Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nem tudok segíteni a fiamon, kudarcot vallottam mint anya.... fórum

Nem tudok segíteni a fiamon, kudarcot vallottam mint anya.... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3 4 5 6
15. K-né Zsóka (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 10. 13:53
Nincs veszve minden, ha kibírja, hogy csak hétvégén drogozik. Innen van visszaút, de szakember segítsége kellene.
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Napsugár8)
2023. ápr. 10. 13:52
Volt egy nagy szerelmi csalódása úgy 3 évvel ezelőtt.azóta nem bírni vele. pedig lennének lányok,mutatja is a fiam a beszélgetéseket,szép és okos kislányok.de mikor komolyra fordul akkor nem érdekli őket,inkább magába kínlódik itthon. elviselhetetlen fájdalom nekem. az apját hiába kérem nem segít semmiben.
13. Napsugár8 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 10. 13:49
Beszélj a debreceni proffal, beszélj a fiaddal. Próbálj meg ismét összehozni őket.
12. globus (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 10. 13:47
Addiktológiát keress a környéken, oda menjetek, ha hajlandó változtatni.
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Főnix3)
2023. ápr. 10. 13:45
2016-ban volt bent saját kérésére pszithiátrián. agyon nyugtatózták,de az alap betegséggel nem foglalkoztak így egy hét után haza hoztam. Debrecenben találtam egy professzort aki eltalálta egy gyógyszerrel és 1 évig tiszta volt. de azóta megint,ugyanúgy csinálja. azért bánt mert egy olyan kedves és szorgalmas és szeretni való gyermekről van szó hogy hihetetlen!
10. Napsugár8 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 10. 13:45

Úgy tudsz rajta segíteni, ha megérti, belátja, hogy orvoshoz kell fordulni, elvonóra kell mennie.

Ha erre önként nem hajlandó, akkor beszélj te szakemberrel, és kérdezz rá, hogyan tudod elérni a fiadnál, hogy megtegye?

2023. ápr. 10. 13:39
Nagyon sajnálom!
8. Főnix3 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 10. 13:38
Hajlandó lenne orvoshoz menni?
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Főnix3)
2023. ápr. 10. 13:36
igen,beismeri és kéri a segítséget. de hiába próbálkozok.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Napsugár8)
2023. ápr. 10. 13:35
26 éves,dolgozik. sajnos nem ital hanem drog. de ez csak hétvégén amikor nem dolgozik,de akkor addig míg el nem ájul :( nem bírom már. olyan kedves és jó gyerek akár egy falat kenyér,de ha eljön a hétvége akkor mindennek vége. minden pénze erre megy.ez így van évek óta,nem tudok már mit tenni ellene. most csütörtök este óta csinálta,ma hajnalban aludt el,holnap megy dolgozni.csak ezért él. rettenetes átélni ezt nekem mint anya :(
5. Főnix3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 10. 13:31

Miért magad okolod?

Mióta van ebben az állapotban? Beismeri a fiad, hogy gondja van?

4. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 10. 13:30

Ital, vagy annál keményebb dolgok?

Valami olyan történt az életében, vagy "csak" a társaság? Milyen idős most a fiad?

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Timycat)
2023. ápr. 10. 13:12
Köszönöm! Elmondhatatlanul nehéz átélni anyaként,és tehetetlen vagyok. már mindent megpróbáltam,de semmi :(
2023. ápr. 10. 13:10

Én nem gondolom, hogy ez mindig a szülő kudarca, sőt. Fordítva sem igaz, hogy sokan azért nem szenvedélybetegek, mert a szülei annyira jól csinálták.


Kitartást! El sem tudom képzelni milyen nehéz lehet ☹️

Én csak remélni tudom, hogy sosem tapasztalom meg.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook