Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem találom mostanában magamban a nőt. Valószínű azért,... fórum

Nem találom mostanában magamban a nőt. Valószínű azért,... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
febr. 3. 20:04
Hát nem megy. Látod. Én már nem változom. Ha 40 év viszontagságos élet nem tudott megváltoztatni, a következő 40 már biztos nem fog. 😒😔
febr. 3. 20:00
Az hagyján, hogy én nem változok, sokkal nagyobb probléma, hogy te sem.
febr. 3. 19:50
Te nem változol. Ugyanúgy tapadsz mint régen. Mivel tudnálak oh mond, lekaparni magamról?
febr. 3. 19:45
Ne is a nőt keresd magadba, hanem a férfit, úgy 16 cm mélyen.
febr. 3. 19:43
Szexelj, vegyél ékszereket, ruhákat. Akár koktél ruhákat, cipőket magassarkút. Ezek emelik az önbecsülésed hogy igazán megéld a NŐT.
29. semleges (válaszként erre: 8. - Libikóka)
febr. 1. 19:16
Én is így gondolom az első két mondatodat.
28. Channa* (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 1. 19:10

Én biztos nem;)

Bár, nem voltam sokszor szerelmes, hamar elkeltem:DDD


Ne legyen nünüke, de azért bankrabló se. Szerelmes úgy is lehet bárki, hogy közben tud gondolkodni is...

27. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 26. - Channa*)
febr. 1. 18:55
Dehogy is. :D Már semmi nem szól róla. Csak ez úgy bennem maradt. Egy sz*r ember volt. Úgy ment el hogy el se köszönt.. De mindig az ilyenekbe szeretnek bele a nők. Vagy csak én vagyok ilyen hülye?
26. Channa* (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 1. 18:42

Ez hülyeség.


Bár van barátnőm, de sosem babáztam, sportos voltam mindig és igen, inkább fiús sport a judó, mint lányos, de én ezt a sportot űztem. Sosem voltam sminkelős és tűsarkokon tipegő, és mindig azt gondolom magamról, hogy én egy fiús lány vagyok, de a fiúk/férfiak, azt mondják, hogy ezt teljesen rosszul látom, mert izzig-vérig nő vagyok és még szoknyát sem kell ehhez felvennem.


Nem értem, hogy veszett el belőled a nő. Azt sem értem, hogy kell ezt elképzelni.

Én lassan 57 éves leszek, és bár sokan már nem tartanak nőnek, pl. a fiatalabb nők:DDDD De a férfiak nem úgy néznek rám, mintha egy fiú lennék.


Valahogy rendet kell tenned az agyadba. Nem attól nő egy nő, hogy babázott vagy sem gyerek korában, és nem is attól, hogy balettozott...


Jaj, feljebb tekertem és látom, hogy ezeket azért írod, mert nem vesz észre egy szem pasi. Hát nem tudom... Ennyi idősen, már nem a diákszerelmet kellene hajkurászni, hanem egy olyan férfit keresni, aki téged akar és nem csak sóvárogsz utána...

25. srcrss (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 1. 18:38
A családunkban lenézik a nőket, a nőies tevékenységeket, a fiúgyerekeket/unokákat szeretik. Téged jobban bírtak volna, mint engem. 🙂
24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 23. - Srcrss)
febr. 1. 17:55
De írtam hogy pont ilyen nem vagyok. Még mindig a focira izgulok. Meg a whiskyre. Ez már nem fog változni.
23. srcrss (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 1. 17:51
Én nemigen írom senkinek, hogy pszichológus, csak legvégső esetben, ha kifogytam az ötletekből. Keress magadnak egy nőies hobbit, vedd körül magad nőcis holmikkal, színekkel, táncolj stb. 😉
22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - Srcrss)
febr. 1. 17:39
Nekem nem kellett felvenni, ez úgy jött magától. Meg mindig apámmal lógtam, focimeccs, kocsma :D szóval igazán választásom se volt. Ezt dobta a gép. ;)
21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Srcrss)
febr. 1. 17:37
Nem tudom. Nem hiszem. Csak régen nem gondolkodtam rajta. Vagy elég volt, nem akartam többet. De most ha belenézek a tükörbe egy idegen arc bámul vissza rám. Amivel nem igazán tudok mit kezdeni. Mint ha meghasadtam volna. Ilyenkor szoktátok írni hogy pszichológus. :D De lehet nem is annyira vészes. Lehet előbb-utóbb minden nő átéli ezt.
20. srcrss (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 1. 17:36
Én mindig nőies voltam. Fiúkkal is barátkoztam. Megpróbáltam felvenni a stílusukat, mert azt hittem, attól vagányabb leszek, de hamar rájöttem, hogy nem áll jól. 😄
19. Enissa (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 1. 17:27

Ha öreg, fiatal az arcodba bámul, és nem azért mert fülig maszatos vagy, akkor mi a gond.

Ha annyira zavar, hordj maszkot ,fésüld a szemedbe hajad.

Legyél nőcis önmagadért, mert az vagy. Ez mégcsak nem is korfüggő.

18. srcrss (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 1. 17:26
Ha eddig nem zavart, hogy nem vagy nőies, most miért zavar? Pasi-ügy?
17. l.luiselotte (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 1. 17:21

Én sem. Egy tizessel vagyok idősebb Nálad, kb fél éve kezdődött és nem tudom mire vélni. Addig kimondottam hiú voltam megjelenésre, frizurára, öltözékre, de már nem érdekel, terhemre van. ( munkám miatt illik normálisan divatosam megjelenni, ez sikerül, de nem élvezem ) A családi kapcsolatokat mindig többre becsültem, mint a párkapcsolatot. Ha valaki fel akar szedni , közeledik hozzám, vagy udvarolni akar, nemhogy büszkeséggel töltene el, hanem kimondottam feldühit. Sose voltam túlságosan nőies, családban is, munkahelyen is férfitöbbség volt egész életemben. Új dolgok érdekelnek ( egy bizonyos témában kutatás ), elégedett vagyok a sorsommal, csak nem értem mi okozhatta

ezt a változást, nem ismerek magamra.

Örülök, hogy kiírtad ezt a topicot.

febr. 1. 17:18
Csak ha szerelmes vagy van mellette valaki? Ezen múlik nőnek lenni? Vagy mi? 👀👀🤔🤔🤣🤣🤣🤣
febr. 1. 17:10
Van egy olyan mondás hogy ahol eltörtél ott leszel erős.. Hát ez nálam nem jött be. :/
14. libikóka (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 1. 16:31

Először is, nem küldtelek fodrászhoz,,arra utaltam hogy valami megújulás kellene talán,,

Igaz ,,ez mit sem számít ha valaki mástól függ hogy minek érzed magad.

13. K-né Zsóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 1. 16:30
A hozzászólásod szerint nem is igen kerested a nőt magadban, nem is érdekelt soha. Most miért? Amúgy nem csak a szerelmes, szeretett nők nőcisek. Bőven elég, ha elégedett vagy magaddal, az életeddel és máris megvan a kisugárzásod, ami miatt az arcodba bámulnak, utánad fordulnak.
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Krisztikrisz)
febr. 1. 16:18
Elmúltam mar 40. De ez mit befolyásol?
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Libikóka)
febr. 1. 16:18

Ezt nem értem. Melyik üti a másikat? Egy új frizura se lendítene rajtam sokat. Ebben tuti biztos vagyok.

Egy valaki mellett éreztem magam igazi nőnek, a világ legszerencsésebbjének, de ő nem akart engem. De ez már nagyon régen volt.

10. krisztikrisz (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 1. 16:17
Miért, hány éves vagy, 40?
febr. 1. 16:16

"Nem találom mostanában magamban a nőt."


Itt kezdődik! Szerintem ne külső megerősítéstől várd!

8. libikóka (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 1. 16:08

Az elején írtak,, eléggé ellent mondanak a végének.

Mert ha igaz az eleje, akkor nem igaz a vége.

Talán változás kell neked.

Van ez így,,valaki csak elmegy és dobat egy új frizurát,,más valami újba fog,,és még millió dolog lehet.

7. unom (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 1. 16:06
Miért kellene azzá válnod, aki nem vagy?
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Martini64)
febr. 1. 16:03

Nem erről van szó. Bár öregszem, az tény. Mindig is tetszettem a pasiknak. Belebámulnak az arcomba. Próbálják velem felvenni a szemkontaktust. Ami rohadt zavaró egy idő után. Fiatal, idős kivétel nélkül. De én mégse érzem magamban a nőt. Nehéz ezt megmagyarázni. Már kiskoromban is a fiúkkal játszottam többet, meg amúgy is sportos lány voltam aztán jobban érdekeltek az autók meg a tömegsportok mint a babák. Barátnőm se volt sok. Vagy ha volt is nem tudtam sokáig megtartani őket, mert én nem tudtam azonosulni a dolgaikkal. Ruhák, srácok, havi menzesz valahogy nem volt pálya.

Szóval ez az én történetem dióhéjban. Talán ezért nem lettem igazi csajos, dögös, belevaló csaj. Most meg már késő azzá válni. :/

febr. 1. 15:40
Belőlem is kiveszett mire megvénültem. Bizony, öregszel.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook