Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem tudok, sőt képtelen vagyok veszíteni. fórum

Nem tudok, sőt képtelen vagyok veszíteni. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

17. Nikice (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 29. 08:15
Hát igen, így azért más a sztori… ez tök érthető.
16. alinka01 (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 28. 17:46
Akkor nincs is semmi baj az értékrendeddel, a hozzáállásoddal! Más a vesztés, mint megalázottnak lenni, mégha abból vesztés is adódhat, nem az a helyzet lényege.
dec. 28. 13:09
Nem a játékokra értettem a vesztést, engem aztán nem érdekel az se ha bukom a tippmixet, maximum bosszant. De az, ha kib..nak velem és megalázó helyzetbe hoznak, azt nem tudom elviselni.
14. 55Judit (válaszként erre: 10. - Nikice)
dec. 28. 07:20
Köszönöm!
dec. 28. 07:17

láttam már ilyet. gyerekes és röhejes


közös társasnál az illető állandóan változtatta a szabályokat, mindig a maga javára. és esküszöm a végén nem értette miért nem játszuk végig és hagyjuk ott


ezt gyerekként meg kell tanulni ha emberekkel akarsz együtt élni

dec. 28. 06:43
A párom se! Bármivel játszunk képtelen elfogadni, ha veszít. Egy egyke hülyegyerek azért…😄
dec. 28. 05:19
ilyen nincs egyszeruen,hogy vki mindig csak gyoz!az elet nem ilyen!
10. Nikice (válaszként erre: 9. - 55Judit)
dec. 27. 20:12
Ez komoly csata, de kívánom, hogy ezúttal tutira Te nyerj!
dec. 27. 15:11

Jó neked!

Nekem könnyen megy. Sőt sokszor igencsak pedálozni kell azért hogy ne álljak vesztésre. Most is azt csinálom. Az egészségem megtartásáért küzdök ezerrel.😀

dec. 27. 15:03
Nem baj. Majd megtanulsz. Egyébként nem is hiszem, hogy eddig sosem volt, hogy veszítettél! Ez még a gyermekkori játékokban is előfordul.
7. Myra
dec. 27. 13:23
Én sem.
6. unom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 27. 13:23
Én sajnos tudok, csak piszkosul utálok.
dec. 27. 13:00
Vannak (sajnos) kivédhetetlen veszteségek is. Majd ha valami olyasmi jön veled szembe, akkor nyilván változni fog a mostani felfogásod.
4. zolb
dec. 27. 12:24
Veszíteni én sem szoktam. Vagy nyerek, vagy tanulok.
3. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 27. 12:19
Hajjaj!
dec. 27. 10:37
Nem igazán jó ez, mert az tuti, az egész életed nem szólhat a győzelemről, maximum megalkuvóvá válsz, és azt tudatosítod magadban, hogy mégis győztél.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook