Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nem vagyok átlagos! fórum

Nem vagyok átlagos! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
9. 0ef5da02f3 (válaszként erre: 1. - Enifed)
2010. jan. 30. 19:33
Miért szól minden a fogyiról?Mert a nők sosem elégedettek magukkal...Persze azért van kivétel.
8. Adrika79 (válaszként erre: 1. - Enifed)
2010. jan. 30. 19:31

Szia!

Nekem nagyon tetszett a leírt gondolatod, és nagyon örülök, hogy elégedett vagy önmagaddal.

Követendő példát mutatsz ezzel a cikkel remélem. :)

2010. jan. 30. 19:31
A lányom szerint a legjobb dolog a világon a puha hasamhoz hozzábujni. belefurni a fejét. Hát ha lapos lenne a hasam ezt nem tudná mondani nemigaz??
6. Aysel (válaszként erre: 2. - A6d5a14c21)
2010. jan. 30. 19:31
A férfiaktól ez csak duma. Igenis szeretik a molett nőket! Csak nem hangoztatják,mert nem divat!
2010. jan. 30. 19:30
Ez nagyon tetszik!!! :D :D :D
4. Robi-Tina (válaszként erre: 2. - A6d5a14c21)
2010. jan. 30. 19:27
Igen, sajnos a férfiak...:( ők már csak ilyenek
3. Robi-Tina (válaszként erre: 1. - Enifed)
2010. jan. 30. 19:27

Teljesen igazad van! Bár én kis vékony és még fiatalka vagyok, de szeretnék én is így gondolkodni ha esetleg majd szülök pár gyereket! Hisz minek sanyargassuk magunkat ha jól érezzük magunkat úgy ahogy vagyunk!:)

Helyesen gondolkodsz!:)

2. a6d5a14c21 (válaszként erre: 1. - Enifed)
2010. jan. 30. 19:27
Mert a férfiak nagy részének nem ez tetszik.Ha ez tetszene,mi is könnyebben tudnánk elfogadni magunkat...
2010. jan. 30. 19:23

Nem vagyok 40 kilós elől szilikon hátul meg izé, ja megint szilikon? NEM!!!! Én természetesen is szép vagyok! Mind a 83 kilóm! Az arcbőröm baba, hála neked La roche posay! A vállam és a dekoltázsom párját ritkítja!

A cicm olyan, mint egy anyának, aki szült és egyet kevésbé, egyet nagyon is etetett természetes módon. Nem szilikon ütközők, amiről lepattan a puszi, hanem az, amihez jó hozzábújni! A gyerekeim és az apjuk szerint is! Na azért a 7 éves már nem bújik túl közel:). Az a rettegett HAS! Igen, nagy betűkkel, mert nagy! A kerülete akkora, hogy más sokkal kisebbel is heves, tudatos bulémiába, anerixia nervosába kezd, na én nem! Teccik tudni, nekem a gyerekeim abban a házikóban laktak és meg látszik rajta! A házon is autón is látszik, ha használták, nem?! A hasamtól lejjebb, AZ fergeteges örömet tud okozni, mind a páromnak, mind nekem!

Na jó, a combjaim kicsit dörzsölik egymást, na és? Harisnya!!!!!!

A vádlim az olyan vékony, hogy ha csak azt látnátok, tuti azt hinnétek, nem vagyok több 50 kilótól! Egyedül a jobbon lévő visszér árulkodik róla, hogy ez a nő cipelt már gyereket! Szóval NŐ vagyok! És amiért nem vagyok átlagos kis deszka, sokakat sért, hogy így is JÓ NŐNEK tartom magam és tartanak sokan! Szerintem így kellene! Nem vagyok antifitnesz guru, de megmondanám Béres Szandikának, hogy ha nekem is annyi időm lenne, mint neki..... De nem ez a lényeg! Norbit nem bántjuk, mert amikor akartam, kizárólag az ő módszerével tudtam annyit lefogyni, amennyit akartam! Már nem akarok! Mert NŐ vagyok! Nagy betűkkel, és szeretem magam, így, ahogy vagyok, pedig 60 kilósan utáltam magam! Miért mindig minden a fogyókúráról szól? Miért nem fogadjátok el magatokat, lányok?

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook