Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nemi erőszak, mi a véleményetek? fórum

Nemi erőszak, mi a véleményetek? (beszélgetős fórum)


1 2 3
33. Zsuzsa88 (válaszként erre: 1. - F852ffafeb)
2011. szept. 6. 16:02

Bár az erőszaktevő férfiak mind azzal akarják kihúzni magukat, amiket te magad is leírtál, ez nem így van. Ismerek én is 1 lányt, aki 7. vagy 8. osztályba járt, elöl deszka, hátul léc volt, nem volt rajta semmi nőies, az arca is csúnyácska. Bazi nagy iskolatáskával ment haza a suliból 1 késő őszi este, mikor már besötétedett. Nem volt rajta semmi kihívó. Mégis megerőszakolták az otthonától 2 utcányira. Nem mert elmenni a rendőrségre, rettegett. De ha feljelentette volna, az a gané dög is biztos az általad leírt szövegeket mondta volna.


Más az, ha vlmi kislány a nagyoktól ellesve, "TV-ből öltözködik", mert azt látja szépnek, műhaja van, kitömött melltartója, alig szoknyában úgy riszálják magukat az utcán, hogy majd' kitörik a lábuk. És 1edül járnak szórakozni. Annyi ilyet látok az utcán. Kis szomszédaim, környező utcákból, így járnak hétvégenként az életbe. Mikor megyek dolgozni vagy jövök munkáról, és látom őket, rájuk sem ismerek. 16 évesen úgy öltöznek, mint vlmi prostik. Aki ennyire "hangosan" kihívó, azon már nem csodálkozok, ha 1-1 pasi megelégeli. Anyum tinikorom óta mondogatja, hogy úgy öltözz, amit szeretnél, hogy gondoljanak rólad az emberek.

2011. szept. 6. 15:53
Ha vlki nemi erőszakot követ el (ami ugye férfiakra jellemzőbb, mint nőkre), ha én lennék a bíró, bár legszívesebben azt kiabálnám tárgyalásokon, hogy a farkánál fogva felakasztani!!, de a börtönbüntetés mellett kasztrálást rendelnék el... Majd gondolkodnak a tesztoszteronnal túltermelődött férfiak. Talán elrettentő hatása is lenne.
31. Kern (válaszként erre: 30. - E1b71cc500)
2011. szept. 5. 16:47

Nem is rossz gondolat! A bűnismétlés veszélye ezzel nullára redukálódna :-)


Más kérdés, hogy (teljes egészében fenntartva a 27. hozzászólásomban leírt véleményemet) ha végül mégis kiderülne az "átoperált" támadó ártatlansága, a rehabilitáció már lehetetlen...

2008. dec. 9. 10:31
Levágnám a f....t!
2008. dec. 8. 22:27

Utàlom az erôszakot! különösen ha velem szemben követik el.:-)

De szôrnyûnek tartom, ha fiatalokon nemi erôszakot kôvetnek el, mert ôket egy életre megfoszthatja a szexualitàsuk élvezetétôl.

Ennél nagyobb bûn csak az emberôlés, vagy egy szerelmeskedésre vàgyo kielégitetlenûl hagyàsa...

2008. dec. 8. 13:20
Ez azért megbocsáthatatlan bűn , mert akivel történik, abban olyan mély és maradandó lelki kárt okoz, amit a megszenvedője egy életen át hordoz!
27. Kern
2008. dec. 8. 13:17

A nemi erőszakot a leghatározottabban, egyértelműen és véglegesen elutasítom. Szigorúan büntetik szerencsére, de én még keményebb lennék az elkövetőkkel szemben.

Azzal tetézném büntetésüket, hogy hivatalosan is átsorolnám őket a kártékony állat kategóriába.

:-I

26. Bluelake (válaszként erre: 1. - F852ffafeb)
2008. nov. 24. 21:20
Én is így érzek... Tudom, hogy nem én tehetek róla, de vhogy mégis bűntudat van bennem. Nem is bűntudat, csak legmélyen érzem, hogy talán megakadályozhattam volna, csak sokkot kaptam és én tehetek róla, hogy nem úsztam meg... Bár ez rossz szó, mivel fürdőben történt:S:S:S:S:S
25. Ancika (válaszként erre: 17. - 3e0ba54fb8)
2008. nov. 19. 09:11
ezt már megtapasztaltuk az előzöekben is!
24. 6c5f346e46 (válaszként erre: 1. - F852ffafeb)
2008. nov. 18. 20:26

sajnálom,ami veled megtörtént,ez miatt ne hibáztasd magad,ocsmány dolog volt,akárki is tette,de nem te voltál a hibás biztosan...

egyszer voltam én is a közelében,a saját pasim akarta megtenni,de sikerült el löknöm és akkor észbekapott,hogy mit akart tenni,szörnyű volt...remélem egyszer sikerül rajta túl lépned...de ettől még biztosan nem vagy rosszabb,mint más...hidd el...fel a fejjel...

meezy

2008. nov. 18. 20:18
Nagyon szómórú,hogy ilyen brutális emberek járkálnak szabadon az utcán!
22. winny (válaszként erre: 20. - 0c97fbb607)
2008. nov. 18. 13:43

Az lehet,hogy embernek látszanak.

De én ragaszkodom a minősítéshez.

2008. nov. 18. 13:30
Szerintem az erőszak gyanuját alaposan bizonyitékokkal kell alátámaszni,nehogy kiderüljön pl.hogy az erőszak mégsem volt erőszak.
20. 0c97fbb607 (válaszként erre: 19. - Winny)
2008. nov. 18. 13:20
A férgek is csak emberek,ettől még rosszul döntöttek egy adott helyzetben,vagy többen....
19. winny
2008. nov. 18. 12:39

Sziasztok.

Nem értem,hogy miért az áldozatnak van bűntudata.

Ezek az embernek nem nevezhető férgek meg élik a világukat.

Sajnos a legtöbb esetben férfiak foglalkoznak az üggyel rendőrség ügyészség és a bíró is.

A napokban láttam egy filmet:Idegennel élek" Mennyi tortúra után tudta a nő bizonyítani az igazát.

Megtörtént eseményből készült a film.

99 év börtönre itélték a férget Amerika!

18. 0c97fbb607 (válaszként erre: 16. - 5796fb1dbf)
2008. nov. 18. 12:30

Már megbocsáss ,azt hittem tapasztalatból gondolod így:))

Ha nem,akkor honnan tudod,hogy egy "nemi erőszakot" élvez bármelyik nő is?

Az erőszak az ,az a fogalom ,amikor testi fölénnyel,fenyegetőleg hat egy másik ember ,a gyengébbikre.Nemi erőszak pedig az ,amikor evvel az erőszakos ,félelmet keltő fölénnyel eléri azt,hogy nemi kontaktusba keveredjen a gyengébbik személlyel.

Igazad van,nagyon izgató lehet.

17. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 16. - 5796fb1dbf)
2008. nov. 18. 12:30

Hány megerőszakolt nő mesélte neked, hogy azonnal elkérte az elkövető telefonszámát, mert olyan isteni volt, hogy szívesen megismételné?


Ki mint él, úgy ítél? Hmmmmmm, némely hozzászólásod alapján érdekesen élhetsz :)

16. 5796fb1dbf (válaszként erre: 15. - 0c97fbb607)
2008. nov. 18. 12:26
Nem azt mondtam, hogy én élvezem. Különben ki mint él, úgy ítél. Biztos több közöd van hozzá mint nekem.
15. 0c97fbb607 (válaszként erre: 13. - 5796fb1dbf)
2008. nov. 18. 12:15

Naná!:DDD

Gondolom neked is van otthon pár bőrszerkód szegecsekkel kiverve és ostor ,meg effélék és kedvenc tárgyad a kötél és a bilincs, és szívesen sikítod ,hogy NEEEEEEEEEEEEEEEEEE

14. 52d67c6df3 (válaszként erre: 13. - 5796fb1dbf)
2008. nov. 18. 12:11
Ezt ugye nem írod komolyan!!!
2008. nov. 18. 12:08
Némelyik nő élvezi.
2008. aug. 28. 15:16
Jah és még csak annyit, hogy ez hülyeség hogy jogi herce-hurca stb, mert ez az ember még tuti, más lányokkal is megtenné, ha a ti lányotokkal történne meg, nemhogy feljelentenétek, de szívetek szerint meg is ölnétek, ebben biztos vagyok. Ergo nem lehet mindig elbújni, oké, hogy a történteken nem lehet segíteni, de meg lehet akadályozni, hogy ilyen emberek odakinn szabadon császkáljanak az utcán. Gondolkoztam rajta, hogy odaírjam-e a férfi elé, hogy mellesleg 'afrikai' , mert így ilyen gyűlölködéshez vezethet a dolog, de elég sokat ismertem akkoriban, és őszintén szólva a tapasztalataim alapján nincs túl jó véleményem róluk. (tisztelet a kivételnek).
2008. aug. 28. 15:09
Engem 15 évesen megerőszakolt egy afrikai férfi, és a többi haverja meg ahelyett hogy segített volna inkább felhangosították a zenét, hogy senki ne hallja a szomszédban. Utána meg féltem otthon vagy bárkinek elmesélni, szóval boldogan éli életét tovább valami másik országban. Ez kb csak a jéghegy csúcsa,de szóval javaslom mindenkinek, akivel ilyen történik, hogy mindenképp hívja a rendőrséget, mert ha nem teszi egy életen át fogja bánni. Én akkor 15 évesen nem így láttam, de most már biztos ezt tenném.
2008. júl. 15. 10:17
Undorító dolognak tartom, amikor valaki veszi a bátorságot és egy ártatlan nőt megerőszakol. Azért, mert ő erkölcsileg romlott, másnak okoz lelki szenvedést.
2008. márc. 20. 18:09

Sziasztok!

Egy másik topikba leirtam, hogy engem megtámadott valaki de nemi erőszak nem történt.

Sajnos én nem tudom, hogy kivolt. Sajnos nem láttam az arcát. De ha tudnám, hogy ki tette akkor bizony megkeresném ha kell személyesen. Igaz már több mint 10 év eltelt azóta és sajnálom, hogy akkor nekem senki nem segitett. A szüleim sem tudták mert tudtam, hogy nem számithatok rájuk...sőt.

A lényeg, hogy ha akkor engem valaki kézen fog és elvisz a rendőrségre és legalább a feljelntést megteszem, akkor talán most ennyi év után is tudnék kezdeni valamit.

Hisz most már nem thehetek semmit. Még nekem kéne bizonyitanom, hogy velem ilyen akkor megtörtént.

Pedig még az is megfordúlt a fejembe, hogy felfogadok valakit hogy megtalálja. Úgy érzem, hogy addig nem nyugszom meg amig nem láthatom meg azt az embert. szivem szerint felkeresném és megkérdezném miért tette? Odaállnék elé és a szemébe néznék és közölném vele hogy én voltam akit 10 éve ájúlásig utött rugott.

Pedig félek az eberektől ezekután. Félek hogy valaki megint megtámad. De akkor is megkekresném, mert úgy érzem ez segitene nekem.

2008. márc. 19. 21:26

Ne haragudjatok lányok, de nem értek egyet veletek. Hatalmas trauma átélni, és elfelejteni sem lehet, ez mind igaz. De! Ha elhallgatod, nem jelented fel, soha nem fogja abbahagyni! Újra megtörténhet, veled, velem, vagy bárki mással, aki rosszkor van rossz helyen!


A megtörténteket megváltoztatni nem lehet, de meg kell próbálni megakadályozni azt, hogy a jövőben ne tehesse meg újra senkivel!


Ha megerőszakoltak, akkor te áldozat vagy, és nem hibás. Nem te idézted elő! Aki mást mond neked, az nem érdemes arra, hogy pazarold rá a figyelmedet, és sajnos ezzel a hozzáállással azokat a férfiakat segíti, akik erőszakoskodnak.


Zsó, te nem vagy hibás!

7. puma75 (válaszként erre: 5. - Cfc411cdd4)
2008. márc. 19. 11:04
Ez igy van egyetértek veled.csak sajnos sokkan vannak akik félnek.
6. 9c8432d068 (válaszként erre: 5. - Cfc411cdd4)
2008. márc. 18. 17:12

Hasonló véleményen vagyok én is.

A megtörténten segíteni már nem lehet,elfelejteni sem. Ez egy nagy lelki trauma.

Ha feljelented az illetőt,lehet,magadnak teszel rosszat,gondolok itt bosszúra,stb....

2008. márc. 14. 11:35
Engem igazából nem érdekel, hogy börtönbe kerüljön. Ha egy nő nem jelenti fel a tettest, az szerintem nem gyengeség, hanem önvédelem. Épp elég átélni, és nem hinném, hogy muszáj volna vállalni a jogi hercehurcát. Így is végigkísér egy életet, nem kell, hogy egy ország tudjon róla.
2008. márc. 14. 07:57
Az erőszak büntetendő csak nem mindíg derül ki.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook