Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nem tetszik ez a digitális napló, elveszi a gyerek örömét,... fórum

Nem tetszik ez a digitális napló, elveszi a gyerek örömét,... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Sirga)
2023. máj. 9. 21:32
Nem nekem tanul. Eddig csak vígasztalni kellett, nagyon jó a hozzáállása, céltudatos. Nyilván nem lesz mindig kitűnő, de most őt jobban zavarja egy négyes, mint engem.
2023. máj. 9. 11:36
Nekem ugyanúgy örömmel újságolja,email.ben később érkezik meg.
8. Sirga (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 9. 06:37
Cserébe egy rossz jegy esetén megnyugszik a szülő, mire a gyerek a szeme elé kerül. :D
7. sanyinak (válaszként erre: 6. - Myra)
2023. máj. 8. 21:17
A rögtön azért túlzás. Nem ilyen gyorsak a tanárok.
6. Myra
2023. máj. 8. 17:04
Szerintem meg sokkal jobb. Felelés, dolgozat javítás után rögtön látjuk mit produkált a gyerek.
2023. máj. 8. 14:20
Nekem meg jól jön, mert nem mondja ha jegyet kap :D
2023. máj. 8. 14:18
Nem értem a gondodat. Ha én veszem észre, megdicsérem a gyereket. Azért jó, mert látod, ha valami nem úgy megy, és tudsz segíteni
2023. máj. 8. 10:21

Nem értem a problémád.🤔🤨

Az én gyerkőcöm is lelkesen újságolja, olykor rám is ír- anya láttad?, jó jegyet kaptam! De ha én látom meg, tuti, hogy amikor szünete van írok neki, hogy gratulálok, ügyes volt.

Mi itt a gond?

Egy kis játék, egy kis kérdés: Valóban ötöst kaptál? Mutasd csak?!(Még akkor is ha láttad). Csak légy szülő.

2023. máj. 8. 09:19
Ne olvasd el csak este amit küldenek benne 🤷‍♀️

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook