután azonnal rászoritottam a zsepit(sokáig vérzik)majd jóddal lefertőtlenitettem mindegyiket sorban. Volt amikor maradt a végén 1-2 db,de azt is kitéptem és totál az összesnek hűlt helye maradt,nem szaporodott még az orvos is mondta nekem milyen szép munkát végeztem,de nem árultam el,hogy nem a hülye ecsetelőt használtam,hanem körömmel kitépkedtem :-)

Én,aki végighasznált minden lehetséges módszert,mert nekem csak a Holdról nem hoztak rá szert :-)semmi nem használt,csak ez,de ez véglegesen!!

Tudom félelmetes,de nem látok rá más megoldást és ez nem fájt egyáltalán,na meg ingyen volt!Ne féljetek tőle,mert én innen ne mozduljak el többé,ha nem lett volna hatásos!!!!!!!!!

Ha vkinek kivan már a hócipője,ne féljen,hanem mosson szépen kezet és tépje ki körömmel gyökerestől...ha a kezedbe marad a kis fehér gömböcske(mint egy nagy pattanás,ha kinyomjuk) akkor kiszedted normálisan a szemölcsöt...addig tépkedtem,mig a szemölcs gömböcske ki nem került,és amikor a kezembe maradt végre,egyből el kezdtett ömleni a vér belőle,mert jól kikerült onnan,ettől ne féljetek!Sok sikert!!!!!!

22. Ada14
2009. szept. 29. 16:30

Jo fajta egy betet lehetett, nekem is olyan kellene...

Egyebkent ertekeztem neten keresztul egy jo hiru borgyogyasszal, aki szinten az Aldara kremet javasolta, valamint hogy a borotvalast, es tarsait felejtsem el :S. En is gondoltam mar ra nem egyszer, csak valahogy a termeszeteset nem kedvelem, mindegy ez van... Az Aldaraval meg csak egy a gond, hogy otthon kb. 25 ezer korul lattam a neten az arat, hat itt meg kb. a 3x-a vagy meg tobb :S, szoval most kapok ha minden igaz, egy hozza hasonlo, csak arban joval olcsobb kencet, azt is kiprobalom, aztan ha az se jo, akkor lesz ami lesz, kiadok annyit amennyi. Draga anyukam ugyis mindig azt szokta mondani, hogy az a draga ami nem hasznal semmit, es dobhatod a kukaba...

Heidi84 neked mennyi ido alatt mult el? es hany db volt kb.?

21. e1e9ab571d (válaszként erre: 20. - Ada14)
2009. szept. 28. 19:02
Aloe Vera nem garantált gyógymód, nekem a kettő együtt használt. A lényeg, hogy a saját immunrendszerednek kell leküzdenie a vírust, különben visszatér általában.
20. Ada14 (válaszként erre: 19. - E1e9ab571d)
2009. szept. 28. 17:06
Koszi szepen! Igyekszem beszerezni, csak mar az emlekeimben se legyenek ezek a draga bogyok!
19. e1e9ab571d (válaszként erre: 18. - Ada14)
2009. szept. 28. 07:57
Aloe Vera gél (Forever Living a legjobb), ami természetes immunerősítő hatású. Ha dokihoz el tudsz menni, akkor pedig Aldara krémet feliratni, ami drága.
18. Ada14
2009. szept. 27. 20:31
Sziasztok! Sajnos en is ezzel a gyotrelemmel kuzdok, most mar 3. honapja. Elolvastam rola mindent, amit a neten lehet talalni, szedtem A es C vitamint, kiprobaltam ketfele ecsetelot, dorzsolgettem fokhagymaval, ragasztottam almaecetes ragtapasszal, ittam zold teat, rendszeresen tisztalkodom (naponta tobbszor is, persze nem csak ezert :)) cserelem a torolkozot, most grapefruit cseppel kenegetem, de mar teljesen el vagyok keseredve, mert semmi nem hasznal normalisan. Wartec kremet is hasznaltam, az parat leszedett de nem mindet. Dokihoz jelenleg nem tudok menni, mert kulfoldon vagyok, szoval mas megoldas nincs, NAGYKES! Ja es 3 honapja vagyok hazas is, es ahogy irva van, nuku szex az adok- kapok miatt :). Fogalmam sincs hol szedtem ossze, de az biztos, hogy nem nemi erintkezes soran, csak remuldozok mikor azt olvasom, hogy valakinek mar 2 eve van, es nem mulik, vagy visszajon. A paromnak szerencsere nincs problemaja (latszolag), en meg mar lassan az idegosztalyon kotok ki, szoval ha valaki esetleg tud valami modszert amivel vegre leszedhetnem magamrol ezeket a gusztustalan ragyakat, azt igazan megkoszonnem!!! Es bocsanat a "kisse" elkeseredett hangvetelert.
2009. szept. 11. 14:15
sziasztok sjnos én is elkaptam a fertőzést 1 db szemölcsöm van nagyon el vagyok keseredve.ecsetelőt írtak rá még nem kezdtem el a kezelést és nem tudom hogy elmúlik e.ha valakinek van vagy volt ilyen légyszi írjon hogy mennyi időbe telik amég elmúlik ha elmúlik eggyáltalán
2009. szept. 4. 10:12

Nekem a következő a problémám.

Tegnap vettem észre wczés közben, hogy érzékenyebb a nemi szervem. Otthon nézegettem magam, és akkor láttam, hogy a csiklóm kis része be van dagadva, érintésre érzékeny. Nem tudom mi lehet. Ilyen még nem volt...

2009. szept. 1. 19:24
Véleményt várnék, írjatok!
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook