Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nem vagyok átlagos! fórum

Nem vagyok átlagos! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
339. ab4b6bc17d (válaszként erre: 337. - Enifed)
2010. febr. 5. 12:53
Dehogyisnem! Hisz te vagy a fórumindító, csak a szívemből szóltál az elején, talán ezért is tudok azonosulni. Meg hát Rákocska vagyok... mi olyan érzékeny nép vagyunk.)
338. 86831df454 (válaszként erre: 337. - Enifed)
2010. febr. 5. 11:23
Akkor gyorsan nyiss egy új fórumot! TIPP: otthon ülök uncsi vagyok:)
337. enifed (válaszként erre: 335. - Ab4b6bc17d)
2010. febr. 4. 20:21
Köszönöm! Röviden, igen! _Nem is kellek én ide, te megmondod helyettem is!
336. vapi (válaszként erre: 335. - Ab4b6bc17d)
2010. febr. 4. 14:51
Jajajajaja!!
335. ab4b6bc17d (válaszként erre: 330. - NAZARET)
2010. febr. 4. 08:20
Nem, szerintem úgy értette, hogy az átlagos, normális testalkatú lányoktól különbözik, mert nem az a fő életcélja most már, hogy mindenáron lefogyjon. Ez még nem jelenti azt, hogy nem figyel oda magára. Sőt, szerintem, most a szó igaz értelmében több ideje jut magára, ahellyett, hogy a kalóriákat számolgatná, inkább megpróbál egészségesebben élni, de nem azzal tölti a napjait, hogy a súlya miatt kesereg, hanem a többletsúlyával együtt kezdi élvezni az életet.) ezt jólmegaszontam!:)
334. 86831df454 (válaszként erre: 326. - NAZARET)
2010. febr. 3. 16:44
hihihi........ez jó!
333. buschne
2010. febr. 3. 16:35
Ezt én nem értem. Megmagyaráznátok? Köszi
332. puritan
2010. febr. 3. 16:29

:)

örülök, hogy más is máshogy látja, nem csak én

331. IßyOO7 (válaszként erre: 330. - NAZARET)
2010. febr. 3. 15:14
Pontosan!!! ;)Nekem ez jött le az eddigiekből..
330. NAZARET (válaszként erre: 329. - Ab4b6bc17d)
2010. febr. 3. 15:10
akkor a topikindító, azért nem átlagos, mert ÁTLAGOS?
329. ab4b6bc17d (válaszként erre: 328. - NAZARET)
2010. febr. 3. 15:02
Tudom. Ezért írtam, hogy idővel lehet, hogy én is rászánom magam egy hasplasztikára a kötényhasam miatt.
328. NAZARET (válaszként erre: 327. - Ab4b6bc17d)
2010. febr. 3. 14:38
nem a súllyal van a baj, hanem a kinyúlt bőrrel!én annyi hasizmot csináltam redszresen, hogy belegebedtem. 15 évig jártam kis megszakításokkal eddzésre, legalább heti kétszer. a kinyúlt bőrt nem lehet letornázni! ez van!
327. ab4b6bc17d (válaszként erre: 326. - NAZARET)
2010. febr. 3. 14:34
Ez olyan dolog, hogy ha meglesz a második babánk (kettőt terveztünk), akkor idővel lehet, hogy én is elgondolkodom egy hasplasztikán, de csak azon! :) addig viszont inkább edzek és próbálok egészségesen enni. Ugyanolyan már sosem leszek, a testem sem lesz már tini, de egyszer csak sikerül újra elérni az egészséges súly intervallumomat.
326. NAZARET (válaszként erre: 1. - Enifed)
2010. febr. 3. 14:01

én csak most keveredten ide! DE........

kissé más a véleményem. te szerintem tipikus Kismama újság-on nevelkedett nő vagy! mellesleg:))a fotóin szerplő kismamák és anyák ennek pont ellent mondanak!

én nem kettőt, hanem négyet szültem. mégis az a véleményem, hogy amit, ki lehet hozni magunkból, azt ki is kell. időm ,neken sincs több, csak lehet, hogy kreatívabb vagyok. elfogadom magam, de nem törődök bele, abba, amin lehet váltottatni. 8 nap múlva meg fogom csináltatni a hasamat, és nem millióért. addig kerestem ,amíg sikerült egy majdnem ingyenes, de nagyon jó megoldást keresni a plasztikára. nem ezzel a kinyúlt bőrrel születtem! nem is akarok így élni, még negyven évig, ha lehet! a szilikonban is van természetes megoldás, és az orvosok is jobban szeretik ezt megalkotni, mint a gumilabdát. ez nincs nekem, de ha neked sincs, honnan tudod, hogy milyen hozzábújni?

325. buschne (válaszként erre: 324. - B.Annamária)
2010. febr. 3. 13:18
Nem rontotta el senki, csak sokan megírták a saját véleményüket. Hisz bárkinek lehet, nem?
324. B.Annamária (válaszként erre: 309. - Ab4b6bc17d)
2010. febr. 3. 11:57

Ismerős amit írtál csak én nem részleteztem ennyire

de köszönöm,hogy neked is hasonló a véleményed és nagyon sajnálom,hogy tényleg elrontották ezt a jó ki fórumot.Nekem tetszett.

323. enifed
2010. febr. 2. 19:17

Sziasztok!

Azt hiszem, aki akarta, végül megértette, mit akartam. Az nem baj, ha nem hisznek nekem, mert nem vagyok próféta, hogy bennem hinni kellene. arra ott vagyok én! Mindössze végre sok idő után örömöm lelem magamban, végre én irányítom a sorsom, és ide a testem is beletartozik. Persze odafigyelek, hogy egészséges legyek, de nem rettegek minden falattól. Nem tudom... Az is lehet, hogy egyszer (nagyon sokára) fogyni szeretnék, ezt nem tudhatom! Akkor majd indítok egy fogyókúrás fórumot, naplót "Megadom magam: átlagos akarok lenni címmel" ! :) De most, kösz, jól vagyok, a kalóriákat nem számolom, boldog vagyok! köszönöm a megerősítést és a kritikát is, bár nem mindegyik volt építő szándékú! Üdv mindenkinek, megyek a családhoz pihenni, mert nekem még édes a dolgozó nők fáradtsága, én idióta még ezt is élvezem! :D

322. Kis Cidri (válaszként erre: 320. - Puritan)
2010. febr. 2. 10:03

Hááát mindenki magából indul ki!

- Miért állítana mást, mint amit érez?

321. spinneli (válaszként erre: 320. - Puritan)
2010. febr. 1. 20:53
miért nem hiszed el?
320. puritan (válaszként erre: 318. - Enifed)
2010. febr. 1. 17:10

Rendben. Megteheted, hogy azt állítod, hogy jól érzed magad, én pedig megtehetem, hogy ezt nem hiszem el.

Nem minősítem Kelemen Annát és a túlsúlyosakat, értsd ezalatt: nem indítok topicot azzal a címszóval, hogy mennyire nem akarok úgy kinézni, mint ők és mennyire gáz minden, ami azzal van összefüggésben, hogy úgy néznek ki, ahogy.

A belső harmónia jegyében nem fintorgunk sem szilikonon, sem 40 kilós deszkákon, hiszen az ilyesmi nem billent ki belőle.

Bocsánat, ha ez kioktatónak tűnt, nem ez volt a szándékom. Olvastam egyéb dolgaidat is, ezért bosszantani semmiképpen nem szeretnélek, kitartást és erőt az új munkádhoz és a többi változáshoz.

319. buschne (válaszként erre: 318. - Enifed)
2010. febr. 1. 17:06
Szerintem sem kéne veszekednünk. Ellenben én is tisztáznám magam. Én nem írtam olyat, hogy bármiben is Istennő lennék, a kosztümöt arra írtam, hogy Te fölveszed a cicikidobós rucit, erre írtam, hogy én kosztümben is csinos vagyok-állítólag. Egyébként tényleg sosem járok gyorsétterembe, de ez tök mindegy, ez csak azért van, mert nem is szeretem. A hamburger nem konkrétum akart lenni, de tényleg mindegy, én is azt mondom, mindenkinek szíve-joga hogy hogyan éli az életét. Megértettem, mit akarsz, és Te megértettél engem? Ne hagyjátok abba a fórumozást. Bocsi, mennem kell, megyünk a gyerkőcökkel korizni. Sajnálom, ha megbántottalak.
318. enifed
2010. febr. 1. 16:49

na szia, Mindenkinek!

Először is: nem fogom ismételgetni magam, azt hiszem már elmondtam amit akartam, de van egy-két megjegyzésem!

1. vapi, kisanna és BREDAMAZON mindent elmondott amit én is szerettem volna! Köszönet érte! Pusz!

2. Ki a jó ég mondta, h csak két véglet van? Én nem!

3. Drága buschne! Én inkább ide írok neked, nem privibe! Nagyon örülök, hogy kiskosztümben is Istennő vagy, nos én ruha nélkül Vadmacska! :D

Abban teljesen igazad van, hogy nem az a barát, aki úgymond "bólogatójános", de szerintem az sem, aki nem tudja/akarja elfogadni a másikat, nem hajlandó meghallgatni, vagy csak nem figyel arra, amit mond! Volt néhány éve egy nagyon jó barátnőm, én akkoriban a csinik táborát gyarapítottam, az ő súlya duplája volt az enyémnek! szerettem, elfogadtam, nem nyaggattam, nem szóltam le! Láttam, mennyit eszik, a felét, mint én, együtt futottunk, úsztunk, bringáztunk! De sosem, azért, mert ő le akart volna fogyni, csak mert jól esett!

4. Ki mondta, hogy hamburgerrel tömöm magam, meg a gyerekeket? És a kóla helyett mi teát iszunk, meg frissen facsartat! Ez sarkítás volt buschne kedves! Persze, hogy meglátogatjuk néha a gyorséttermet, ki nem? Aki tagadja, hazudik!

5. és végül puritan! Ha valóban meg akartad volna érteni azt amit írtam, nem hiszem, h vitáznánk! Szerintem sem a külső a fontos, annyit szajkóztam már a kiegyensúlyozottságot, hagy ne tegyem! _Ha kötekedni akarnék:A 316-os hsz-edben ellentmondásba keveredtél! igenis itt minősítetted Kelemen Annát és a túlsúlyosokat!

6. Egyébként pozitív fórumot szerettem volna, ahol egymást segítjük, kár, hogy ezt csináltátok belőle! GRATULÁLOK HOZZÁ!

2010. febr. 1. 13:12

Én sem voltam átlegos a magam 45 kilójával..mondhatni hálni járt belém a lélek.

Mindenkinek más okoz problémát. Én nem éreztem magam jól, de tettem róla, hogy feltornázzam magam 53 kilógig. Most jól érzem magam a bőrömben.

316. puritan (válaszként erre: 315. - Vapi)
2010. febr. 1. 11:57
Szerintem sem erről szól az élet. Az a baj, hogy a topicindító és akik "vele egy követ fújnak" mintha azt gondolnák, csak két véglet van, sovány és kövér. Az újságokban szereplő lányok ugyanúgy retusálva vannak photoshoppal, mint az a duci modell, akinek a fotóit belinkeltétek ide. Fikarcnyit sem számít a külső önmagában, kár is ezekről beszélni. Mégis azt gondolom, keserű felhangja van az indító hozzászólásnak, öngúnnyal, cinizmussal, lemondással tele. Ha valaki jól érzi magát és nem szeretne valamilyen lenne, nem szólja le azt a valamilyenséget, ahová nem szeretne tartozni, hiszen számára érdektelen. Eszembe nem jutna Kelemen Annát minősíteni, hiszen nem szeretnék agyonplasztikázott, műnő külsővel élni és eszembe nem jut leszólni a 20-25 kiló súlyfelesleggel élőket sem. Akinek úgy jó ahogy van, az nem piszkál másokat szerintem. Kicsit ki kellene mozdulni abból szemellenzős nézépontból, hogy a csak a kövérség létezik és annak reciproka.
315. vapi
2010. febr. 1. 11:18

Nagyon sok pasi megbámulja azokat a nőket, akik napi több órát foglalkoznak magukkal(talán szerencsések egy kicsit ezért),torna, jó cuccok, jó krémek, szoli, műköröm, fodrász, stb....

Persze! Kívánatosak, szépek, odafigyelnek magukra, csak light kajákat esznek-isznak, szóval minden egyben van. Tényleg csinik,meg minden. Akik az újságok oldalairól integetnek vissza, akikért veszik az újságokat.....mind szép és jó...


De nem biztos, hogy az a pasi, aki az újságban megnézi az ilyen csajt, az el is venné feleségül...

És ez a lényeg!!!!!!!

Én nem ismerek olyan duci csajt, akinek ne lenne párja...de olyan vékonyat már igen, aki sajna csak nehezen tartja meg a pasit...ez nem az alaktól függ.

Ha valakit feleségül vesz a párja, akkor azt nem azért teszi, mert nincs narancsbőre, vagy mert lapos a hasa.....HANEM MERT SZERETI!!!

És ehhez a testsúlynak semmi köze!


Szerintem...

2010. febr. 1. 09:16

Én sem értem minek ezen vitatkozni, és egyes embereknek miért jó azt hinni hogy aki kövér, sokat eszik, egészségtelenül él, nem mozog stb....És még párt sem talál.

Mint ahogy a sovány embereknél is a legtöbbnek alkati baja van, így a kövéreknek is lehet.Mi van akkor ha mozog ugyanannyit mint a sovány, és kevesebbet is eszik,mégis hízik?

Amúgy meg több sovány küszködik komplexussal mint kövér.

313. ab4b6bc17d (válaszként erre: 311. - 0d56c4c6dc)
2010. febr. 1. 08:10

Fura, hogy tényleg vitába ment át, pedig Ednif nem az egészségtelen életmód mellett foglalt álláspontot szerintem, hanem amellett, hogy végre valahára jól érzi magát a bőrében az állandó fogyókúrák nélkül is.

Aki még nem volt duckó, nem tudja elképzelni, hogy milyen nehéz lefogyni és igenis sok olyan ember van, aki nem tehet a kövérségéről (teszem azt valamilyen hormonbetegsége van), egész életében fogyózik, de csak kevés súlytól sikerül megszabadulnia. Egyik barátnőm ilyen; de attól még ő is ember.

Az tény, hogy az egészségnek nem tesz jót a többletsúly, de ugyanígy egy vékony embernek sem a dohányzás. Káros dolog mind a kettő, de ha valaki duckón is megtalálja önmagát ne akarjátok már rögtön elvenni a jókedvét. Elvégre pont az fogja meghozni szerintem a bizonyítási vágyát, hogy igenis fogyni fogok önmagamért, az egészségemért, a gyermekemért.

2010. febr. 1. 06:56

Én a Norbira szeretek tornázni nekem ő jön be.

Réka nagyon műnő nem tzetszik és nem azért mert izmos és vékony.

2010. febr. 1. 06:54

Jó reggelt.

nem is értem min folyik itt a vita???

Azért mert jól érzi valaki magát a bőrébe?? És elege lett a folyamatos fogyókból és lazán akar élni fogyókűrás idegbaj nélkül??

Aki vékony az meg azért boldog és én örülök neki hogy vékony és nem lesz beteg legalábbis a kövéárségtől nem.

Még jó hogy nem vagyunk egyformák! Mi lenne azokkal apasikkal akik a duci nőket szeretik??

Az én párom is igy szeret ahogy vagyok sőt ha fogyok rámszól hogy nehogymár gebe legyek mit fog akkor majd rajtam.

De mások szerint meg gusztustalan ha valakin van felesleg.

De ez igy van jól.

nem is értem ilynen miért kell vitázni??????

310. ab4b6bc17d (válaszként erre: 121. - Gagababi)
2010. jan. 31. 22:33
Ha választani lehet, én Alexandrára szavaznék. Neki nőiesebb a teste és valahogy természetesebb is :)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook