Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem tudok a szemébe nézni :( fórum

Nem tudok a szemébe nézni :( (beszélgetős fórum)


1 2
5. Miss Angel (válaszként erre: 3. - 2e6ac6ebc5)
2012. jún. 19. 10:43
Nekem más volt,én régen annyira szorongtam hogy egyáltalán nem bírtam az embereket és persze így a szemükbe nézni se,társaságba sem jártam,hiába szerettem volna.Sőt,ha mennem kellett valahova inkább a hosszabb útvonalat választottam,csak ne kelljen sok ember között lenni.Minél jobban erőltettem annál rosszabbul lettem,de hálistennek ez már a múlté...
4. Miss Angel (válaszként erre: 1. - 2e6ac6ebc5)
2012. jún. 19. 10:40
Ez csak társaságban jön elő,?mert ha nem akkor nézesd meg a szemeidet.de annak alapján amit leírsz,1értelmű,hogy pszichés okok állhatnak a háttérben....
3. 2e6ac6ebc5 (válaszként erre: 2. - Miss Angel)
2012. jún. 19. 10:38
neked volt ilyesmi?
2. Miss Angel (válaszként erre: 1. - 2e6ac6ebc5)
2012. jún. 19. 10:37
Szorongás kezdeti jelei.....
2012. jún. 19. 10:35
Nagyon furcsa dolgot vettem észre magamon már hónapok óta. Nem tudok mások szemébe nézni, vagy pislognom kell vagy elfordítom a fejem. Olyan mintha rá kéne fókuszálnom az illetőre. Ez lehet azért, mert sokat vagyok a gépnél és annak más a "rezgése", mint egy emberé? Nem tudom jól megfogalmazni, de nagyon kellemetlen. Van, hogy azért menekülök egy társaságból egy beszélgetésből ami egyébként érdekelne, mert tudok pislogás nélkül ránézni valakire vagy normálisan a szemébe nézni. Ha hirtelen helyzet van akkor nem jön elő. Nem tudok már lassan valakivel egy asztalnál elbeszélgetni :(
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook